• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Monco, to je mi Danecka lito, ale urcite se z toho brzo dostane. My mame taky trochu rymu, no spis mama :slight_smile:

Irco, tos me moc nepotesila, no zvazujem, jeste mame moznost koupit svagruv barak v Uhrinevsi, ale to je na nas trochu luxus, az moc velky, drahy provoz, bazen, ale zas vime, ze je kvalitni no..
Irco a vy v Nupakach bydlite jak dlouho?

My zitra mame Vitani obcanku, tak sem zvedava :confused:
23. zář 2008 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,diky moc,ja doufam ze to nejak zvladne prdolka malej,jen to ze bude zavreny do nedele doma me desi :frowning2:

Dnes u dr.jsem v ordinaci narazila na jedny stranky www.taktrochujinak.cz ,moc se me libi to fotografovani deti,a premyslim,ze necham take neco udelat,ale jeste nevim co.je to mooc krasne..........
23. zář 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo to si to Daneček teda pěkně vybral najednou chudinka. Tak teda nevim jak to dělat, když nesmí mléčné výrobky. To jako ani mléko? Tak hlavně aby byl brzo ok. Má se teď udělat i hezčí počasí, tak to musíte nějak vydržet.Držim moc palečky.

Jinak ty fotky jsou fakt moc hezký. Taky chci pak takového něco udělat až bude Ondra větší a bude trošku pózovat :grinning: Kamarádka bydlí na Kladně a tam jí udělali taky naprosto super fotky, možná ještě hezčí, takové barevnější. A je to tam i levnější.Tak bych si tam udělala asi výlet. Ta moje fotografka co mě fotila v těhu taky děti fotí, ale to je fakt už z ruky :grinning:

Mě dnes večer přijede mamka, tak se těšim. Zítra jde tady na gyndu, pak s náma na plavčo a já pak letim ke kadeřnici.A o víkendu doufám, že bude mít Petr nějak volno a budeme moc někam vyrazit do Prahy a využít hlídání :slight_smile:
24. zář 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,bohuzel nesmi ani mleko,ale je to tim ze zvracel,vcera jsem mu ho nedala,bala jsem se a vecer strasne rval,prece jen uz je na nej zvyklej,dnes rano uz jsem to nevydrzela a dala mu alespon trosku,nastesti se to v nem udrzelo,uz mel asi taky hladik po vcerejsi diete a vlastne 2 dny pred tim skoro nejedl.....

Asi jsem to zakrikla ze jeste nebyl nemocnej,ted to radne odnesl :frowning2:

Dnes uz je mu o hodne lepe,radi jak cert,rymecka trosku ustoupila a horecky nastesti taky.

Ty fotecky jsou krasny a na tom netu jich je jen par,ja jich videla na nastence mnohem vic a hezci,i kdyz je pravda,ze je ma ponekud moc tmave,take bych moc chtela nechat maleho tak nafotit a cena se me teda zdala dost vysoka...

Pozdravuj moc maminku :wink:
24. zář 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně aby mu bylo brzo líp.Když dětičky marodí tak to je hrozný :frowning2: Posíláme mu s Ondráškem pusinku!

Ty fotky jsou moc hezký.Ale ta kámoška na Kladně měla fakt super. Má holčičku, takže byli takové do růžova. Měla kolem sebe třeba kytičky, či bublinky...fakt moc veselý. Klidně si tam třeba můžeme udělat výlet a objednat se pak dohromady. Ale já tam teď cestu neplánuju, tak nevim.Je to určo lepší až bude malej sedět :wink: Ono těch ateliérů je hodně a je to drahé.

Taky v Děčíně nechávala kámoška dělat fotky a taky super. Mimo Prahu je to opravdu za jiné peníze. Když si vezmu že já měla 100 fotek na CD a 25 vyvolaných a stálo mě to 1800,- tak to bylo fakt super!!!!!!!!! :wink:
24. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,dekujeme,malej uz pekne radi,ale dostavil se mu jeste kasel,se z toho picnu,ale nastesti je dnes pekne osklive pocasi,tak me nemusi byt lito ze tvrdneme doma.

Tak se nejak domluvime a treba vyrazime udelat nejake fotecky,ja bych to brala spis az bude malej umet i stat,abych nemela foto jen z toho jak sedi,tak to nas akorat Ondrasek dozene se sezenim a pak to muzeme spachat dohromady :grinning:

Jinak Danula uz si asi tak mesic sa stoupne v postylce a tak pred tydnem se zacal pridrzovat ruznych veci a stavet uz vsude,taky mel opet dnes bouracku,chytnul se v obyvaku skleneneho stolu a stoupnul si,to mu podklouzlo a prastil se hlavou o hranu televizniho stolu,ty jo,nebylo lepsi kdyz ty deti lezely jak prkna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma peknou boulicku na hlave :frowning2: chvili rval a za chvili tam opet lezl,tak co???
24. zář 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo tak to mě mrzí že máte takové trápení a marodíte, jestli můžu poradit kup mu určitě v lékárně Nutrolin B jsou to probiotika , já je Patrikovi dávám vřdy když má antib, je to na upravení střevní flory, ty antib ničí totiž nejen ty bakterie škodlivé, ale prý i ty co tělu prospívaj a ještě můžu doporučit
24. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaj při nachlazení nám pomáha i na rýmu je od Megafytu
24. zář 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Moni, ted mi odpust, ale nemůžu si pomoct, slyším poprvé že by nesmělo mimi při nějaké nemoci mateřské mléko - nesmí mléčné výrobky z kravského mléka při antibiotikách, ale mateřské mléko je to nejlepší co mu můžeš dát, vždyť jsou v tom přírodní antibiotika a imunita všechno. Teda laktační ligu na tvou doktorku! Radši se na to přeptej, jestli to opravdu takto myslela.

Je to hrůza topočasí, ja sama mám strašnou rýmu, ale jinak nic, ale Xenuška tuk tuk tuk nic, snad to ode mě ani nechytla, tak snad dobrý.

Ten Nutrolin B nám taky doporučila Dr., je to při antibiotikách, to jsou totiž léky co ničí všechnu mikrofloru, včetně té střevní, jak píše Moba (proto je tolik důležité to MM, no nic)
24. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,diky za rady,a urco koupim :wink:

Xeni,to ze nesmi mliko neni skrz antibiotika ale skrz to jeho zvraceni,cele dva dny vse zvracel,tak musel mit den dietu,ale s antibiotikama to nema nic spolecneho,a dr.rekla,ze ho klido i ten jeden den muzu trosku nakojit,jenze ja kojim uz jen jednou denne a to rano,pak ma kasi,obed,ovocny prikrm a vecer bebu a to se muselo vynechat a dat dietu na srovnani zaludku a dovedes si predstavit cpat diteti i jeden blbej den ryzovou nemlecnou kasi k obedu neco dietniho a nakojit,je zvyklej mit k veceri Bebu 160 ml a vcera ji nemel a strasne rval,ani nechtel tu kasi......tak takhle to je,ale neda se to popsat dopodrobna,ale snad chapes......

Jinak moje dr.detska je fakt dobra......
24. zář 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to asi jo... ale stejnak i že zvracel se mi zdá, že nakojit bys ho mohla, no... naštěstí je už velkej. A zvládne to chuděrka.
24. zář 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holk,y
Moni, danečka je mi líto, hlavně se dejte brzo dohromady.
To počasí je fakt hnus. :unamused:
My jsme snad zatím OK, tak to doufám nezakřiknu. Dnes dopoledne prvně malá sosala z lahvičky, protože hlídal tatínek. Nutně jsem potřebovala něco zařídit kvůli studiu. A zvládli to oba suprově. tak mám radost, protože zatím jen kojím.
24. zář 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ...Babaro bydlime tady už 5let a 4roky jsme se s Canabou dohadovaly aby nam to zpravili a oni s nami ani nemluvili , tak nakonec to mame neopravene a budeme to muset udělat sami

romcatko .mi kojili bez problemu až do minule středy kdy mi řekla DR.že mala malo přibrala a mam ji dokrmovat a od te doby je to na nic a mala si jen ode mne cucne a pak pláče hlady a musim ji dat aspon 60z flašky..jsem s toho na nervy , protože kojeni nam šlo dobře a ted když mala nechce tak nevim co mam dělat ...probrečela jsem už tolik hodin jak je mi to líto že nam to nejde :frowning2:
24. zář 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neplač, dyk jste to krásně vydrželi, a kolik přibrala tedy?
24. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,jeste jsem zapomnela dodat podstatu,ze malej zvracel i po kojeni,proto se to melo omezit...

Romcatko,dekuji,nejak to musime vydrzet...

Irco,vzdyt se svet nezbori,nejsi jedina,o kojeni to prece vubec neni,neplac,treba se to jeste upravi :wink:
24. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no minule pry přibrala jen 160g za 3 tydny , ale přitom papala normalně , ale je fakt že si pak často cucala ruce a to dos fest, když mě to staršně trapí že to takhle dopada když nam to tak hezky šlo , jsem s ni cele dny doma a ani nikam nechodim kdyby nahodou chtěla kojit a pak mi neřvala někde jak tur a nevypadalo to že ji trapik hlady, ale už mě děsně bolej prsa a je to vic než tyden a pořad se nic nemění
24. zář 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicak77 , když oni všude řikaji kojit, kojit , kojit a co takhle slyšit tak holky některy kojej i v pokročilejšim věku miminek a nam jsou jen 4 měsice a už nam to nejde
24. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco,ale vzdyt nemusis prestavat kojit,koj dal a obcas prikrmuj a uvidis....a ze rikaji kojit,kojit,spousta maminek nekoji a maji krasna,zdrava miminka,tak tohle bys rozhodne resit nemela,zbytecne se stresujes.....
24. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím!!!
Koukám, že dětičky marodí. Přeji Monči, ať se Daneček brzo uzdraví!!! My už máme naštěstí po rýmě, taky jsem na malym musela ležet, když jsem mu odsávala nos. Ale potvrdilo se u nás pravidlo, že neléčená rýma trvá týden a léčená 7 dní :grinning: :grinning:
Jinak v pondělí jsme začali dělat tu zatracenou střechu, takže tu máme docela blázinec. Kdyby byla aspoň rovná, ale je to samá ozdůbka a strašně členitá, takže si tu řemeslníci užívají, být to sedlovka, tak to mají za tři dny hotový, ale u nás to bude trvat nejmíň 14 dní a dneska ten déšť do toho, no ještě, že to už je aspoň zaplachtovaný. Aby toho nebylo málo, tak nám dneska přišli pokládat lino do pokojíčku, takže blázinec na entou.
Včera jsem šlápla na prkno s hřebíkama a celej hřebík mi zajel do chodila (měl teda asi jenom 2 cm). No krve jako z vola a večer jsem nemohla chodit a dneska ráno si brácha zvrtnul na schodech kotník, tak jsme tady byli jako u dvou chromajzlů. Manža sliboval, že až se vrátí z práce, odveze nás společně na chirurgii, ale naštěstí jsme to oba rozhejbali :grinning: :grinning: :grinning: Tak doufam, že už se nic dalšího nestane.
Tak se mějte pěkně a ať jsou dětičky zdraví a hodný!!!
24. zář 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco, nedelej si hlavu, dyt male uz jsou 4mesice, to je krasny, kojila si dost dlouho, co chudaci co jim to nejde od zacatku. Ber to takhle, ale jinak chapu, je to o nervy, kdyz to slo a nejdnou ne a nevis ani proc :frowning2:

Romcatko, gratuluju, to je mala sikulka, ten nas teda papa ukazkove, mlicko, kasi, bananek, i vodu si da, ale mliko z lahve, to ne-e. Teda zkouseli jsme to asi jen 4krat a dneksa uvidime. Jdem na vecer na Vanessu Mae, babicka bude uspavat, tak treba na to dneska dojde :wink:
Koukam, ze uz jsou vam 3 mesice, to to leti a jeste sme vas ani nepoznali.

Kristynko, dobry teda, ze jenom 2cm! Ja nevim, ale na chodidle je vse neprijemny, me uplne doprostred bod v lete komar a to svedilo sem se mohla zblaznit strasne dlouho a jeste po mesici nebo dyl sem tam mela puntik.
25. zář 2008 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak máme za sebou s Petrem první očkování proti té žloutence, aspoň že Patrika jsem nechala už v loni.
Jinam Mončo 77 jak je Danečkovi? Doufám že už lépe?
25. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,tak koukam,ze u vas je o zabavu postarano,jo hrebik,to je previt,jako to muselo pekne bolet,brr....

Moni,Danula ma jeste stale peknou rymu,ale jinak dela takove kraviny,ze uz to vypada,ze uz je mu asi lip,ty jo,zlate casy,kdy jen lezel,fakt bych to brala zpet a nebo prehoupla obdobi vstavani a prvnich krucku,uz by mohl rovnou chodit :grinning: ale to chci moc,tak hold budeme sama modrina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Irco,opravdu 4 mesice jsou krasne na kojeni,vim ze je to skoda,jelikoz mlika musis mit dost,ale nezoufej,jak rika Bara,co ty chudinky,co nemohly kojit od zacatku,vlaastne vubec...........
25. zář 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, jak říká Moni, koj co to jde a na noc dej sunar nebo co dáváš a uvidíš, že třeba se to přehoupne. říkám zkus to nevzdávat, ale sama jsem to vzdala a odsávala a dávala z flašky. Nějak jsem byla klidnější, veděla jsem kolik vypije a co nevyzbylo, to jsem dodala umělým. Je to ale hroznej opruz. Na sunaru jsme ale vyrostly všechny, ne?
Teda krom mýho Jirky, protože tchýni šlo všechno nejlíp, že?
25. zář 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo. Vím jaký je to trápení. Po šestinedělí jsem zjistila, že nemám mlíko. Byly to nervy. Odsávala jsem si. Pila jsem čaje a asi po týdnu se to srovnalo a teď kojím normálně. Zkus hodně pít. To taky pomáhá. No nicméně jsem koupila Bebu 1. Když jsem byla opravdu zoufala tak jsem jí udělala a než se stačila trochu vychladit, tak mi malá usnula unavou. To víš, že mám taky strach , aby mi doktorka neřekla to samí. Že málo přibírá. No uvidíme 30. září jdeme na kontrolu. Tak držím palečky aby se vše zlepšilo. Pa a pozdravuj Janinku.
25. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a bereš nějaké vitamíny? To dělá taky hodně. Až bueš mít čas ráda bych Tě zase viděla. :slight_smile:
25. zář 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vite,ono je to hodne tezke radit,kazdemu pomaha neco jineho,nekomu caje,nekomu Gravimilk,nekdo radi hodne pit,ale kamen urazu je hlavne psychika,ta dela nejvic a pokud mimco nepribyva na vaze,tak asi neco v poradku neni,ale to prece neni duvod k ukonceni kojeni,nekomu se to da doporadku a nekomu ne a tady Barca-Barbarek muze vypravet,nekoji a jakej je Ondrasek krasnej a zdravej chlapecek :wink:
25. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A o vitaminech to taky neni........tady se tezko radi,ale krasne 4 mesice kojeni IRCO :wink:
25. zář 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky v plusu jsem koupila frutapuru švestkovou za 19,90 přitom prochází až v červnu :wink:
25. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,ja tam pred mesicem koupila taky Frutapuru za 19,90 svestkovou a ovocny koktejl,tu svestkovou uz kupovat nebudu,neni dobra :frowning2:

V Hypernove maji ted dobre slevy,jak na prikrmy,kase tak i obleceni atd.puncochy,mikiny....fakt hezke veci
26. zář 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, asi tam mrknu, beztak nám došel sirup YO. Tu švestkovou mi docela spapá, ovocný kokteil tam neměli.
26. zář 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek