• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Tak sup a je to moje,ten 3000 vzkaz :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,te asi zastrelim,tu trpim samomluvou abych mela tu 3000 odpoved a ty vylezes z povzdali a vezmes me to ,bleee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tos mela stetsi, tam slo o sekundy a nebo mas kdoviproc prednost kdyz mame stejny time :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ty mas tu prednost,nebo vic stesti nez rozumu :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo není problém, klidně dorazíme. Zjistim si po poradně nějak bus a dorazíme. Jen musim nějak vychytat jídlo a vzít ho sebou :slight_smile: Snad nějak pojede 197 a mohla by jet nízká. Mě stále dělají problémy schody, achjo :frowning2:
26. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak já budu mít zase pár věcí ze kterých mi Ondra vyrostl. Je to děsný, zrovna jsem dnes zjistila, že nemá co na spaní, že všechny overaly mu jsou malé. A já jsem větší velikosti nekupovala. To samé bodýčka. Nevim kam roste pacholek :grinning:

Barčo to bude fajn,když dorazíš, aspoň se poznáme. Courat se dá i tady po okolí a je to fajn!
26. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Barco,Bebu mam doma taky a kojeneckou vodu tez,davas uz bebu c.2 ne??? Uz davas prikrmy?
26. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ja tu overaly na spani mam a i bodycka s kratkym i s dlouhym rukavem jestli chces???
26. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo vlastne, ono je to o 1 zpozdeni, prvni vzkaz se pocita jako 0. :grinning:
26. srp 2008 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ok, to já sebou vozim, jen to musim vychytat časově, abych ho nakrmila až třeba někde u vás a nebo ještě hned u doktorky. Aby mi chudinka neřval. A příkrmy budeme dávat za chvíli, od ukonč.4 měsíce :wink: A to je za dveřmi...to bude sranda. A Bebu dávám ještě č.1!!!

Se to tu dnes nějak rozjelo :grinning:
26. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Mončo jestli půjčíš budu ráda :wink: POtřebovala bych asi do sekáče, ale už ze mě bude chudá matka za chvíli :unamused:
26. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,malej jeste nema 4 mesice ukoncene??Vzdyt jestli se nepletu tak uz ma 4 mesice a 2 tydny,nebo ne?
26. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasne ze ti pujcim,neni problem....jo,ze me uz chuda matka je :frowning2: jsem doma za nadhernych 7600 kc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo jojo je mu přesně tak, ale říká se od ukončeného 4.měsíce a tím se teda myslí až mu bude 5 měsíců ne?? Jestli to chápu dobře teda :sunglasses:

Jsi hodná, musíme se nějak revanžovat Danečkovi za půjčení.

No ta almužna co taky budeme dostávat bude děsná! :confounded:
26. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se stále snažím prodat tu sadu do postýlky za 650 na MMB a stále nic. Níž už rozhodně jít nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALe korunky by se hodily. Tak snad se prodá :slight_smile:
26. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,uz ma Ondrasek dostavat Bebu c.2 a uz muze i prikrmy,jelikoz ukonceny 4.mesic uz ma,vzdyt uz je v 5.mesici...,proste od 1.dne v patem mesici uz muze prikrmy a bebu 2
26. srp 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem z toho jelen. Vždy mu 5 měsíců bude až 9.9. Teď fakt nevim která z nás má pravdu :grinning:

Byla jsem na kontrole u doktorky a ta říkala, že příště už mi řekne jak přikrmovat, že už budu moct.Tak nevim.
26. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ta kamaradka tu sadu taky nechce,ptala jsem se ji.....ted me napadlo,oblece Ondrasek tu kombinezu na zimu,co jsem sehnala,vis jakou neee...........

Danula me ze vseho taky starsne vyrostl,je dlouhej jak tyden a vse je mu kratke,musim tez do sekacku,asi tam zajdu ve ctvrtek...
26. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě má 4 měsíce a 2 týdny, jak mám v profilu, takže 4 měsíc ještě ukončený neníííííííííííííííííí :dizzy_face:
26. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vykoupaná, probudila jsem taťku od tv, na to se vzbudil František s obrovskou nudlí (ta slaná voda ho vždycky pěkně protáhne), tak jsme odsáli a půjdeme chrnět...

Báro, to bude fajn, když ve čtvrtek taky dorazíš!

Barčo, už fakt máte polovinu 5. měsíce :slight_smile:
26. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOnčo proč nemáš skype či ICQ online? Tady toho tak hodně nakecáme :grinning: No musim tu kombinézu zkouknout, ale nevim nevim. A ještě určo vyroste. :grinning:
26. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to jsem z toho jelen. Pořád chudinkovi dávám Bebu č. 1 :grinning: :grinning: Tak proč mi to sestřička neřekla, že už můžu přikrmovat :frowning2:
26. srp 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
0 - 30 dní = 1. měsíc
30 - 60 dn = 2. měsíc
atd.
máte za sebou 4 měsíce a půl pátého. Ale já myslím, že nic nezkazíte i když je na UM a nebudete s příkrmy pospíchat. To, že se má začít od 4. měsíce jsou spíš reklamní tahy výrobců výživ, než názory odborníků...
26. srp 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ta beba neni od ukonceneho 5.mesice ale od ukonceneho 4.mesice, kdy se narodil 9.3.nebo 9.4.???
26. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To fakt teda nechápu, bude mu 5 měsíců v září, tak jsem myslela, že tohle je ještě 4 měsíc, který bude ukončený právě 9.9. kdy mu bude 5 měsíců :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Pomoooooooooooooooooooooooc, a to mám doma nové balení Beby 1!
No 9.4. se narodil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Holky, jdu spát!
Mějte se. Doboru
26. srp 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nejde vubec o prikrmy,to je fakt,ze nemusis s nima spechat,o tom nemluvim,ale jde o tu Bebu,uz by mel 2 tydny dostavat c.2
26. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naštěstí mu zatím stačí, tak to je ok :grinning:
26. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa a dobrouuuuu :wink:
26. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek