• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

4. března 2017 
Ahoj najdou se tady maminky z těchto měst :wink: Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín?
30. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..já jsem z Frenšátu pod Radhoštěm..občasně tedy..bydlíme jinak ve Kvasicích,ale i tam jsme často..
31. črc 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, Frenštát je hned za kopcem, ale kde jsou ty Kvasice to se přiznám, že opravdu nevím.. Dívám se čekáš brzy přírustek, jak se těšíš?? :slight_smile:
31. črc 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo..za kopcem...Kvasice jsou 10km za Kroměřížem...taky jsem dřív nevěděla :grinning: No,čekáme..těšit ..už se nemůžeme dočkat...Nechceš přihodit nějaké fotečky i prcka?
31. črc 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zkoušela jsem, ale nemám je ve formátu .jpg, ale dnes večer se na to chystám, ted spí pak ho chci ještě nafotit a pak si to všechno zpracuju :slight_smile: A kde budeš rodit? Poblíž Kroměříže nebo Frenštátu?? :slight_smile:
31. črc 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě teď přebýváme u mojeho,takže Kroměříž,ale tak týden po porodu jedeme k našim do Frénu...tady s tchýní a navíc s tchánovou mamkou(bydlí hned vedle) takže mám o radost postaráno :grinning:
Tak to se budu těšit na fotečky :wink:
31. črc 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..
1. srp 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

ráda bych se přidala.Jsem z okresu Vsetín,ale na miminko si ještě počkám...Až únor... :wink:
1. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..ale už jedno veliké máš viď?Jak se těšíte na druhé?
1. srp 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
...těšíme se to víš...ale jednak je to ještě docela daleko,a jednak jsem zdravotník a tak vím,co všechno se může stát... takže beru všechno tak nějak s rezervou.Navíc nejsem nejmladší... :wink:
1. srp 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda..tak to já Tě zneužiju,neva?Teče mi už tak dva měsíce mlezivo,takže když nemám podprdu mám šílené fleky,ale dnes mi z jednoho prsa tekla (no spíš tak dvě,tři kapky) čehosi jakoby oranžového :frowning2: a pak zase normálně melzivo.. :frowning2: a já vůbec nevím co to je..nevěděla by jsi?Moc děkuji..
Určitě to bude dobrý,uvidíš :wink: moje máma taky není nejmladší a bráška má dva roky
1. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oranžové může být i mlezivo.Pracovala jsem teďka na novorozeneckém ve Zlíně,takže bu´d ráda,že to tak je.Neměla bys mít problém s kojením... Pokud máš mlezivo už teď,jsi schopná plně ukrmit své miminko hned od začátku... :wink:
1. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu?Já pořád nevěděla,jestli je to dobře,nebo špatně..Tak to jsi mi udělala radost,.,.jen z té oranžové jsem byla nějak mimo..Děkuji :wink:
Já jdu rodit Do Kroměříže..mám to blíž..
1. srp 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mlezivo může být i světle hnědé,takže to je v pohodě... Já budu rodit samozřejmě ve Zlíně,mám tam jako zaměstnanec takovou malou protekci :sweat_smile:
1. srp 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda..a kde přesně bydlíš?
1. srp 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podívej se na můj nick a zjistíš to.Jinak jsem se dívala do Tvého alba a máš termín porodu přesně co se narodil můj starší.Tenkrát se taky narodil v KM.Ale tehdy to tam bylo o něčem jiném a byla to hotová tragédie...Tím Tě nechci strašit... :wink:
1. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přímo ze Vsetína?No ono na ní moc chvály není..ale to je otázka názoru si myslím..no mám termín 18.8. nevím proč mám tady psáno 21.ale vůbec bych se nezlobila kdyby to bylo dřív..to vedro je úděsné.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono pokud nejsou komplikace,tak je celkem jedno,kde rodíš...Ale pokud by měly být komplikace,tak je lepší vyšší pracoviště.já bych např.na VS nebo v KM,či UH nerodila...Ani za zlaté prasátko... Ve ZL jsou to kolegové a tak vím,co čekat...
1. srp 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky mě tam kamarád rval..pracuje tam jeho máma..ale pro nás je blíž KM i pro zbytek rodiny,takže snad to bude bez komplikací..kéž by..
1. srp 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi mladá,tak se komplikace nepředpokládají... A pokud by se něco dělo,je tam převozovka coby dup... :wink:
1. srp 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad ne..ale už aby to byl..nemůžem se dočkat..a co Ty?Jak se cítíš?
1. srp 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cítím se nad očekávání dobře.Nezvracela jsem,jen jsem ještě občas ospalá.A pokud někam jdu,musím plánovat trasu,kde je dostatek WC... :grinning:
1. srp 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to znám..byli jsme v Zoo v Lešné a první co mě zajímalo když jsme dostali plánek,kde je WC
1. srp 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. srp 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo,jo,mimi čůrá o sto šest...A to je dobře... Předevčírem jsem byla na NT screeningu a náš prcek si neustále šmíral rukama kolem pusy = bude to pěkný otesánek... :sweat_smile:
1. srp 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já mám fotečku naposledy z 21tt:frowning2:Malý nám od té doby pořád ukazoval zadeček :grinning:
Miminka šikovné viď? :grinning:
1. srp 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše mimčo se s náma taky nechtělo bavit.Paní MUDra ho musela pořád budit,a když se povedlo vystrčilo na nás zadeček... Holt Vodnář = až se jemu bude chtít... :grinning:
1. srp 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to paráda..už se nemůžu dočkat až si ho pochovám a až ho uvidím.. :sweat_smile:
1. srp 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucinecinecka: Nechci tě strašit ale mě teklo mlezivo už 6 měsíci a mléka jsem po porodu měla málo, vůbec to nešlo,museli nám ho v porodnici přikrmit a po odchodu domů jsme kojili plně 3 týdny, pak se začalo ztrácet - do třetího měsíce jsme museli přikrmovat nutrilonem - 1x kojení 1x nutrilon, na střídačku a pak se ztratilo uplně.Je fakt že mi malého přinesli asi až 7 hodin po porodu, měla jsem těžký porod (kleštěma) a on se narodil přidušený, byl hrozně maličký 2,8 kg vůbec se mu nechtělo, alevěřím že jsem byla jen jedna z mála a přeji ti ať kojíte co nejdéle.Můžu se zeptat na tvůj věk?? :slight_smile:
1. srp 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně..je mi 22..mladá co? :sweat_smile: No tak snad nám to půjde..jéjej
1. srp 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky mám poslední obrázek z UZ kolem 20tt ale už bez nožiček, ale stejně je to boží - když jsem byla těhotná nosila jsem si všechny )měla jsem celkem 4) obrázky pořád všude sebou :grinning:
1. srp 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 14
Tvůj příspěvek