• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

4. března 2017 
Halooo haloo kde jste kdo?
16. srp 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,Ty jsi ještě doma?? Já myslela,že po té bouřce pojedeš?! :dizzy_face: :wink:
16. srp 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ne ne ne..jsem v klidu doma,náš brouček je totiž naprosto imunní a jen si pokopkával :grinning: :grinning:
16. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaňule kde jsme??? :astonished: :astonished:
16. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... :slight_smile:
17. srp 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,

včera byl úplněk a Ty stále nic?? :dizzy_face: :wink:
17. srp 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne ne..stále držím..dneska máme hody od rána jsme venku a na nohou jen teď jsme si skočili na oběd a zase vyrážíme...tak snad to přiženu..zatím mě teda jen všechno bolí :grinning:
17. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci, toš ty jsi ještě celá :astonished: Já jsem teď byla doma a doma nám nefunguje počítač takže na net jsem se dostala až dnes u našich.Ale dneska jdu zase domů a přijdu sem až ve čtvrtek - ale to tu budu 14 dní - naši jedou na dovolenou a já jim budu hlídat psa a kočky :slight_smile: No ale myslela jsem na tebe, furt jsem čekala aspoň sms a ty pořád nic.Tak až to bude ozvi se jo?Budu čekat! A jinak ve čtvrtek papa :wink:
17. srp 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dobře..určitě písnu..snad už ve čtvrtek nejpozději budu v porodece:grinning:
17. srp 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, prcek se bude chtít určitě vylodit 20.8.2008, to je parádní datum :dizzy_face:
18. srp 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..no já včera nachodila tak osm km a nic..večer vana a nic...takže už čekám a nechám to na maličkém...No 20.je ta středa,tak snad už ano a nebudou mě ,nás napínat dýl..
18. srp 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a ve čtvrtek bys šla teda na vyvolávní, kdyby nic?
18. srp 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marin no když do středy nic,tak si myslím,že si mě tam zrovna nechají,páč doktorka řekla,že půjdu píchnout vodu.. :unamused:
18. srp 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je dobře, když už jsi tolik otevřená, že tě nenechají přenášet.. Tak honem, honem, ještě rychle využijte poslední dny bez prcka, zajděte si třeba s manžou na véču, nebo někam, kam se po porodu dlouho nedostanete :wink:
18. srp 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my spolu byli včera celý den na těch hodkách..pootm dojeli známí tak jsme šli posedět na zahrádku i s rodičema a byl to vůbec super den..dnes jsem úplně mrtvá..necítím nohy,vůbec nic..ale myslela jsem,že to malému pomůže a dá si říct,ale asi je tvrdohlavý po mamince :grinning:
18. srp 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák,pořád celá a zase to na nic nevypadá..

Dobrou:slight_smile:
18. srp 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, takže zítra vyvolávání?
19. srp 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marin asi ano..teda pevně v to doufám...ráno ještě napíšu..

Byla bych ráda,kdyby to přišlo v noci samo,ale těžko těžko... :frowning2:
19. srp 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, neboj, prý 95% vyvolávaných porodů končí před 14:00 hodinou, mám dvě kámošky, které byly na vyvolávání, v osm dostaly tabletu nebo injekci a opravdu po obědě byly prckové na světě :wink: Máš na někoho telefon, abys nám dala vědět?
19. srp 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám na Janu..ale ta sem příjde ve čtvrtek..myslím že?
I po píchnutí vody je to tak rychlé?
19. srp 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, po píchnutí vody to bude ještě rychlejší, to ti ty kontrakce naskočí jedna dvě.. Ale každý porod je specifický, nic neplatí na 100%, tak uvidíš.. Moc ti držím palečky a myslím na tebe, ať do dobře zvládnete, je to rychlé a hlavně v pohodě. Užij si ty první chvíle s malým, to je zážitek a celý život :slight_smile:
20. srp 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
za chvíli se chystáme a pevně doufáme,že si nás tam tedy nechají..Moc děkuji..
Písnu -ti do IP číslo,tak jestli nenapíšu ,tak musžše písnout :wink:

Jinak moc děkuji..
20. srp 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,

myslím na Tebe a držím pěstičky!! Neboj,všechno bude OK. Hlavně poslouchej,co Ti budou říkat = oni ví proč to nebo ono dělají... Dnes už nic není rutinně... :wink:
20. srp 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky...Snad si mě tam opravdu nechají..no nic,my jedeme,takže se loučím:slight_smile:
Pa
20. srp 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a jsem zase doma
Ale jen do pátku,doktorka řekla,že žádná změna,ale k ní už mám jít až po šesti nedělí a do porodky mi napsala zprávu,aby jsi mě tam teda už po uvážení nechali...
A řekla mi,že si mě nenechá risknout nechat doma přes víkend bez kontroly,takže jsem doma a zuříííííííííííííííííííím
20. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,

fakt je,že máš teprve te´dka termín.A dokud nezačne odcházet plodovka,tak žádná hrůza...Zkus ten sexík a uvidíš... :wink:
20. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale víš jak,kdyby nic neříkali bylo by to lepší,takhle s tím člověk doslova počítá a ono nic nic..
20. srp 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, moc mě to mrzí, vím jaké to je, když doktoři natěší a pak nic (mně taky říkali, že budu rodit o 14 dní dřív a prd). Ale ber to tak, že dnes máš termín a v pátek už budeš mít malého u sebe a to je za chviličku. Některé holky nechají přenášet i 14 dní, co jsou proti tomu 2 dny :wink: Tak se drž!!
20. srp 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No termín jsem měla 18...no ale jestli mě v pátek polou ještě domů,tak se opravdu zblázním...Dala jsem aktuální foto do albíčka..tak třeba koukni.. :slight_smile:
20. srp 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jestli tě pošlou i v pátek domů, tak to už naštvou i mě :wink: Snad ne, budu moc držet palce! Týý brďo, bříško máš teda parádní, kam se na tebe hrabu :grinning: Kolik jsi přibrala?
20. srp 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek