Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
barbarek
26. srp 2008
Tak kdo bude ten prvnííííííííííííííííííííííííí 😃 😃 😃 😃 😃 😃
barbarek
26. srp 2008
Tak a předběhla jsi mě ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
nara
26. srp 2008
Vyhrála jsem!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃
barbarek
26. srp 2008
Je to fakt děsný, ale aspoň je doma buď dopoledne a nebo odpoledne.

Co ten čtvrtek, zvládneme krátkou prochajdu po vašem plavču?
nara
26. srp 2008
Tak se můžu jít vykoupat, ať to stihnu, než se vzbudí František :-|
moncicak77
26. srp 2008
Kristynko,vzdyt muzeme jit klido i v pondeli nebo ve stredu,tohle byla nahoda,ze jine dny jsou uz nejake plne 😃 😃

Ja chci taky buchtu,ale bohuzel jeste nepece trouba,nemuzu sehnat opravare na ten typ sporaku,tak si to vzala do parady majitelka bytu,tak mam po starostech.....
nara
26. srp 2008
Určitě zvládneme, František potom vždycky chrní a je hodnej.
nara
26. srp 2008
Monči, já nechci nic slibovat, u nás je to v poslední době takový nevyzpytatelný. Někdy se ale přidáme!!!
moncicak77
26. srp 2008
To je mi panecku najednou vzkazu jak o neco jde a kdyz nejde,tak zadna nepisnete co????
barbarek
26. srp 2008
Tak Kristýnko ok, v kolik že tak zhruba končíte? Budu čekat venku. 😉 Už se na vás zase těšíme.

Mončo já bych ti buchtičku poslala, ale jsi daleko 😃 😃 😃 To vám to teda nepeče dlouho viď? Jak se ti to hodí příští týden, abych si rovnou ten den blokla jen pro vás ?
bramburka
26. srp 2008
jste se rozjely, tak bezva Kristy 15h pred muzeem, ja pak skocim jeste do nejakyho toho sekáče, mě jebne z toho shanění..............................!

jsem taky chtela vyhrat 😞 😉 😃 :-p
nara
26. srp 2008
To jo, takovej fičák jsem tady ještě nezažila 🙂
nara
26. srp 2008
Xeni, super, už se těšíme. Vyfotíme děti u tanku 😃 😃
Barčo, zhruba ve 14,45 vylejzáme vždycky ven 😉
barbarek
26. srp 2008
Jo Mončo chceme být prvníí. ALe myslim, že já svoje prvenství mám a žádná mi ho neseberete......byla jsem zřejmě první těhule s nohou v sádře 😃 😃 😃
moncicak77
26. srp 2008
Kristynko,nechame to osudu,ja uz dopo nechodim na prochazky,to uz musi byt kdyz jdu,chodim vetsinou az odpo.....chci aby dopo spal v postylce a naobedval se doma a pak je me to jedno.....
barbarek
26. srp 2008
Ok Kristýnko budeme tam čekat 😉
barbarek
26. srp 2008
A nechce se někdo na čtvrteční prochajdu tady u nás přidat??
moncicak77
26. srp 2008
Ja teda vyhrat nechtela,jelikoz mam a asi uz budu mit v zivote jen smulu,tak me bylo hned jasne ze nevyhraju,tak jsem psala jak snek....

Barco,co takhle streda?????

To vypada ze se popise dnes i ta sta stranka co??
nara
26. srp 2008
Super Barčo, budeme se těšit!!!

Monči, my chodíme dopoledne i odpoledne. Ale u nás to funguje trochu jinak. Když mi František v 9 neusne doma, tak ho strčim do kočáru, projedu s ním dvě ulice, on usne a pak ho nechám na zahradě a jdu si po své práci a taky dopoledne obstaráváme nákupy, takže vždycky letíme na Budějovickou a zpátky. A po obědě je to podobný, ono se u nás pořád něco děje, tak já v jednom kuse buďto vařím, nebo balím, jsem na zahrádce a nebo uklízím to naše staveniště.
nara
26. srp 2008
Tak holky a teď se jdu fakt už vykoupat, ale ještě na vás juknu 😉 😉 😉
moncicak77
26. srp 2008
Jo Barco,ten sporak uz nejde alespon 2 mesice,jestli ne dyl,ale to nikdo nechce opravit,ze na to nemaji nahradni dily a kdyz uz jsem sehnala,tak chteji strasne penize plus material a to si za ty prachy koupim radeji novy sporak....

A kdo nacne 3000 odpoved???
moncicak77
26. srp 2008
Kristynko,u nas je to taky narocne,malej uz moc nechce byt v kocarku,chce valet doma ty sve sudy,lozit,posazovat se a v kocarku to delat nemuze,nechce se uz moc ani chovat..........
barbarek
26. srp 2008
Mončo klidně středa, ale až tak po 14 hod. Zrovna koukám, že ve středu máme poradnu ve 13hod 😃
moncicak77
26. srp 2008
Ja taky pekla buchtu minuly tyden u sousedky,tak nezavidim,ale strudl ten zboznuju.......

Barco a co zazracne misy,uz jsi se to naucila od sousedky?
moncicak77
26. srp 2008
Ja mam prave poradnu v utery,jsem zvedava kolik ten nas otesanek uz vazi,ale urco ne vic jak 8,5 kg
barbarek
26. srp 2008
No ještě na to nebyl čas.ALe plánujeme to. Dnes jsem ale na válení štrůdlu použila podložku a váleček 😉

A kde by jsme se sešli? Dorazíte vy a nebo já někam k vám?
moncicak77
26. srp 2008
Mohla by jsi dojet ty k nam,ja uz u tebe byla nekolikrat a ty tady nee 😉
Jo uz mam z domu ty veci po Daneckovi a strasne se libily a malemu jsem za to koupila sportak od chicca a nanoznik...
moncicak77
26. srp 2008
Jsem nastvana 14.8.jsem platila tu zidlicku a jeste ji nemam,krmim maleho na sedacce a dnes delal u obeda silene kraviny,samozrejme obed vsude jen ne v puse 😞
moncicak77
26. srp 2008
Co rikate na to hi5 ????Me to prijde jako pekna traparna 😞
babara
26. srp 2008
No vy ste teda huuustyyyyy! Za jednu hodinu toho tady tolik popsat ve trech ci ctyrech... :-p

Barco, Kristy, v ten ctvrtek bych se s Vama srazila, jestli mi to vyjde. Mozem?

Začni psát odpověď...

Odešli