• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahojky,no Kristynko,ty jo,vy jste tezsi nez my :grinning: :grinning: ten Frantisek ale pekne basti :grinning: :grinning:

Kacko,Matysek je strasne sikovnej,koukala jsem ti do albicka a je to nadhernej kluk a sikulka :grinning:

Ja byla dnes na Hamru a totalne se prezrala :grinning: jinak jsem pro na spolecny vylet na Hamr :wink:

Tak co takhle streda???Hodi se to nekomu???
11. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stredu beru:slight_smile:. Nic tam nemam. Takze doufam, ze se prida jeste nekdo dalsi :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My můžeme středu taky, ale jenom tak do 14 hodin, pak jdeme s manžou a s malým do bazénu, už to máme zarezerovaný...
11. zář 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kačko no Matýsek je už opravdu chlap :wink:

U mě to zatím vypadá, že ve středu nic nemám, snad jsem na něco nezapomněla. Takže uvidíme příští týden. Hlavně se má hrozně ochladit :unamused:
11. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlap Matýsek teda je, můžu potvrdit, dneska jsme se s Katkou srazily před cukrárnou :wink:
11. zář 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v kolik hodin to tak vidite na tu stredu?? Ja teda dopo nemuzu,malej me spi a na obed chci byt s nim doma...

Dnes me spal od 9:30 do 12:45 a jeste hodku odpoledne :grinning:
11. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ja myslela obed na Hamru:wink:, takze kdyz chces byt na obed doma, tak to asi nepujde. Ja bych to videla klidne na 12. Vezmu Matejovi jidlo s sebou a zadny problem
12. zář 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslela ze obed je treba i ve 13 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale myslim,ze neni problem,aby jste tam sly driv a kdo muze pozdeji tak tam za vama dojede,prece se to kvuli tomu,ze nekomu dite spi dopoledne doma v postylce nemusi hned rusit :frowning2:

Takze si dejte sraz v kolik chcete a ja tam kdyz tak dojedu,ale pro me je prednejsi,aby byl Danecek vyspanej.....o jidlo nejde,to tam jde ohrat........
12. zář 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my ve středu máme návštěvu u Mudr - 3 měsíční kontorlu.
12. zář 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak výsledky dopadli dobře, tak že nevim mám počkat do příštího týdne jestli se mi udělá líp a pak se uvidí.
Nara taky se neumim potápět, jen když se držim nos bez toho pod vodu ani ránu, vždycky mi tam ta voda záhadně vlítne když to trénuju
Jinak holky vám všem přeji krásný víkend, má se hrooozně ochladit tak se na to připravte, bude to zase skok jak hrom, tyhle velký přechody nesnášim, ale musíme to přežít už bude asi jen hůř. :frowning2:
12. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
obed muze byt klidne v jednu, to je jasny:wink:
12. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky po dlouhy dobe :dizzy_face:
ja myslela ze se nam uz klubou zoubky, ale kdepak, mame zanet nosohltanu, prdolka ma teploty skoro 39, ale clovek by ani nepoznal ze mu neco je, je takovy mrzuty, kdyz se mu clovek nevenuje, ale to asi nebude tim.

My teda bastime nadherne, ale uz tak rychle nepribirame - mame 6850g, tj. presne 100g/tyden za posledni mesic.

Na Hamr se radi vypravime, jestli teda budem zdravi.

kett, to mas ale sikulu, a odkdy takhle povida? To je uzasny..
12. zář 2008 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vím na chvilku rict ahoj, jsem zavalena prací, šíleny, zase jdu na to.... ale snad by to melo skoncit a zase znova začít příští měsíc
12. zář 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na 1O mesicni kontrole meli 78 cm a 9,5 kg... hm, takze trosku vetsi....

naše nechodí, stojí obstojně, ale ne sama, jsem ale ráda, ted je to dobrý... až zacne chodit, bude krize, nebude si moci hrat uz sama, no.
12. zář 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky počasí se má pěkně kazit, tak aby jsme někde nezmrzly :grinning: Já uvidim jak bude. Každopádně na Hamru je v tuhle dobu dooost narváno, znám to z firemních obědů :unamused:
12. zář 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda,o vikendu se ma slusne ochladit,brrr :frowning2:

Ja byla ted asi 3 krat na Hamru a narvano ani nebylo,ale je pravda,ze v prave poledne to asi bude jine,my tam chodime az na 14 hod. a mame si v pohode kam sednout......pres ten obed to bude zrejme problem......

Preji vsem nadherny vikend :wink: :wink:
12. zář 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak opět víkend a tady mrtvo. Mě teď Ondra spinká, dělám oběd, za chvíli chci zkusit jablečné palačinky a večer razim s kamarádkou někam posedět. Tak se těšim.

Ochladit se má pěkně.Dnes už se ochladilo, ale není to tak hrozný. A přes ten oběd je tam fakt narváno, znám to z vlastní zkušenosti. Ale rozšířili místa na sezení, tak třeba by jsme si někde sedly.Tak uvidíme :wink:
13. zář 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady neni mrtvo jen o vikendu ale i v tydnu,tak ze si nevyberes :grinning: :grinning:

Na Hamru,i kdyby to rozsirili dvakrat o tolik mist,tak je to porad malo,ja tam byla s Janou po 14 hod.a nebylo si pomalu kam sednout,hlavne se nesmi zapomenout na to,ze tam budeme kazda s kocarkem tak podle toho se musi taky vybrat misto na sezeni..........tohle je spis problem.........
13. zář 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro-Babaro,to je mi lito Hynecka,snad se z toho brzy dostanete :wink: uz jsem vas dlouho nevidela...
13. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda počasí se nám se nám opravdu pokazilo, dnes byla ukrutná zima, zítra jdeme s tim našim hafanem na narkozu a RTG kyčlí tak jsem zvědavá co nám řeknou, jinak ve středu zatim nic nemám, tak když bude počasí tak by jsme také šli.
14. zář 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak u nas uz horecky presly, zuby asi nic, ale uz 4.noc se porad budime a mame den, nechce se nam spat :frowning2: no a vcera mu vyrazila celkem oskliva koprivka, myslela jsem ze jsou to potnicky, ale je toho moc a skoro vsude. Reakce na jidlo me nenapada.

Asi poridime novy hracky, stary uz ho fakt nezabavej, zajimaj ho jen kabely, ovladace, pocitace,... :confounded: Celej tatka :grinning: Chci poridit choditko s pultikem.
15. zář 2008 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak počasí je teda fakt naprd. Už mám teď depky z toho, co budu celou zimu dělat doma. :unamused: Koukám na nějakou domácí práci, potřebovala bych přivýdělek, ale je to vše dost pochybné :confounded:

Kristýnko tak dnes nám to asi nevyjde, v tomhle počasí to asi nemá cenu :frowning2:
15. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my jsme o víkendu všichni totálně nastydli. Nejvíc to odnesl František, odsáváme nudle celou noc a celý den. Chudák malej a do toho mu tentokrát už opravdu raší zoubek. A ještě když ho nabalím do kočárku a přikryju, tak tam nemá už místo. Takže se chystám tenhle týden koupit fusak a bude muset brouček chtě nechtě jít do sporťáku, kdyby bylo pěkný počasí, tak by ještě určitě 14 dní vydržel v hlubokym, ach jo.

Barčo, asi to fakt dneska nemá cenu, je tam hnus a ta naše blbá rýma, teče mu to proudem, odsávačka nestíhá, už dneska po čtvrtý čistím násosky..., asi zítra budem muset zrušit i plavání.

Babara, my už taky máme nejradši hračky posbíraný v kuchyňský lince a v obývací stěně:slight_smile: Koukala jsem, že v Ikee mají pěkný dřevěný hračky. Na jednu se tam taky chystám :wink:
15. zář 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, tak ať to s pejskem dobře dopadne!!!

Xeni, jak jde práce? Psala jsem na tu angličtinu a jsem jako náhradník, pak mi nabídli ještě něco bez hlídání dětíí. Takže začínám chodit tady na Kačerově, zatím na zkoušku, jestli to bude taťka zvládat :grinning: :grinning:
15. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Baro,nas tez zajimaji kabely,ovladac,mobil,lednice,sporak,taky uz si na sebe vysypal odpadkovy kos a jak leze u zidle a snazi se postavit,tak se na nej prevratila,hlavou se prastil o kachlicky a jeste si prokousl ret a krev tekla tak,ze mel plnou pusu a ja nestihala utirat a ten rev....a ver,ze nove hracky nepomuzou,ja mu nakoupila take nove hracky,pohral si s tim jen par minut a opet to zahodil a sel zase na ty sve hracky do kuchyne atd..... :frowning2:
15. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnko tak to je mi Františka líto. ALe my ty taky nějak prskáme, tak uvidíme co z toho bude :unamused:

Ty jo mě v zimě doma asi klepne :confounded:
15. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, když koukám na to album maminy ze čtyřky a vidim se na vozíku, tak mě mrazí v zádech :grinning:
15. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej je pěkně protivnej a já začínám být hrozně utahaná, pořád kňuchá a já nejsem schopná doma skoro vůbec nic udělat.

Barčo, ten nástup tý zimy byl docela ostrej, ale ono se to ještě poddá, s kočárkem se dá chodit ven i když je hnusně - já si akorát musím pořídit nové boty, protože mi do nich teče :grinning:, od našich jsem si dovezla mikinu s kapucou. A když by bylo jo nejhůř, tak co zkusit třeba nějaké mateřské centrum. Jednou jsem byla v tom centru Ke Kamýku, to je kousek od vás :wink: I když já se obávám, že jestli se František nezklidní, tak se asi v zimě nudit nebudu :grinning: , už ani nepřemýšlím o žádný práci, protože bych to nezvládla. Zlikviduju zahrádku a nevytáhnu paty z baráku :grinning: Budu se modlit, abych dokázala každý den uvařit a nakoupit :grinning:
Vždycky, když ti bude mizerně, tak si vzpomeneš na sádru a uvidíš, že hned budu líp :wink: :wink: :wink:
15. zář 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak koukám že ten přechod do tohodle hnusného počasí né každý zvládnul, nás zatim nic ne porazilo,
Babara a už Hyneček prodělal tu 6 dětskou nemoc, podle toho co píšeš tak bych to typla na ni.
Nara díky už jeli tak tady čekám s čím přijedou.
Holky jestli můzu doporučit tak na Pražského povstání je solná jeskyně a je to super i pro děti, jsou pak odolnější proti nachlazení, ale můžou tam jen zdravé děti.Taky se tam chystáme s Patrikem
Barčo - barbarek taky nemám ráda zimu, není kam jít, tak že v zimě, když jsou děti zdravé většinou podnikáme vzájemné návštěvy doma.Děti si pohrajou nejsou pořád sami a mamky pokecaj u kafča, taky jsem chtěla chodit do nějakého mateřského centra, ale to je jak školka pořád na hromadě, protože jsou takové maminky který jdou i s nastydlím dítětem a to je pak pořád dokola, tak to jsme raději oželeli
15. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
do solné jeskyně bych s tiomem ani nemohla, pač dětem hází písek do hlavy... :angry:
15. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek