Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
wwercaa
4. bře 2011
@bulinka to určitě zvládneš, neboj, přesně petulkaw - Petra je důkazem 🙂 měla jsem možnost vidět to naživo, je to sice fofr, vid Peti, ale je to krásný :-N já myslím, že bude malá opět mazlíčkem, děti jsou čím dál chytřejší a zachvilku bude i kočárkovat 😃 začně ji to bavit pomáhat mamince s bráškou

wwercaa
4. bře 2011
malej se te naučil že papírek z kinder čokoládky patří do koše, ale nejhorší je že ted si myslí, že tam patří úplně všechno, dva dny jsme hledali smětáček a on nakonec v koši, se picnu 😃 😃 😃
petulkaw
4. bře 2011
@bulinka já nevím jestli neproběhla změna, ale nevidím důvod, proč by to nemělo jít na tři roky 🙂 já to mám na tři 🙂 předtím jsem to chtěla na dva, ale to mi nárok utekl o 50 Kč, neměla jsem tak vysokej průměrnej plat 🙂
wwercaa
4. bře 2011
@petulkaw já jsem měla to samé, chtěla jsem na dva a nedali mi to, ale ted jsem i ráda, že mám ty tři roky, nějak to rychle utíká, nedávno jsme slavili Davídkův rok a ono uběhne léto a bude mít dva
flapi
4. bře 2011
@mikolasovakaterina my jsme z Bor a rádi se s vámi půjdem projít 😉
bulinka
4. bře 2011
@petulkaw Já si taky myslím, že to jde. Ale paní mě teď trošku vystrsovala , asi to jsou ještě ty hormony po porodu 😃 Já měla právě ten dvouletej, ale už chci bejt doma tři roky. Když vidim jaká je teď malá beruška a měla by jít do školky tak bych to asi nezvládla 🙂 . A hlavně si je chci užít, dětsví mají jen jedno
petulkaw
4. bře 2011
@wwercaa 😃 😃 😃 ty brďo, to kamarádky malá taky už lecos vyhodila 😉 dej pozor 😉 ale on to snad pochopí 🙂 hodně ho pochval za ten papírek, je to šikula 😉
wwercaa
4. bře 2011
@petulkaw jak se jinak máte?? už dlouho neviděla ty tvoje dva prcky 🙂 musíme to naprait, ale na sraz nedojdu, to koleno blbý😃, přijdete nafotit, hmm, někdy za týden až nebudu nachcípaná 😉
wwercaa
4. bře 2011
@bulinka přesně tak, at si užijí mamku celej den pokud to jde 🙂
wwercaa
4. bře 2011
@petulkaw 😃 😃 no to jo, byl fakt komickej, rozbalil, papírek vyhodil, dneska tam skončila křupka, která mu nebyla po chuti 🙂 já ho právě chválim, jak je šikovnej, dělá mu to dobře, tak tam rád strká všechno 😃
petulkaw
4. bře 2011
@wwercaa já nemít Bertíčka, tak teď obcházim školky :-p.... hm, takhle to nemusím řešit a tohle léto už bude supr i jaro, když malej tak perfektně chodí 🙂 zatím tedy ještě nosím přes 13 kilo v náručí k nám do třetího plus tašku a někdy kočárek ze sklepa...ale v létě už to bude snad ok...
mikolasovakaterina
4. bře 2011
@flapi tak to budu moc ráda 🙂 přes týden máme tátu v práci a přeci jen, když si má člověk s kým popovídat, hned je ta procházka veselejší 🙂
petulkaw
4. bře 2011
@wwercaa až budeš zdravá, tak dorazím, musím Bertíkovi nakoupit nějaký pěkný trika 😃 a Tobíšovi něco vymyslet s vlasama, má tam ode mě zuby 😃 😃
wwercaa
4. bře 2011
@petulkaw jo tak to je šikula, předse se nebude dívat na brášku z kočárku ne 😃 😉 já se taky těším na teplo, to nebudeme muset děti balit do fusaku a milion vrstev oblečení, ale triko kratásky a jedeš 🙂
wwercaa
4. bře 2011
@petulkaw jůůů, budu se těšit, přijdete všichni že jo, snad nějak kluky zabavíme 😃 🙂
wwercaa
4. bře 2011
@petulkaw právě že malej má chřipku, teda ted furt rýma a kášel a já to hned chytla taky, ale za týden snad budu OK 🙂
wwercaa
4. bře 2011
at už mám v poho to koleno, až bude jaro, snad budeme srazikovat víc 🙂
petulkaw
4. bře 2011
@bulinka ale třetí miminko bych si ráda užila v klidu, fakt 😃 😉 už bych tak nespěchala, je to honička... :-N jdu uklízet....zasekla jsem se tady....
petulkaw
4. bře 2011
@wwercaa ať se uzdraví Davídek brzy, už se těšíme 😃 poperou se o hračky 😃 😃
wwercaa
4. bře 2011
@petulkaw děkuji, nejhoršímá za sebou 😉 nevadí, hlavně že se zabaví 🙂 mám i bublifuk 😃
petulkaw
4. bře 2011
@wwercaa bublifuk vylejou 😃 přinesu náhradní 😉
flapi
4. bře 2011
@mikolasovakaterina jj, to mi povídej 🙂
wwercaa
4. bře 2011
@petulkaw já si říkala, na to focení víš, zabavit je bublinkama 😉
mikolasovakaterina
4. bře 2011
@flapi tak jestli bude příští týden nějak rozumně, tak navrhuji vyrazit 🙂
flapi
4. bře 2011
@mikolasovakaterina ok, domluveno 🙂 Teď už jen aby to počasí spolupracovalo...
mikolasovakaterina
4. bře 2011
@flapi to je fakt, zatím to tedy není žádná sláva :-| ale tak zase už máme březen, tak budeme doufat v obrat k lepšímu a duben to už bude určitě paráda 🙂
kufnerkam
4. bře 2011
@bulinka velká gratulace, mnoho zdravíčka a hodně síly do života Jiříkovi
petulkaw
5. bře 2011
@wwercaa ano, chápu 😉 😃
pajmou
6. bře 2011
Ahoj holky nevíte o někom kdo by prodával dětskou váhu či jí někdo vypůjčil?Děkuju🙂
gejsa_
6. bře 2011
@i.komtesa Prekvapila, to je pravda 🙂 ale samozrejme prijeme... Vy obe 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli