• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
držím a myslím!!! :dizzy_face: brzy už bude Jiřík u Tebe, za to to stojí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám, že co jsme se znali z beremka to máte všichni za sebou. A mě to zrovinka teď začne. :slight_smile: :slight_smile:
Pajmou...... držím palečky.
1. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky všem :slight_smile: jsem otevřená na 2cm, tak když to nepůjde dnes samo tak ráno tableta :unamused:
1. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jdu na to držte mi palce ať tableta zabere :slight_smile:
2. bře 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.... Ted sem kouknu a pro me tolika novinek :slight_smile:

Jinak u nas nic noveho, Kacka beha jako blazen, tak je to narocny, ted mam chvilku klid, ale ne na dlouho.
V cervnu se chystame na dovcu, snad nebude Kacka nebo nekdo z nas marodnej. Mame zaplacenej ostrov Kos, tak se tam mooooc tesime. Jsem zvedava na Kacky reakce na more a tak vsechno. Bude to zase jine, nove. Chteli jsme prave v cervnu, kdyz tam nebude hlava na hlave a taky takovy vedro...
2. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa Ivo, uzasny, moc gratuluju... V po na kaficku to probereme :grinning:
2. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma z kyčlí a hurá, už nemusíme dávat dvě pleny!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme doma :grinning: . Malej se narodil v sobotu v jednu odpoledne, ráno mi dali tabletku a za chvilku se to rozjelo. Tak ted se budeme doma aklimatizovat :grinning:
2. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka gratulace!!!
2. bře 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,taky se přidávam mezi plzeňačky :wink:
2. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka Obrovska gratulace :slight_smile:
3. bře 2011 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2011 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám vás, dneska je venku ošklivo, že je to spíš na spaní než na procházku. :frowning2: Hezký den
3. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejsa_ Ahojky a děkuju, ta Vladi taky překvapila co??? V pondělí se uvidíme :slight_smile:

Jinak samo ahojky všem a gratulace, všem narozeným. :dizzy_face:
4. bře 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se taky moc ráda přidám :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima
@gejsa_ Moc Vám děkuji :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je tady někdo z Bor, kdo by třeba zašel někdy na procházku do parku?
samosebou až bude solidnější počasí než je dneska :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka to moc veliká gratulace :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikolasovakaterina Také gratuluji, koukám že jste jen o něco málo starší než my :grinning: , Jak to zládáš? Je malej hodnej? My si na sebe teprve doma všichni zvykáme, hlavně se starší dcerou. Já jsem bohužel ze Slovan, ale uvidíme jak budeme zvládat prochajdy v oklolí a pak třeba časem vyrazíme i někam dál :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka jojo o pár týdnů :slight_smile: malej je náš první, tak je to pro mě hodně velikej skok do neznáma a tak, ale malej je fakt zlatíčko, tak mi to doma dost usnadňuje :slight_smile: a jak to dcera vzala, nežárlí? Slovany nejsou tak moc daleko, až vydržíme trochu déle bez jídla, tak bychom se taky mohli vydat o kousek dál, než jen do Borského parku :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem taky z Plzně :wink: sem do dizskuze jsem taky občas zavítala, ale ted nejak nestíhám :grinning: koukám, že je víc a víc maminek z Plzně a samé miminečka, samozřejmě všem čerstvým maminkám gratuluji :dizzy_face:

@bulinka já jsem taky ze Slovan, bydlím v Plzenecké ulici :wink: :slight_smile: všechny maminky co znám jsou z Lochotína atd. jsem ráda ž aspon někdo :wink:
4. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Já bydlím v Táborské ulici, já sem taky chodím jen občas. Teď je doma s náma manžel tak mám relativně klid. Asi začne honička až bude manžel chodit do práce, zatim si to nedovedu představit :grinning: , asi to bude hukot :grinning:
4. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka to teda věřím :grinning: až ted jsem si všimla, že máš vlastně mimča po sobě brzy, wow, no se teda ani není čemu divit že bude hukot :sweat_smile: , já si druhý dítě s mým hyperaktivním šidlem neumím představit :grinning: kamarádka taky ted měla chlapečka a malá má rok a půl, zatím taky asistuje manžel :slight_smile: :grinning: do Táborské chodím na gyndu k Marešovi :wink: vlastně jsme o ulici od sebe vid
4. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa K Marešovi jsem chodila na ultrazvuky :slight_smile: . Malá je taky hodně hyperaktivní, ale když jsme začali plánovat druhé tak to tak nevypadalo :slight_smile: , ale co zvládly to jiné já to zvládnu taky. Přinejhorším dostanu pěknej pelíšek v někde v ústavu :grinning: , do Dobřan to nemáme daleko. (To byl žert :sunglasses: ). Máme naštěstí hlídací babičku a dědu, tak přinejhorším pomůžou, ale moc toho nechci zneužívat. Stačil týden v porodnici a malá ke mně moc nechce. Ale když přijde babi s dědou tak je úplně nadšená :frowning2: . Tak doufám, že jí to přejde a bude to zase maminčin mazlíček :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka ahoj, gratuluji k chlapečkovi, mně se ten mladší narodil loni v únoru a staršímu byl rok a dva měsíce:slight_smile: je to fofr čím dál větší :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw Děkuji :slight_smile:
Tak to je máš ještě rychlejc po sobě než my, ale aspoň mají děti k sobě blízko :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw Můžu se tě zeptat jestli jsi si mohla u druhého dítěte volit délku rodičáku nebo jsi automaticky dostala ten čtyřletej. Teď mě jedna maminka docela vystrašila, chtěla jsem si dát tentokrát ten tříletej a ona mi tvrdila, že i když žádala tak dostala automaticky ten čtyřletej :frowning2:
4. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka nemůžu posoudit, ale doufám :slight_smile: někdy se rvou jako lvi :wink: :grinning:
4. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek