• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

4. března 2017 
autor
tak držím palec!
25. srp 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zase nic...já prostě neporodím... :angry:
25. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Ti teda konkrétně řekli??
25. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No že malému absolutně nic nechybí,plodové vody dostatek..a nazdar
25. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezlob se,že se ptám,ale kdy jsi měla poslední MS?? :wink:
25. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To v pohodě vychází do konce srpna...Možná jsi otěhotněla ke konci cyklu... :wink:
25. srp 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím..pokaždé to bylo 18,19....po dvacítce to nešlo :angry:
25. srp 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to vždycky + - 14 dní,takže jsi pořád ještě v normě.Vím,že už je to náročné,ale vydrž... :wink:
25. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jiného mi ani nezbývá,ale je to šílenost teda.. :frowning2:
25. srp 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,s tím lněným semínkem = namoč ho s trochou vody.udělá Ti takový sliz a dá se to vypít třeba s čajem nebo š´távou = udělá to takovou medovou chuť
25. srp 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaaau! A kdy máš jít zase??? :angry: Já byla dneska na gyndě, na kontrolu "po šestinedělí" :grinning: no dřív jsem to prostě nestíhala..Dostala jsem HA a léky na hubnutí, tak doufám že půjdu s váhou dolů nebo už mě to sere :unamused:
25. srp 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to teda brzo :grinning: :grinning:

No ve středu,já doufám,že už mi řeknou něco kloudného jinak mě odvezou..
25. srp 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jo, to už by trefilo asi i mě. A co jináč, jak je?
25. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani..tož jako je mi po ránu vždycky dobře,pak mě začne něco bolet,bříško,nohy,bolesti..no hrůza,ale rozhodně ne na porod :angry:
26. srp 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vole, to já bych asi nevydržela :unamused: Víš co sem ti zapoměla říct...Mě ten sexík taky nepomohl hned...Až tak po třetí :wink: A jak je, jsi sama doma, tvůj je v práci? Já jo, malý teď spí, ráno se zdálo že bude dnes hezky, ale teď se zatáhlo, mám strach i pověsit prádlo ven, aby mi nezmoklo.
26. srp 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je krásně..já mám teda ještě prádlo v parčce..nějak neztíhám a doma bordel jako v tanku..Můj je doma už týden,má volno a já pořád celá takže taky super..ale znáš to..kdyby alespoň pomohl...to jsou jen řeči a stejně to musím nakonec udělat já :angry:

No sex opravdu ne ne ne,nemůžu skoro ani čůrat,bolí mě spodek i při chození a co druhý den do mě rýpou a to mi taky nepřidá teda :confounded:
26. srp 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to znám...já jsem vlastně u našich, hlídám jim zvířetsvo a bydlí tady vlastně i ségra a její kluk..A to je něco na moje nervy...Největší zdechliny oba dva..Moje mama jim to toleruje, nic po nich nechce a oni si myslí že já si to nechám líbit a budu jim dělat služku..Prát vařit uklízet..Včera se málem do krve urazili, když večer chtěli jít pryč a já sem jim řekla že než odejdou tak pověsí prádlo...Tos měla vidět ty ksichty.
To tě asi bolí ta pánevní kost, ona se rroztahuje, aby prošla hlavička...Mě to taky dost bolelo, a začalo se mi to roztahovat tak 14 dní před porodem...To byl hnus.
26. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda je hnus..mě to taky tak nějak dlouho už bolí.. :frowning2:

No tak to Ti věřím...to by bylo něco na mě,kor když máš prcka..neser se s něma vůbec...
26. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky že neseru. Ségra má teď dvě noční aspoň bude 2 dny klid, Jenda má sice nemocenskou ale ten když Ivana není doma, se tady taky nezdržuje.Malý teď spí tak čekám až se vzbudí, půjdu ven. Co ty? Tež jdeš do ulic? :slight_smile: Ty prášky na to hubnutí co mi dala doktorka jsou fakt mazec! Normálně začínám věřit že to bude fungovat. Ony vzbuzují v těle pocit nasycenosti - dneska jsem snědla 1 jogurt a 1 rohlík a připadala jsem si jak kdybych snědla talíř vepřa-knedla-zela s 10 knedlama :grinning:
26. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se rveš práškama na hubnutí?Jéjej..to já bych nemohla do sebe rvát chemii a kor kvůli hubnutí...kamarádka tak skončila na kapačkách...

Není nad zdravou stravu a cvičení..

jo,jo,my razíme do města koupit tu gumu a mikrovlnku..dělali jsme novou kuchyň tak ještě maličkosti chybí dokoupit..
26. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nepomáhá ani cvičení ani strava...Skoro nejím, teď v létě tím spíš.. a když tak jen melouny a oběd, a pohyb mám furt - lítám furt s kočárem, večer cvičím 20 minut na stroji a nic :unamused: Sem z toho uplně nešťastná, před rokem sem měla o 30 kg míň, a věř že to je dost rozdíl :frowning2: Uvidím jak to bude vypadat dál. Budu tě postupně informovat :grinning: Luci a kouřila si než jsi otěhotněla?
26. srp 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouřila a můžu říct že docela hodně..Ale hned jsem přestala a nemůžu říct že bych přibrala z toho..to vůbec..

Jani to chce čas..moje kamarádka s tím začla až skoro po dvou letech a to pořádně a jde jí to docela dobře...Uvidíš..ale na prášky se vykašli a hlavně musíš jíst...Jinak to nemusí dopadnout zrovna nejlíp...pozor na metabolismus...
26. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky kouřila...A přestala jsem a když jsem přestala kojit zase sem začala..A teď jsem zase zkončila, no furt dokola, myslíš že taky znovu začneš?
26. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne ne..já mám pevnou vůli a navíc mi to smrdí a když už nekouřím tak dlouho nevidím důvod proč znovu začínat...
26. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máš pravdu. kdy přihodíš zas nějaké nové fotky? A jak se těšíš na zítra??:slight_smile:
26. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hodila dneska..se mrkni...
26. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty brďo...Nejvíc bříško že...To už nemůžeš ani unést ne :slight_smile: Máš popraskané i něco jiného krom břícha?? Já záda, teda spíš jako v bocích a trochu nohy..Jdeš zítra na kontrolu?
26. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mám jen bříško a boky a trošku prsa ale ze spodu..ale jen dvě strijky..ani nejdou vidět..

No zítra jdu zase do porodky,ale už neodejdu bez toho aniž by mi řekli co a kdy se bude ěnco dít...Jsem pevně rozhodnutá..
26. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však jo, nenech se odbýt.Mě doktorka říkala že v případě přenášení je nejlepší čekat týden až 10 dní a pak to vyvolat, že po 40tém týdnu už placenta nefunguje na 100% tak je to promimi lepší...A třeba tě to chytne ještě do rána :slight_smile:
26. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek