• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

4. března 2017 
autor
Jé tak to já sem mladé kuře :wink: mě bude 22 v říjnu :slight_smile:
1. srp 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dívala jsem se na tvé fotky, a vůbec ti to nezávidím...:slight_smile: já rodila ve 38 týdnu malý se narodil o 14 dní dříve... Už jsem to nemohla vydržet - byla jsem napuchlá, optékaly mi strašně nohy, jsem astmatička takže jsem nemohla dýchat, v noci jsem chodila 5x čurat..Tak jsem dělala od 37 týdne všechno proto abych to urychlila a povedlo se:slight_smile:
1. srp 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a dáš mi tedy radu jak na to? :grinning: Přihoď taky fotečky :wink: No já mám myslím taky čtyři a ten poslední z toho 20tt máme zarámovaný a koukám na něj pořád..Jsi vdaná?No právě..od rána chodím přes ramena S MOKROU PLÍNKOU A ani to nepomáhá..sama do bazénu jít nechchi kdyby náhodou něco,tak musím počkat na zítra až bude můj doma.. :frowning2:
1. srp 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,

Ty máš odvahu chodit v těhotenství do bazénu?? to jsi teda statečná.Já tam vidím spoustu bakterií,takže až příští léto. Někdo chodí do bazénu,já doma do sprchy... :wink: :sunglasses:
1. srp 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak proč ne?Chodíme tam jen my..máem v něm pitnou vodu a chloru tak aby neublížil..takže envidím důvod proč ne..a je to úžasné..Já když vyjdu ze sprchy a dojdu do obýváku leje ze mě znovu..z bazénku to vydrží a má 28 stupňů,což je jako lázeň.. :wink:
1. srp 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
N nic holky..já dnes končím..kocour míří z práce :grinning:
Tak zatím pa a kdyžtak zítra..

Jani,kdyžtak mi písni nějakou tu radu :grinning:

Tak hezký večer maminy
1. srp 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci,už jsem to nachystala tak tam teď budu dávat ty fotky. Já jsem taky chodila plavat, bylo to super, navíc mi to doporučila moje gynekoložka, hrozně to pomáhalo na záda. Poradit? Gynekoložka je naše známá a tak mi poradila že až to nebudu moc vydržet po 37 týdnu mám dávat horké koupele (co nejvíc vařící vodu co vydržíš a co nejdéle) mimču to neublíží, chození do schodů, a víš co mi nakonec rozjelo porod??? Sex :wink: 3 večery po sobě, a ten třetí večer už jsem hned po tom dostala bolesti...A moc mi to pomohlo. V 22.30 jsem dostala bolesti, dala jsem si v 23h vařící vanu ta to rozjela, ve 2.30 jsem přijela do porodnice a ve 4 byl na světě. Malý byl v pořádku v nemocnici mě ještě pochválili jak jsem si ten porod urychlila :slight_smile:
1. srp 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci vdávala jsem se když jsem byla v 6 měsíci.A ty jsi?
1. srp 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jabluncanka: Ahoj, ty jsi z jablůnky - podle té přezdívky? :grinning:
1. srp 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani měli jsme to v plánu,ale otěhotněli jsmne tak to necháváme na příští prázdniny..chceme v den kdy se nardí malý tak v ten sam rok na to..tak jsem zvědavá jaký den si vybere :slight_smile:
Tak já se jen sprchuju,je fakt,že vanu jsem neměla dlouho..ale zítra se na ní chystám..sex povídáš jo?No zkusíme.. :grinning: Jinak jsem už koukla na fotečky..bomba,ale chudák maličký..čím to že nakonec musel jít kleštěma?
1. srp 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jsem silná astmatička, takže když přišlo na věc a doktorka mi řekla: "Nadechnou, zatlačit, nadechnout, zatlačit" Já jsem se nadechla, zatlačila a začala jsem se dusit. Malý byl moc vysoko, tlačili mi i na břicho a nic nepomáhalo..No a když se pak začaly ztrácet ozvy musel okamžitě ven. A ty jsi těhotenství plánovala??Já se teda přiznám že já ne :slight_smile: Ale teď toho vůbec nelituju!
1. srp 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jo jo..my mimi plánvali,ale pořád nic a když jsme to nečekali,tak se to stalo..dali jsme si to pod stromeček,zjistili jsme to 22.12.což bylo opravdu super..
Jejda,tak to nebylo nic příjemného,ale hlavně že to dobře dopadlo.. :slight_smile:
1. srp 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem to neplánova.. Otěhotněla jsem zhruba kolem 22.4., když jsem někdy začátkem května šla na gyndu(nedostala jsem to), řekli mi že těhotná nejsem a píchli mi tu injekci co ti do 14-ti dnů vyvolá menstruaci. Čekali jsem 14 dní, 3 týdny, 4, 5..pak mi to začalo být divné a v pátek po cestě z práce jsem šla koupit test.. (takový co jsou tam 2 proužky).. Jeden jsem udělala hned jak jsem přišla a byl pozitivní...Nevěřila jsem tomu, tak volám doktorce a ta prý" udělej test z ranní moči a pokud bude pozitivní v pondělí ve 3 přijd na uZ".. No tak jsme v pondělí jely s mamkou jako doprovodem..Doktorka mě poslala ke svému kolegovina UZ a ten mi jen stroze oznámil"jedná se otěhotenství, běžte si za paní doktorkou, chcete obrázek?".. Tak mi ho dal a já šla k doktorce. Po cestě jsem v čekárně přibrala mamku a v ordinaci už jsme se radovali všechny 3 :slight_smile: A když jsem přijela domů, vytáhla jsem obrázek z UZ ukázala ho petrovi tomu káply 2 slzy, objal mě a ani na minutu jsme nepřemýšleli nad tím že jsme dost mladí a můžem ještě pařit a užívat si...Obrázek z UZ to rozhodl za nás :grinning:
1. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,ano jsem z Jablůnky,nebo spíš bydlím s MP v Jabůnce,ale jsem z daleka.Důležité je že jsem tady šťastná a spokojená... :dizzy_face: :wink:
2. srp 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to super..malý je krásný,věřím,že nelituješ..A svatbu jste plánovali nebo rozhodl prcek?
Já měla šílenou noc..poslíčkovali jsme o sto šest,k tomu to vedro,jsem myslela,že umřu :frowning2:
2. srp 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,to udělalo to zatmění Slunce.Všechny tyhle věci ovlivńují těhu.Sama si říkám,jestli tam pišišvor je a jak se má!? :wink: Vloni jak bylo to zemětřesení kdesi v Indonesii bylo strašně moc zamlklých těhu a potratů.Takže poslíčci jsou to nelepší řešení...
Jinak jsem si všimla,že sis vybrala taky kočárek Atlantic. Je to i můj favorit,i když mi ho na Vsetíně chlap v obchodě vymlouval,že je velký zájem a výrobce nestačí vyrábět... Pak jsem se ptala v Daře ve Valmezu a prý úplně v pohodě... :slight_smile:
2. srp 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ho koupila od kamarádky..má ještě rok záruku a koupili jsme ho za 3500Kč,takže bomba cena,jen nemám tašku :frowning2: tak jsem to vyřešila normální kabelou,ale sehnat jí v oranžové barvě,nadliský úkol...

Ale hrozně se mi líbí..lidi ale víc berou ten X lander..alespoň u nás..
2. srp 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
...viděla jsem X-lander třeba s ročním dítětem a byl takový už rozhrkaný a vybledlý.Nevím,ale u mě vede Atlantic... :dizzy_face:
2. srp 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla napsat,že se mi hrozně líbí,že má nafukovací kola,protože některé kočárky mají pryžové a ty se strašně rychle ojezdí a je to takové škaredé.navíc u nás na Valachách jak napadne sníh,tak s malýma kolečkama neprojedu.Takže potřebuju KOLA... :grinning:
2. srp 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozumím :grinning: my taky..No mě se ten X Lander líbí,ale ten náš víc :sweat_smile:
A vůbec se mi nelíbí ty kočárky s těmi třemi koly..měla bych strach,že se dítě v tom potaví nebo něco,špatně nahne a letí..Radši čtyři kola...
2. srp 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda... Já bych chtěla,aby prcek,jak se začne stavět byl raději na volno za ruce a chodit...Párkrát sice taky spadne na nos,ale pád z kočáru by byl horší... :wink:
2. srp 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda..si vzpomínám jak můj bratr slavil rok a spadnul z lavičky na náměstí-měl nabitý nos...hlídalo ho babička,víš jak :angry:
2. srp 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,babička měla rychlejší hlavu,jak nohy!! :grinning: To se stává.

Můj starší,když měl asi rok a půl vylezl sám odpoledne z postýlky - najednou za sebou slyším takové tlapkání bosých noh a říkám,jak ses dostal ven?! Odpověď byla-no bác a bylo to...Myslela jsem,že mě umyjou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. srp 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši..to Ti věřím.. :grinning: MAma přisunula postýlku k letišti,když zvládal vylézt,tak aby spadnul do měkkého..no jo,děti jsou vynalézaví..Taky mám strach co bude z toho našeho drobečka..
2. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj,bude to stejný parašutista... :grinning:

Ony ty děti jsou zase docela pružné,až je to s podivem.Můj starší dodneška neměl jedinou zlomeninu.Nějak má štěstí... :dizzy_face:

Ke komu chodíš na gyndu v KM??Já tam byla 11 let vdaná,ale k srdci mi to tam rozhodně nepřirostlo... :wink:
2. srp 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda..tak to já měla zlomeného snad všechno co jde..byla jsem expertka :grinning:

K evě Slalačové na polikliniku..je docela dobrá..
2. srp 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdar,tu jsem měla u porodu a byla to tragedie = dovolila jsem si vzbudit ji v 5.00 hod. ráno.A to bylo pořád:" Dělejte,pohnite,v 6.00 se střídá služba..."Rajtovala mi po břiše až běda,ale syn byl parašutista = dvakrát jsem zatlačila a bylo...Ovšem šití od Salačky stálo za to = měsíc jsem si nesedla... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda..tak v porodce už není..už má jen gyndu,takže dobrý :grinning: Ale teď jsem s ní opravdu spokojená..a je docela milá..chodím k ní od 15-nácti..je fakt,že dřív byla blbá a neměla jsem jí ráda,blbě se mi s ní mluvilo,ale od doby co jsem těhotná je super..
2. srp 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak aspoň něco se změnilo... :wink:

Mně vždycky lékaři v KM připadali,jakože jsou tam za trest a tak si to paciente vypiješ... :grinning:
2. srp 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt,že třeba na takové chirdě mi to tak taky příjde..Ale jinde jsem tam ani nebyla..až ve středu na monitoru a tam mi příšli docela fain..vzala si mě na starost taková mladá porodní asistentka a byla milá,super..tak uvidíme..já si taky umím říct svoje,tak snad to bude v pořádku..
2. srp 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek