• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

21. srpna 2016 
Já jsem si říkala,až to příjde,tak to bude...Mně spíš vadily takové ty fyzické potíže = jak si sednout,lehnout atd.... :wink:
6. srp 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to řeším taky..hlavně teď..na zádech to nejde..z ležení na boku mě bolí záda.. :frowning2: Ale hlavně ty vedra byly neúnosné..teď je to lepší tak se to dá..
6. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoooj, toš to jsi mě teda zklamala :grinning: No já myslela že napíšeš že už ho máte a ty že máš pokažený net :confounded: :grinning: Já bych si s tou váho moc nelámala hlavu, mě na kontrole ve 35t řekli že váží už bpřes 3 kg, malý se narodil ve 39tt a vážil 2,8kg...Ale zitra se zeptej doktora, oni ti to určitě na UZ řeknou, S ležením jsem problémy nemívala, spíš mě pálila žáha a hrozně jsem otékala, nohy jsem měla tak že jsem nemohla WC jsem chodila snad každých 10 min.
6. srp 2008 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Se mi to nějak smazalo...Nohy jsem měla tak oteklé že jsem nemohla obout žádné boty
6. srp 2008 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj..sebe klamu každý den když nic nepřichází.. :grinning: No na kontrolu valíme za chvíli,tak jsem právě zvědavá..Tak otékám jen někdy a to mi snad otékají i kolena :confounded: a o tom záchodě mi ani nemluv.. :angry:
6. srp 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky ne..tak jsem si koupila žabky.. :grinning:
6. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my jedeme..potom se ozvu..pa pa :slight_smile:
6. srp 2008 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jenže já sem v žabkách v prosinci chodit nemohla :confounded: :grinning: Takhodně štěstí :wink:
6. srp 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hlásím návrat a jsem nasraná jako blázen :angry: Dneska absolutně neztíhali,navíc tam došla jakási slepice s rozbitou pusou,táhlo to z ní a cosi mlela o svém děcku,pořád nadávala,seřvala doktorku,musel se olat primář,hnus...takže jsme tam byli od 10 do čtvrt na 1 bomba :angry:

Křivka dobrý..dneska jí malý celou prokopal :grinning: Ale co víc se dozvím zítra,páč jsem neztihla kvůli tomu že neztíhali svou doktorku,takže zuřím... :angry:
6. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Takže tys byla jen na ozvy, jo? To nasere, že :unamused: A jak se cítíš? :slight_smile:
6. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No cítím se docela dobře..ale těšila jsem se co mi doktorka řekne a nic :frowning2: Takže až zítra..

číslo na Tebe už mám uložené..no kdyby něco tak písnu..můj má na koníka svůj názor,tak pochybuju že by sem něco napsal :grinning:
6. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Můj chlap je na tom podobně s tím názorem :grinning:
6. srp 2008 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo,jo..odjížděl znovu do práce a jenom pronesl:Zase jdeš do drbárny? :grinning:

No co,on má svoje hry a já mám koníka :grinning:

Co vyvádíte Vy?
6. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moje babka jezdí s malým kolem baráku, mamka je nemocná tak jsem dělala placky a ted se půjdu podívat co dělá malý.Budem čekat až přijde Petr z práce. A kolik je tvojemu??? Škoda že bydlíš tak daleko, myslím že bysme si rozuměly a měla bych s kým jezdit s kočárem :unamused: :slight_smile:
6. srp 2008 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
To teda..taky jsem nad tím tak přemýšlela...máte auto?Mohli byste dorazit až tam budu..Mojemu je 22...taky mlaďoch..kolik Tvojemu?

Vy bydlíte sami nebo jak to máte jestli se můžu zeptat?
6. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
A co Tvůj dělá?Jelikož můj dělá 12 náctky a teď navíc přesčasy,protože chce pak být s náma tři týdny doma,je v práci pořád..takže ráno o půl 6 jede a vrátí se až kolem půl 7 :frowning2:
6. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Petr je "sráč" tomu je 21 :slight_smile: Auto nemáme ale řidičák mám, tak bych si popřípadě mohla půjčit auto od našich nebo od švagra :slight_smile: My bydlíme v Rožnově sami, v centru, v paneláku 2+1, a naši se ségrou a švagrem bydlí s babi a dědou ve velkém RD jestli víš jak se jede z Rožnova do Frenu jak je Janoštík.Tak blízko Janoštíka.Ségra je teď na dovolené tak jsme 14 dní teď u našich.Petr je elektrikář - skládá motory a teď dělá 3x týdně 16tky od ráno půl 6 do 22.30 aby vydělal nějaké peníze, chcem si koupit nový kočárek - nějaký sporťák, takže jsme skoro furt sami..Teda aspoň s mamkou a babi..Vždycky se už v pondělí těším ať je sobota:slight_smile: A vy bydlíte sami? A ty jsi chodila do práce nebo jsi celé těhu doma?
6. srp 2008 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No my bydlíme od mojeho s rodiči,ale máme vrch a oni spodek,takže naprosté soukromí,což je super a jak jsem říkala,já si na tchýni stěžovat nemůžu (občas) :grinning: a tchána mám teda milionového :slight_smile:

Já jsem celé těhu doma,protože jsem barmanka,takže nevyhovující povolání a navíc jsem měla zpočátku problémy tak mi doktorka napsala rizikové a byla jsem doma..docela se to ale vleklo :frowning2: Ještě že máme velikou zahradu a psy..

