• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
jukni na darovánek.cz
20. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co našla je to tam za necelých 900kč
20. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tohle, jo? http://hracky.darovanek.cz/playskool-ball-popper+dp44541/ to by se nám do bytu asi nevešlo...
20. zář 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale BTW jirka přidělal doma houpačku a malá je úplně vedle a nadšená! Musíte přijít pohoupat ratolesti - pokud teda už sami sedí!
20. zář 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Moni,
tak hraci hrnec od Fisheru uz jsem malemu koupila k 1.roku,sehnala jsem ho za uzasnych 450 kc a koukala jsem na odkaz na ten playskool,mam vybrano neco podobneho jmenuje se to vyrivka s gumovymi kulickami od Fisheru,to asi taky koupim a uz jsem tak nejak rozhodila kamaradkam,kdo chce malemu co koupit,tak druha mu koupi Tobogan Zirafa,dalsi vlacek se zvuky a svetly a taky jedna hodna teticka hvezdicky na tyci vse je to od Fisheru.je lepsi si rict co se libi nez kupovat kraviny.

Ja se zajdu podivat na ten veletrh hracek co bude v Letnanech,treba tam narazim i na nejake to odrazedlo...

Jinak,ja kdyz nekam jela a vedela jsem ze se zdrzim dlouho tak jsem krom teda kojeni brala sebou tez do nerezove termosky ohratou vodu a do flasky odmerene mnozstvi UM A BYLO TO RYCHLEJSI JAK NEJAKA OHRIVACKA VODY V AUTE.
20. zář 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,prosim te,co to znamena to BTW??? Sem asi nejaka zpomalena :frowning2:
20. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky jsem to tak dělala s termoskou. I třeba na horách a tak.

Moni, BTW - by the way - mimochodem :wink:
21. zář 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Jo přesně to jsem myslela, nevešlo do bytu? Máte garsonku? Tak to jsem zvědavá co koupíš, když ti tohle přijde velké, i když to velké neni je to třeba menší než za žirafa jak psala Monča, ale to je fuk.

Mončo je to lepší když si řekneš co by se vám hodilo to je jasný taky to tak u nás je. A co dort? Už přemýšlíš jaký mu uděláš nebo koupíš?Patrik měl se svojí fotkou na jedlém papíře, fotka byla obložená jahodama a měl veliký úspěch i chuťově byl dobrý, na mě málo sladký, ale všem chutnal.

Teda ta žloutenka řádí to je hrozný, mám hrůzu.
21. zář 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, no jo, ale zakazuju už větší hračky, my spíš budeme chtít knížky. Hračku jen 1 nebo max. 2. Potom sáňky, boby, odstrkovadlo a to je celý co budem chtít velký, jinak nám budou přidávat na autosedačku. No a tím to hasne.

Máme větší byt, ale Xenuška má pokojík, kam by se jí to nevešlo. Už takhle má milion hraček v obýváku, co teprve až budou děti 2. Nenene!
21. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ono totiž my máme ještě hrozně moc těch hracích hraček poděděných a tak už toho máme fakt strašně moc, ani si s tím nehraje. Potřebuju jen něco do tý vany a pak musím vymýšlet dál. Asi bych ale chtěla lego duplo taky.
21. zář 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Moni,to mas pravdu ta Zirafa tobogan je fakt velka hracka,moc se me libi,ale vymyslim misto toho neco jineho skrz to jak je to velke....

Take bych chtela neco malemu do vody,neco uz mam vyhlidnute ale jeste fakt uvidim co poridim na veletrhu :wink:

Dort budu malemu delat doma sama,udelam 2 korpusy,jeden svetly a jeden orechovy a do toho karamelovy krem a prolozim ho banany a nahoru nejaky obrazek z toho jedleho papiru,jeste nemam presne vybrany jaky a nejak to dozdobim :wink: kupovany vzadnym pripade doma nechci :frowning2:

V dnesni dobe je lepsi rict co chces pro dite nez kupovat blbosti...

A o zloutence me ani nemluv,to je des :frowning2: :frowning2:
21. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ořechový, to asi malej jíst nebu, ne? Ořechy by raději neměl. já asi taky budu dělat dort sama, udělám piškot, pudinkový krém a ozdobím asi taky banánama, to je dobrej nápad, nahoru dám i ty cukrářský piškoty. No prostě aby si mohla hrábnout a spapat to.

já právě taky vymýšlím seznam, kdyby se mě někdo ptal. Stejně určo dostanu náký blbosti, to je mi jasný, zvlášt od strýců a tet, ty přinesou čokoládu nebo něco takovýho, takže to sním já. nebo nákou hračku od Vietnamců, už to vidím :angry:
21. zář 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda tady ty hračky teda jedou :grinning:

Mončo na ten veletrh chci jít taky, určitě se tam dá pořídít o hodně levněji, kámoška tam tak nakupovala. Jen musim mít hlídání pro Ondru, neboť chci mít na to klid a užít si to. :grinning:

Jinak jsem chtěla poprosit zkušené matky o radu. Týká se to příkrmů. Dnes jsem malému dala skleničku od Hami, tu malinkou, zahradní zeleninu a snědl jí celou. Hrozně mu chutná.Mělo by mu to stačit a nebo může ještě dostat Bebu?Beby normálně pije 210, takže jsem mu ještě dala aspoň 60. Bála jsem se, aby neměl hlad, ale zase ho nechci přecpávat, aby byl jak buřtík :grinning: :grinning:
21. zář 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, každé dítě je jiné, ale pokud není protivnej, sklenička by mu měla stačit, Xenuška dodnes sní pouze pul skleničky bez dalšího příkrmu, jen dostane kus jablka jako dezert. ty brdo 210 pijeme jen na noc :slight_smile: a stejne dá jen pulku a o pulnoci ji davam zbyteček :wink: A váží 9,5 kg - nestrádá :wink:

Na ten veletrh bych šla, ale lístej asi stojí 100, ne? Já jen že já bych asi tolik nekoupila, tak kdybyset videli neco peknyho, tak mi prozvonte, ja vam zavolam zpatky, dikes.
21. zář 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dala jsem tam 2 aktualizované fotky, at vidíte, jak taky Xenulda roste!
21. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me z toho konika jednou trefi,se me vymazal cely dlouhy vzkaz :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Xeni,ja ale malemu k jidlu ten dort davat nebudu,jsem na sladke pro male deti dost zasadova,na ochutnani nerikam,to jo ale spis se dela pro dospele ze :grinning: :grinning:
Budu delat take piskotovy ale kazdy jiny,to potru marmeladou a na to karamelovy krem (salko uvarene s rozslehane s maslem) na to naskladam banan nakrajeny na platky,na vrsek dortu dam ten jedly papir a dozdobim kolem dokola a nahore a samozrejme jedna svicka tam musi byt...........

Ja uz seznam darku rozdala,jen abychom se sem s tema hrackama vsichni vesly :grinning: :grinning: :grinning:

Barco,na ten veletrh se mooc tesim,da se tam vazne nakoupit dost veci a levne,ja tam ale budu muset jit s mmalym nemam hlidani,nejak to zvladnu.........

A ja teda po prikrmu mliko davala a ma se davat az je to dite vetsi,uz po jidle dostavat mliko nemusi,ale denne by melo dite vypit 500-600ml mlika........

Vstup na veletrh stoji 150 kc a dite do 120 cm 50 kc

Malej taky nevypije 210 ml maximalne tak 160 nekdy 180 ale to uz musi byt
21. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já jí to dám taky jen tak olíznout :wink:

Holky mám rýmu, že asi vybouchnu, děs běs a malá dnes vůbec nejedla.
21. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my stravili vikend na baraku u znamych s o mesic mladsi Hyneckovo kamoskou, bylo to fajn, zvladli jsme zahrat i nejake hry, ale s tim spanim jsme si mohli podat ruce!
Uz druhej tyden strasne spatne spime, malej se budi treba kazdou hodinu, v polospanku place, sije s sebou jako by nemohl usnout, trochu pomaha dat ho na bok a drzet za ruce, ale je to fakt psycho. Nevim, co to ma byt. Dnes byl vzhuru od pul treti do sesti, pak jsem stridave dospavali do pul dvanacty. Jinak nevypada,z e by ho nmeco trapilo, kdyz je vzhuru je usmevavy a vesely a hravy :dizzy_face:
Taky jsme se byli podivat na potencionalni baracek v Nupakach, dost se nam libil: http://www.canaba.cz/cs/vzorove-domy/ideal-praha-nupaky/

O tom veletrhu taky uvazuju, kdy to ma bejt?

Xeni, s tim aquaaerobicem zacinas uz tento tyden? Ja bych se tam rada vypravila, ale 3x tydne nevim nevim, myslim ze by mi stacilo 1-2x plus pripadne neco jineho. Petrovice, to bych byla po ceste, to by bylo fajn, kdybys me nabrala :wink:
21. zář 2008 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veletrh je od 2.10.-5.10. je to v Letnanech.........

Tak Danecek ma rymu,dala jsem mu kapky,odsala nos a jeste nespi,super,preventivne dostal Panadol baby sirup,je trosku teplejsi,no uvidim zitra :frowning2:

Baro,peknej baracek......
21. zář 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak já myslela, že veletrh je až po novém roce, ale to je asi trošku jiný. Teď nemám korunky, takže asi mám smůlu. NO uvidim :grinning:
22. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni
babaro na ty domky jsou sice hezky , ale canaba jako firma nestoji za nic a věřit mi mužeš protože mi v Nupakych bydlime a domek nam stavěla pravě Canaba.Od začatku mame problemy s izolacema a to až tak že mame mokre stěny a v zimě po nich teče voda.Snažili jsme se od začatku aby nam to zpravili , ale nikdy jsme se nedočkali a ted si to budemem opravovat sami na vlastní naklady.A nakonec se s nami přestali uplně bavit.Pokud by jste si od nich něco koupili tak jim nedavejte všechny peníze hned, pro případ že budete mit nějake skryte vady na tom domku a měli to bud čim opravit a nebo je donutili aby vam to opravili oni
22. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám na ty veletrhy.Teď je hraček a po novém roce dětských potřeb, ten se mi zdá lepší. Tenhle veletrh znám, vystavovali jsme na něm, když jsem dělala ve firmě co vyráběla dřevěné hračky :wink:
22. zář 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, ne 3x tydne, chodila bych samo jen 1x, pak mam spining a cvičení s hlídáním dětí v MC, víc už udělat nemohu. Já psala ty 3 dny jako že si mužem vybrat!
22. zář 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,tak noc nestala za nic,malej usnul az kolem 23 hod.a od pul 2 do rana skoro nespal,ma silenou rymu,neustale mu tece nudle ,kdyz mu to utiram rve a odsavani,to ho musim drzet nasilim,ale odsat musim,nastesti i hodne kejcha,tak to jde taky ven,to pocasi je fakt sileny :frowning2: :frowning2:

Je to sice veletrh hracek ale da se tam koupit i detske potreby,ja se tam chci podivat po sade sala,cepice,rukavice,to na zimu vubec nemame a potrebuji si tam koupit ty kazety do kose Sangenic na pouzite pleny................jinak samo,ze jdeme jen na kukacky,nehodlam tam utratit RODICAK-nebo spise almuznu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já myslela že je ten veletrh teď o víkendu?
Mončo to mi je Danečka líto, rýma to je prevít tak ať vám je brzo lépe, hodně mu zvlhčuj vzduch ať se mu lépe dýchá, mi jsme koupili zvlhčovač vzduchu, a je fakt že loni měl míňkrát rýmu než dřív a když už jí chy\til, tak jsme měli lepší průběh než předtím.

Barčo baráčky nádhera, tayk bych to brala. :slight_smile:
22. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě malá trochu kašle, ale rýmu mám naštěstí zatím jen já...

ale venku bylo dneska příjemně, brouzdali jsme kolem sekáčků, tak jsem i vyhlídla i bundičku, ale nemela jsem sebou prachy, tak ji koupim zitra. Nechce se nekomu zitra nekam na prochajdu? Plavat nejdem, tak mam volno.
22. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to asi zakrikla ze malej jeste nebyl nemocnej,ma horecku 39 ,dala jsem mu panadol a pred chvili jeste nurofen,odsavame nos,ma silenou rymu a zvraci,zitra s nim musim k dr.tak uvidime co nam rekne....
22. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo77 tak jak je Danečkovi chudinkovi? V tomhle počasí to je hned, to je děsný.Tak snad bude ok. Já to raději ani nebudu komentovat, abych to taky u nás nezakřikla. :wink:
23. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak co Mončo u Dr.? Už je mu lépe?
Holky ten podzim to je hnus léto je prostě léto málo nemocí teplo a pohoda.
¨pokoušim se sehnat vakcínu proti té blbé žloutence, ale marně. Je to hrozný dětem to stát nezaplatí a feťákum to daj zadarmo, to je prostě síla, tohle mě vždycky dokáže tak nas..... :angry:
23. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak bohuzel u dr.zadne positivni zpravy,malej ma dost zvysene CRP ,ma zarudly a zahnisany krk,rymu,horecky skoro 40,dostal antibiotika po 8 hod.,nesmi mlecne vyrobky,coz teda nevim jak to udelam :frowning2: a ma takovou mensi dietku a domaci stravu musi dostavat,tak uz mu varim,smi jen ryzovou kasi nemlecnou a to je asi tak vse :frowning2: :frowning2:
a nesmime ven :frowning2:

Je to vse na ho....
23. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek