• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

4. března 2017 
autor
Ale víš že sem ráno po dvou hodinách co jsme byli vzhůru si říkala jestli není lepší že je furt v práci a domů chodí večer :grinning: Taky mám pocit že ho asi zabiju...Teď sedí na balkoně a kouří tam vodní dýmku...Jdu si vařit kafe, tak pro tašku nakonec nejedete, jo??A kde ji vlastně kupuješ???
9. srp 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janii snažáme se pořád, ale jak bude úspěšné je ještě brzy. Podle grafu mám vůbec strach jestli byla ovulka. No uvidíme jak to dopadne.
9. srp 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk to přeji hodně štěstí, já si tohle ani nedovedu představit, protže mě menstruace skončila 11.4. a 22.4. už jsem byla těhotná, i když neplánovaně..A kdy ty čekáš MS?
9. srp 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adelaide teda spíš nečekáš MS :slight_smile: A můžu se zeptat kolik ti je?
9. srp 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi 26 let. Mám bohužel trochu delší cyklus po vysazení HA. První byl 38 dnů pak 35 a teď 35. Takže dostat nedostat bych to měla 26.8.
9. srp 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha mě je 22 :slight_smile: A ke komu chodíš na gyndu?? Kámoška když šla ne gyndu a řekla že už HA nechce, že chce mimi, doktorka ji napsala nějaké léky které podporují práci vaječníků a řekla jí že jí to může urychlit :slight_smile:
9. srp 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím k Michlíčkovi a Ty? Právě se k němu chystám na preventivku tak se s ním domluvím.
9. srp 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já chodím k dr.Dobešové a ta je právě dala i té mojí kámošce.Ona má ordinaci v nemocnici ve VM a každé úterý na Dolní Bečvě.A ty pracuješ nebo jsi doma?
9. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě dálkově studuju. Teď jsem pracovala, ale byl to jen záskok za nemocenskou, 21.8. jdu na další pohovor tak uvidíme. Teď momentálně jsem doma na nemocenské.
9. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co studuješ? Já mám ekonomku, před mateřskou jsem dělala sekretářku.
9. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci toš kde seš? :slight_smile:
9. srp 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
omluvám se,ale včera jsme jeli pro tu tašku na kočár a tchýně slavila ještě s jedním myslivcem narozky na střelnici,tak jsme šli a jsem za to ráda,super odreagování,dorazili jsme o půl 10,dali jsme vanu a šli spát,můj šel totiž na ranní..,ale měla jsem blbou noc,páč miláček pořád vykládal že dneska musíme už rodit,že se nemůže dočkat a tak mi nějak vsugeroval,že jsem to pořád čekala :grinning: :grinning:
Ale byli tam i maminy a těhule,tak jsem si aspoň pokecala,zatím co můj řešil co to bude,jak to bude,jak se těší..prostě chlap :grinning:
10. srp 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda holky..vy jste mě dneska pěklně zanedbaly :frowning2: No nic..poutím mojeho a jdu do hajan..pa :slight_smile:
10. srp 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste?? :astonished:
11. srp 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lucí, já už tě na Chomutově považuji za maminku, když se u nás neukážeš a ty si tu vesele povídáš jinde...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,zrovna jsem se chystala k Vám..Včera jsem koukala že jste něco řešily,tak jsem to nechala,že písnu dnes :wink:
11. srp 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,

jaké jsou poslední zprávy?? :slight_smile: :wink:
11. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,no pořád právě nic..držím pořád dva v jednom :frowning2: Už počítám i s tím že půjdu ve středu na další kontorlu :frowning2:
11. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdar kočko tak jaká??? Pořád nic? Jaké sou novinky?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,no kde je Tobě konec??Pořád nic,chystám se ve středu na kontorlu,tak jsem zvědavá co mi řekne..a já se tak těšila,že už budeme tři..
11. srp 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauky, toš vůbec nestíhám,furt něco dělám.Malý byl dneska úplně protiva :unamused: nejedl skoro nic od rána, furt jenom hučel, nechtěl si hrát, jenom aby ho někdo nosil na rukách..Možná mu leze další zoubek, uvidíme.Hledáš nějaké věci pro mimča na netu?My teď budeme kupovat takovou tu vysokou židličku, tak se zatím tak rozhlížíme, nevíš o nějakých stránkách? A už jsem si asi vybrala i sporťák :slight_smile: X-lander typ X3. Jako pro malinké miminko je ten Xlander na hovno, je to fakt dost malé, my teď máme Chicco takový netradiční až najdu fotku dám ti ho tu ať hodíš vočko ale k tomu není sporťák, jen autosedačka,malý už sedí a potřebuje vše sledovat takže sporťák budem kupovat taky co nejdřív.A ty máš co za typ kočárku? Ten se mi taky dost líbí.
A co ti to ta doktorka minulý týden řekla??že si myslí že ti odteče voda nebo co?
TAk papapi
11. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,my máme kočárek Atlantic..nám myslím bude stačit a moc se nám líbil..a za tu cenu...super :wink:
Jo,jo..paní doktorka mi řekla ať si dávám pozor,že s největší pravděpodobností mi odteče voda,ale nic,pořád držím :angry: Tak teď chci vydržet do 20,protože 18.jsou u nás hodky..chtěla jsem na ně jít už i s kočárkem,ale tak nevadí..ale ujít bych si je nechtěla nechat..tak uvidíme,jak na mě bude maličký hodný...
Jani stránky bych Ti poslala ,ale jak nám nešel ten net,tak jsme museli přemazat celý PC a samozřejmě jsem si ty odkazy neopsala no :angry: Jinak já mám židličku po bratrovi,takže to zatím neřeším..

Jani chtěla jsem se Tě zeptat..Měla jsi nějaké léky nebo co je na prdíky a tak ještě než jsi porodila?Jako nachystné doma víš..
12. srp 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci neměla..V porodnici jsem dostala ten kufřík s těma vzorkama (jestli už jsi o tom slyšela - kámoška co chodí k jinému doktorovi to třeba dostala už ve 2měsíci) tak tam byl vzorek krému Pupík, tak to bylo první co jsme měli...Asi když měl 14 dní to ale začalo, ten mazec... Museli jsme mít trubičku, bez té ani krok, ten Pupík, nahřívali jsme plenku,masírovali jsme bříško... Jako postupem času jak se začal hýbat, jak sme ho pokládali na bříško atd. se to zlepšilo...Problémy jsme s tím měli zhruba do 3 měsíců..Ale před porodem jsem neměla nic.Ta voda ti může odtéct kdykoli...Během dne když se hýbeš nebo i v noci když spíš...Třeba to ještě stihneš do zítra a na kontrolu nepojedeš...:slight_smile: A co děláš dneska? Máte venro? Mydocela teplo ale fouká takže je fajn.
12. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my taky tak..fouká,ale já jsem zalezlá v obýváku a luštím křížovky :slight_smile: Malý jak kdy..chvíli mám pocit,že mě zevnitř ukope,chvíli klid..No já bych radši aby mi praskla ta voda,tak uvidíme co jak bude..Dneska dorazí kamarád z Anglie na tři týdny,taky myslel ,že už uvidí prcka a bude si muset ještě počkat :grinning: Ale když jsem vydržela do teď,tak bych ráda šla na ty hodky no..uvidíme..

Já taky dostala ty baby boxy,dokonce dva.,ale nic takového tam nebylo..jen krémy-vzorek,dudlíky a ještě pl¨ínečka a už nevím..

Co vyvádíte dnes Vy?
12. srp 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...tak já dnes už od půl 6 čumím do zdi :angry: Asi jsem zvědavá co mi poví na kontrole...tak na mě myslete.. :wink: Jinak hezký den.. :sunglasses:
13. srp 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, byli jsme teď pryč, tak jsem nepsala..
Luci, držím moc palce na kontrolu!! :dizzy_face:
13. srp 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak jsem otevřená na 4cm..kdyby na pět nechají si mě v porodce,ale pokud do příští středy neporodím,stejně nastoupím a píchnou mi vodu,prej otevřená si jen tak chodit nemůžu..tak mám z toho takový divný pocit :frowning2: Snad si dá malej říct a půjde dobrovolně a brzo..
14. srp 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...

Stále držím jen hlásím,když nikdo nikde..
15. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci, docela se divím, že to zatím nechávají být, když jsi na 4 cm :confused: Mně píchli vodu, když jsem byla na 2 cm a do porodky jsem šla na cenťák a půl :sweat_smile: Ale už jsem měla ty kontrakce a měla jsem termín, tak to je asi ten rozdíl.. Myslím na tebe, ať už se to co nevidět rozjede!
15. srp 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Marin já mám termín v pondělí..a pokud se otevřu na pět cm a do středy nic,tak stejně šup do porodky..ale už bych chtěla malého ňuhňat :sweat_smile:
15. srp 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek