• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@sirael4 :grinning: tak bezva, jedna dušička :grinning: a kdypak by si měla čas?
15. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady se nám to pěkně rozjelo :grinning: . Všechny moc ráda poznám. Zakládala jsem diskuzi na téma miminkovské komando. Znám jednu kamarádku(z KV) a chodí na procházky a výlety několik maminek s kočárkama spolu. Docela mě láká založit stejnou bandu..., co vy na to holky??? :wink: . Kdo má zájem, přidejte si mě do přátel a napíšeme si telefony a něco podnikneme??? Krásný večer všem :slight_smile:
15. bře 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni1981 - já jsem tady taky. :slight_smile: :grinning:
15. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, nesbíráte náhodou někdo samolepky z penny, máme jich spoustu na výměnu... :grinning:
30. bře 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A není tu nějaká mamina z Doubravky? :slight_smile:
30. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam doma kluka 4.5roku a holcicku 1.5let a nejak nevim jak bych to vse stihala, vam tise zavidim :slight_smile: a jinak mam pro vas doporuceni ktere jsem slibila ze budu davat :slight_smile: navstivili jsme novou prodejnu detske obuvi U beranka na Klatovske tride v Plzni a jsme moc spokojeni s botickama co jsme koupili i s pani /babickou/ co nas obsluhovala. Nozky odborne premerila a s malou to fakt umela. A hlavne kdyz se u nich zaregistrujes mas permanentne 15% slevu na boty. Maji tam perfektni vyber ceskych i cizich znacek. Mrknete na www.detskaobuvberanek.cz
31. bře 2012 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj.
Dobrá reklama na Beránka!! :sunglasses: Včera jsme tam koupili Radímkovi botičky! :slight_smile:
13. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem z obce Čerňovice, okres Plzeň-sever. Není někdo poblíž? Sice tu mám kamarádky, ale ráda se seznámím dále. V Plzni býváme cca 1x týdně na celý den, takže též není problém.
11. črc 2012 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: zdravím Plzeň. Tak jak prožíváte léto? Koupaní,hřiště,koupání... :slight_smile: Nám budou za dva měsíce dva roky. To to utíká... :dizzy_face:
21. srp 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlici 18km :D Myslinka
29. srp 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark Jirovi v neděli rok a půl hrozně to utíká, léto krásné, a teď si ho pojedme prodloužit na dovču :slight_smile:
29. srp 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou Zdravím Myslinku. Tak to se máte že jedete na dovču. My to necháme až na příští rok,aby jsme nemuseli být jen u bazénu :sunglasses: V sobotu už je září...to je mazec!
29. srp 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark Taky jsme byli celé léto u bazenu, diky bohu za něj :slight_smile: a ani jsme nečekali, že někam pojedem, za A penize za B manžel nedostal dovolenou, tak dostal 5dni tak na 4dny pojedem i skrz finance.
29. srp 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou Ahoj! tak už máte po dovče?
11. zář 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark jj byla krátká ale krásná :slight_smile: Co tady nového?
11. zář 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou A kde jste vůbec byli?
11. zář 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark jezdime na Moravu na burčák tak jsme to pak protahli do Italie
11. zář 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, není tu nějaká dobrá duše z Plzně nebo blízkého okolí, která by měla Manducu (nebo jiné ergonomické nosítko) ? Chtěla bych ji s malým (11.týdnů) vyzkoušet, ale netroufám si ji hned koupit. V šátku být nechce, tak se bojím, aby to nedopadlo stejně...
25. zář 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufobufo Mám Beco, klidně můžeš vyzkoušet.
16. říj 2012 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Jé děkuju, mezitím jsme s manželem koupili manducu. Ale přesto moc dík za nabídku!
3. lis 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Na doporučení jsem objevila Picnic cafe v galerii Dvořák. Je tam zřejmě pěkné prostředí pro dětičky. Vyrazíte s námi někdo? :slight_smile: :wink:
19. lis 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee,potrebujem cislo k vam na urad kvoli rodinnym viete i ho niektora poskytnut
22. bře 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karinka2105 na jaký úřad potřebuješ číslo? kvůli čemu rodinnému? pokud myslíš rodičovský příspěvek, tak to se vyřizuje na úřadu práce - tel. 950 148 111
25. bře 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek