• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
čau holky, tak jsme zpatky ze svatby, kazdej byl uplne hotovej z toho, jak je mla hodna a uzasna pohodářka, všechno bylo supr, pařili jsme , prejidali se.. a mala vstavala v 8 rano... bezva.
1. zář 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vystoupení Love is all around....aneb Xmass... :slight_smile: dopadlo luxusně, všichni byli nadšení z našich kostýmů i z nás :slight_smile:
1. zář 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,uz jsem ti poslala fotecky mailem,jsou uzasne :wink: :wink:
1. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady to zase zije :frowning2: uz nejde o 100 stranku tak nikdo nepise co?? :grinning: :grinning:
2. zář 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Mončo dííííky moc, jsou fakt suuuper! Hned si dám do albíčka ty naše krasavce :grinning: Včera jsem už na netu nebyla, Petr dorazil brzo. Jinak díky moooc za ty věcičky, jsou úžasný!!! Ještě že vás máme. Musíme se nějak domluvit a revanžovat se :wink:
2. zář 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barco,prosim te nedekuj a revanzovat se nemusite,jsem rada ze vam to pomuze :wink:

Tak jidelni zidlicka bude az v patek,pani se strasne moc omlouvala,ze byla na dovolene a posle ji ve stredu,ja jsem ale pekne nastvana,mela to napsat,jednani fakt super :frowning2: :frowning2:

Danecek byl dnes u dr.na 8.mesicni prohlidce,tak vazime 8150 g a merime 76,5 cm :grinning:

Za 2,5 mesice vyrostl o 5,5 cm a pribral jen 350 g a dr.rikala ze je to akorad,ze uz pribiraji jen malinko :wink:

Taky ho moc pochvalila za to ze uz si sam sedne a ze je strasne sikovnej :wink:

Barco na te hlavicce si toho nevsimla,jelikoz to zmizelo :wink: ,ale ja ji rekla ze uz byl malej karambol a pry je to normalni...
2. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v rychlovce vás zdravím :grinning: Mám tu zase bráchu, tak vařím a ještě se k tomu chystáme na plavčo, tak nestíhám :grinning:
Monči, tak skleničky jsou použitelný, tak jestli tě můžu poprosit o schovávávní... :grinning: :grinning: :grinning: . Děkuji moc!!!
2. zář 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte? Nějak nestíhám,
Mončo nevim jak mi to vyjde časově do konce týdne na ten srazík, mama zrušila prodejnu, tak zítra musim jet na JM čekat na odečet elektrom, a odpo mám sraz s kamarádkou taky snad po sto pokusech. Tak nevim možná asi to necháme na příští týden.Nebo ve čtvrtek.
2. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,sklenicky uz se schovavaji neboj :wink: jen malej posledni dobou malo ji,sni jen pul sklenicky denne a druhy den ji dojida,tak to pujde pomaleji,ale uz jich tu mas 5 kusu :wink:

Moni,tak to nechame na pristi tyden,ja toho mam taky dost tento tyden...jeste se domluvime :wink:
2. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Chci se zeptat: Bude v nejbližší době nějakej srazík? Ráda se přidám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Monči díky za skleničky. My jsme dělali přesnídávky tenhle víkend a než budeme dělat další, tak to určitě už nějaký budou :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska se chystám do centra, chci si na Václaváku doprohlídnout ty fotky z "68" a pak se courneme asi na staromák. Tak kdyby měl někdo zájem...
3. zář 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se omouvám za falešnej poplach, ale mám změnu, dorazí mi po obědě kamarádka a budeme vegetit u nás:wink:
3. zář 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mončo77 já zítra na Hamr nemůžu, vrátila se mi Kristýna s Natálkou z Řecka a slíbila jsem, že se uvidíme. :wink:

My jdeme na prohlídku dnes, tak jsem zvědavá kolik připral. Posledně to taky moc nebylo. Máme dnes dostat info o příkrmech, že by jsme začli. ALe včera jsem měla na plavání schůzku ohledně psychomotoriky Ondráška a tam mi paní řekla, že jestli můžu ať s příkrmama počkám, že ještě nemá vyvinuté myslím ledviny a že bych ho zbytečně zatěžovala. Ať prý počkám do 6měsíce. Tak se na to musim zeptat dnes doktorky, ale ten měsíc by jsme to už myslím na Bebě vydrželi. Krásně mu to stačí :grinning:

Kristýnko mám stále tvoje CD těhu cvičení, už několikrát jsem ti ho chtěla dodat, ale jsem nějak neschopná a vždy na to zapomenu!! Ale leží u mě a má se dobře :grinning:
3. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,
Kristynko,jasne,uz se to tady hromadi :wink: myslim ty sklenicky :grinning:

Ja dnes varim jatrovou omacku a dala jsem na stranu Daneckovi a k tomu jsem mu udelala brambory,tak jsem na nej zvedava,nechci mu neustale davat ty sklenicky :frowning2:

Barco,to nevadi,my stejne na Hamr nejdeme ale razime na Vysehrad,jsou tam od 3-7.9. Vysehradky,tak se tam jdeme podivat,tak kdo by mel zajem tak neni problem se domluvit a pridat :wink:
3. zář 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky, nevíte náhodou, kde tady v Praze dělají Vítání občánků. Nemůžu na netu nic najít. :frowning2: poraďte mi prosím.
3. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak my vyrazime s Frionkou zitra ve tri od Galaxie na prochajdu. Prida se nekdo? Koukam, ze ma mozna prset, no snad nebude.

Jinak na to vitani obcanku jsem taky volala, uz si nepamatuju kam presne, ale mohlo by to byt na UMC P11 Vidimove. Zkus tel. 267 902 111, urcite ti daj dyztak kontakt na nekoho, kdo to organizuje. Ale jestli tu mas trvaly pbydliste, tak se ti urco ozvou sami, poslou pozvanku, mne se ozvali z Breclavi, tady se mi ozvou prej az v zari, o prazdninach nefungujou.

Xeni, nemas naky fotky z ty svatby??

Holky, chtela sem vas poprosit, kupujete-li nektera Aquilu a nesbirate body, nemohly byste mi je venovat? Diky moc.
3. zář 2008 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer. Děkui za info o sekáčku Slůně. Našla jsem ho bez problémů, ale pro Esterku nic zimního bohužel neměli - bu´ˇd velké nebo malé.
Frionko, my jsme Praha 15 a přišlo nám to poštou. Jinak zavolat na MU podle místa bydliště.
Zíra mám odpoledne bohužel už program, takže snad nějaký srazík příští týden.
3. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romcatko,zimni zbozi do Slunete bude teprve postupne dostavat :wink:

Ja razim zitra odpo s Janou na Vysehrad na ty Vysehradky,tak tam Baro s Frionkou dojedte,pokud se vam bude chtit :wink:
3. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj, tak dnes jsme byli s Ondráškem na kontrole a se sestřičkou jsme nestíhaly a nechápaly. Ondra minule před 3 týdny vážil 5,80 a teď váží 7,86 a měřil 61 a teď 65.Takže přibral víc jak 2 kg, což nechápu, neboť žádná velká změna ve stravě nenastala. Jen poslední týden začal pít místo 180 ml 210. Minule zase nepřibral skoro nic, tak to asi chtěl dohnat :grinning: :grinning: Raději jsme ho zvážili ještě jednou a bylo to tak. A 4cm mi taky přijdou hodně. To jsem zvědavá kam poroste :grinning: :grinning: :grinning:

A dostali jsme info o prvních příkrmech, tak jsem z toho malinko jelen. Sestřička mi radila nekupovat normální zeleninu, ale tu BIO a nebo skleničky První lžička.Tak nevim. Holky vy vaříte asi z klasické zeleniny ne? Asi se to nemusí tak přehánět co?

Kristýnko jak ty jsi to od začátku dělala???
3. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Barčo, poslala jsem ti něco ohledně příkrmů od IP.

Romcatko, já bych na tvém místě zimní oblečení pro Esterku ještě nekupovala, nevíš, jak bude velká. Tyhle prcci rostou ze dne na den :wink: :wink:

Jééé, Monči my jsme byli s kamarádkou na Vyšehradě včera, i když Vyšehrátky jsme teda vynechali :grinning: :grinning: , my jsme spíš na ten výhled :grinning:

Frionka, Babara užijte si prochajdu!

Já dnes razím nechat konečně udělat ty slavný opencard, ať stihneme tu slevu na roční kupon mhd. Barča se teď určitě směje :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kristýnko jsi zlatíčko, jsem dost podobného názoru, ale to víš, ze začátku, když ti každý říká něco jiného je to takový chaos. Ale jakmile se do toho dostanu, tak to bude ok. Takže díky za radu.Jsem taky pro vaření, takže uvidíme jak nám to půjde. Ondra vypadá jako jedlík, takže snad to bude ok :grinning: :grinning:

Holky na Vyšehrad bych šla taky, ještě jsem tam normálně nikdy nebyla. Jenže vrátila se mi kamarádka z Řecka a slíbila jsem jí, že se uvidíme.

Kristýnko opravdu se směju, já už čekám na legitku zdarma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Barco,ty jo :grinning: :grinning: ja ti rikala ze je Ondrasek peknej buclik,ale roztomilej :grinning: normalne bude za chvili vazit vic jak Danecek,ten ted vazi 8,150 normalne nestacim zirat :grinning: :grinning: :grinning:
Ja jsem take vcera malemu varila obed a jak papal,lip nez tu sklenicku....ja jsem bio zeleninu nekupovala,ale normalni,prijde me to vazne vse prehnane a dr.se take nemuze se vsim poslouchat,stejne kazda rika neco jineho :frowning2:
Podivejte se jak jsme vyrostli my a hlavne na cem...........

Ja malemu koupila v sekacku rifle,3 laclace a 4 mikiny a staci,vzala jsem uz velikost 9 az 12 mesicu at to ma na zimu,je strasne dlouhej a kalhoty 6-9 mesicu jsou mu kratke :stuck_out_tongue_closed_eyes: zimni kombinezu kupovat nebudu,ma doma 3 zimni bundy a teply fusak,tak me to prijde zbytecne......

Xeni,tak jsem vcera na tve doporuceni koupila v DM drogerii tu kasi Babylove,tak jsem zvedava jaka bude,musi chutnat hlavne me :grinning: :grinning: Danula ten zbufne vsechno :grinning:

Maji akci v DM na BEBU c.2,3 ,baleni 2*800 g za 539 kc + zdarma mlicko s kasi
4. zář 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Barco, to je ale rychlost! To vychazi tak na 100g denne co. Teda pani!

Ted mi to nedalo a sla sem zvazit Hynecka, pac je fakt, ze mi prijde hrozne tezkej, ale ma tak 7kilo, cili tak pul kila za posledni mesic..

Monci, uvidime, na Vysehrad bych sla, ale abyste tam jeste byly, navic se mi ted ozvala kamoska, ze je v Pze, rada by sla na kafco, tak to bych nestihala.. Ale dyztak zavolam..

Nechcete mi taky poslat to o tech prikrmech pls? Diky
4. zář 2008 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky právě se mi vymazala dlouhá zpráva. Tak znova.

Barčo to je teda příbytek na váze i na dýlce u Ondráška, ale je to dobře, horší by bylo když by neprospíval.

Mončo tak se dohodnem na příští týden, dnes je stejně venku ošklivo.Koukala jsem na fotečky Dadula je šikulka a už je to chlapák.

Holky mám dobrej recep na pórkovou polévku pro děti, Patrik jí miloval, tak když někdo budete chtít ráda pošlu recept, mám ještě na Brokolicovou a hráškovou vše pro pí´data
4. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, jsem tu, ale nová práce mi nedovolila moc se sem hrnout. Ted vozí deda, prace je hotova, dokonce mam i uvareno, tak nahližim. Na prochajdy muzu kdykoliv odpoledne, krom uterka, chodime plavat, ale dopo musim venovat praci... :wink:
4. zář 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, me posli recept, určo!

Moni, uvidis, bude to hit... ja ji mam taky rada ... :wink:

Taky bio nekupuju, dneska mela brambory, omáčku, mrkev... nenamixované, celé kusy, ale teda neosvedcilo se, bylo to všude, pak jeste zpucla moje file. Hmmmm
4. zář 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,urco ji brzo vyzkousim,dnes jsem byla opet v DM a predstav si,ze jak meli vcera plne regaly te kase,tak dnes tam byla jen jedna krabice,ja koupila hlavne tu keksikovou,tu miluju,tak uvidime,zda se alespon trosku priblizi te Nestle co kupujeme.......

Moni,ja chci taky recepty,i na tu brokolicovou i hraskovou...
A tesime se na Vas na prochajdu :wink:

Kristynko a az budes mit chvilku casku,posli i me do IP o prikrmech,rada se poucim a neco zajimeveho dozvim :wink:
4. zář 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska jsem to zkoumala, tak jsem nevedela jak s pudinkem a vyrobky z kravského mleka pry az od 1 roku... co si o tom myslite?
4. zář 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem zjistila po 2 dnech vareni malemu,ze u toho zustanu,dnes jsem mu udelala bramborovou kasi a zeleninu(brokolici,kvetak,mrkev) ,rozmackala,do toho kousek maslicka,stasne mu to chutnalo,snedl pul misticky a u prikrmu nesni ani pul sklenicky...prikrmy jen dojime co mame doma a jdeme na domaci stravu :grinning: mam z nej radost...

Koukam,ze uz vsichni uzivate vikendu,tak pa a pekne si ho uzijte :grinning: :grinning:
5. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ja uzivam s parcí :frowning2: jirka odjel na Malešov, já za nim pojedu zitra sama s malou, je tam akce, bitva a program rytířský, tak snad se to bude i malý líbit.

No vidiš Moni, ja mam taky vzdycky radost kdyz maly chutná... mam ted doma od sousedky obr cuketu, takze zitra bude cuketa nevim, asi s ryží a mrkví a kuřecím, už nevim, co bych dělala. Kaši uděláš z Beby?
5. zář 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek