Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
barbarek
22. led 2008
Kristýnko taky se těšim, určo se poznáme podle bříšek 😃 😃
terkajesterka
22. led 2008
ahoj holky 🙂 budu se zítra snažit přijít, ale bohužel mi to trochu koliduje - do konce ledna si musím vyřídit soc. dávky a máme s tím nějakej problém. Musím zítra ráno na úřad a pak s nějakým lejstrem za manželem do práce, tam mi ho potvrdí a pak s ním musím zase zpátky na úřad. A nevím, jak bych 14.00 stíhala.....spíš to bohužel nevidím.
Je mi to moc líto - ale určitě to není poslední srazík??????? Pěkně mě to štve, ale středa je úřední den a pokud bych to nevyřídila zítra, tak pak by mohl být problém, že nám žádný dávky nedají - poslední možnost by bylo pondělí, ale chci mít ještě nějakou rezervu......mě fakt z těch úřadů klepne.... 😞
wafik
22. led 2008
ahojdy maminy a těhulky 🙂 tak se taky poslušně hlásím... k zítřejší reprezentaci bříšek 😃 připojila bych se k holkám na Hájích - jen musím ještě vysondovat, u kterého že to vlezu do metra 😃
moncicak77
22. led 2008
Ja jedu zitra taky na socialku vyridit porodny,musim do Benesova,jedu hned brzo rano abych stihla srazik,taky se musim optat na pridavky a soc.prispevek a taky kde si pak mam vyridit rodicak,je to fakt silene,nejhorsi je ze to nemuzu vyrizovat v Praze........
bramburka
23. led 2008
holky já asi nepřijdu, takže wafíku s tím srazem bída, přivezou mi zrovna nový kočárek, uvidím jestli to stihnu.
barbarek
23. led 2008
Ahoj holky, tak to je škoda, že nemůžete. Ale nebojte, srazík určitě uděláme další, to myslím není problém. Terko tak hezky vyřiď úřady, ty opravdu jsou důležitější 😉

Jinak já budu na domluveném místě a těšim se 🙂
kett
23. led 2008
holky, ja hlasim ucast. v pul jsem na miste🙂
barbarek
23. led 2008
Ahoj holky, tak jsem doma po srazíku a bylo to moc fajn. Škoda že nás víc nemohlo, ale snad příště. Brzo je domluvený další srazík a uděláme ho na Kačerově. Je tam prý taky nějaká nekuřácká restaurace.

Manžílek už je na pinčesu, tak mám klídek a budu relaxovat. 🙂 Snad jste všechny dorazily domu v pořádku 😉
kett
23. led 2008
Ahoj devcatka.
Tak jak dlouho jste se jeste zdrzely? Moc rada jsem vas vsechny poznala. A tesim se na dalsi srazik🙂. Jo a Vesmirna byl dobry napad, moc se mi to tam libilo a chutnalo:-)
barbarek
23. led 2008
Ahoj Kačko, no odcházely jsme nějak po 16.30. Bylo to fajn a taky jsem ráda, že jsem všechny poznala. Co Matýsek usnul ti potom?

Mě ta Vesmírna přišla nějak levná, platila jsem za ty 3 věci jen 82 Kč 😃
kett
23. led 2008
Jo jo, vytuhnul hned, tak jsem jeste chodila, aby spal a domu jsem dorazila v pet. Priste bude poradne vyspany, aby se vam predvedl😉
Ja jsem taky platila jen neco kolem 90,- korun. Super. A meli bezvadny vyber
barbarek
23. led 2008
Tak aspoň se prospinkal 🙂

Fakt to tam mají levné, tak to je super. My jsme s holkama domluvené na příští týden, že zajdeme do sekáče na Hájích jak říkala Monča. Tak jsem zvědavá kolik tam utratim 🙂
kett
23. led 2008
a kdy jdete? ja se pridam🙂
nara
23. led 2008
Ahoj holky, hlásím se už také doma. Ještě jsme se s manžou courli po městě. Mám nějak moc nebezpečně energie.. 😃
Srazík byl super, také jsem vás všechny moc ráda poznala.
Já jsem z ceny byla také velmi překvapená, v tom jídeláku to působilo dráž. A mně se líbila i ta obsluha, dyť my stejně nikam nepospícháme 🙂
Kett: malej je moc kouzelnej 😉
barbarek
23. led 2008
Kett jdeme někdy příští týden, takže ti dáme určitě vědět 🙂

Ahoj Kristýnko, tak to jste se krásně prošli viď. Ale pěkně se ochladilo, tak já jsem spěchala šupky domu do tepla 😉
kett
23. led 2008
Ahoj Kristy.
Jo jo, taky se mi taky obsluha libila.
Courala jsem tez a koupila jsem manzelovi darek k narozeninam, ktere ma v unoru. A dala jsem mu ho uz dneska😉
barbarek
23. led 2008
Tak to jsi to s dárkem moc nevydržela 😃 😃 Já taky vždy když něco koupim tak pak se musim hodně snažit abych to vydržela 😉
kett
23. led 2008
ja jsem s tim nikdy nemela problemy, ale kdyz ja z toho mela takovou radost a tak jsem o tom zacala a manzel pak nic nevydrzi a hned to chce😉. Ale bezvadne jsem se trefila. Koupila jsem mu dymku, nekouri, ale jen spis tak jako spolecenskou zalezitost a koupila jsem presne tu, kterou si tam prohlizel, aniz bych o tom vedela🙂
barbarek
23. led 2008
Tak to jsi se trefila krásně 🙂
kett
23. led 2008
Co Ondra? Je hodny?😉
barbarek
23. led 2008
Nene zrovna má hodinu aerobicu 🙂
kett
23. led 2008
teda, me z toho usinani klepne. Myslela jsem, ze zaspal pri kojeni a vydrzi, ale za 40 minut byl vzhuru a musela jsem ho kojit znovu. Jsem zvedava, kdy se to zlepsi a usne sam v postylce😉
moncicak77
23. led 2008
Ahoj devcata, tez se hlasim a srazik byl vazne super vy jste taky super takze se budu tesit na pristi tyden,jeste se domluvime kdy... Kett,nechci se chlubit 😃 ale malej spal az do 18 hod.to uz jsem ho musela vzbudit,nakojila jsem ho,vykoupala pak byl chvili na sedacce v obyvaku a ve 20 hod.vypil jeste 70 ml mlika ze strikacky a hned usnul a spinka v postylce,ja mam z nej dnes takovou radost 😃 je to moje slunicko,jen me mrzi ze jste ho videly jen lezet a spinkat,ale priste bude treba zivejsi 😃
kett
23. led 2008
Moni, ty provokatere😉
Ale Matysek je taky moc hodny, nestezuji si. Moc se smeje a rad si hraje a to je super🙂 Priste se vam taky ukaze z te lepsi stranky
wafik
23. led 2008
Ahojky vespolek🙂 Taky se mi to dneska moc líbilo a doufám, že to vyjde i ten příští týden... možná konečně i něco nakoupím😃

kett: ten šátek, který budu mít (když si pro něj teda zítra dojdu na poštu, dneska už jsem to nějak nestihla 😃), je německý Storchenwiege - konkrétně tenhle http://www.vbavlnce.cz/zbozi/S018_BIG.JPG
moncicak77
23. led 2008
Kett 😃 😃 😃 Matysek je vazne hodny,na to jak byl unaveny tak vubec neplakal.Danecek se na me take dnes nejak usmival,asi jsem mu dala hodne napapat 😃 Jani,ten pristi tyden urcite vyjde a pekne nakoupis,neboj 😉
kett
23. led 2008
wafik: ten satek vypada paradne. Fakt se mi moc libi🙂 Jsem zvedava, jak se v nem pak prdolovi bude libit.
Jdu se venovat manzelovi. Tak dneska pa a dobrou
moncicak77
23. led 2008
PA a taky preju krasnou dobrou noc vsem 😃
wafik
23. led 2008
Monci 😃 a Ty nám budeš vykládat, jakej je to nezbeda a křikloun 😃
wafik
23. led 2008
kett: no já doufám, že bude... bude hezky u maminky, v pěkném šátečku 😉... tak snad mu nic chybět nebude a bude spokojený... a já taky 🙂 jj, si to maluju, co? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli