• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

13. ledna 2017 
Ahoj Evi :wink:
Babička je hodná :grinning: Malá je andílek pořád, vždyť to víš :grinning:
Každým dnem čekám od vás sms,že nám přibude do rodiny další mimi a Ty si tak dáváš na čas :angry: :grinning: :grinning:
Myslím na Tebe papa :slight_smile:
23. říj 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak hlásím stále 2v1... :confounded:
Slíbila jsem manželovi, že vydržím do dneška. Čili úkol splněn a doufám, že už se to co nejdřív rozběhne.
Jo jo Numi, babička ve čt hlídala Matyho a já musela na monitor. Zvládli to perfektně. Dokonce pochopila i když jí říkal, že chce čurat A to někdy nepochopím ani já :wink: . Matymu jsem ráno oznámila, že pojede hlídat babičku a on mě okamžitě hlásil "mňam, mňam, mňam"... Tak jsem se chlámala, ale pak když jsme dojeli večer domů a povídali si o tom, že tam byl, tak stále opakoval to mňam. Tak nevím, co si dělali za hody :grinning: . Byl doma i Přema s Ronym, tak to proběhlo úplně v pohodě. Babička je dobrý hlídač. Dávám jí 1 a zařazuju mezi adepty na chůvu pro příště.Tak se mějte a sem tam taky písnite.
25. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evaje,

tak co mamino,už jste po porodu?? A jak se máte?? :dizzy_face: :wink:
3. lis 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím se po porodu. 30.10. se narodil Mikolášek. Vážil 3930g a měřil 53cm. Je moc šikovný a moc hodný.Ve Zlíně jsem byla spokojená. Sál jsem si ani nestačila prohlédnout, protože jsem tam byla asi jen 45min před porodem a pak 2hod po porodu, ale to jsem měla jiné starosti než koukat po sále. No a šestinedělí? Chválím personál a dávám jim všem 1- velikou. Prostředí bylo typické pro velkou nemocnici, ale je pravda, že měli neustále přistýlky asi na třech pokojích a dokonce dávali prý maminy i na gyndu. Chuďata by potřebovali, aby jim to tam někdo nafoukl. No a taky přidat volna a přibrat pár sestřiček. Jsem určitě ráda, že jsem jela tam a že jsem tam stihla dojet. Numi, za to dík tvému bráškovi. Až příště budu zase potřebovat z auta udělat tryskáč, určitě si ho zase zavolám. Tak se mějte, já jdu spinkat. Páá
5. lis 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evaje,

jsem ráda,že jsi byla spokojená...Baťovka je vyhledávaná a teď je porodnost vysoká porodnost.Ale za pár let to zase poklesne...A sester bychom opravdu potřebovali víc,to víš,když se staré praktičky válí doma a jsou těhu... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, že by ještě dotřetice?? :slight_smile: tu holčičku?? :wink: Věř tomu, že brácha z toho měl taky velikýýýýýý zážitek :wink:
7. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to spí... :sweat_smile: :wink:

Evaje,

máš v albíčku krásného boxera!! Kromě šikovných malých raubířů... :slight_smile: :wink:
21. lis 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dost staré téma, jestli se někdo přidá ráda bych ho vskřísila. Je tu někdo z Vamezu nebo z Lešné u Valmez? :slight_smile:
5. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky ja jsem z valmezu a zdravim:slight_smile:)
3. kvě 2011 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, chodí tu ještě někdo? já jsem z Rožnova a objevila jsem vás náhodou :slight_smile:
24. črc 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....zkousim jestli se obnovi tahle dizkuse a ozve se nekdo z roznova a okoli.
27. lis 2011 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já jsem z Valmezu......nějak vám to tu stávkuje.....
21. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vas všechny maminky.mám pro Vas nabidku ohledně uklidu v domacnosti,jsem s frenstatu pod radhostem,pojizdna,spolehliva,rychla a precizni,uklidim vše co si pani domu přeje-bežny uklid:prach,luxovani,vytirani,koupelny,kuchyne,žehleni,myti oken ale i prace kolem domku na zahradě neni problem,staci se jen ozvat. :wink:
13. čer 2016 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte prosim Vas vite mi odporucit nejakou šikovnou dievcinu, pani co by mne ucesala na svadbu dekuji E. :slight_smile:
21. srp 2016 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky je tady někdo z frenštátu
21. srp 2016 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu nějaka maminka, která chodí po Rožnnově sama s kočárkem? :slight_smile: rádi se přidáme
12. led ve 23:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darin_a ahoj já uz mám starší holčičku ale rádi chodíme na prochazky:blush:
13. led v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek