Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
pantomima
12. kvě 2011
po dnešním souboji zavádění příkrmů odkládám na neurčito, nevzal na lžičku ani moje mlíko a brambory jsou všude, nepolyká 😠
pajmou
16. kvě 2011
@flapi Už jsi objednala ty záclony??
flapi
16. kvě 2011
@pajmou zatím ne, pořád se nemůžu rozhodout jaký. Ale během tohohle týdne už objednám. Chceš od nich něco?
pajmou
16. kvě 2011
@flapi mrknu na povleceni a napisu ti 😎
pajmou
16. kvě 2011
@pajmou tak si ho určitě vezmu pro malýho, jen to musím přeměřit a zrovna spí tak později 😃
pajmou
16. kvě 2011
@flapi tak si ho určitě vezmu pro malýho, jen to musím přeměřit a zrovna spí tak pozděj 😃
flapi
17. kvě 2011
@pajmou tak já mám vybráno, čekám na tebe 😃 Až budeš vědět písni a já to hned objednám
denisa31
21. kvě 2011
ahoj holky,
chci se zeptat, vyzkoušeli jste některá plenky Huggies economy ty modro červené?
pantomima
24. kvě 2011
hurá, Oskar snědl 4 lžíce bramboru!!!úspěch po 14ti denním snažení
flapi
30. kvě 2011
Zdravím vespolek. Budu objednávat http://www.galantex.cz/ Kdyby náhodou někdo něco chtěl tak písněte 🙂
pantomima
30. kvě 2011
admini mi právě stopli plno alb a fotek...všechny s dětma, jejich narozeniny, jak kezdí na kole, na bruslích, jak jsou v zoo a pod..snad je jasný, že tříletá holčička nebude focená v kočárku ne???
kufnerkam
1. čer 2011
@pantomima to je jasný, že tříletá holčina nebude v kočárku. Jsou praštěný. :-p
pajmou
2. čer 2011
Ahoj holky prodáváte některá elektrickou odsávačku na mlíko?Díky
karinka2105
15. čer 2011
ahojte,
mozem s akvam pridat,planujeme sa prestahovat do plzne kedze muzik tam ma robotku
mam rocnu dcerku karin
sme z nitry na SR
pantomima
16. čer 2011
@karinka2105 ahojky, vítej mezi námi! 🙂
karinka2105
16. čer 2011
ahoj,ako s atam u vas zije?si to neviem ani predstavit
neviete o nejakom podnajme,ako hladam,ale sak tie realitky si pytaju strasne peniazky
pajmou
16. čer 2011
@karinka2105 bohužel nevím, ale když se něco naskytne napíšu
karinka2105
18. čer 2011
tak, dakujem
ake je to mesto,aj mam obavy,nieco nove,no uvidime,
dufam ze si najdem aj nejake kamosky na koickovanie
kufnerkam
18. čer 2011
@karinka2105 ahoj vítám tě, určitě se tady najde spousta děvčat na kočárkování, stačí se jen domluvit. Plzeň je hezká, spousta hezkých míst na procházky, kultura taky není k zahození, najdou se tu i kavárny s dětským koutkem a spousta dalších zajímavých věcí, akcí apod.
petulkaw
24. čer 2011
@karinka2105 ahoj, ale to je krásné město Nitra, byla jsem tam jednou a i na hradišti Zobor 🙂
schnek
27. čer 2011
ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, kde by se dal omrknout kočárek Tako Warrior? jestli u Chmelařových? příp jestli ho některá nemáte a nebyla byste ochotná mi ho předvést příp. se podělit o zkušenost. Dík 🙂
bulinka
29. čer 2011
@pajmou Ahoj, až dneska jsem podle fotek přišla na to, že jsme se teď potkali u Pelnáře na kyčličkách 😃. Jak jste dopadli? My musíme jít ještě znovu za tři měsíce, pořád nemáme jadérka 😞
pajmou
30. čer 2011
@bulinka Opravdu???Kde jsi seděla???Taky nemáme tak se tem sejdem znova 🙂
bulinka
30. čer 2011
Já neseděla, stála jsem u přebalovacího pultu za tebou 🙂
douda
1. črc 2011
@schnek u Chmelařový ne , měli ho u Krtečka , mám ho doma na malou tak pokud chceš tak ho můžeš omrknout já jsem s ním spokojená 🙂
pajmou
2. črc 2011
@bulinka aha tak to si tě nevybavim, tak příště 🙂
@schnek já nemám dobrou zk.s chmelařovou, vše mi tam nutili a když jsem řekla svůj názor, tak tomu prý nerozumím, za každou cenu chtěj prodat 😕
schnek
3. črc 2011
@douda dík. Já už jsem domluvená v eshopu - do konce týdne bych ho ráda objednala a jsem mmt pryč 😉
flapi
14. črc 2011