No to by bylo super..jak jsem psala,plánujem tak týden co budem doma z porodky jet k našim tak na týden a pak každý měsíc nevím jestli víkend,dle volna mojeho nebo jak se domluvíme,víš jak..

Jani co na to vaši,že tak mladí,mimčo a svatba?Jak to vzali?
6. srp 2008 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde Tě mám?Asi s maličkým,co?
6. srp 2008 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já už dneska nebudu..Milan je doma a zítra až kolem oběda až se vrátím od doktorky,tak na mě mysli :wink: pa pa a hezký večer..
6. srp 2008 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám přidat? Já jsem sice jenom snažilka, ale bydlím za Rožnovem.
6. srp 2008 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No proč ne..bude nás víc :wink:
6. srp 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci děkuji.
6. srp 2008 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Luci soráč, ale dneska jsem to dřív nestihla,jak přijel Petr z práce tak jsem mu dala malého a jela do Rožnova na nákup, do lékárny atd. však to znáš.. a 2 hodky v prdeli.Přijela jsem trochu pokecala s petrem, uvařila kaši, nakrmit, okoupat, uspat, uklidit a zastavila jsem se až teď.
:confounded: Co naši? No tak mamka byla nadšená hned od začátku a tatík se se mnou měsíc nebavil...On takový mlaďoch a měl by být dědek,jo? :grinning: A svatbu nám nerozmlouvali...Spíš podporovali... 4 odpoledne jsme s mamkou a ségrou vybírali šaty..(byla jsem v 6 měs,už jsem byla s pupkem tak sem se do ničeho nevlezla) :slight_smile: , s petrem prstýnky...Oblítala jsem si uřády, vyřídala fotografku, oběd... Měli jsme malinkou svatbu, na úřadu jen my a svědci a pak na obědě rodiče a babi a děda.Já nejsem totiž ten typ, který to má rád takové věci takže my to měli jen takové skromné.
Taky jsem byla doma s rizikovým těhu. :unamused: Ze začátku jak se mi natahovaly ty děložní svaly jsem mívala hrozně křeče že jsem nemohla třeba celé odpoledne ani vstanout.Od 18.června jsem byla na nemocenské.No a Od 30.října do 14.prosince jsem ležela v nemocnici na gyndě na udržování. Ve 32 týdnu jsem už byla otevřená na prst tak jsem musela ležet na kapačkách aby se malý nenarodil předčasně.To byl hnus :frowning2: , to nikomu nepřeju..To ti pak pracujou hormony.
A jak to vzali vaši?? :slight_smile:
6. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
adellaide a odkud jsi, já přímo z Rožnova :slight_smile:
6. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

Jani takže to teda nic příjemného nebylo,to si teda neumím představit..no my taky neplánujem nějak extrémně velkou svatbu..Tchán je toho názoru,že takoví Ti ,,nezvaní" se stejně dojdou jen najíst a napíj,takže to bdeme mít v kruhu rodinném.
No můžu Ti říct,že i mí rodiče i Milanoví byli na větvi hned od začátku :grinning: i S babičkou,která bydlí hned vedle v baráku..A to oni nám právě říkali ať se vezmem až bude malej na světě..je to fakt,sice z toho v roce moc mít ještě nebude,ale na památka bude alespoň na fotkách :wink:

Já za chvíli musím vyrazit do toho města a vůbec se mi teda nechce :angry:
Co máte v plánu na dnes Vy?
7. srp 2008 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky po ránu,

já nebudu dneska raději ani vylízat,má být strašné horko a to tedy není nic pro mě... :sweat_smile: :wink:
7. srp 2008 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj..opravdu?No to mě v tom buse snad klepne :confounded:
7. srp 2008 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak to asi jo... Mě by dneska nikdo nedostal ven ani párem volů...Stačí,že budu věšet na zahradě prádlo... :wink:
7. srp 2008 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No já kdybych nemusela taky nevylízám,ale až přijedu a bude opravdu takové vedro,zalezu do bazénu a vynahradím si to.. :wink:
7. srp 2008 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek