• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

4. března 2017 
Jejda tak to děkuji..to jsi mě uklidnila :wink: eště že Vás holky maminy mám... :slight_smile:
Tak pa pa
7. srp 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa pa, taky se loučím..
7. srp 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,

nic se neboj,to bude v poho...Každý má strach z neznámého a pak se tomu akorát zasměješ...Ona ta příroda si i při porodu často pomůže sama...Ty se jen těš na miminko a poslouchej,co Ti tam budou říkat...A bude to OK... :wink: :dizzy_face:
7. srp 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Tak já neztihla ani tu vanu..vytuhla jsem hned po večři,asi mě zmohlo to chození po městě..ale měla jsem naprosto klidnou noc jen s jedinou zastávkou na záchod..tak nevím no..uviidíme..
8. srp 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,

už jsem si říkala zda jsi ještě celá,nebo máš už mimouška u sebe... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne,ne..jindy právě od šesti už lítám a dnes nic..neuvěřitelné..že by klid před bouří?No kéž by.. :sweat_smile:
8. srp 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš...ona i změna počasí může zapůsobit... Ale ten sexík by nezaškodil.... :wink:
8. srp 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to věřím...uvidíme..třeba to půjde samo...no dneska je tady docela zataženo..oni hlásili ochlazení a já nevím jestli by mi k tomu dopomohla zima,nebo ty vedra...
8. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau čau...No tak jak sleduju tak jsi celá...Ale do půlnoci času dost...To se dá ještě zvládnout. :grinning: .Já dostala první porodní bolesti a po nich byl malý za 5,5 h venku :slight_smile: Co dneska budeš dělat??? Tvůj je v práci??
8. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,to je jedno,ono jde spíš o celkovou změnu tlaku.My to v porodce poznaly vždycky 12 hodin dopředu,že bude změna,takže vím o čem mluvím... :wink:
8. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani..jo jo,je v práci,ale kdyby něco,zavolám a do deseti minut ho mám doma :wink: Asi nic..nevím..budu každopádně asi doma..:frowning2:Co vy?

Aha..no tož uvidíme..třeba budu celá i tu příští středu..i když to už bych nechtěla..
8. srp 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste maminy?
8. srp 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
Luci, takže Davídkovi se zatím 8.8 nelíbí?
8. srp 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ne..sice bříško už zase přes hodinku bolí,ale to se spíš buď sune ještě dolů a nebo nevím.. :frowning2: Dneska si tu vanu ale dám..jsem vyspinkaná tak snad to půjde :wink:
Co Ty vyvádíš s maličkou?
8. srp 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem Ti teď ještě koukala do albíčka..Ty jsi měla krásně malinké bříško,co?
8. srp 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Anička teď spí, ale už bych potřebovala, aby vstala, chceme zajet na nákup, než začně Olympiáda :dizzy_face: Jinak dopoledne byla moc hodná, hezky jsme si pohrály a vzorně papala :slight_smile:
Bříško jsem měla maličké, na fotce vypadá větší, ale když mě někdo viděl v reaálu, tak mi nevěřil, že jsem v devátém měsíci :grinning:
8. srp 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už má začit Olympiáda?? :astonished: :astonished: Já jsem úplně někde mimo asi :grinning:

No právě..měla jsi ho úplně maličké..kolik vážila maličká když se narodila?To musela být taky malinká,ne?
8. srp 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, měla 3,20 kg, takže normální váha na holčičku
8. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda..a kam se ti tam vlezla? :astonished: Se ptám jak blbec co? :grinning: Ale Ty jsi měla opravdu pidi bříšenko..
8. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože já mám dneska tak oteklé nohy,že tak tak nazuju žabky :frowning2:
8. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marin ještě jsem se Tě chtěla zeptat..jestli to jde vůbec nějak popsat..jak se má správně dýchat?
8. srp 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, promiň, že píšu ať teď.. Nás učili v kurzu nejdřív dýchat zhluboka, nadechneš se pořádně a vydechuješ do břicha a až při závěrečných kontrakcích dýchat rychle a povrchově jako pejsek, ale mně to dýchání do břicha vůbec nevyhovovalo, nepomáhalo mi, takže já jsem buď dýchala normálně a pak jak mi praskly tu plodovku, tak jsem při každý kontrakci dýchala rychle a to bylo fajn.. Sama si to přizpůsobíš, jak budeš potřebovat. Nechodila jsi do žádného kurzu?
8. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky ženské, tak jak jste se měly dneska?? Já měla náročný den, nákupy, vyřizování, do toho malý, no mazec...
Marinko: Mě to sex rozjel okamžitě..Hned po tom co jsme přestali jsem dostala bolesti(cítila jsem je i ke konci při tom) a pak už to jelo.Ale já měla na prvorodičku dost rychlý porod.Doktorka mi říkala, že děloha rodí za mě :slight_smile: Ale můžu ti říct že jsem při těch kontrakcích vůbec nevydržela na místě..Musela jsem pořád chodit.
Luci: TAk jak je?MYslím na tebe celý den, v tom dusnu to musel být mazec..Nám tady k večeru konečně pršelo.Vidím že ses od 14 h. neozvala tak třeba už ani nejsi doma..Tak kdyžtak čekám SMS :slight_smile: Tak držím palce.Pa
8. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já jsem měla kontrakce po sexu taky hned a silné, ale pak nějak utichly. Tak to jsi měla bezva, že byl porod rychlý, obě jsme to měly fajn :dizzy_face: Já jsem při těch silných kontrakcích taky chodila, ale v té nejhorší fázi jsem se choulila do klubíčka, opírala jsem se o zeď, nebo jsem šla na čtyři na zem a celá jsem se vždycky zaťala, což asi bylo blbě, ale nevěděla jsem, jak jinak to přežít :sweat_smile: Už si ale plno věcí nepamatuju..

Luci, tak co dneska? Venku je hnusně, to se asi prckovi ven chtít nebude, co?
9. srp 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar,

naopak = prudká změna počasí může spustit porod... Tohle znám z práce.... :wink:
9. srp 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky..no včera večer jsem měla hoďku v kuse bolesti,musela jsem to prodýchávat,sprcha a konec :frowning2: Já se malého snad nedočkám...
Jinak dneska ,každou chvíli čekáme návštěvu ze Slovenska a odpoledne si chci jet ještě koupit tašku na kočár,našla jsem jí za super cenu,asi akce,a mám doma chlapa,tak písnu asi až večer...

Kdyby něco,ozvu se hned :wink:
Tady je trochu deštivo,ale já mám radost,konečně se mi lépe dýchá :slight_smile:

Tak přeji krásný den :slight_smile: pa pa pa
9. srp 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho všem jak se máte?
9. srp 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já už si ke konci taky myslela že to do toho porodu už asi nepřežiju, tak jsem se hrozně těšila :slight_smile: A jak se cítíš dneska???Já mám taky dneska doma Petra tak se mu musím věnovat.. U nás prší taky celý den, ale jako astmatik jsem to dost uvítala taky se mi dýchá super.A co ten sexík, už jsi to zkoušela?
Tak napiš, papa večer
9. srp 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adellaide ahojky, já se mám super, a ty?? A co tvé snažení, pořád nic? :frowning2:
9. srp 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,ne a ani ho zkoušet nebudu..kurva jestli není lepí když jsou Ti chlapi v práci..dneska mě tak vytočil,že se mi chtělo až brečet.. :angry: :angry:
Tady neprší,ale venku se to dá...

A budu asi bez tašky,protože tak vypatlaného chlapa můžu mít jen já :angry: :angry:
9. srp 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek