• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Michelle, ja byvam na P4-Kamyk-1 zastavku za Tempom :wink:.
9. srp 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Susi, tak to je super, to je kousek od nás, my jsme se přestěhovali k Ikemu, tak to spolu můžemě někdy vyrazit vozit, co říkáš :grinning: :grinning: :grinning:

Kde se chystáš rodit??? V krči??? Koukám, že to čekáte už skoro každým dnem, že?
11. srp 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevim zda se už můžu přidat, ale zítra to budu vědět oficiálně.Včera jsem zjistila, že jsem těhu. Bydlim na Praze 4 Libuši :wink:
13. srp 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Barbarek, tak držím palce, ať to vyjde, určitě dej vědět, jak si dopadla :wink: :wink:
13. srp 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Michell díky moc.Určitě dám vědět. Snad testy nelhaly a budu se moc taky těšit!
13. srp 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem byla na gyndě a jsem v 5týdnu :grinning: :grinning:
14. srp 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarek-tak to Ti gratuluju:o))já kdyz sem zjistila ze sem tehu tak sem skakala radosti:o))já teda nebydlím na Praze 4 ale na žižkove ale v Ikemu sem pracovala jako zdravotní sestra:o)
14. srp 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinečko dííííky moc, jásám radostí.Jen jsem nervní zda to ultrazvuk příští středu potvrdí :frowning2:
15. srp 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barbarek: tak to ti z celého srdce gratuluji, pevně držím palečky, ať je všechno v pohodě a doufám, že se k nám brzo přidáš jako těhu :grinning: :grinning: :grinning:

Já už to mám snad za pár, ale třeba spolu vyrazíme někdy s kočárama :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michell díky moc a i tobě přeju hodně zdravíčka a ať jste oba s Filípkem v pořádku. Třeba nám to venčení vyjde, ale musela by jsi si na mě počkat až příští rok :grinning: To už bude Filípek skoro běhat :wink:
16. srp 2007 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barbarek: Určo s Fílou počkáme, co víš, třeba se ti zrovna narodí jeho budoucí nevěsta :grinning:
A jak se jinak cítíš??? Já celé první 4 měsíce prozvracela a prospala, bylo mi šíleně mizerně :frowning2:, od 6. týdne jsem byla doma na rizikovém :frowning2:
A co manža??? Má velkou radost?
16. srp 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kéž by to byla holčička, moc si jí oba přejeme.Manžel jásal a brečel jak malej kluk, když jsme zjistili, že jsem těhu :slight_smile:
Jinak mě je zatím kupovivu dobře. Jen jsem taky unavená a chodim spát ve 20h.Ale žaludek zatím ok, až se sama divim :grinning:
Já jsem teď v 5 týdnu, takže mě to třeba zatím čeká :unamused:
17. srp 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barby: holčičku vám moc přeji, také jsem ji strašně chtěla a už si plánovala, jaká to bude parádnice, jak spolu budume chodit za pár let po obchodech a tak :grinning: :grinning: . No nakonec čekáme kluka, víme to na 100 procent, jelikož jsme byli na plodovce a tam ti spočítací chromozomy, takže se nemůžou seknout.... Ze začátku jsem z toho byla zklamaná, ale přítel byl absolutně nadšenej, už si plánuje, jak spolu budou chodit na spartu :grinning: :grinning:

A já jsem si řekla, že holčičku si ještě uděláme, hlavní je, aby byl Filípek zdravý :wink: :wink:

Tak ti přeji, aby tě ty nevolnosti obešly obloukem, jelikož je to fakt nepříjemný a vysilující hrozně moc..
17. srp 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska mi zjistili 5tt, tak jestli se k Vam muzu pridat, bydlim na Sporilove. Koukam ze barbarek - jsme na tom podobne. Za 14 dni jdu na kontrolu a jsem zvedava, jak pokrocime. Preju Vam hodne zdravicka a krasnych miminek.
21. srp 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Titi tak to gratuluju a držím palce ať jsi ok. Já jdu dnes na první ultrazvuk, kde by se to mělo potvrdit.Tak jsem nervozní.ALe vzhledem k tomu, že mi začalo být blbě, tam asi mimís bude. A jak je tobě?
22. srp 2007 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj barbarek, jsem byla vcera na ultrazvuk, bylo videt jen vajicko a zvetsena deloha. Za 2 tydny mam jit na kontrolu, to uz by melo bit srdicko, taky jsem zvedava, co uvidim. Vcera jsem byla plavat a docela me rozbolelo vecer bricho, tak nevim jestli jsem to prehnala ... dnes uz je lip, asi budu muset byt opatrnejsi.
22. srp 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj titi, gratulace k miminku, držím palce ať vše probíhá dobře a ať jste oba s mimi v pořádku, určitě dej vědět, jak dopadl další UTZ.
22. srp 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj titi, no já byla taky na UTZ a bylo tam jen vajíčko a víc nic. Jen jsem měla divného doktora, takže mi pořádně nic neřekl.Moje doktorka totiž UTZ nemá.S tím plaváním a aktivitou to moc nepřeháněj tak do 12tt!Počkej až se to usadí.Opatrnější určitě musíš být!
23. srp 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj barbarek, ja jsem byla na dalsi kontrole v utery, protoze jsem trochu spinila a chtela jsem mit jistotu, ze je vse OK. Na UTZ bylo videt rostouci miminko-kolecko a carku-to tyden pred tim bylo jen prazdne vajicko. Na plavani ani cviceni nechodim, jen do prace. Pristi tyden mam mit dalsi kontrolu. Tak jsem zvedava, co bude noveho.Mela jsem zmrzlinu,po dlouhe dobe a chytla jsem poradny kasel.Tak se kuliruju. A jak se citis? titi
30. srp 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj titi, nějak jsem se na tuto diskuzi zapomněla podívat delší dobu. No já se cítim tak, že jsem skončila doma na neschopence. Mám problémy s nízkým tlakem a ranními nevolnostmi. Naštěstí nezvracim, ale i tak je to nepříjemné.Zítra jdu na první krev a moč, tak snad vše dopadne dobře. A co ty, chodíš stále do práce?Já zrovna hledám nějaké to cvičení či plavání v okolí, ale zatím nic :frowning2:
10. zář 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj barbarek, tak to je mi lito, ze Ti nejni nejlip. Me byva vetsinou nejhur vecer, trochu se mi houpa zaludek.Kdyz to zaspim, tak je fajn.Do prace porad chodim. 4.9.jsem byla na utz, bylo videt miminko asi 1cm a uz melo i srdicko, mela jsem velkou radost. Jinak jsem dostala ascorutin a nejake vitaminy, tak poctive uzivam. Spineni uz prestalo, ale pry se nemam lekat, muze se objevit do konce tehu, ale pokud se to nerozbehne do silneho krvaceni, tak pry to muze byt vporadku - ale to asi pripad od pripadu. Jeste se kuliruju s kasle, neni to porad jeste ideal, ale uz o mnoho lepsi, nejvic zabral zazvorovy caj.
Plavat zatim nechodim, uvazovala jsem, az bude lip, ze bych koukla na gravid jogu na Hamru v Zabehlicich, byva to tam ve ctvrtek, tak az bude cas zkusim to omrknout.A jak je, doufam, ze o neco lip ...
Ja mam dalsi kontrolu 2.10., to je jeste docela daleko.
12. zář 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , nějak jsem tu dlouho nebyla. Mě už je relativně lépe, ale skončila jsem doma a do práce se už nevrátim. A jak se ty cítíš? Já jdu na první větší ultrazvuk 8.10.tak se moc těšim až mimi uvidim. Teď jsem zrovna objevila u nás cvičení na balonech a koukám se po plávání.Jo v Hamru to znám, jen tam je vždy hodně lidí. Chodili jsme tam s prací na obědy :grinning:
24. zář 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
michelle, jak je? uz je mimis venku na svete? Preju Vam hodne zdravi. Pak napis jak se dari a jake jsou pocity. pa. titi
26. zář 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj michelle viděla jsem albíčko Filípka, tak mooooc gratuluju a přeju aby jen kvetl a krásně rostl. Jak jsi to zvládla a jak ti je? Já pomalu začínám růst, tak to teprve bude sranda.
1. říj 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj michelle, taky se pripojuji ke gratulantum.Mate nadherne miminko.

Jsem vsera byla na prohlidce, meli jsme cca 7,5 cm, coz me prekvapilo, ze uz je tak velky mimisek :slight_smile:, pan doktor vzal prohlidku dukladne, tak jsem pozorovala asi pul hodiny a nakonec mi vytiskl i par fotecek-zkusim je nejak zpracovat a dat do albumu.

A jak se ma berdicek?

Preju vam moc zdravi a krasne spolecne dny.
3. říj 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že nám tady ta diskuze nějak zaniká. A já bych ráda našla nějakou těhu kamarádku na Praze 4 :wink: . Nemám s kým chodit cvičit a celé dny jsem doma. Takže nic moc.
29. říj 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj barbarek, jsem ted byla doma, lecila vyrozu a vcera mi trhali 8, tak cviceni ted nic moc, ale az bude lip, tak bych urcite vyrazila. Co Ty nato?
6. lis 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Titi jako že by jsme vyrazili spolu? To by bylo fajn. ALe jsou to ty čtvrtky dopoledne, tak nevim jak by jsi to zvládala. Říkala jsi že chodíš ještě do práce ne?
7. lis 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyžtak mi písni do IP, sem moc nechodím. Je tu nějak mrtvo :angry:
7. lis 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj barbarek, to je skoda, ze dopoledne, ja jeste chodim do prace.
A jak Ti je, uz lip? Me je docela dobre, jen nekdy vecer brzo usnnu.
A co Michell, ma moc prace a nez si zvykne na novy rezim, jak to prozivas?
15. lis 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek