Maminky Rožnov pod Radhoštěm a okolí. Popovídáme si?

Ahoj najdou se tady maminky z těchto měst 😉 Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín?
lucinecinecka
16. srp 2008
Halooo haloo kde jste kdo?
jabluncanka
16. srp 2008
Luci,Ty jsi ještě doma?? Já myslela,že po té bouřce pojedeš?! x-) 😉
lucinecinecka
16. srp 2008
Ahojky ne ne ne..jsem v klidu doma,náš brouček je totiž naprosto imunní a jen si pokopkával 😃 😃
lucinecinecka
16. srp 2008
Jaňule kde jsme??? :-o :-o
lucinecinecka
17. srp 2008
Dobré ráno... 🙂
jabluncanka
17. srp 2008
Ahoj Luci,

včera byl úplněk a Ty stále nic?? x-) 😉
lucinecinecka
17. srp 2008
Ne ne ne..stále držím..dneska máme hody od rána jsme venku a na nohou jen teď jsme si skočili na oběd a zase vyrážíme...tak snad to přiženu..zatím mě teda jen všechno bolí 😃
janiiautor
17. srp 2008
Ahoj Luci, toš ty jsi ještě celá :-o Já jsem teď byla doma a doma nám nefunguje počítač takže na net jsem se dostala až dnes u našich.Ale dneska jdu zase domů a přijdu sem až ve čtvrtek - ale to tu budu 14 dní - naši jedou na dovolenou a já jim budu hlídat psa a kočky 🙂 No ale myslela jsem na tebe, furt jsem čekala aspoň sms a ty pořád nic.Tak až to bude ozvi se jo?Budu čekat! A jinak ve čtvrtek papa 😉
lucinecinecka
17. srp 2008
Jani dobře..určitě písnu..snad už ve čtvrtek nejpozději budu v porodece😃
marinka
18. srp 2008
Luci, prcek se bude chtít určitě vylodit 20.8.2008, to je parádní datum x-)
lucinecinecka
18. srp 2008
Ahojky..no já včera nachodila tak osm km a nic..večer vana a nic...takže už čekám a nechám to na maličkém...No 20.je ta středa,tak snad už ano a nebudou mě ,nás napínat dýl..
marinka
18. srp 2008
Luci a ve čtvrtek bys šla teda na vyvolávní, kdyby nic?
lucinecinecka
18. srp 2008
Marin no když do středy nic,tak si myslím,že si mě tam zrovna nechají,páč doktorka řekla,že půjdu píchnout vodu.. :-|
marinka
18. srp 2008
Luci, to je dobře, když už jsi tolik otevřená, že tě nenechají přenášet.. Tak honem, honem, ještě rychle využijte poslední dny bez prcka, zajděte si třeba s manžou na véču, nebo někam, kam se po porodu dlouho nedostanete 😉
lucinecinecka
18. srp 2008
No my spolu byli včera celý den na těch hodkách..pootm dojeli známí tak jsme šli posedět na zahrádku i s rodičema a byl to vůbec super den..dnes jsem úplně mrtvá..necítím nohy,vůbec nic..ale myslela jsem,že to malému pomůže a dá si říct,ale asi je tvrdohlavý po mamince 😃
lucinecinecka
18. srp 2008
Táák,pořád celá a zase to na nic nevypadá..

Dobrou🙂
marinka
19. srp 2008
Luci, takže zítra vyvolávání?
lucinecinecka
19. srp 2008
Marin asi ano..teda pevně v to doufám...ráno ještě napíšu..

Byla bych ráda,kdyby to přišlo v noci samo,ale těžko těžko... 😞
marinka
19. srp 2008
Luci, neboj, prý 95% vyvolávaných porodů končí před 14:00 hodinou, mám dvě kámošky, které byly na vyvolávání, v osm dostaly tabletu nebo injekci a opravdu po obědě byly prckové na světě 😉 Máš na někoho telefon, abys nám dala vědět?
lucinecinecka
19. srp 2008
Mám na Janu..ale ta sem příjde ve čtvrtek..myslím že?
I po píchnutí vody je to tak rychlé?
marinka
20. srp 2008
Luci, po píchnutí vody to bude ještě rychlejší, to ti ty kontrakce naskočí jedna dvě.. Ale každý porod je specifický, nic neplatí na 100%, tak uvidíš.. Moc ti držím palečky a myslím na tebe, ať do dobře zvládnete, je to rychlé a hlavně v pohodě. Užij si ty první chvíle s malým, to je zážitek a celý život 🙂
lucinecinecka
20. srp 2008
Dobré ránko,
za chvíli se chystáme a pevně doufáme,že si nás tam tedy nechají..Moc děkuji..
Písnu -ti do IP číslo,tak jestli nenapíšu ,tak musžše písnout 😉

Jinak moc děkuji..
jabluncanka
20. srp 2008
Luci,

myslím na Tebe a držím pěstičky!! Neboj,všechno bude OK. Hlavně poslouchej,co Ti budou říkat = oni ví proč to nebo ono dělají... Dnes už nic není rutinně... 😉
lucinecinecka
20. srp 2008
Holky díky...Snad si mě tam opravdu nechají..no nic,my jedeme,takže se loučím🙂
Pa
lucinecinecka
20. srp 2008
No a jsem zase doma
Ale jen do pátku,doktorka řekla,že žádná změna,ale k ní už mám jít až po šesti nedělí a do porodky mi napsala zprávu,aby jsi mě tam teda už po uvážení nechali...
A řekla mi,že si mě nenechá risknout nechat doma přes víkend bez kontroly,takže jsem doma a zuříííííííííííííííííííím
jabluncanka
20. srp 2008
Luci,

fakt je,že máš teprve te´dka termín.A dokud nezačne odcházet plodovka,tak žádná hrůza...Zkus ten sexík a uvidíš... 😉
lucinecinecka
20. srp 2008
No ale víš jak,kdyby nic neříkali bylo by to lepší,takhle s tím člověk doslova počítá a ono nic nic..
marinka
20. srp 2008
Luci, moc mě to mrzí, vím jaké to je, když doktoři natěší a pak nic (mně taky říkali, že budu rodit o 14 dní dřív a prd). Ale ber to tak, že dnes máš termín a v pátek už budeš mít malého u sebe a to je za chviličku. Některé holky nechají přenášet i 14 dní, co jsou proti tomu 2 dny 😉 Tak se drž!!
lucinecinecka
20. srp 2008
No termín jsem měla 18...no ale jestli mě v pátek polou ještě domů,tak se opravdu zblázním...Dala jsem aktuální foto do albíčka..tak třeba koukni.. 🙂
marinka
20. srp 2008
Luci, jestli tě pošlou i v pátek domů, tak to už naštvou i mě 😉 Snad ne, budu moc držet palce! Týý brďo, bříško máš teda parádní, kam se na tebe hrabu 😃 Kolik jsi přibrala?

Začni psát odpověď...

Odešli