• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@bulinka to určitě zvládneš, neboj, přesně petulkaw - Petra je důkazem :slight_smile: měla jsem možnost vidět to naživo, je to sice fofr, vid Peti, ale je to krásný :sweat_smile: já myslím, že bude malá opět mazlíčkem, děti jsou čím dál chytřejší a zachvilku bude i kočárkovat :grinning: začně ji to bavit pomáhat mamince s bráškou

4. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej se te naučil že papírek z kinder čokoládky patří do koše, ale nejhorší je že ted si myslí, že tam patří úplně všechno, dva dny jsme hledali smětáček a on nakonec v koši, se picnu :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka já nevím jestli neproběhla změna, ale nevidím důvod, proč by to nemělo jít na tři roky :slight_smile: já to mám na tři :slight_smile: předtím jsem to chtěla na dva, ale to mi nárok utekl o 50 Kč, neměla jsem tak vysokej průměrnej plat :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw já jsem měla to samé, chtěla jsem na dva a nedali mi to, ale ted jsem i ráda, že mám ty tři roky, nějak to rychle utíká, nedávno jsme slavili Davídkův rok a ono uběhne léto a bude mít dva
4. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikolasovakaterina my jsme z Bor a rádi se s vámi půjdem projít :wink:
4. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw Já si taky myslím, že to jde. Ale paní mě teď trošku vystrsovala , asi to jsou ještě ty hormony po porodu :grinning: Já měla právě ten dvouletej, ale už chci bejt doma tři roky. Když vidim jaká je teď malá beruška a měla by jít do školky tak bych to asi nezvládla :slight_smile: . A hlavně si je chci užít, dětsví mají jen jedno
4. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa :grinning: :grinning: :grinning: ty brďo, to kamarádky malá taky už lecos vyhodila :wink: dej pozor :wink: ale on to snad pochopí :slight_smile: hodně ho pochval za ten papírek, je to šikula :wink:
4. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw jak se jinak máte?? už dlouho neviděla ty tvoje dva prcky :slight_smile: musíme to naprait, ale na sraz nedojdu, to koleno blbý:D, přijdete nafotit, hmm, někdy za týden až nebudu nachcípaná :wink:
4. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka přesně tak, at si užijí mamku celej den pokud to jde :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw :grinning: :grinning: no to jo, byl fakt komickej, rozbalil, papírek vyhodil, dneska tam skončila křupka, která mu nebyla po chuti :slight_smile: já ho právě chválim, jak je šikovnej, dělá mu to dobře, tak tam rád strká všechno :grinning:
4. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa já nemít Bertíčka, tak teď obcházim školky :stuck_out_tongue_closed_eyes:.... hm, takhle to nemusím řešit a tohle léto už bude supr i jaro, když malej tak perfektně chodí :slight_smile: zatím tedy ještě nosím přes 13 kilo v náručí k nám do třetího plus tašku a někdy kočárek ze sklepa...ale v létě už to bude snad ok...
4. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi tak to budu moc ráda :slight_smile: přes týden máme tátu v práci a přeci jen, když si má člověk s kým popovídat, hned je ta procházka veselejší :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa až budeš zdravá, tak dorazím, musím Bertíkovi nakoupit nějaký pěkný trika :grinning: a Tobíšovi něco vymyslet s vlasama, má tam ode mě zuby :grinning: :grinning:
@petulkaw jo tak to je šikula, předse se nebude dívat na brášku z kočárku ne :grinning: :wink: já se taky těším na teplo, to nebudeme muset děti balit do fusaku a milion vrstev oblečení, ale triko kratásky a jedeš :slight_smile:
@petulkaw jůůů, budu se těšit, přijdete všichni že jo, snad nějak kluky zabavíme :grinning: :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw právě že malej má chřipku, teda ted furt rýma a kášel a já to hned chytla taky, ale za týden snad budu OK :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
at už mám v poho to koleno, až bude jaro, snad budeme srazikovat víc :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka ale třetí miminko bych si ráda užila v klidu, fakt :grinning: :wink: už bych tak nespěchala, je to honička... :sweat_smile: jdu uklízet....zasekla jsem se tady....
4. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ať se uzdraví Davídek brzy, už se těšíme :grinning: poperou se o hračky :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw děkuji, nejhoršímá za sebou :wink: nevadí, hlavně že se zabaví :slight_smile: mám i bublifuk :grinning:
4. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa bublifuk vylejou :grinning: přinesu náhradní :wink:
4. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikolasovakaterina jj, to mi povídej :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw já si říkala, na to focení víš, zabavit je bublinkama :wink:
4. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi tak jestli bude příští týden nějak rozumně, tak navrhuji vyrazit :slight_smile:
4. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikolasovakaterina ok, domluveno :slight_smile: Teď už jen aby to počasí spolupracovalo...
4. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi to je fakt, zatím to tedy není žádná sláva :unamused: ale tak zase už máme březen, tak budeme doufat v obrat k lepšímu a duben to už bude určitě paráda :slight_smile:
4. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka velká gratulace, mnoho zdravíčka a hodně síly do života Jiříkovi
5. bře 2011 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ano, chápu :wink: :grinning:
5. bře 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nevíte o někom kdo by prodával dětskou váhu či jí někdo vypůjčil?Děkuju:slight_smile:
6. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa Prekvapila, to je pravda :slight_smile: ale samozrejme prijeme... Vy obe :slight_smile:
6. bře 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek