• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky rodící v Podolí - v srpnu 2013

29. srpna 2013 
Ahojda všem :slight_smile:
Najde se tu hodně maminek, co budou rodit v letos v srpnu v Podolí?... čekám první mimi, tak je pro mě všechno nové.
Pocit, ze se tam treba s nekým z vas v srpnu potkám, a že sdílíme společný "porodní osud" je napínavý :slight_smile: ...
a jestli se tu najde maminka, co do Podolí zavítá letos v srpnu už poněkolikáté, tak budu ještě radeji za podpůrná slova a rady... :sunglasses: :sunglasses:
12. bře 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja jdu do podoli taky ....taky první porod...ale az po tobě:slight_smile:) mi mame 20.9.je tu někdo na září?
16. bře 2013 ve 21:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, no - 3 týdny to není takový odstup, to se tam klidne mužem sejít, ale pevne doufam, ze prenaset nebudu. Byla bych spis radsi za drivejsi porod, treba o dva týdny... :grinning:
myslím, že to léto s tím bříchem bude unavný a dlouhý... - na druhou stranu jsem si říkala, ze zas odpadne zavazovaní bot (budou je belerínky, pantoflíčky, apod.), nazouvaání kozacek, strojení se do více vrstev atd. (to me v zime stve i bez bricha:slight_smile: )
17. bře 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak ty už jsi po porodu? U nás to prý vypadá na týden max. Takže tě tam možná uvidím:slight_smile: dnes je to krušné hlavičku cítím snad už u kolen....a voda stále nic :-/
29. srp 2013 ve 20:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek