• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

21. srpna 2016 
autor
marinka: Já tam byla 2002-2006, třídní kostková, a ty?
3. srp 2008 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jestli nevadí, že jsem z Veřovic ....
3. srp 2008 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, já jsem byla 1999-2003, třídní Goláňová :dizzy_face: Takže jsme se ještě potkaly :dizzy_face: To jsi měla Honzíka brzo po střední,ale je to paráda být mladá mamina, co?

Ahoj Šárko, Veřovice jsou za rohem :wink:
3. srp 2008 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
marinko tobě dík za info o porodce ve vsetíně, které jsi mi před časem napsala, rodila jsem tam na stoličce a velká spokojenost, příště jdu zas
3. srp 2008 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Šárko, tak to je super, jsem moc ráda, že jsi byla spokojená :dizzy_face: A moc gratuluju k Damiánkovi, je to krásný chlapeček :slight_smile:
3. srp 2008 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jestli dobře počítám tak když já jsem končila prvák ty jsi maturovala, ne? :slight_smile:
3. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, myslím, že počítáš dobře :dizzy_face: Je to sranda, jak je svět malý, co? :wink: Ty jsi přímo ze Vsetína? Omlouvám se, asi to tu zaznělo, ale vše jsem nečetla..
4. srp 2008 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ne jsem z Rožnova...Měla jsem ve tvojem ročníku kamaráda(karel pavlovský) ale nevím jestli chodíl s tebou nebo vedle? Vracíš se tam někdy?? Já tam byla naposled v den maturity :slight_smile:
4. srp 2008 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, Káju znám, ale chodil do vedlejší třídy :wink: Já jsem tam pak byla jenom jednou, rok na to, měla jsem ve třeťáku ségru. Teď už se mi tam nechce, myslím, že už tam moc učitelů, kteří mně měli, nebude. Možná tak Ďurišová, Fabiánová :dizzy_face:
4. srp 2008 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo,prý se to tam dost změnilo, slyšela jsem že my jsme byli poslední ročník který stál za to a rok na to co jsme odešli prý to už není ta stará dobrá kostka jak jsme ji znali my.A ty jsi měla plánováně mimčo??? :slight_smile:
4. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, no to bych i věřila o té Kostce. Nejlepší ročníky byly stejně ty první, ještě před náma, tam bylo plno skvělých lidí. Teď si ty děcka myslí, že jsou něco víc, když můžou studovat na Kostce :angry:

My jsme měli miminko přímo vymodlené, chtěla jsem ho už tak o dva roky dřív, ale studovala jsem Vošku, tak to nešlo.. Kdy byste chtěli druhé?
5. srp 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo no to je pravda,říkalo se to...Ale já z těch ročníků před váma znám jen Landise...NAvíc tam je teď i ten gympl, tak prý jsou normálně se čtvrťákama co budou maturovat na chodbách šesťáci (základka), prý chodí normálně o přestávkách dozory, po zvonění prý je průser když někoho chytnou na chodbě... :confounded:

My bysme chtěli aby byli tak do 3 let po sobě ať mezi nima není moc velký věkový rozdíl, ať se narodí ještě než malý půjde do školky aby nežárlil..Já teda bych do toho klidně hned teď, ale petrovo přání je tak aby se narodilo tak za 2 roky touhle dobou srpen-září-říjen.Uvidíme.A co vy?
5. srp 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..stále jsem dva v jednom..zítra jdu na kontorlu a monitor,tak napíšu..odešel nám z nišehonic internet a miláček to zpravil až dnes...tak si zítra písneme...zatím pa pa

Jani neboj,až to příjde,určitě Ti písnu :wink:
5. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko..ani byste nevěřili jak jsem na PC závislá :grinning: Jsem nemohla dospat.. :grinning:

Jani písnu Ti do IP svoje telefonní číslo,kdybych se zase delší dobu neobjevila,tak můžeš písnout..net už by blbnout neměl,ale přece jen do TP mám 12 dní :wink:
6. srp 2008 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, no měly jsme štěstí, že jsme tam stihly ještě ty lepší časy :wink:
My chceme druhé až později, nejlépe, až Anička půjde do první třídy. Vím, že už si spolu nepohrajou, ale chci si každé dítko pořádně užít a dostatečně se mu pověnovat, což moc nejde,když jsou brzo u sebe, ten první pak jde chtě nechtě na druhou kolej :wink: Snad nám to vyjde podle našich plánů..

Luci, držím palečky, napiš, jak jsi dopadla..
6. srp 2008 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..jasně..

Tři dny jsem se pořádně něvyspala...za dvě hoďky lítám cca 10krát na záchod a mívám bolesti už skoro až dole..tak nevím jestli jen malej sestupuje..au au.. :frowning2:
6. srp 2008 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Luci,myslím,že malý sestupuje... Já to měla ještě tak,že asi 3 dny před porodem,jsem začala hodně chodit na velkou.I několikrát denně...Tělo se tak samo připravuje na porod...Ale je to samozřejmě individuální... :wink:
6. srp 2008 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
To já mám za sebou..chodila jsem do předvčerejška..teď mám pocit,že se mi chce,letím a nic :angry: Už jsem z toho nešťastná..začala jsem brát homeopatika,tak jestli to není z toho..
6. srp 2008 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Může být...Homeopatika jsou fajn,jen to chce kontrolu homeopatem,ne si ordinovat sama...To je většinou bez užitku... :wink:
6. srp 2008 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No já to mám skrz kamarádku a beru to jako ona a tak mi to i doporučili v lékarně..a je to dobré..chutnají mi :grinning:
6. srp 2008 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo,já taky upřednostňuju homeopatika před čímkoliv jiným.Někdo řekne,že to na něj nepůsobí,ale mně to vždycky pomůže,hlavně třeba na chřipky...
Přála bych Ti u porodu MUDr.Laštůvku nebo Mudr.Hábu,to jsou nejlepší doktoři.... :dizzy_face:
6. srp 2008 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já s tím teda nemám vůbec žádné zkušenosti,ale kamarádka s tím byla naprosto spokojená a prý se krásně hojila a rychle zatáhla..tak jsem zvědavá jestli mi to taky pomůže..

No mě je celkem jedno,koho vychytám u porodu,nikoho neznám..a snad nebudeme mít nějakého macíka...kamarádčin malej měl 4,20kg :unamused:
6. srp 2008 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je nářez,zvlášť u prvorodičky... To bych Ti nepřála... :wink:
6. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě..já ani nevím kolik prcek váží,tak jsem zvědavá..

Ale mohli by mi dneska říct,že už je to na spadnutí..mám pocit,že mám to bříško skoro až u kolen.. :frowning2:
6. srp 2008 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Vydrž!! třeba to pak bude rychlovka,když to tak sestupuje... :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
6. srp 2008 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale už aby to bylo..jsem docela nedočkavá a navíc bych nechtěla přenášet...toho se bojím asi nejvíc..
6. srp 2008 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
...taky jsem podle MS přenášela a měla jsem kluka jako buka = 3,60kg :wink:
6. srp 2008 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to se dá,ne?To je pěkné.. :slight_smile: No uvidíme co mi řeknou..a navíc dneska je mi nějak blbě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2008 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Však uvidíš... A hlavně se neboj!! Porod sice není nic příjemného,ale když už to nastane,tak víš,že prostě musíš pořád dopředu,že není cesta zpátky... A čím víc se blížíš dopředu tím to jde ke konci a pak už držíš svoje miminko... :dizzy_face: :wink:
6. srp 2008 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to ani nevíš jak se těším..ale jak víš,že je to posledních pár dní,je to čím dál tím horší,páč se nemůžeš dočkat..pokud jsi nedočkavá jako já.. :grinning:
6. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek