Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

Ahoj najdou se tady maminky z těchto měst 😉 Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín?
numi
23. říj 2008
Ahoj Evi 😉
Babička je hodná 😃 Malá je andílek pořád, vždyť to víš 😃
Každým dnem čekám od vás sms,že nám přibude do rodiny další mimi a Ty si tak dáváš na čas ]-( 😃 😃
Myslím na Tebe papa 🙂
evaje
25. říj 2008
Ahojda, tak hlásím stále 2v1... :-S
Slíbila jsem manželovi, že vydržím do dneška. Čili úkol splněn a doufám, že už se to co nejdřív rozběhne.
Jo jo Numi, babička ve čt hlídala Matyho a já musela na monitor. Zvládli to perfektně. Dokonce pochopila i když jí říkal, že chce čurat A to někdy nepochopím ani já 😉 . Matymu jsem ráno oznámila, že pojede hlídat babičku a on mě okamžitě hlásil "mňam, mňam, mňam"... Tak jsem se chlámala, ale pak když jsme dojeli večer domů a povídali si o tom, že tam byl, tak stále opakoval to mňam. Tak nevím, co si dělali za hody 😃 . Byl doma i Přema s Ronym, tak to proběhlo úplně v pohodě. Babička je dobrý hlídač. Dávám jí 1 a zařazuju mezi adepty na chůvu pro příště.Tak se mějte a sem tam taky písnite.
jabluncanka
3. lis 2008
Evaje,

tak co mamino,už jste po porodu?? A jak se máte?? x-) 😉
evaje
5. lis 2008
Ahojky, hlásím se po porodu. 30.10. se narodil Mikolášek. Vážil 3930g a měřil 53cm. Je moc šikovný a moc hodný.Ve Zlíně jsem byla spokojená. Sál jsem si ani nestačila prohlédnout, protože jsem tam byla asi jen 45min před porodem a pak 2hod po porodu, ale to jsem měla jiné starosti než koukat po sále. No a šestinedělí? Chválím personál a dávám jim všem 1- velikou. Prostředí bylo typické pro velkou nemocnici, ale je pravda, že měli neustále přistýlky asi na třech pokojích a dokonce dávali prý maminy i na gyndu. Chuďata by potřebovali, aby jim to tam někdo nafoukl. No a taky přidat volna a přibrat pár sestřiček. Jsem určitě ráda, že jsem jela tam a že jsem tam stihla dojet. Numi, za to dík tvému bráškovi. Až příště budu zase potřebovat z auta udělat tryskáč, určitě si ho zase zavolám. Tak se mějte, já jdu spinkat. Páá
jabluncanka
6. lis 2008
Evaje,

jsem ráda,že jsi byla spokojená...Baťovka je vyhledávaná a teď je porodnost vysoká porodnost.Ale za pár let to zase poklesne...A sester bychom opravdu potřebovali víc,to víš,když se staré praktičky válí doma a jsou těhu... 😉 😃 😃 😃
numi
7. lis 2008
Evi, že by ještě dotřetice?? 🙂 tu holčičku?? 😉 Věř tomu, že brácha z toho měl taky velikýýýýýý zážitek 😉
jabluncanka
21. lis 2008
Tady to spí... :-N 😉

Evaje,

máš v albíčku krásného boxera!! Kromě šikovných malých raubířů... 🙂 😉
bubosek
5. říj 2009
Dost staré téma, jestli se někdo přidá ráda bych ho vskřísila. Je tu někdo z Vamezu nebo z Lešné u Valmez? 🙂
nellik88
3. kvě 2011
ahooj holky ja jsem z valmezu a zdravim🙂)
mysiiickaaa
24. črc 2011
ahojky holky, chodí tu ještě někdo? já jsem z Rožnova a objevila jsem vás náhodou 🙂
ami33
27. lis 2011
Ahojte....zkousim jestli se obnovi tahle dizkuse a ozve se nekdo z roznova a okoli.
jitulik4
21. únor 2012
Ahoj holky,já jsem z Valmezu......nějak vám to tu stávkuje.....
dobromysla
13. čer 2016
Zdravím Vas všechny maminky.mám pro Vas nabidku ohledně uklidu v domacnosti,jsem s frenstatu pod radhostem,pojizdna,spolehliva,rychla a precizni,uklidim vše co si pani domu přeje-bežny uklid:prach,luxovani,vytirani,koupelny,kuchyne,žehleni,myti oken ale i prace kolem domku na zahradě neni problem,staci se jen ozvat. 😉
evicka217
21. srp 2016
Ahojte prosim Vas vite mi odporucit nejakou šikovnou dievcinu, pani co by mne ucesala na svadbu dekuji E. 🙂
monini88
21. srp 2016
Ahojky je tady někdo z frenštátu
darin_a
12. led 2017
je tu nějaka maminka, která chodí po Rožnnově sama s kočárkem? 🙂 rádi se přidáme
monini88
13. led 2017
@darin_a ahoj já uz mám starší holčičku ale rádi chodíme na prochazky😊
pavla1000
4. bře 2017
Také se přidávám.. Akorát nejsme z Rožnova,ale z Dolní Bečvy. Ale není problém dojet do Rožnova...

Začni psát odpověď...

Odešli