Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
pantomima
1. bře 2011
držím a myslím!!! x-) brzy už bude Jiřík u Tebe, za to to stojí x-) x-) x-)
i.komtesa
1. bře 2011
Ahojky holky, tak koukám, že co jsme se znali z beremka to máte všichni za sebou. A mě to zrovinka teď začne. 🙂 🙂
Pajmou...... držím palečky.
pajmou
1. bře 2011
Díky všem 🙂 jsem otevřená na 2cm, tak když to nepůjde dnes samo tak ráno tableta :-|
pajmou
2. bře 2011
Tak holky jdu na to držte mi palce ať tableta zabere 🙂
gejsa_
2. bře 2011
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.... Ted sem kouknu a pro me tolika novinek 🙂

Jinak u nas nic noveho, Kacka beha jako blazen, tak je to narocny, ted mam chvilku klid, ale ne na dlouho.
V cervnu se chystame na dovcu, snad nebude Kacka nebo nekdo z nas marodnej. Mame zaplacenej ostrov Kos, tak se tam mooooc tesime. Jsem zvedava na Kacky reakce na more a tak vsechno. Bude to zase jine, nove. Chteli jsme prave v cervnu, kdyz tam nebude hlava na hlave a taky takovy vedro...
gejsa_
2. bře 2011
@i.komtesa Ivo, uzasny, moc gratuluju... V po na kaficku to probereme 😃
pantomima
2. bře 2011
jsme doma z kyčlí a hurá, už nemusíme dávat dvě pleny!!!! x-) x-) x-)
bulinka
2. bře 2011
Ahoj holky, tak jsme doma 😃 . Malej se narodil v sobotu v jednu odpoledne, ráno mi dali tabletku a za chvilku se to rozjelo. Tak ted se budeme doma aklimatizovat 😃
pantomima
2. bře 2011
@bulinka gratulace!!!
wirflik
2. bře 2011
Ahojky ,taky se přidávam mezi plzeňačky 😉
gejsa_
2. bře 2011
@bulinka Obrovska gratulace 🙂
gejsa_
2. bře 2011
@wirflik Vitej 🙂
kufnerkam
3. bře 2011
vítám vás, dneska je venku ošklivo, že je to spíš na spaní než na procházku. 😞 Hezký den
i.komtesa
4. bře 2011
@gejsa_ Ahojky a děkuju, ta Vladi taky překvapila co??? V pondělí se uvidíme 🙂

Jinak samo ahojky všem a gratulace, všem narozeným. x-)
pantomima
4. bře 2011
mikolasovakaterina
4. bře 2011
Ahoj, já se taky moc ráda přidám 🙂
bulinka
4. bře 2011
@pantomima
@gejsa_ Moc Vám děkuji 🙂
mikolasovakaterina
4. bře 2011
jinak je tady někdo z Bor, kdo by třeba zašel někdy na procházku do parku?
samosebou až bude solidnější počasí než je dneska 🙂
mikolasovakaterina
4. bře 2011
@bulinka to moc veliká gratulace 🙂
bulinka
4. bře 2011
@mikolasovakaterina Moc děkuji 🙂
bulinka
4. bře 2011
@mikolasovakaterina Také gratuluji, koukám že jste jen o něco málo starší než my 😃 , Jak to zládáš? Je malej hodnej? My si na sebe teprve doma všichni zvykáme, hlavně se starší dcerou. Já jsem bohužel ze Slovan, ale uvidíme jak budeme zvládat prochajdy v oklolí a pak třeba časem vyrazíme i někam dál 🙂
mikolasovakaterina
4. bře 2011
@bulinka jojo o pár týdnů 🙂 malej je náš první, tak je to pro mě hodně velikej skok do neznáma a tak, ale malej je fakt zlatíčko, tak mi to doma dost usnadňuje 🙂 a jak to dcera vzala, nežárlí? Slovany nejsou tak moc daleko, až vydržíme trochu déle bez jídla, tak bychom se taky mohli vydat o kousek dál, než jen do Borského parku 🙂
wwercaa
4. bře 2011
ahoj holky, já jsem taky z Plzně 😉 sem do dizskuze jsem taky občas zavítala, ale ted nejak nestíhám 😃 koukám, že je víc a víc maminek z Plzně a samé miminečka, samozřejmě všem čerstvým maminkám gratuluji x-)

@bulinka já jsem taky ze Slovan, bydlím v Plzenecké ulici 😉 🙂 všechny maminky co znám jsou z Lochotína atd. jsem ráda ž aspon někdo 😉
bulinka
4. bře 2011
@wwercaa Já bydlím v Táborské ulici, já sem taky chodím jen občas. Teď je doma s náma manžel tak mám relativně klid. Asi začne honička až bude manžel chodit do práce, zatim si to nedovedu představit 😃 , asi to bude hukot 😃
wwercaa
4. bře 2011
@bulinka to teda věřím 😃 až ted jsem si všimla, že máš vlastně mimča po sobě brzy, wow, no se teda ani není čemu divit že bude hukot :-N , já si druhý dítě s mým hyperaktivním šidlem neumím představit 😃 kamarádka taky ted měla chlapečka a malá má rok a půl, zatím taky asistuje manžel 🙂 😃 do Táborské chodím na gyndu k Marešovi 😉 vlastně jsme o ulici od sebe vid
bulinka
4. bře 2011
@wwercaa K Marešovi jsem chodila na ultrazvuky 🙂 . Malá je taky hodně hyperaktivní, ale když jsme začali plánovat druhé tak to tak nevypadalo 🙂 , ale co zvládly to jiné já to zvládnu taky. Přinejhorším dostanu pěknej pelíšek v někde v ústavu 😃 , do Dobřan to nemáme daleko. (To byl žert 😎 ). Máme naštěstí hlídací babičku a dědu, tak přinejhorším pomůžou, ale moc toho nechci zneužívat. Stačil týden v porodnici a malá ke mně moc nechce. Ale když přijde babi s dědou tak je úplně nadšená 😞 . Tak doufám, že jí to přejde a bude to zase maminčin mazlíček 🙂
petulkaw
4. bře 2011
@bulinka ahoj, gratuluji k chlapečkovi, mně se ten mladší narodil loni v únoru a staršímu byl rok a dva měsíce🙂 je to fofr čím dál větší 🙂
bulinka
4. bře 2011
@petulkaw Děkuji 🙂
Tak to je máš ještě rychlejc po sobě než my, ale aspoň mají děti k sobě blízko 🙂
bulinka
4. bře 2011
@petulkaw Můžu se tě zeptat jestli jsi si mohla u druhého dítěte volit délku rodičáku nebo jsi automaticky dostala ten čtyřletej. Teď mě jedna maminka docela vystrašila, chtěla jsem si dát tentokrát ten tříletej a ona mi tvrdila, že i když žádala tak dostala automaticky ten čtyřletej 😞
petulkaw
4. bře 2011
@bulinka nemůžu posoudit, ale doufám 🙂 někdy se rvou jako lvi 😉 😃

Začni psát odpověď...

Odešli