• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Naro,nic si y toho nedelej,ja do 4 mesice pribrala jen 2 kg a pak to letelo pekne nahoru a ja nabrala 22 kg,mam z toho fakt depku,ale jde to pekne a hlavne samo dolu,pockej az bude malej na svete........
17. led 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis ze jo, to co nabereš při těhu jde krásně dolu, horší je to co nabereš před těhu, jsem se na to psychicky připravovala asi a nabrala za pul roku 10 kg a ty jaksi nemuzu shodit
17. led 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nakojila a malej uspesne spinka v postylce,konecne jsme se zabehli do nejakeho rezimu a ja muzu take odpocivat.....Bramburko,pockej az bude mala behat a ty za ni,to shodis raz dva :grinning:
18. led 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Fakt to bude František, byla jsem na plodovce...
No, jsme zvědavá, jestli ty kila půjdou nějak závratně dolů. Rozhodně jsem nikdy nevypadala na to, že bych trpěla hlady :slight_smile:
Tak hezky odpočívejte, ať jste odpoledne zase čilí!!!
18. led 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to bude babinec na tom srazíku :grinning:

Jám mám dnes velkou radost. Už mám kočárek a odvezla jsem ho k manželovo rodičům do bytu. Je fakt super, tak jsem ráda. A taky máme cestovní postýlku. Takže už mám skoro vše a dokoupim jen drobnosti :wink:
18. led 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Naro,neboj,vazne to pujde dolu,budes mit plno starosti s mimcem a na jidlo nebude ani cas tak kila pujdou dolu,ja taky nestiham ani jist,ale kojim,tak sem tam neco sezobnu :grinning: Barbarku,super,a co mas za kocarek?Ty uz mas urcite vse radne vyprane,vyzehlene a nakominkovane ve skrini vid? :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.

Shazovani jsem se taky bala a po porodu to nijak zavratne dolu neslo, ale pak se to rozebehlo. Ted mam tak 1.5 - 2 kila jeste nahore, ale ani je necitim, vlezu se do vseho, takze to treba bude jen v prsou:wink: (se uklidnuju:wink:). Ale po sladkem mi tedy ted jde huba sejdrem
18. led 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky.

Nabízím jedny tesco pleny, fialové...3-5 kg za 175,- kč koupené byly v akci.
18. led 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo sladky, dneska jsem doma cvičila :grinning: 10 minut a byla jsem hotová :grinning: a pak u našich jsem slivla 3!!! dorty!!! ach jo, no tak dnešní bilance nic moc
18. led 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY, KETT,koukala jsem na tvoje fotecky a malej je nadhernej,ma krasne velke ocicka :wink: Bramburko,ja si ty pleny vezmu,jak mam ten balik od tebe tak malej uz jich ma jen pulku baliku,tak se budou hodit :grinning:
19. led 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezva Moni, beru. Od středy mají zase fialový plíny v akci v tescu!

jinak jirka dneska vytíral, a neuklidil po sobě kýbl s vodou a nastražil ho na kraj pokojíčku a ted po pár pivech do něj spadnul
19. led 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak středa se nám blíží, už se těšim :wink:

Já mám těhotenství jako dobrou dietu, vůbec mi nejdou kila nahoru :grinning:
20. led 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci strašit, ale to přijde...
20. led 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nestraš :grinning:

Já mám výhodu, že mám stále spíš nechutě než chutě. A ráno mi je pořád zle. Takže mi jde vždy kilo nahoru a kilo dolu. Ale jsem ráda, už takhle jsem pěkná baculka. Zbývají mi necelé 3 měsíce tak snad už 20 kg nenaberu, ale jen nějak rozumně :grinning: :grinning:
20. led 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nevim kolik vážíš, jsem taky bacula, nepřibírala jsem, až tak nakonec 12 kg a 9 jsem nechala v porodnici a 2 kg mám poldle mě v prsou. No tak si myslím, že malá stačila z mejch zásob vyrůst
20. led 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, ja taky nechci strasit,pribrala jsem do 4 mesice jen 2 kg a od 5 mesice do konce 20 kg,vubec nevim jak jsem to dokazala,ale tohle tehotenstvi me dalo radne zabrat.......... Bramburko,jsme domluvene,vezmu si ty pleny ve stredu,ale bojim se ze se me nevejdou dolu do kocarku,ale nejak to vymyslime.....
20. led 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fuk, tahat je nebudem, stavime se kdyztak potom u nás.
20. led 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo,plati,malej je peknej posranec,ma velikou spotrebu plen,ve 3 tydnech uz ma 2 baliky po 80 ks plen spotrebovane,to je fakt sila :frowning2: Dnes jsem ho v 19 hod.koupala jako kazdy den,nakojila jsem ho a jeste vypil ze strikacky 100 ml odstrikaneho mlika,je to fakt otesanek :grinning: a asi by jeste jedl ale uz mu nic nedam,deti nevedi kdy maji dost a pak se poblinka......
20. led 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcatka.
Konecne jsme zpet doma, manzel uz je zdravy jako rybicka:slight_smile:

Monci, dekuji moc za chvalu (deeesne dobre se to posloucha:slight_smile::wink:)

Ja za tehu pribrala 16kg a ze zacatku to taky moc neslo nahoru, ale pak to bylo pul kila tydne az do konce.
20. led 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no tak to mě strašíte, to jsem zvědavá zda to nahoru poleze. Já jsem už vlastně skoro 7 měsíc a nemám nahoře nic. Tak snad za ten zbytek to co mi chybí nenaberu.

Jinak středa se blíží, takže snad nebude aspoň lejt. Už se moc těšim. Srazík teda 13.30 na Kačerově tam někde u vlezu do metra. Asi se poznáme podle bříšek a kočárků :slight_smile: :grinning:
21. led 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky teda dufám, že tam někdo udělal rezervaci, ono tam bývá dost plno, hned vedle je několik škol a z pedáku jsme tam chodili furt
21. led 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to nevim zda je rezervace, asi těžko. Tu Vesmírnu navrhla Terka, takže nevim zda dělala rezervaci...asi ne ale :frowning2:
21. led 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se teda sejdeme ve středu u vlezu do metra. To je super. A kolik nás vlastně bude??? Abychom na někoho nezapomněly :wink:
21. led 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,KETT,nemas za co dekovat,je to pravda,je nadherne sladouckej a ocicka ma asi po mamince vid? Jinak se take obavam zda se tam vejdeme,myslim do Vesmirny. Byla jsem dnes chvilicku s Daneckem venku a malem nas odnesl vitr,des :frowning2: Taky prisla na navstevu kamaradka a prinesla malemu nadhernou soupravicku,tricko a teplacky s mikcou,to bude ale fesak a krasne chrastitko od Nuku..........
21. led 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.

tak rezervace je hotova, prave jsem tam volala. Jen netusim, kolik nas ma vlastne dorazit, tak jsem rekla 6, 7, 8:wink: A mame stul pry hned u vchodu, jsou tam dva vedle sebe, tak si je srazime.

Monci, oci ma po me:slight_smile:, to mi staci, jinak muze byt klidne po tatovi:wink:

Takze ve stredu u vlezu do metra. Prijdu s pindou v satku:slight_smile:
21. led 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kett díky za tu rezervaci, jsi šikulka. Taky přesně nevim kolik nás bude. Jak se ještě moc neznáme, tak to je docela chaos. Hlavně se známe podle niků tady, ale ne podle jmen :grinning: Takže já jsem Bára :wink:

Ok na Kačerově teda zítra ve 13.30 u vlezu do metra. Vím že tam budu já, Nara a Kett. Ještě někdo? Já budu mít na sobě černý kabát a takovou dlouho šálu, pruhovanou do cihlova :slight_smile:

Kett tebe teda s šátkem poznáme suprově. Moc se na Matýska těšim, dle fotek je k sežrání. Mám synovce taky Matýska :wink:
22. led 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No abychom nakonec nedorazily jen my 3:wink: Ja jdu zitra dopol na navstevu k tehu kolegyni, TP ma 8.2., takze za par. Kdyztak ji zlanarim, at jde s nami:wink:

Barus, s Matejema se roztrhl pytel, ale je to moc hezky jmeno. Chtela jsem neco, co se da hodne obmenovat.
22. led 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ja s Daneckem dorazim zitra taky.Dnes jsem s nim byla u doktorky a vazime 4150 g,porodni vaha byla 3860 g a ma 3 tydny a 4 dny,zatim plne kojim,ale pekne me vysava :frowning2: nastesti mam neco na mrazaku,kdyby bylo nejhur :grinning: KETT, nas malej Danik je celej po tatinkovi...........po me snad nema zatim nic.......
22. led 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci tak to je super, že dorazíš s Daníkem taky :slight_smile: To bude babinec, ještě že máte některé kluky, aby to zachránili :grinning:
22. led 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se na zítra moc těším, mám delší vínovej kabát a na hlavě smytou červenou barvu:slight_smile:
22. led 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek