Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
Strana
z98
Dolů
PředchozíStrana
z98
Další
shak29
15. bře 2012
@sirael4 😃 tak bezva, jedna dušička 😃 a kdypak by si měla čas?
deni1981
15. bře 2012
No tady se nám to pěkně rozjelo 😃 . Všechny moc ráda poznám. Zakládala jsem diskuzi na téma miminkovské komando. Znám jednu kamarádku(z KV) a chodí na procházky a výlety několik maminek s kočárkama spolu. Docela mě láká založit stejnou bandu..., co vy na to holky??? 😉 . Kdo má zájem, přidejte si mě do přátel a napíšeme si telefony a něco podnikneme??? Krásný večer všem 🙂
knedluska
15. bře 2012
@deni1981 - já jsem tady taky. 🙂 😃
josefine
30. bře 2012
Ahojda, nesbíráte náhodou někdo samolepky z penny, máme jich spoustu na výměnu... 😃
josefine
30. bře 2012
A není tu nějaká mamina z Doubravky? 🙂
kids33
30. bře 2012
mam doma kluka 4.5roku a holcicku 1.5let a nejak nevim jak bych to vse stihala, vam tise zavidim 🙂 a jinak mam pro vas doporuceni ktere jsem slibila ze budu davat 🙂 navstivili jsme novou prodejnu detske obuvi U beranka na Klatovske tride v Plzni a jsme moc spokojeni s botickama co jsme koupili i s pani /babickou/ co nas obsluhovala. Nozky odborne premerila a s malou to fakt umela. A hlavne kdyz se u nich zaregistrujes mas permanentne 15% slevu na boty. Maji tam perfektni vyber ceskych i cizich znacek. Mrknete na www.detskaobuvberanek.cz
spark
13. dub 2012
Ahoj.
Dobrá reklama na Beránka!! 😎 Včera jsme tam koupili Radímkovi botičky! 🙂
pavlici
10. črc 2012
Ahojky, já jsem z obce Čerňovice, okres Plzeň-sever. Není někdo poblíž? Sice tu mám kamarádky, ale ráda se seznámím dále. V Plzni býváme cca 1x týdně na celý den, takže též není problém.
spark
21. srp 2012
🙂 zdravím Plzeň. Tak jak prožíváte léto? Koupaní,hřiště,koupání... 🙂 Nám budou za dva měsíce dva roky. To to utíká... x-)
pajmou
29. srp 2012
@pavlici 18km 😃 Myslinka
pajmou
29. srp 2012
@spark Jirovi v neděli rok a půl hrozně to utíká, léto krásné, a teď si ho pojedme prodloužit na dovču 🙂
spark
29. srp 2012
@pajmou Zdravím Myslinku. Tak to se máte že jedete na dovču. My to necháme až na příští rok,aby jsme nemuseli být jen u bazénu 😎 V sobotu už je září...to je mazec!
pajmou
29. srp 2012
@spark Taky jsme byli celé léto u bazenu, diky bohu za něj 🙂 a ani jsme nečekali, že někam pojedem, za A penize za B manžel nedostal dovolenou, tak dostal 5dni tak na 4dny pojedem i skrz finance.
spark
11. zář 2012
@pajmou Ahoj! tak už máte po dovče?
pajmou
11. zář 2012
@spark jj byla krátká ale krásná 🙂 Co tady nového?
spark
11. zář 2012
@pajmou A kde jste vůbec byli?
pajmou
11. zář 2012
@spark jezdime na Moravu na burčák tak jsme to pak protahli do Italie
bufobufo
25. zář 2012
Ahoj holky, není tu nějaká dobrá duše z Plzně nebo blízkého okolí, která by měla Manducu (nebo jiné ergonomické nosítko) ? Chtěla bych ji s malým (11.týdnů) vyzkoušet, ale netroufám si ji hned koupit. V šátku být nechce, tak se bojím, aby to nedopadlo stejně...
medvik
15. říj 2012
@bufobufo Mám Beco, klidně můžeš vyzkoušet.
bufobufo
3. lis 2012
@medvik Jé děkuju, mezitím jsme s manželem koupili manducu. Ale přesto moc dík za nabídku!
spark
19. lis 2012
Ahoj.
Na doporučení jsem objevila Picnic cafe v galerii Dvořák. Je tam zřejmě pěkné prostředí pro dětičky. Vyrazíte s námi někdo? 🙂 😉
karinka2105
22. bře 2013
ahojteee,potrebujem cislo k vam na urad kvoli rodinnym viete i ho niektora poskytnut
yaninka84
25. bře 2013
@karinka2105 na jaký úřad potřebuješ číslo? kvůli čemu rodinnému? pokud myslíš rodičovský příspěvek, tak to se vyřizuje na úřadu práce - tel. 950 148 111
Strana
z98
PředchozíStrana
z98
Další