• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@pajmou Pavli, zeptej se detske Dr, my ji meli pujcenou primo od ni...
6. bře 2011 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vsechny samozrejme moc zdravim
6. bře 2011 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím poraďte mi, kde objednat dobrej a hlavně pěknej dort k narozeninám. Vůbec nevím kam zajít, v Berušce na Slovanech mají zdobené jen krémem a já chtěla nějakej potaženej mandlovkou. Děkuji za rady
7. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou Máte problém s přibíráním? Nebude tě to ještě víc stresovat, to vážení? Já byla ráda,že jsem vypadla z porodnice a nemusim vážit. Malej mi usíná na prsu a jak jsem ho vážila tak se okamžitě probral.
Jak si na sebe doma zvykáte? My máme pořád otočenej den a noc. Pořád doufám, že se to co nejdřív přetočí :grinning: Na jakém jsi ležela pokoji? Podle fotek mi to přišlo, že jsem ti uvolnila místo :grinning:
7. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Malej je nádhernej a jak si to užívá :slight_smile:, kam chodíte na vaničky?
7. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka na Doubravce, konečná 16 u Penny marketu v Prima pečivu, mají tam i katalog s dortama. Tam to znám. Mají je moc dobrý a dělají i s marcipánem.
7. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima všechny tři videa jsou krásný, Oskárkovi to moc sluší ve vaně, zřejmě se mu to líbí.
7. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka na Lochotín na bazén
7. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka upeč :slight_smile: je to zábava:slight_smile:
7. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka jo a taky v cukrárně/lahůdkách u pomníku, teda spíše naproti, ale kvalitu neznám. Malinová dělá taky výborný dorty, měli jsme od ní svatební, lepší jsem v životě nejedla:slight_smile: ta je i na netu :slight_smile: prohlídni katalog:slight_smile:
7. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw Já bych upekla, ale zatim nic nestíhám. Malej má ještě přetočenej den a noc a malá vstává ráno v sedm a chce mít maminku pro sebe :grinning: .
7. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka byla jsem na 104 :slight_smile: problémy s kojením nemáme, jen nevím jestli má dost, no hlady neřve tak snad asi jo :grinning: Jinak doma jsme přeci jen první noc a den, je to náročné moc nespíme, ale nezlobí spíš jen kníká a chce pozornost :slight_smile: tak toho moc neudělám teď zabral ale tak max.30min pak zase bude mít hlad :slight_smile:
Čekáme dnes dětskou dr. tak jsem zvědavá jak se nám bude líbit.
8. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka v tý cukrárně u Práce jak psala Petulkaw jsem si nechávala dělat dortík potaženej mandlovkou a byl dobrej, ale teda pro malou mi to přijde děsnej slaďák. A pěkný dorty dělají taky v cukrárně na Chodským proti policajtům, mají tam katalog dětských dortíků
8. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 tady u nás? tady už není žádná cukrárna, nebo jo ?? nebo myslíš v tý kavárně? :wink: :slight_smile:
8. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw nemyslim tu novou kavárnu, ale vedle toho nábytku, myslím Róza nebo nějak tak se to jmenuje, taková do růžova cedule tam byla, to už zavřeli? To mi neříkej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to už není :confused: místo toho je spořitelna, ( myslíš vedle židlí Peška:slight_smile: )
8. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw hmm, tak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jsem rozpoutala diskuzi o cukrárnách :grinning: . Roza ta už opravdu neni, jinak bych šla tam. Měli tam moc dobré dortíky. Nakonec budu asi péct, nikde se mi nic nelíbí :frowning2: . Manžel bude muset hlídat, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Kdyžtak udělam na poslední chvíli krtkův dort, ten to jistí :grinning: . Mám ho doma vždy v záloze, kdyby na nás přišla mlsná :grinning:
8. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, není tu někdo z Jižního Předměstí? Jsem v Plzni krátce a potřebovala bych nějakou kamarádku na procházky s kočárkem, nebo třeba na chození do kavárny apod.

9. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yaninka84 ahoj, my jsme z Bor :wink:
9. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulinka já si ho nechávám vždycky dělat u této paní a maximální spokojenost, záleží kdy to chceš, dělá je doma, dorty nádherný a výborný, bydlí na Doubravce, tak se s ní zkus domluvit udělá prakticky cokoliv http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=64362
9. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mellini A kolik si účtuje za dort?
9. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mellini je od tý jsem taky kdysi měla dort - šmoulu a pak mi dělala tulipány na svatební dort :slight_smile: Ale vyzvedávala jsem si to tady na Borech, ale to už budou 2 roky...
9. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi - já jsem si to také jednou vyzvedávala na Borech a to mi předávala její mami, teď už jsou na Doubravce

@bulinka záleží jak chceš velký, co tam chceš, jakou náplň apod. musela by ses s ní domluvit
já jsem ten poslední platila myslím 950,-
9. bře 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yaninka84 ahoj, my chodíme většinou jen na hřiště a na mašinku k zastávce a zpět :grinning:
10. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nechtěla byste některá chodit na indoor cycling do studia M3M? Je to super, ale já teď chodit nemůžu a mám tam ještě 17 lekcí. Na ceně bychom se domluvily, asi za 50 %.
10. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik kde to je ?
10. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek