• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Kristýnko taky se těšim, určo se poznáme podle bříšek :grinning: :grinning:
22. led 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: budu se zítra snažit přijít, ale bohužel mi to trochu koliduje - do konce ledna si musím vyřídit soc. dávky a máme s tím nějakej problém. Musím zítra ráno na úřad a pak s nějakým lejstrem za manželem do práce, tam mi ho potvrdí a pak s ním musím zase zpátky na úřad. A nevím, jak bych 14.00 stíhala.....spíš to bohužel nevidím.
Je mi to moc líto - ale určitě to není poslední srazík??????? Pěkně mě to štve, ale středa je úřední den a pokud bych to nevyřídila zítra, tak pak by mohl být problém, že nám žádný dávky nedají - poslední možnost by bylo pondělí, ale chci mít ještě nějakou rezervu......mě fakt z těch úřadů klepne.... :frowning2:
22. led 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojdy maminy a těhulky :slight_smile: tak se taky poslušně hlásím... k zítřejší reprezentaci bříšek :grinning: připojila bych se k holkám na Hájích - jen musím ještě vysondovat, u kterého že to vlezu do metra :grinning:
22. led 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jedu zitra taky na socialku vyridit porodny,musim do Benesova,jedu hned brzo rano abych stihla srazik,taky se musim optat na pridavky a soc.prispevek a taky kde si pak mam vyridit rodicak,je to fakt silene,nejhorsi je ze to nemuzu vyrizovat v Praze........
22. led 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já asi nepřijdu, takže wafíku s tím srazem bída, přivezou mi zrovna nový kočárek, uvidím jestli to stihnu.
23. led 2008 ve 04:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to je škoda, že nemůžete. Ale nebojte, srazík určitě uděláme další, to myslím není problém. Terko tak hezky vyřiď úřady, ty opravdu jsou důležitější :wink:

Jinak já budu na domluveném místě a těšim se :slight_smile:
23. led 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja hlasim ucast. v pul jsem na miste:slight_smile:
23. led 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma po srazíku a bylo to moc fajn. Škoda že nás víc nemohlo, ale snad příště. Brzo je domluvený další srazík a uděláme ho na Kačerově. Je tam prý taky nějaká nekuřácká restaurace.

Manžílek už je na pinčesu, tak mám klídek a budu relaxovat. :slight_smile: Snad jste všechny dorazily domu v pořádku :wink:
23. led 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcatka.
Tak jak dlouho jste se jeste zdrzely? Moc rada jsem vas vsechny poznala. A tesim se na dalsi srazik:slight_smile:. Jo a Vesmirna byl dobry napad, moc se mi to tam libilo a chutnalo:slight_smile:
23. led 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko, no odcházely jsme nějak po 16.30. Bylo to fajn a taky jsem ráda, že jsem všechny poznala. Co Matýsek usnul ti potom?

Mě ta Vesmírna přišla nějak levná, platila jsem za ty 3 věci jen 82 Kč :grinning:
23. led 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, vytuhnul hned, tak jsem jeste chodila, aby spal a domu jsem dorazila v pet. Priste bude poradne vyspany, aby se vam predvedl:wink:
Ja jsem taky platila jen neco kolem 90,- korun. Super. A meli bezvadny vyber
23. led 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň se prospinkal :slight_smile:

Fakt to tam mají levné, tak to je super. My jsme s holkama domluvené na příští týden, že zajdeme do sekáče na Hájích jak říkala Monča. Tak jsem zvědavá kolik tam utratim :slight_smile:
23. led 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy jdete? ja se pridam:slight_smile:
23. led 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se už také doma. Ještě jsme se s manžou courli po městě. Mám nějak moc nebezpečně energie.. :grinning:
Srazík byl super, také jsem vás všechny moc ráda poznala.
Já jsem z ceny byla také velmi překvapená, v tom jídeláku to působilo dráž. A mně se líbila i ta obsluha, dyť my stejně nikam nepospícháme :slight_smile:
Kett: malej je moc kouzelnej :wink:
23. led 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett jdeme někdy příští týden, takže ti dáme určitě vědět :slight_smile:

Ahoj Kristýnko, tak to jste se krásně prošli viď. Ale pěkně se ochladilo, tak já jsem spěchala šupky domu do tepla :wink:
23. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristy.
Jo jo, taky se mi taky obsluha libila.
Courala jsem tez a koupila jsem manzelovi darek k narozeninam, ktere ma v unoru. A dala jsem mu ho uz dneska:wink:
23. led 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi to s dárkem moc nevydržela :grinning: :grinning: Já taky vždy když něco koupim tak pak se musim hodně snažit abych to vydržela :wink:
23. led 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem s tim nikdy nemela problemy, ale kdyz ja z toho mela takovou radost a tak jsem o tom zacala a manzel pak nic nevydrzi a hned to chce:wink:. Ale bezvadne jsem se trefila. Koupila jsem mu dymku, nekouri, ale jen spis tak jako spolecenskou zalezitost a koupila jsem presne tu, kterou si tam prohlizel, aniz bych o tom vedela:slight_smile:
23. led 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi se trefila krásně :slight_smile:
23. led 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Ondra? Je hodny?:wink:
23. led 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene zrovna má hodinu aerobicu :slight_smile:
23. led 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, me z toho usinani klepne. Myslela jsem, ze zaspal pri kojeni a vydrzi, ale za 40 minut byl vzhuru a musela jsem ho kojit znovu. Jsem zvedava, kdy se to zlepsi a usne sam v postylce:wink:
23. led 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, tez se hlasim a srazik byl vazne super vy jste taky super takze se budu tesit na pristi tyden,jeste se domluvime kdy... Kett,nechci se chlubit :grinning: ale malej spal az do 18 hod.to uz jsem ho musela vzbudit,nakojila jsem ho,vykoupala pak byl chvili na sedacce v obyvaku a ve 20 hod.vypil jeste 70 ml mlika ze strikacky a hned usnul a spinka v postylce,ja mam z nej dnes takovou radost :grinning: je to moje slunicko,jen me mrzi ze jste ho videly jen lezet a spinkat,ale priste bude treba zivejsi :grinning:
23. led 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ty provokatere:wink:
Ale Matysek je taky moc hodny, nestezuji si. Moc se smeje a rad si hraje a to je super:slight_smile: Priste se vam taky ukaze z te lepsi stranky
23. led 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vespolek:slight_smile: Taky se mi to dneska moc líbilo a doufám, že to vyjde i ten příští týden... možná konečně i něco nakoupím:grinning:

kett: ten šátek, který budu mít (když si pro něj teda zítra dojdu na poštu, dneska už jsem to nějak nestihla :grinning:), je německý Storchenwiege - konkrétně tenhle http://www.vbavlnce.cz/zbozi/S018_BIG.JPG
23. led 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett :grinning: :grinning: :grinning: Matysek je vazne hodny,na to jak byl unaveny tak vubec neplakal.Danecek se na me take dnes nejak usmival,asi jsem mu dala hodne napapat :grinning: Jani,ten pristi tyden urcite vyjde a pekne nakoupis,neboj :wink:
23. led 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafik: ten satek vypada paradne. Fakt se mi moc libi:slight_smile: Jsem zvedava, jak se v nem pak prdolovi bude libit.
Jdu se venovat manzelovi. Tak dneska pa a dobrou
23. led 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
PA a taky preju krasnou dobrou noc vsem :grinning:
23. led 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci :grinning: a Ty nám budeš vykládat, jakej je to nezbeda a křikloun :grinning:
23. led 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kett: no já doufám, že bude... bude hezky u maminky, v pěkném šátečku :wink:... tak snad mu nic chybět nebude a bude spokojený... a já taky :slight_smile: jj, si to maluju, co? :grinning:
23. led 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek