• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@pantomima chudák malá..
Naší Terce to píchnutí naštěstí zabralo, ikdyž to prý dost bolí..
Vaše T. už to měla víckrát?
31. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosanela někdy loni to měla poprvý..teď řve že jí bolí druhý :confounded:
31. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj.
Tak máme za sebou vítání občánků! me se to líbilo hrozně moc,až jsem málem plakala,ale rozdejchala jsem to :grinning: Fotograf vážně žádná sláva,ale jednu dvě fotky necham udělat. :slight_smile:
1. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark taky jsme si nechali udělat i když jsou jaký jsou... Tahle se nezdá zas až tak špatná :slight_smile: Co jste dostali?
1. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi takovej polštář krávu..pošlu foto..děda jí drží..a vy?

1. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark my si vybrali takovou fretku (tedo oni píšou medvěd, ale mě to přijde jako fretka) taky rozložitelnou na polštář :slight_smile:
1. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark já jsem se ani dojmout nestihla :slight_smile: připadlo mi to strašně rychlé... ženská měla asi tak 5minutovou řeč, že teda vítá ty nové občánky, fotografka udělala pár společných fotek a už jsme se šli podepisovat do knihy města... pak se ještě fotily miminka s rodiči zvlášť v kolíbce atd. Celkově to trvalo asi půl hodiny... a dostali jsme chrastítka na ruce a chrastící ponožky od Lamaze, potom památníček a ještě kytku.
2. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyšel nový katalog Dedry. Kdybyste měl někdo o něco zájem piště do IP
http://dedra.ecpaper.cz/jaro-leto-2011/#page=1
15. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám prosbu.nedá se někde v Plzni či okolí koupit a hlavně vyzkoušet manduca?
19. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dress zkus se zeptat taky http://www.studiolammas.cz/ Jen to přestěhovali do Líní ale myslím že některý aktivity maj i tady v Plzni. Zkus se zeptat, paní je moc milá :slight_smile:
19. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dress Ahoj já Manducu právě zakoupila a zítra mi má přijít.pak můžu poreferovat jak jsme spokojený.V Plzni se dá koupit v tom Studiu Lammas ale já jí objednala přes net.
21. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi
@cermonca holky děkuji za tip, jak budu mít cestu do Plzně, tak se tam mrknu...můžu se zeptat, proč jsi objednávala přes net?našla jsi nějakou super výhodnou cenu?a určitě se budu těšit na tvé reference, tak pak písni
22. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dress Já skoro vše beru přes net,tak proto.Koupila jsem jí tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32378827&tab=0 Cena mi přijde OK.Nezkoušela jsem jí teda, ale pokud nebudu spokojená můžu jí vrátit.
22. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca jo, máš pravdu, to je výhoda internetových obchodů, že můžeš vrátit do 14dnů, takže vyzkoušíš a případně vrátíš, akorát to dvojí poštovné pak trochu leze do peněz, tak proto jsem to nejdřív chtěla vyzkoušet...ale do Líní kvůli tomu nepojedu, takže nakonec možná stejně jak ty objednám...
22. dub 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dress Tasdy mám to poštovné zdarma tak bych v případě vrácení platila jen jedno :wink:
23. dub 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný nedělní večer!
my si víkend užili, foto v albu :wink:
25. dub 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen v rychlosti posílám odkaz na super slevičku na focení, pokud by jste chtěli profi fotky s mrňouskama:
http://www.fajnslevy.cz/sleva/343-vyuzijte-jedinecne-nabidky-a-nechte-se-nafotit-podle-vasich-predstav-za-pouhych-799-kc-krasne-fotky-pro-vas-i-vase-blizke-se-slevou-60-procent/
Fotograf je mladý, moc milý a příjemný:slight_smile:
Hezký den všem!
26. dub 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: velikonoce parádní! :slight_smile:
26. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
POZDRAV OD KOMETKY5........

Ahojky, vykoukl jsem na vás 27.4. v 16:08 hod s mírami 3360g a 50cm. Jmenuji se daník a moc se těším na zlobení mamky a taťky a hlavně ségry Soničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny zdravím

nejen, že noc stála za prd, protože malej dostal rýmu a celou noc prochrochtal, ale i den má tedy grády

dopol jsme šly s malou na cvičení, v půlce, že jdeme domů, že jí bolí pravý ucho, než jsme došly dom,- k našim, kde byl malej, že jí bolí obě, tak jsme jeli na uší..má píchlý obě :frowning2:

a před chvílí poblila celej obejvák, tak už mám vyčištěnej koberec a snad se jí ulevilo, spí tu vedle mě nahá, jak jsem z ní všechno sundala, tak padla a chrní

malej konečně aky vytuh, neměl dneska klid, kapu mu do nosu, sotva funí

jaká asi bude dnešní noc????
28. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme u dr, malá je ok, malej má děsnou rýmu a kašel, kapky a sirup......
29. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima pěškně jste trpěli, hlavně ať jste brzo v pohodě.
29. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
večer budu objednávat Dedru. Kdybyste ještě někdo něco chtěl, písněte. Právě vyšel nový minikatalog http://dedra.ecpaper.cz/mini-katalog-kveten-2011/#page=1
5. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pantomima Ahoj. Taky jsme byli a mam pocit že jsem tam tu partu těhle holčiček viděla. Muj 5letý synovec tam taky někde "pařil" :slight_smile:
9. kvě 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní Oskárkovo míry.....c půl roce 7550g a 66cm :dizzy_face:

@spark no vyblbla se tam důkladně :grinning:
9. kvě 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem. nutně potřebuju nový závěsy. Budu objednávat odsud www.rali.cz
Nechcete někdo něco a podělit se o poštovný?
10. kvě 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek