• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

4. března 2017 
No jako jenom 18kg..prej jenom :grinning: Ale skoro vše opravdu do bříška..
20. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, u tvého obr bříška mi to vůbec nepřipadá moc, opravdu to vypadá,že máš všechno v něm :wink: Nějaké kilčo z porodky asi poneseš, ale za chvíli to bude dole :slight_smile:
20. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad ano...alespoň něco pozitivního..ale popraskaná jsem teda až hrůza...

No nic,dneska odpadám,dobrou :slight_smile:
20. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,stále celičká..mě se to samo holt nerozjede.. :frowning2:
21. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ahooooooj toš co jé? :unamused: Já furt kontroluju mobil a furt nic, a teď tu vlezu a ty tady...Toš jak je?
21. srp 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,
momentálně hrozně..mám dole šíleně bodavý pocit,navíc se malý nějak extrémně hýbe a bolí to docela dost..sice s přestávkama ,ale au au :frowning2:
21. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,noc jsem přežila a za chvíli vyrážíme do porodky..
22. srp 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani poslali mě zase domůů:frowning2:Malý váží už přes 3700g a mám přijít zase v pondělí..jsem už na prášky :frowning2:
22. srp 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,

vydrž,víkend má být chladný,tak to nějak přestojíš... U dalšího to bereš víc s nadhledem... On Davča opravdu ví,kdy je jeho čas... :wink:
22. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to právě nevím..na nás nepůsobí nic.. :frowning2:
22. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jen aby jsi pak neměla překotný porod a stačila dojet... :sweat_smile: :dizzy_face: :wink:
22. srp 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci.Tak to je mazec.A proč si to nenecháš vyvolat??Známá si přesně v den termínu nechala vyvolat porod(píchli jí vodu) aby nepřenášela, a doktoři jí to povolili protože po termínu už můžeš kdykoli.Ale myslím si že jeden sexík by tomu taky dost pomohl. :wink:
22. srp 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani nepomohl ani ten... :frowning2: Mám eopravdu naprosto imunní dítě..teď jsem se vrátila z procházky a jsem hotová..zase vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No uvidím co mi řeknou v to pondělí..to už se jen tak odbýt asi nenechám...
22. srp 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani takže jsi u Vašich a hlídáš zvěřinec jo?
23. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jo, mám tu psa, 3 kočky, a ještě ségru "puberťačku" a švagra. A jako bonus babinu a dědu :grinning: A co ty, jak je?
23. srp 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...hrozně..bolí mě šíleně spodek,ale malému se ven prostě nechce...
23. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako jak tě to bolí? Jako při krámech?:slight_smile:
23. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takhle mě to teda nebolelo ani při menstruaci...bolí to když chodím,když si chci sednout..asi je to tím,že je maličký juž moc dole..
24. srp 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk buď jsou to poslíčky nebo bych spíš řekla že se ti to pomalu rozbíhá...Já jsem při těch bolestech nemohla ani sedět ani ležet...Když jsem chodila tak to bylo nejlepší, ale jinak to byl hnus :unamused:
24. srp 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani mě to bolí i u chzení ale už tak týden takže se to rozbíhá nějak divně a hlabně pomalu..
24. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je hrůza, že to čekání..Vím přesně jaké to je...My se taky tak hrozně těšili a furt mě něco bolelo furt sem myslela že rodíme a nic...a pak jsme se ale ani nenadáli a bylo po porodu :slight_smile: Ale víš co ti poradím...Užívej si poslední dny toho že jsi sama za sebe,protože to už máš poslední šanci.Je krásné mít mimi ale teď už kdykoli budeš chtít něco podniknout budeš muset přemýšlet - kde ho nakrmit, přebalit, vleze se tam kočár...?Už nebude sami za sebe, budete mít uzlíček který na vás bude odkázaný ve všem na světě...
Ale víš co...I když tím ztratíte určitý kus "svobody" nejvíc to stojí za to! To bez debat. :wink:
24. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani máš pravdu..to čekání je nekonečné,ale co,víme že to přijít musí a jestli dnes nebo zítra to už je docela jedno..My si zatím užíváme bříška a čekáme kdy to příjde. :wink:
24. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, je to hrozné,ale jani to napsala přesně, i když člověk už si ty poslední dny moc užívat nedokáže, zvlášť když ho všechno bolí. Ale jak se malý narodí, vše se totálně změní, tak si klidně užívej i to, že si můžeš jen tak ležet a koukat na telku apod. :wink: Zítra už to snad konečně klapne!!
24. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já dneka byla s kamarádkou v hospůdce a hrála jsem šipky..každý na mě koukal,že mám po termínu a v klidu si lícu a hraju šipky :grinning: :grinning:
Takže poslední chvilky s bříškem si teda užívám.. :wink:
24. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je pohoda! V kolik tam zítra jedeš?
24. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem objednaná na 10:15 na křivku tak uvidíme co nám řeknou potom no..
24. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,

zlom vaz,snad už se pohnete kupředu!!! Moc na Tebe myslím a držím pěsti!! :dizzy_face: :wink:
25. srp 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,děkuji.. :slight_smile:
Vyrážíme kolem desáté...tak snad už teda konečně...
25. srp 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jestli se nevrátíš, tak pošli sms za včas ať vím :wink:
25. srp 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj..musím si dobít kredit aby na to vůbec měla..je toho moc komu musím napsat :grinning:
25. srp 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek