• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

13. ledna 2017 
Tak já padím pa pa..až dorazím ozvu se..

Jestli budu teda celá.. :unamused:
7. srp 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Janii já jsem z Prostřední Bečvy
Dneska je fakt vedro. Já zalezu do bazénu a vylezu až večer :grinning:
7. srp 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tak jak si dopadla? My sice nemáme velký bazén, ale máme u našich alespoň takový den dětský bazének, takže já si tam s ním vždycky sednu a hrajeme si spolu :slight_smile: Ten autobus ti nezávidím teda vůbec, já doufám že pro ségru nebudu muset jet autem(dnes se vrací z dovči) natož abych jela někam busem :frowning2: Ségra přiveze foťák, takže dnes nafotím malého a dám fotky zase sem.Od včerejška chápe co je to pá pá tak mává jak blázen furt, a roste nám druhý zub :slight_smile: A co sis přála? Holčičku nebo kluka??? Já od začátku kluka a když jsem věděla že to bude kluk tak jsem si začala tajně přát aby to byla holčička abych měla parťačku :slight_smile: Snad druhé bude holčička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janii máš skoro stejně starého chlapečka jako má moje švagrová :slight_smile: je 13.1. a nemá ještě ani jeden zub.
7. srp 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adellaide a co děláš krom toho že se snažíš o mimčo???Máš dovču, pracuješ...???A jak dlouho už na tom pracujete?:slight_smile:
7. srp 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,mám novinky:
čípek žádný,hlavička úplně dole a na další kontrolu už nejsem ani objednaná,protože si paní doktorka myslí,že do další středy už nevydržím-huráááááááááááááááááááá

Jinak Jani mě to bylo jedno,já byla ráda,že se povedlo a že čekáme špunta a když jsme se dozvěděli že to je kluk.byli jsme moc rádi..taky budeme chtít druhé děvčátko :wink:
7. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to je super, hodně choď a třeba nevydržíš ani neděle :wink:
A za jak dlouho byste chtěli druhého prcka?? :slight_smile:
7. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já chci zítra..to je to moje vysněné datum 8.8.2008 :grinning:

Jani pozdě..až bude prcek tak první třídě..jsme mladí a už nemáme kam spěchat..víš jak..co Vy?
7. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci dala jsem malého spát a jdu na půl hodinky cvičit na stroji :slight_smile: Jsem uplně nešťastná protože v těhotentví jsem přibrala přes 30kg (20 jen tím, že jsem těch 6 týdnů ležela v nemocnici a nesměla jsem vůbec chodit) a furt mám nahoře 20 :unamused: A jelikož mám silné astma nesmím vůbec na aerobic, spinning atd.. Takže musím doma cvičit sama na posilovacím stroji, což je dost opruz :frowning2: :slight_smile:
7. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha..jejda :frowning2: Já mám zatím nahoře 17kg a už snad více nepřiberu..tak hezky pocvič a pak se třeba ozvi..zatím pa :slight_smile:
7. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My asi dřív..Tak asi do 3 let po sobě...My jsme se ségrou od sebe o 2 a máme výborný vztah,celé dětství a vlastně celou pubertu a tak jsme strávily spolu.a pochybuju že kdyby jsme byly od sebe třeba o takových 6 by to tak bylo...A ono se všude píše že nejideálnější je to ty 3-4 od sebe a já tomu dost věřím.No já si myslím že když tomu pomůžete tou vařící vanou a sexem že by to mohlo být i 8.8. :slight_smile: :wink:
7. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jdu na to :wink: pa
7. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo..já jsem s bratrem o osm let a taky máme super vztah..no já uvidím jak zvládneme jeden uzlíček..a třeba budeme chtít dřív.. :slight_smile:

No večer zkusím vanu..do sexu už se teda moc nehrnu :grinning: a uvidíme

Pa :slight_smile:
7. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, tak to je super, snad to vyjde! :slight_smile: Já teda doporučuju sexík, nám porod odstartoval :grinning:
7. srp 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,no mě tak moc bolí podbřišek že si právě netroufám..bolívalo to v noci a teď skoro pořád..tak se bojím.. :frowning2:
7. srp 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, stačí jen spermijky,ty to spouští :wink:
7. srp 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda..to jsou věci co?začnou to a taky ukončí.. :grinning: No já uvidím..dám vanu a uvidíme co bude..i když zítra by se mi to hodilo :grinning:
7. srp 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no zítřejší datum je krásné, ale prcek si stejně vybere svoje :dizzy_face: Ale mám pocit ze vého okolí, že když je osmého, tak se rodí hodně miminek, i Anička je osmého, zítra má 10 měsíců :dizzy_face: Však uvidíš, ale přála bych ti to.. S těma spermijkama bych to zkusila, vyvolávají kontrakce dělohy, pokud už je vše na porod nachystané, takže pokud je, což by mělo podle toho, co jsi psala o kontrole, tak by to fakt mohly rozjet :wink:
7. srp 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kamarádka mi dokonce psala,že když nemám čípek že se divila že mě ještě pustili domů a ne zrovna do porodky...tak uvidíme..bříško zatím pobolívá už od kontroly...
Ale sex ybch teď určo nedala,to bych se asi rozsypala úplně :grinning:
No uvidíme uvidíme..tak hrozně se těším a na druhou stranu bojím,protože nevím co mě čeká..jen vím,že to bude bolet,ale že to za to určitě stojí..

Můžu se zeptat jaká se ti líbí chapecká jména?Díky :slight_smile:
7. srp 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, čípek znamená, že se něco chystá, ale začínající porod to ještě není, to bys tam taky mohla být několik dní a čekat na kontrakce a to se líp čeká doma, ne? :wink:
A jméno pro chlapečka? My jsme měli nachystané Adam, dále se mi líbí třeba Petr, Patrik, Štěpán, Matěj.. Je jich hodně :wink: Davídek je taky fajn :wink:
7. srp 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha..to teda je no..můj už se bojí víc než já:grinning:
No my měli prvně Alexe,potom Nicolase a teď Davídka,ale jak je to za dveřmi tak nějak nevím no..U nás byly boje kvůli jména a teď si právě taky nejsem jistá no..mám takový divný pocit :confounded:
7. srp 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ze sexu se nerozsypeš ;) to zvládneš, a marinka má pravdu, ty spermijky na to mají velký vliv.Mě se strašně líbil Marek :slight_smile: ale Petrovi ne :confounded: My jsme se s těma jménama vůbec nemohli domluvit...A co máš pro holčičku? My měli Terezku, Natálku, nebo Elišku a nakonec jsem ten papír na jména vyplňovala až po porodu tak jsem napsala Terezku.A jak ti je?Máte vedro? My jak prase..A ségra volala z letiště z Brna a říkala že tam teplo moc není.

Marinka: Nám to taky rozjelo porod ;) málem jsme to ani nestihli dokončit :grinning:
7. srp 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mně se líbí víc časká jména, takže z těch tvých uvedených David určitě nejvíc. A Marek tak moc, jak píše Janka..

Jani, my jsme sexovali večer, potom hned kontrakce jak blázen, postupně ale utichaly a když jsem šla ráno na prohlídku, tak tam ty kontrakce byly na monitoru jak kráva, akorát jsem je moc necítila a otevírala jsem se, takže rovnou šup do pordky a tam už se to zase rozjíždělo :slight_smile: Takže já na sexík jako vyvolávací metodu taky nedám dopustit :slight_smile:
7. srp 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jenže mě tak bolí ten podbřišek že z toho mám strach ..už vzhledme k tomu že už teď to bolí...

My máme pro holčičku Sofii..s tou jsme měli jasno od začátku tedy a taky zůstala..asi proto,že čekáme kluka :grinning: No budeme muset dát ještě hlavy dohromady..jsem si pro jistotu vzala dnes na gyndě ještě jeden papír,kdyby náhodou...si připadám jak blázen.. :grinning:

Aha..a prý se kontrakce nedají nepoznat...já ani vlastně nevím jestli jsem je měla..když nevím jak mají vypadat :grinning:
7. srp 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, však záleží na vás, jestli se necítíš, nechte to na miminku..
Určitě se nemusíš bát, že bys měla kontrakce, nevěděla bys o nich a najednou bys porodila :wink: Já jsem o nich sice nevěděla a byly, ale to bylo jen na začátku, pak začaly zesilovat a zesilovat a už se přehlídnout nedaly. A rodila jsem až večer, i když byly pořádné už na monotoru brzo ráno.
7. srp 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se kontrakce se popisují jako silné ms bolesti, tak jsem to měla i já. A úplně ke konci, po prasknutí plodovky to byla taková velká křeč celého břicha. Je to ble, ale přežít se to dá :wink:
7. srp 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..no já si právě tu bolest ani nechci představovat...Jak dlouho Ti to teda celé trvalo?Já se bojím aby to nebylo moc dlouho..jéžiš já jsem jak malá co? :grinning:
7. srp 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je normální, každý se poprvé bojí, když neví, jaké to bude.. No já jsem nastoupila do porodky v osm ráno, připravili mně (klistýr apod.) a dali mi vyvolávací injekci, aby se to urychlilo. A hned nato mi začaly ty silnější MS bolesti, ale já jsem to nevnímala nijak hrozně, chvíli byly silnější, pak slabší, normálně jsem si při nich povídala s manželem, ležela jsem, procházela se, cítila jsem s v pohodě. Tak stejně to trvalo až asi do půl 6 a protože to pořád moc nepokračovalo, furt jsem byla málo otevřená, tak mi praskly plodovku a pak teprve začal ten pravý porod, ty silné kontrakce, kdy už jsem je teda musela prodýchávat, choulila jsem se do klubíčka apod. No a o třičtvrtě na osm se malá narodila. Takže klidně bych řekla, že jsem rodila 2 hodiny, předtím to fakt bylo v pohodě. Ale fakt je to u každé jiné.. Opravdu neboj, zvládneš to a ten pocit, kdy ti dají malého na břicho, to je nádhera a ve vteřině na tu bolest zapomeneš a budeš maximálně happy :dizzy_face:
7. srp 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda...no nezn to zase tak špatně..a co klisýr?z toho mi příjde že mám většší strach než ze samotného porodu (no nejsem já blbá?)
Takže jsi měla docela rychlovku že?No já si právě představuju snad jen to až budu mít malého u sebe..ten průběh radši nee..No nic..já dnes končím,za chvíli je Milan doma a musíme pořešit to jméno...
Přeji hezký zbytek večera a zítra písnu.. :slight_smile:
Pa pa
7. srp 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se klistýru taky bála snad víc jak porodu, ale normálně paráda :grinning: Nepřišlo mi to ani nijak trapné, nepříjemné to bylo akorát pár minut, kdy jsem měla vydržet nejít na záchod a stejně jsem to nevydržela (měla jsem vydržet asi 6 minut a letěla jsem na záchod už po 4 minutách :grinning: ). Ale pak úleva veliká, i ty kontrakce jsem cítila míň a hlavně jsem se nebála, že pak ze mě na sále vyjde místo Aničky i něco jiného :grinning: Klistýr vřele doporučuju, fakt jsem ho čekala 100x horší..
7. srp 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek