• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@medvik A koukám, že Kollárova ...to je pro mě daleko:slight_smile:
10. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všechny, tak jsme zas tady spátky v plzni

@petulkaw ahoj, timi si pochutnáva na chlebíku s lučinou, protože slovenská lučina mu nechutná a tu ze sedlčan není tam k dostání. již jsme o víkendu stihli jet v sobotu i v neděli do zoo kouknout zvířátka. naštěstí měl tatínek volný víkend.
dnes jsme oběhli všechny hřiště v okolí. :wink: a vy jak se vede?
14. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw jak je ted mimo sezonu otevřeno v dinoparku, tak se malý včera hezky vyřádil :grinning:
14. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek jéé ahoooj:?-) krásná fotka :wink:
14. bře 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw jsem ani nevěděla, že se to takhle dá jet do dinoparku, bylo tam hodně lidí, dětí. jak jsme jeli kolem na statek, tak si to timi všiml a již ho nebylo. naštěstí nám počasí přálo, ale zas má pršet. my máme pernamentky do zoo zaplacené jen asi 20. 4. a již si nebudeme kupovat na další rok, když máme v plánu v létě nebo na podzim se vracet na slovensko. tak co stihneme si tam ještě spolu zajít?
14. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw jak jsme byli chvíli na vesnici a tam se zná každý s každým a všichni se zdraví, tak timi tady na každého kolemdoucího kričí ahoj, čau a všichni koukaj :wink:
14. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, jsem tady dlouho nebyla, gratuluji k novým prírustkům :wink: se to hezky rozrůstá, čáp měl práci :grinning:
14. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Plzeň.
Vítání občánků pro UMO 3 je 31. 3. už se těšíme :sunglasses: Chtěla jsem se zeptat,jestli jste někdo měl na vítání i babičky,naše chtějí jít :sunglasses:
15. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark My je sebou neměli, ale protože jsme nechtěli a neřekli jim to :grinning: Ale někdo je tam sebou měl. Jen se moc netěš na fotky. Pokud bude fotit ten samej fotograf co nás... horší fotky jsem neviděla :confounded:
15. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi :grinning: ty jsi taky byla na radnici?? :slight_smile:
15. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark jj, loni :slight_smile:
15. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak díky za varování! :grinning:
15. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark koukni sem www.fotolux.cz Rozklikni objednávky a můžeš si udělat představu :slight_smile:
15. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my byli na vítání na Slovanech a taky s náma byla babka, jinak fotil Černý z Božkova, docela jsme spokojeni :slight_smile:

@flapi jééé to je ten profi fotograf od nás ze Slovan :grinning: se divím že ještě nekrachli :unamused:
15. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek krásná fotka s dinosaurem :wink: já v plzenském dinoparku ještě nebyla, když byl prcek v kočárku tak mi to pro něj přišlo zbytečný, ale ted bych už ráda i šla, jenom nevím jestli se nebude bát :grinning: ale ted mám nohu v ortéze tak můžu snít :frowning2:
15. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa no asi žije z toho vítání. Dobrovolně bych se k němu fotit nešla. Prcek na těch fotách vypadá jak retard :unamused:
15. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi jéé, tak tahle fotka ještě ujde, jsem na těch jeho stránkách objevila daleko horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa oficiálne se dino otevře od dubna, ted je to zadarmo, když je otevřena brana, nevím jestli každý den, protože to upravuju před sezonou. musí se jen zaplatit vstupné zoo. my tam byli s prckem loni v létě a bylo mu 2r. se mu líbilo, ale 3D kino nezvládl. se lekl a musela jsem s ním ven.
15. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi ateliér mají ve sladkovského, což je od nás asi 5 minut, já se tam byla fotit jednou na průkajdu a nebylo to tak strašný, akorát to tam mají takový starý, divný, všechno, myslím ten ateliér :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zlobilek my byli v zoo s malým loni a moc ho to nebavilo, ale tak to mu bylo jenom půl roku, ted už se docela těším, protože i když idí zvířatka v TV tak se směje, tak snad se mu bude ted líbit víc a dno chci taky zkusit :slight_smile:
15. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa my jezdíme do zoo vždy jak máme čas a dovolí počasí. ty permamentky jsou supr. jeden typ bych měla, myslím, že to bude i ted tak, jak loni a předloni. když se permamentky koupí ješte v březnu, tak to vyjde levněj. od dubna se ceny pořád zvedají a platnost má rok ode dne vystavění.
15. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek oni mají letos zase do zoo zdražovat vstupný? To snad každý rok neni, nestraš
15. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 nevím, to zjistíme až pak. :unamused:
15. bře 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že s tím zdražovaním Zoo to přehání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek no my právě moc nejezdíme do plzenské, když tam půjdeme 2x do roka tak to je moc, ale třeba navštívime při výletech jiné, Jihlava, Liberec, Praha a tak :grinning: kdybych byldela přímo u ní, tak bych si možná tu pernamentku pořídila ale ze Slovan se mi nechce :slight_smile:
15. bře 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, omlouvám se, že vám lezu do diskuse, ale jsme částečně z Plzně a hlavně se tam chceme zase vrátit. Chci se jen zeptat, zda náhodou některá nevíte o nějakém bydlení, nebo o někom, kdo by se chtěl přestěhovat do Tábora a vyměnit byt /haha/, městský. Jinak zoo v Plzni se mně osobně moc líbí a byli jsme v ní loni na podzim. Malá se celkem bavila, ale ještě to nebylo ono. Letos o prázdninách si ji snad užije víc.
17. bře 2011 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, take se pridavam k diskuzim.....

spark.....jukla jsem na tve fota,,,,,malej je paradni,,,,,
17. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eucharis70 :dizzy_face: díky! pochvala vždycky potěší :dizzy_face:
18. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky můžu k vám na pokec?

mám dvě holky 5 a 4 roky.

Jdu na radu potřebuji udělat foto postavy - dejte tip na dobrého ale ne drahého fotografa v Plzni díky
19. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka08 Ahoj. Nejlepší fotograf je rozhodně @wwercaa :wink:
19. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek