• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Holky se omlouvám, jsem debil. To mám z toho vaření a jak jsem sama doma :grinning: :grinning: :grinning: Když jsem si to spočítala tak je to tak. Musim kupovat Bebu č. 2

Tak dobrou :grinning:
26. srp 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak alespon dnes jsem tu prvni ja :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v kolik jsi vstávala?? :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a já jsem třetí :grinning:

Včera s těmi měsíci to byla prča. Fak jsem žila v tom, že ještě ukončený 4 měsíc nemá a dnes sama sebe nechápu. Holt jsem nad tím moc nepřemýšlela. Dnes plánuju jet do DM drogerie, tak se tam juknu co už může papat. Chtěla bych zkusit kaši Hami Hajaju a třeba vydrží déle spinkat a nebude se už brzo ráno budit :grinning:
27. srp 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda ženské... vy toho nakrafáte:grinning: Kdo to má pak stíhat číst:grinning:

Jinak jsme (snad už!) v závěrečné fázi klubání spodních jedniček... jen mám obavy, aby ta fáze netrvala ještě tak dva týdny:grinning:... páč v noci se mi budí 3x za hodinu a ve dne je protivnej jak ďas... no na zabití:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, poraďte, JAK NAUČIT SPÁT MIMÍSKA V POSTÝLCE?!?!?!?! Myslím tím přes den, v noci tam spí v poho, ale přes den ne a ne... jen ten kočár... a protože je to dlouhán, budu muset najet na sporťák a v tom si nedokážu představit uspávání :unamused: A taky je to děsně únavné, chodit s ním 3x denně ven:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Barčo, na tu dvojku ale bacha - jestli ještě nepřikrmuješ (jak jsem pochopila, tak ještě ne-e), tak mu dávej pořád jedničku... dvojka je sice od ukončeného čtvrtého měsíce, ale nemá se dávat, pokud je dítě výlučně na mléčné výživě, dává se až jako součást smíšené stravy:slight_smile: Jde o to, že je to má být jako přechod mezi mateřským a kravským mlékem, aby si mimi zvyklo (je tam jiný poměr bílkovin a jiný typ sacharidů) - ale pokud ještě nepřikrmuješ a dáváš pořád jen mlíko (byť UM), musí se prý dávat jednička:slight_smile: To víš, manželovo kámoš má za manželku dětskou doktorku, tož vím kde co - i to, co nepotřebuju:grinning: Jo a ta jednička se může klidně dávat do jednoho roku, nic se tím prý nezkazí... tak klídek:wink: Ono to není o vydatnosti/sytosti, ale o složení...
27. srp 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, díky moc za radu, opravdu zatím nepřikrmuju, takže to je asi ok. Každopádně příští středu jdu do poradny a sestřička mi prý řekne o prvních příkrmech. Tak se jí na to rovnou zeptám. :wink: A uvidíme.

Jinak nevim jak ti poradit spaní v postýlce. U nás to je docela ok. Když je unavenej, tak ho tam šoupnu, zavěsim mu tam takové kroužky se kterýma si hraje, pustim kolotoč a za chvíli spí. Ale taky jsou dny, kdy řve a neusne. Je to fakt různé, takže radu nevim :unamused:
27. srp 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

barbarek: Hami Hajaju jsem taky koupila jako 1. kaši s nadějí, že to bude mít vliv na spánek malé, ale ani omylem :slight_smile: Hlavně mi konzistenčně přišla mnohem horší než kaše od Nestlé, ty vypadají mnohem lépe.

Se spaním v postýlce přes den máme taky problém, vůbec nehrozí, že by tam usla, jediné místo, kde usne je buďto lehátko nebo velká postel. V postýlce řve, jak by ji na nože brali :confounded:
27. srp 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
Kristynko,vstavala jsem v 6 hod. :grinning:

Jani,uz jsem koukala na ucet a je to tam :wink: Ja mela s malym to same,taky nechtel spat v postylce pres den,ale nechala jsem ho poplakat,chodila jsem tam za nim casto,hral si tam az se naucil spinkat :wink:

Ja davam kase od nestle a jsou vyborne vazne,skoda ze jsi Barco nevyuzila akce 2+1 zdarma,....

Ted me vlastne napadlo,ze se dava beba 2 az s prikrmama ale nechapu jak se muze davat az do 1 roku,nejaka blbost neee?
27. srp 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my taky v postýlce moc nespíme. Jedině, když mi usne u prsa, tak ho pak položím do postýlky a chvíli spí, ale většinou ho povozím v kočárku a usne do 5 minut a pak mám volno dodělat si resty :wink: :wink:

Barčo, taky jsem zkoušela kaši, pro změnu od nutrilonu. Bez problémů jí papal, ale na spinkání to nemělo vliv, takže jsem přestala a začnu jí dávat až v osmém devátém měsíci jako další příkrm.
27. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda už jsem myslela že vás ani nedočtu, no co se týká kaší tak pro nás vede Sunarka, Nestle a nutrilon je taky fajn, ostatní kaše maj hnusnou konzistenci, jakože nabotnávají a jsou pak hnusný, u nás je na první místě sunarka.
27. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes jsem byla v DM drogerii a zkusila toho Hajaju koupit a hned teď ho dostal. Tak uvidíme. On se budí vždy tak kolem 6hod, ale teď poslední dny tak ve 4hod, tak uvidíme. Prostě jsem to zkusila :wink:

A jak to teda vypadá zítra?? Kdo dorazí a kdy? Mončo77 kdy ty teda dorazíš?
27. srp 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,u nas vede kasicka od nestle a je taky fakt ze jsem mu ji dala vecer a v noci se me vzbudil hlady,tak uz ji vecer nedavam a davam ji dopo nez jde spat :wink:
Jeste vyzkousim Humanu keksikovou,jaka bude a taky jsem slysela ze ta Sunarka je vyborna :wink:

Barco,moc se omlouvam,zle zitra nedorazim,musim odpo na Chodov s tim novym sportakem,nejede mu jedno kolecko,tak ho jdu reklamovat,nechame to na ten pristi tyden,jo???

Dnes jsem byla s Janou a Lilly na Vysehrade,bylo nadherne pocasi,spis parak....
27. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Moni,to vis,holky se tu predhanely kdo vyhraje stou stranku tak psaly o sto sest :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo tak to je škoda, uvidíme se teda příští týden. :wink: Tak ať dobře pořídíš na té reklamaci :slight_smile:
27. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,taky jsem zvedava co na to reknou,ale chci za ty penize plne jezdici kocar :wink:
27. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni...............
27. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj iiro :wink:
27. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme dneska zvládli muzeum, korzo z Václaváku na Poříčí a pak ještě véču v Imperialu. Františka to docela odrovnalo :slight_smile:

Xeni, akorát myslím, že to muzeum bychom mohli dát klidně ještě jednou, když nám to můj manža tak zkrátil :grinning:

Barčo, tak zůstáváme my dvě, zítra ve 14,45 před Kenny.

Mončo, tak ať dobře vyreklamuješ. Já myslím, že nebudou dělat problémy.
27. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
babarek-tak co malej jak roste?a co Frionka nevite o ni něco?
27. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnko tak se těšíme, jestli bude vedro razíme rovnou někam na zmrzku :grinning:

Iirro malej roste jak z vody, je to hrozný :grinning: Dneska jsem zrovna vyřazovala věci a moc mi toho nezbylo ve skříni. Musim probrat další zásoby, kde mám větší věci a prozkoumat co tam mám a co budu muset pořídit. :unamused:
27. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fajn , mi byly v ponděli na 3měsični a mala už ma 4,430kg a 58,5cm ...je skvěla :slight_smile:
27. srp 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je taky kus ženský :wink:

Kristýnko taky včera psala Bára, že by se přidala, ale zatím tady není, aby jsme se domluvily.
27. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak ja davam kasi Babydream z Rossmana, a prijde mi dobra, ale zatim nemam s cim srovnavat.. :slight_smile:

Holky, kde ze je ten Kenny. Ja bych rada dorazila, jestli tam tefim a je nejaky slusny spoj..
27. srp 2008 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barčo, zrovna jsem o tobě psala :grinning:

Kristýnce to končí ve 14.45, ale klidně můžeš přijet dřív, někde se sejdeme a pak na Kristýnku počkáme. Jezdí sem bus 197 z Hájů. ALe nevim kde ty přesně bydlíš?
27. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, uz mi to napsala Kristy na ICQ. Bude lepsi jet asi na tu Prirodni tam to jede primo ode me a zbytek muzu dojit. Kdybys me chtela pockat na ty zastavce, budu rada. Pisnu ti kontakty do IP ju a kouknu kdy to jede
27. srp 2008 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, už jsem ti taky poslala kontakty. Budu na tebe čekat, bydlíme přímo u té zastávky. Tady je to teda v těch 14.21 viď. Budeme s Ondráškem tam a půjdeme čekat na Kristýnku :wink:
27. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dobrou, jdu dnes spinkat dřív :slight_smile:
27. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, my davame kaši Babylove z DMka, je bio a supr, davam bananovou, sušenkovou, vanilkovou, mala se po ní muze utlouct a stoji jen 35 kč.... složení kvalitnější než české výrobky. Holt ty němci to uměj.

Jo Kristýnko bylo to moc fajn, malou jsem pak Jirkovi v práci předala a užívala si tancování až do 11 večer, jsem odrovnaná, nohy bolí, ale byla to prča a člověk i zasportuje, koupila jsem jiné šaty, vypadame všichni fakt sexy v tech červených šatech a tý santa clausovský čepici, no prča.

Dnes mam pohovor se šéfredaktorkou, tak držte palce, at dostanu dobrou nabídku.
28. srp 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
s usinanim v posteli problemy nemame, pac dostane do ruky flasku s mlikem a tak ji vypije, pak ji odhodí, chvilku se "tahá" a pak usne.... nekdy litam a dudlikuju....jak kdy.
28. srp 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,teda tady je to jedna vetsi drbna nez druha :grinning: :grinning:

Diky a snad na reklamaci nebudou problemy....pak zajdeme na zaslouzene obcerstveni,na tocenou zmrzlinku,mnam....

Uzijte si dnes prochazku samo ze i za me a moc me mrzi ze nemuzu jit,ale kocarek je dulezity a chci hlavne vyuzit toho ze je tu jeste Jita aby me pomohla,sice jedeme autem,ale autosedacka,kocar a jeste taska s vecma,no ja bych to nezvladla....................
28. srp 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek