• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, Praha 4 - Podolí, Pražského povstání

22. dubna 2012 
Ahoj maminky, mám 5-ti měsíčního klučinu a v Praze mám kamarádky zatím jen mezi těžce pracujícími singles. Najde se někdo v Podolí a okolí pro společné procházky, cvičení.. ? :slight_smile:
3. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@le_mami ahoj, já jsem z Podolí - Zelený pruh :slight_smile:
1. bře 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Taky jsem kousek od Podolí.Bydlíme na Zeleném pruhu :slight_smile:
4. dub 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda Nechodíte na hřiště naproti golfovému shopu?
4. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 ano, tam chodíme taky :slight_smile: Taky chodíme na hřiště, co je u Normy.. a na Dobešku občas - tam chodím s Lilinkou na keramiku ;)
4. dub 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda jo jo všechna ta hřiště taky známe :slight_smile:a chodíme na ně.Chodí ti malá do školky?
Lucinka chodí do Hudečkový :slight_smile:
4. dub 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 dneska nás do Hudečkový přijali, začneme chodit od září :slight_smile: Pravděpodobně do modré třídy - do jaké chodí Lucinka? :slight_smile:
4. dub 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda tak to gratuluji.my chodíme do zelený.
5. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 děkuji, mám z toho obrovskou radost, vůbec jsem to nečekala, že nás vezmou, když jsem na mateřský s druhým mimčem.. a Lucince se líbí ve školce? Osobně se mi školka moc nelíbí a tak zástupkyně mi moc nesedla, ale je to nejblíž.. nechtělo se mi tahat se bůhví kam.. a známé tam chodí dcera a ta je spokojená, tak snad to bude dobrý..
5. dub 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda mě to vedení taky moc nesedí ale nikdy s nimi nebyl problém.
Lucka tam je spokojena.my to zase tak blízko nemáme ale od nás je všechno dál .
myslím že se vám tam bude líbit.
Lucka ze začátku brečela a teď už se těší.ale dost je nemocná tak snad se to zlepší.
6. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě ta moje známá říkala, že vedení stojí za prd, ale že dcerce se tam líbí, tak to neřeší.. ale třeba mi říkala, jak když jsou např. prázdniny pro školáky, tak že rodičům co jde, tak strkají děti, aby si je nechali doma.. to teda nevím, jak to má dělat maminka, co pracuje.. a nehledě na to, že když si platíš školkovné, tak co je to zajímá.. takže z nich mám hodně pocit, že si chtějí jen usnadnit práci..
Nemocná je ze školky? Toho se taky bojim, nikdy Lili nemocná nebývala, tak jsem zvědavá co nás čeká - všechny ty rýmy, chřipky, vši :grinning:
6. dub 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda To je pravda.Vždycky tam jsou vypsané prázdniny a že je to jen pro pracující rodiče.
A Lucka toho hodně chytá ze školky.Když slyším co tam dělají tak se ani nedivím.Lízají jedno lízátko atd.
Někdy bychom se mohly sejít na nějakém hřišti když bude pěkně :slight_smile:
11. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 ahojky :slight_smile: Kolik se tam platí vůbec školkovné? Budu moc ráda, když se sejdem na hřišti, Lili bude mít aspoň parťačku :slight_smile: Můžeme příští týden na velký hřiště, co je naproti tomu golfu, když bude pěkně..
13. dub 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mozu byt aj Nusle?:slight_smile:
13. dub 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda Platí se 701Kč školné a přes 700Kč stravné.jen mi trochu vadí že nemůžeš odhlásit odpolední svačiny i když chodíme pořád po O.Každý den si je nosíme domů.V některých školkách to jde odhlásit.
Tak si písneme v týdnu jestli bude počasí na hříště.Jaký den by se vám to hodilo?Nám středa nebo čtvrtek :slight_smile: .
@vbrnka Ahoooj :slight_smile: Nusle jsou dobrý :wink:Co k Vám jezdí za autobus?193,124,188?
15. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 a proč chodíte pořád po o? Musíš, protože jsi na mateřský? Nebo ze své iniciativy? Já bych jí tam ráda nechávala dýl, ať si zvyká a ať se kamarádí a ať mám chvíli klid :grinning: Určitě, snad bude hezčí počasí než dneska.. ;) My chodíme v PO plavat a v UT na keramiku na Dobešku, ale odpo můžem prakticky kdykoliv..

@vbrnka můžou být i Nusle :grinning: Dali jste krásný jméno, já ho moc chtěla, ale manžel protestoval :slight_smile:
15. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda No ze začátku tam vůbec nechtěla být a brečela a teď už se ji tam líbí ale spát tam prostě nechce.chtěla jsem aby se ji tam začalo líbit tak jsem zvolila cestu nejmenšího odporu že tam nebude spát.Ale je to teda docela náročný.manžel ji tam ráno odvede a než cokoliv udělám tak pro ni zase jedu.
Od září tam taky bude spát.Ne každý den ale 3x v týdnu bych chtěla.Už ji na to připravuji.
My jsme taky chodily plavat a cvičit a od září co je ve školce nechtěla vůbec nikam a všude brečela.Vůbec nevím proč.Tak jsme i kroužky do září pozastavily.Plavat bych ji chtěla dát sem na Zelený pruh.
Kam chodíte vy?A chodíš i s malým?Já bych s ním chtěla,Lucka chodila od 7.měsíců a vodu miluje.Jenže jsem chodila do Betynky do Rytířský a to je docela z ruky.Ta právě plave i tady v učňáku ale ne kojenci.Teď bych chtěla třeba do hotelu Panorama.Prostě někde blízko.
15. dub 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 já jsem zvědavá, jak bude Lili reagovat.. nejdřív taky zkusím po o domu, ale doufám, že se jí tam bude líbit.. právě taky se mi nechce ráno tam a hned po O zpět, to nic nestihneš..
My chodíme plavat právě do hotelu Panorama. Chodila jsem dřív s Lili, teď chodím jen s Oliverkem, ty fotky jsou teda z posledního plavání, kdy se tam Lili byla podívat a vlezla do vody taky :slight_smile: Ale jinak běžné to není. S Olivekem jsem začala v 5-ti měsícíh, ale můžeš i dřív, přestože na stránkách píšou od 6-ti měsíců.. ale na Vyšehradě je teplejší voda, což by možná menší děti ocenily.. plaveme s aquababyclub.cz - je to jedno z nejlevnějších, co jsem našla.. teda před 3 rokama s Lili, teď už jsem nehledala levnější variantu, vyhovuje nám to tam, bazén super, instriuktorky super...
15. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
To som rada :slight_smile: Jj 193ka skoro az pred dom :slight_smile:
@mirunda
Dákujem:slight_smile: keramika znie super, myslíš ze by som mohla chodit s malym?
15. dub 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vbrnka u nás je keramika od 2 let, ale chodí tam i menší děti - maminky něco vytvářejí a děti se patlají v hlíně nebo si kreslí apod.. sejde na tom, jaký Maxík je, jestli vydrží na jednou místě :slight_smile: Ale pak za čas, kolem toho 2. roku by ho to určitě bavilo.. stojí to za to.. :dizzy_face:
17. dub 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda jej tak to vobec, max vydrzi v klude tak 15min:slight_smile:)))
tak este Pockame :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdy bude konečně pěkně že bychom vyrazili na to hřiště?
17. dub 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vbrnka tak to zkuste později, chodí tam hodně kloučků a baví je to.. ;)

@gejbule1 dneska je kráááásně :slight_smile: Škoda, že už něco máme.. a v pátek už má zase pršet :( To je děs s tím počasím :(
18. dub 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda
dakujem urcite vyskusam :slight_smile:
18. dub 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunda
Plavání v hotelu Panorma také zvažujeme? Jaké je prostředí, šatny atd. Je přízpusebeno dětem?
Jakou lektorku doporučuješ? díky
18. dub 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnsu já si tam opravdu na nic nestěžuju.. šatny - místnost s 2 postelema, stolem, židlema.. když je hodně maminek, tak je trochu těsno, trochu nával, ale dá se to.. my jsme teď v kurzu 3 maminky, takže to je super.. jsou tam 2 sprchy, jedna sauna, kam chodíme s dětma se po plavání ohřát.. je to hned vedle té šatny, takže to je super.. pak je tam místnost, kde dáváme dětem jíst po plavču - jsou tam židle pro děti, nějaké hračky.. taková herna to je.. instruktorku máme pí. Šejhlovou - jsem nad míru spokojená.. ale nikdy jsem neslyšela, že by si někdo stěžoval na jinou.. Jediný, co mě teď štve je, že se platí za fotky pod vodou :angry: :frowning2: Když jsem chodila s Lili, tak byly zdarma, dokonce mám i video, také zdarma.. teď nás zrovna fotili v pondělí, nikdo teda o penězích nic neříkal, ale na netu jsem četla, že se za to platí 300,- a video snad az 800,- - coz bych osobně nedala.. tak to mě mrzí.. a to jen kvuli tomu, ze jednou fotili, dali ty fotky na facebook, aby si je maminky mohly stahnout a pry nejakou maminku si tam stahnul nekdo a pridelal ji snad neci telo nebo co.. a ze to poslal jejim klientum.. proste prusvih.. takze od te doby je to zpoplatnene.. :pensive:
19. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji moc. Máme to blízko a plavání nás bavila. Taky zvažuji od podzimu keramiku. Taky jsem četla, že chodíte...
Jak jsi spokojená na Dobešce? dik
19. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme chodilly na plavání do Betynky do Rytířský.Taky to tam bylo super ale je to docela z ruky a hlavně mě štvalo že když bylo hnusně/pršelo sněžilo/tak se nedalo jet autem.Není tam kde parkovat.Teď bude Lucka chodit od Betynky na Zelený pruh ale tam ty prckové neplavou tak taky hledám pro Adama jiné plavání.
22. dub 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek