• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Jo Barco,nejake veci po Daneckovi tady najdu a pujcim.........taky jsem zjistila ze malej me ze vseho nejak vyrostl,hrozny,musim do toho sekacku co nejdriv....
28. srp 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo díky moc předem, zase mám nějaké věci připravené na vrácení a dnes ještě vyžehlim zbytek. Už toho vašeho moc nemáme. :slight_smile:

Já taky musim do sekáčku co nejdřív, dokud jsou korunky. :grinning: Tak můžeme klidně vyrazit spolu, pokud tam nevyrazíš dřív :wink:
28. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem včera vyrazila do sluněte, poprvé, a ono zavřeno, nákup zboží, mam to ale pech.

Nevíte o nejakem sekáči pro dospělý?
28. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíham sem chodit, včera byl Petr a naším pesanem na veter. a je to snim asi špatný, začal napad na nohy, prostě blbě chodí prý má ještě vysokou teplotu brali mu krev, dělali RTG a dnes tam jdeme pro výsledky a mám strach, tak držte palečky.dík a zatim nějak nemám náladu tak se omlouvám že víc nepíšu, je mi ho líto a bojim se že to bude špatný.
28. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,se sekackem jasne ze pockam na tebe,rada bych tam sla v pondeli nebo v utery,tak se pridej a kdo bude jeste chtit tak muze s nama :wink:

Moni,to je mi lito,snad to dobre dopadne :wink:

Xeni,sekac pro dospely je jak je slune,tak jeste ulici za nim,je to naproti Bile neboAlbert nebo co to tam je za obchod s potravinama......
28. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monni, tam byl, ale představ si, jsem tam byla a už ho zrušili, je tam nápis, le vevnitř prázdno....
28. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky, tak koukám, že řešíteč příkrmy. To se nás ještě netýká :wink:
Spaní v postýlce přes den zatím neřeším. V obýváku mám kolébku,takže malá usíná tam.
Chic se zeptat - sekáček Slune???? Kde to je? Potřebovala bych pomalu něco na podzim a na zimu.
A ještě mám jednu otázku - chocily jste někam cvičti po porodu? A třeba od 3. měsíce i s mimísky? Mě by něco takového lákalo, ale před porodem jsem chodila do Pomadu nebo do Slunečnice - ale všechno je teď dopravně docela z ruky. Taky pomalu zjistuji nějaké plavání - kam jste chodily (pokud vůbec ) a jak jste byly spokojené? Jinak pořád okoukávám vaše albíčka a neumím si představit, že ten náš mrňous bude tak veliký :dizzy_face: máte fakt krásná dítka.
28. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Xeni kakt,vidis to ani nevim,tak jiny sekac uz ti asi neporadim..........

Romcatko,sekacek Slune je na Hajich na ulici Opatovska,naproti Špuntiíku,jestli to tam trosku znas???
28. srp 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem tu dnes poprve a hledame s Honzickem-6 mesicu nekoho na podnikani ruznych akci. Bydlime u IKEMU v Praze 4, ale klidne nekam popojedem.

mejte se krasne
Vlasoska
29. srp 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, vítej, to jsi tu správně...

Romcatko, my chodime baby club Terezka a od mala jsme chodili na vaničky do Vydrýska... :wink:
29. srp 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlasosko,vitej mezi nama :wink: budeme moc radi,kdyz se k nam s Honzikem pridate :wink:

Dnes pujdu na prochazku a skocim obhlidnout sekacek,co maji a nemaji :wink:
29. srp 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vlasosko, my jsme z Kačerova, to si můžeme dát někdy spicha v Krčskym lese :wink:

Monči, co kočárek?
29. srp 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vítám vlasosko jsme z Pankráce a holky tady dělájí plno srazíku na prochajdy.
Tak náš pesan dostal zatim antibiotika, prášky proti teplotě a na utišení bolesti, nemohli mu udělat RTG když má teplotu, protože to dělají pod narkózou a tu mu při teplotě nedaj, tak za týden jdem na kontrolu a pak se uvidí.
29. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak te je dobra zpravicka......

Byla jsem v sekacku a samozrejme dnes otevreno jen do 12 hod. :frowning2: :frowning2: jsem byla nastvana,ale za vylohou maji nadherne mikce,Barco videla bych to na Ondraska krasnou modrou prouzkovanou s sedou a s kapuci,potom nadherne laclace a jeste bezovou mikcu od Mexx,no nadhera :wink:
Barco,taky jsem byla v tom hrackarstvi a ty polstarky piskaci maji jen oranzove s zabickou,s krteckem nemaji....

Kristy,kocarek me vzali na reklamaci bez problemu,mel by byt do 14 dnu.........
29. srp 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké pošmourné odpoledne. :wink:
Moc děkuji za rady a odkazy. Na sekáček i na plavání.
Doufám, že příště nám už vyjde i nějaký srazík s váma. Těšíme se.
29. srp 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Monči to je trochu divný, že to posílají na reklmaci, když je to druhý den po prodeji, to by měli vyměnit za nový kus.
Romacatko my máme plavání v Kenny v Libuši www.kenny.cz
Tak se tady mějte hezky, my zítra vyrážíme k našim. Papa
29. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zitra jedem na tu svatbum vracime se az v pondeli...
29. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,mas naprostou pravdu,vymenili by ho za novy kus,jenze ja uz s nim byla jednou venku a to uz nemuzou vzit zpet,ale museji to dat na reklamaci,tak tohle je duvod :wink: Mela jsem za to,ze jak se malej posadi do kocarku,ze se to zatezka a to kolecko pojede,ale bohuzel,ma to dvojkolecka a to jedno chvili jede a pak zas ne a to me vadilo a taky tam nesel zapnout druk u boudicky.

Xeni,tak si to uzijte :wink:
30. srp 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme zpět z Děčína, brácha měl tu svatbu. Bylo to docela fajn a uteklo to. Upekla jsem jim se sousedkou naprosto super dort a měl velký úspěch.

Mončo tak to musíme do sekáčku vyrazit, klidně hned zítra :wink: :wink: Snad tam paní zítra bude. Mamka mi teď taky nějaké věci nakoupila, tak bude Ondra frajer. Sehnala super mikči a overaly. A s kočárkem je fajn, že ti to vzali na reklamaci. Jen jsem moc nepochopila proč jsi si ho kupovala, když máš ten svůj tak super :wink:

Jinak Vlasosko vítej, neblíž bydlíme asi od sebe, já bydlím nad váma v Libuši :wink: a mám Ondráška,kterému bude 5 měsíců :slight_smile:
31. srp 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barco,vitej zpet v Prague :grinning:
Koupila jsem si sportak na stridacku,stejne bych pristi rok koupila golfac,tak je jedno jestli letos nebo az pristi rok,stejne by nas neminul,tady s tim nebudu porad jezdit,je dost tezkej.

Ja jdu zitra po obede do sekacku,tak se klido pridej :wink: musim koupit mikiny a nejake kalhoty,ze vseho strasne vyrostl,v utery jdu do poradny,tak jsem zvedava o kolik cm mame navic :wink: ,ale vahove pribral za 2,5 mesice jen 500 g coz je malo,tak alespon ze tak :wink:
31. srp 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tomu říkám luxus mít dva kočáry na střídačku :grinning: :grinning: :grinning:

Já zítra můžu kdykoliv, tak dorazim ráda a půjdu s tebou :wink:
31. srp 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak hlavně, aby alespoň jeden kočárek dobře fungoval.
Holky, koukala jsem, že Opatovská je ta hlavní ulice a dost dlouhá... Kde je špuntík vím. Když dojdu k němu, tak Sluně uvidím nebo kam? Děkuji. A nepolezu vám s nákupy do zelí. Mám proti vám mrňátko aještě holčičku :wink:
31. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,jakej luxus,jeste rekni,ze ty budes jezdit jen s tim hlubokym a pak z nej slozis sportak,tak jen s nim dokud nezacne chodit Ondrasek??? :wink:

To ja teda ne,nebudu se tahat s Daneckem a jeste s velkym kocarem,sportak je dobry na cestovani a jsem rada ze ho mam a po reklamaci budou jezdit oba kocarky :grinning: :grinning:

Romcatko,ano,Slune od Spuntika uvidis,prejdes jen ten most a jsi tam,je to vedle polikliniky a do zeli nam rozhodne nepolezes,budeme jen radi kdyz se pridame a holcicky bereme vsema deseti,tech je tu totiz poskromnu :wink: :grinning:

Barco,v kolik dorazis at vim??
31. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mončo původně jsem to v plánu měla, ale taky bych chtěla sporťák. Ale asi rovnou koupíme nějaké golfky, uvidíme na jaře. Já jen, že jsi byla z toho černého tak nadšená, proto jsem byla překvapená :slight_smile:

Mončo musíme se domluvit, minule jsi psala, že už chodíš s Danečkem až po obědě ven, takže podle toho. Já to malému nějak přispůsobim, případně ho někde nakrmim :wink:
31. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé koukám na nové fotky Danečka, hezky se šklebí :slight_smile: To je hrozný jak už je velkej, já ho mám pořád nějak zafixovanýho jako miminko, když jsme chodila na Chodov na pohár :grinning: :grinning: :grinning:

Mimochodem pohár bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Chci se Vás zeptat, zda by někdo nechtěl fenečku pinče (kříženečka)
Ted jí byl rok, očkovaná, odčervená, dobře i hlídá.
Vhodná i na zahrádku k baráčku.
Darujeme ji do dobrých rukou.
Je hnědá a má bálou náprsenku, fota pak můžu klidně poslat
na meil.
31. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo jdu si lehnout, tak si písneme ráno a domluvíme se. Jsem po víkendu nějak mrtvá a nevyspalá :unamused:
31. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ale ja koupila golfky :wink: a se svym cernym kocarem jsem naprosto spokojena,nevymenila bych ho,je super :wink:

Videla bych to mezi 14:00 - 14:30 ,dopo moc nechodim,jelikoz Danecek v kocarku malo spi a pak je protivnej.....dnes spal odpo v kocare jen 3/4 hodiny,hruza a pak byl mrzutej.....Deticky strasne rychle rostou....vzdyt s Ondraska uz je taky kus chlapa :frowning2:
31. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne dobre ranko vsem.........

Barco,premyslela jsem a lepsi bude prijet kolem 14 hod.nez tam dojdeme,nez to probereme,nez se vratime a taky musime nekde pokecat u kavicky ne? :wink:
1. zář 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Mončo tak to joooo, já myslela, že to je sporťák a ne golfky. Ty budu kupovat taky, na nějaké jsem koukala, ale příští rok budou třeba nějaké novinky :slight_smile:

Jinak dnes okolo 14hod jsem u Modré školy a moooc se na vás těšíme :wink:
1. zář 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek