• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Tak kdo bude ten prvnííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a předběhla jsi mě :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyhrála jsem!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt děsný, ale aspoň je doma buď dopoledne a nebo odpoledne.

Co ten čtvrtek, zvládneme krátkou prochajdu po vašem plavču?
26. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se můžu jít vykoupat, ať to stihnu, než se vzbudí František :unamused:
Kristynko,vzdyt muzeme jit klido i v pondeli nebo ve stredu,tohle byla nahoda,ze jine dny jsou uz nejake plne :grinning: :grinning:

Ja chci taky buchtu,ale bohuzel jeste nepece trouba,nemuzu sehnat opravare na ten typ sporaku,tak si to vzala do parady majitelka bytu,tak mam po starostech.....
Určitě zvládneme, František potom vždycky chrní a je hodnej.
26. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, já nechci nic slibovat, u nás je to v poslední době takový nevyzpytatelný. Někdy se ale přidáme!!!
26. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je mi panecku najednou vzkazu jak o neco jde a kdyz nejde,tak zadna nepisnete co????
26. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kristýnko ok, v kolik že tak zhruba končíte? Budu čekat venku. :wink: Už se na vás zase těšíme.

Mončo já bych ti buchtičku poslala, ale jsi daleko :grinning: :grinning: :grinning: To vám to teda nepeče dlouho viď? Jak se ti to hodí příští týden, abych si rovnou ten den blokla jen pro vás ?
26. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste se rozjely, tak bezva Kristy 15h pred muzeem, ja pak skocim jeste do nejakyho toho sekáče, mě jebne z toho shanění..............................!

jsem taky chtela vyhrat :frowning2: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To jo, takovej fičák jsem tady ještě nezažila :slight_smile:
Xeni, super, už se těšíme. Vyfotíme děti u tanku :grinning: :grinning:
Barčo, zhruba ve 14,45 vylejzáme vždycky ven :wink:
26. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Mončo chceme být prvníí. ALe myslim, že já svoje prvenství mám a žádná mi ho neseberete......byla jsem zřejmě první těhule s nohou v sádře :grinning: :grinning: :grinning:
Kristynko,nechame to osudu,ja uz dopo nechodim na prochazky,to uz musi byt kdyz jdu,chodim vetsinou az odpo.....chci aby dopo spal v postylce a naobedval se doma a pak je me to jedno.....
Ok Kristýnko budeme tam čekat :wink:
A nechce se někdo na čtvrteční prochajdu tady u nás přidat??
26. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda vyhrat nechtela,jelikoz mam a asi uz budu mit v zivote jen smulu,tak me bylo hned jasne ze nevyhraju,tak jsem psala jak snek....

Barco,co takhle streda?????

To vypada ze se popise dnes i ta sta stranka co??
26. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Barčo, budeme se těšit!!!

Monči, my chodíme dopoledne i odpoledne. Ale u nás to funguje trochu jinak. Když mi František v 9 neusne doma, tak ho strčim do kočáru, projedu s ním dvě ulice, on usne a pak ho nechám na zahradě a jdu si po své práci a taky dopoledne obstaráváme nákupy, takže vždycky letíme na Budějovickou a zpátky. A po obědě je to podobný, ono se u nás pořád něco děje, tak já v jednom kuse buďto vařím, nebo balím, jsem na zahrádce a nebo uklízím to naše staveniště.
26. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky a teď se jdu fakt už vykoupat, ale ještě na vás juknu :wink: :wink: :wink:
26. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Barco,ten sporak uz nejde alespon 2 mesice,jestli ne dyl,ale to nikdo nechce opravit,ze na to nemaji nahradni dily a kdyz uz jsem sehnala,tak chteji strasne penize plus material a to si za ty prachy koupim radeji novy sporak....

A kdo nacne 3000 odpoved???
26. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,u nas je to taky narocne,malej uz moc nechce byt v kocarku,chce valet doma ty sve sudy,lozit,posazovat se a v kocarku to delat nemuze,nechce se uz moc ani chovat..........
26. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo klidně středa, ale až tak po 14 hod. Zrovna koukám, že ve středu máme poradnu ve 13hod :grinning:
26. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky pekla buchtu minuly tyden u sousedky,tak nezavidim,ale strudl ten zboznuju.......

Barco a co zazracne misy,uz jsi se to naucila od sousedky?
26. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam prave poradnu v utery,jsem zvedava kolik ten nas otesanek uz vazi,ale urco ne vic jak 8,5 kg
26. srp 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě na to nebyl čas.ALe plánujeme to. Dnes jsem ale na válení štrůdlu použila podložku a váleček :wink:

A kde by jsme se sešli? Dorazíte vy a nebo já někam k vám?
26. srp 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla by jsi dojet ty k nam,ja uz u tebe byla nekolikrat a ty tady nee :wink:
Jo uz mam z domu ty veci po Daneckovi a strasne se libily a malemu jsem za to koupila sportak od chicca a nanoznik...
26. srp 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nastvana 14.8.jsem platila tu zidlicku a jeste ji nemam,krmim maleho na sedacce a dnes delal u obeda silene kraviny,samozrejme obed vsude jen ne v puse :frowning2:
26. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co rikate na to hi5 ????Me to prijde jako pekna traparna :frowning2:
26. srp 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy ste teda huuustyyyyy! Za jednu hodinu toho tady tolik popsat ve trech ci ctyrech... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Barco, Kristy, v ten ctvrtek bych se s Vama srazila, jestli mi to vyjde. Mozem?
26. srp 2008 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek