• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj Mončo tak to je fajn že užmu je lépe, rýma je prevýt ta se dokáže držet hrozně dlouho, ale jestli jí budete mít fakt dlouho jako přes týden tak raději si dojděte na výtěry Patrik když byl v tomhle věku tak jsme měli taky dlouho rýmu a pořád to v něm drnčelo no a výtěrem zjistili pneumokoka, ani s blbou rýmou člověk nemůže být klidný, ale doufám že vás se to netýká a brzo se i rýmy zbavíte

jinak co se týká kojení tak i já jsem na tom byla blbě kojili jsm 3 měsíce, myslim že nemá cenu se tim nějak trápit.
Holky přeji krááásný víkend má být i krásné počasí tak si to užijte a po neděli.
26. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,jake ze ty pouzivas ty vlhcene ubrousky,ty Linteo???? Jestli ano tak prave v Hypernove maji na ne akci 2*72 ks+24 ks za 69,90 kc

Ja bych tam jela hned pro cepici malemu,maji tam pekne a vyber,teda ve skutecnosti to muze byt jine....

Jo a taky tam maji Sebamed Krem extra jemny 200 ml+krem na opruzeniny 100 ml za 199 kc,coz je super cena a nebo penova koupel 200 ml+masazni olej 150 ml za 149 kc.

Moni,dnes jsem mu odsavala na 3 krat nos jak ho mel plnej,ale musim rict,ze se to zlepsilo a antibiotika pomahaji.

Preji tez nadherny vikend,ja hold musim tvrdnout s malym doma :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dÍKY mONI, VIDÍŠ, ASI TAM SJEDEME ZÍTRA PROCHÁZKOU, NO KDYBYS NĚCO CHTĚLA, TAK TI TO VEZMU, TŘEBAS vše kromě čepice, tu asi neumím vybrat. sorry za Caps Lock.... holky, máme krásný pokojíček, už ho dodělávají, nádhera, no za tu cenu být musí, večer hodím fotky.
26. zář 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,jsi hodna,kdyz ja tam ale potrebuji jen ty doplnky,sala cepice rukavice a to neodhadnu ani ja,to se musi vyzkouset....kase,prikrmy atd.mam doma hromady v zasobe :grinning:
26. zář 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mám tady na pár dnů mamku, tak skoro PC nezapínám. Jen jsem teď potřebovala něco najít.

Mončo jak je Danečkovi, je to lepší?? S Ondráškem jsi měla pravdu, nekojim a je to kluk jako buk a zatím taky nemarodil. Takže fakt nemá cenu se nervovat :wink:
26. zář 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla v tý hypernově, čepičky se mi moc nelíbili nebo nemeli naší velikost, ale koupila jsem tam v akci Sunar a bačkůrky, skvělý. No pak Sunárek a utratila jsem jen asi 1800 kč... už tam nejdu. :grinning:
27. zář 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Barco,Daneckovi uz je lip,zitra s nim jdu na chvili ven,uz je to s nim doma k nevydrzeni....jeste ma porad rymu a trosku kasle....ale snad uz to brzo odezni

Xeni,
akce na sunar a takove veci tam byly dobre a koupila jsi tam ty vlhcene ubrousky??
Ja koupim tu soupravu na tom veletrhu,uz se tam fakt tesim,jen si nemuzu vzit sebou moc penez :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jojo, koupila jsem Sunar a i ty ubrousky, díky za tip, už mi doma došly.
27. zář 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky dík za slova utěchy a musim vam řict že co jsem male dala parkrat Bebu tak ted i krasně pije ode mne , už se neodvraci a pohodička a klidek papame.Po kojeni ji dotazim flaškou a je super spokojena a ja taky, jsem moc rada že nam to zase jde a doufam že to nějakou chvlku vydrží
27. zář 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Irco,
no vidis,vse se v dobre obratilo,hlavne nesmis propadnout panice,drzime palecky at je to i nadale v pohode :wink:

Xeni,tak to jsem moc rada :wink:
28. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je krásně, co? ale já nemám vubec čas, v pondělí mám angličtinu, v uterý plavání ,ve středu přijde vozit táta a ve čtvrtek máme to cvičení, ale odpo už bych mohla vyrazit ven, tak pokud nebude lejt, nezajdem někam, třebas jen do lesáče?

Jo a Baru nebo i ostatní, co v úterý ten aquaaerobic, jdeme?
28. zář 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a každou středu je v herně http://www.mc-domecek.cz/ dopolední zpívání a říkadla s dětmi pro uplně nejmenší, jdu se tam ted podívat, tak poreferuji, kdyby se chtěl někdo přidat. Herna je za 40 kč.

No a v kostele M.Terezy -tam je herna kazdy den od 9-12:30, v Ut je od 10 zpivani a ve stredu cviceni s detmi. Herna je taky za 40 kc.... tak to muzem taky nekdy vyzkouset.
28. zář 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kafe si tam dáte za 7 kč a tak :wink:
28. zář 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee,tak to bych nekdy rada zasla taky,ale ted zatim jeste nemuzeme,jeste ma stale antibiotika....ale az bude zdravej,tak urco pujdeme taky :wink:
28. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid, myslim, že to bude supr. Ason do tý herny jen tak... :wink:
28. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak jsme byli o vikendu u nasich a prezili jsme to kupodivu vsichni celkem prijemne, ani zadna vymena nazoru :sunglasses:
Prcek se hezky predved jak hezky leze, taky ho ucili Paaapaa a uz hejbe prstikama jakoby chtel zamavat. Jinak hezky rozumi i HAMY, hned vi co bude naasledovat a je nedockavej. Uplne Pavlovum reflex :grinning:
Jo a teda abych jen nechvaliila, taky nam rozbil klavesu ENTER na notasu, potvora, asi uz to nepude spravit, stalo se to uz podruhy, nechapu jak to dokazal, proste tam nejak tap a bylo to

Irco, to jsem moc rada, ze jste obe spokojeny, to je nejdulezitejsi. At vam to tak jde dal :dizzy_face:

Xeni, dik za tipy, do herny bych moc rada, nekdy se musime domluvit. Jnak plavco dem, musime se prinutit!

Nejdete nekdo dnes ven? Ja se asi dnes mrknu k tomu Vasemu Plusu (Xeni, Moni), v tom nasem Frutapuru urcite nemaj, ale nevim jestli to tam jeste budou mit za levno? To byla akce?
29. zář 2008 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak mě už odjela mamka, tak mám po klídku a pomoci :grinning: Každé ráno si vzala Ondráška do obýváku a já mohla dospávat. No bylo to super. Zařídila jsem si kadeřnici, koupila čočky a s Petrem jsme v sobotu vyrazili na procházku do Prahy, vybrala jsem si nádherný dárečky k narozkám a šli jsme na večeři a pak bowling :slight_smile: Opravdu super večer, jednou za čas je to potřeba. Jen by mamka mohla jezdit častěji :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
v nedeli bylo tak nadherne pocasi,ze jsem sla s malym na prochazku,uz konecne muzeme ven,uz je to s nim totiz doma k nevydrzeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se nekdy domluvime a vyrazime do herny spolecne :wink:

Barco,tak to jste si to prima uzili co,to je potreba :wink: Ja si taky ted uzivam,ale jinych starosti a problemu :frowning2: :frowning2:

Baro,ten Hynecek je ale sikovny :wink:

To Danula uz stoji a kdyz se pridrzuje sedacky,tak dokaze udelat i nejakej krucek a s tim papanim,to uz vi taky kdy to pripravuji a zacne mlaskat a lezt k zidlicce,no je to parada a uz povida "tata" a "baba"
29. zář 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
broučci jsou moc šikovní, všichni!
Barčo, skrytě závidím. My tu taky měli o víkendu naše, ale všichni jsme makali jako šroubi :frowning2: Ale brzy už bude všechno hotovo... :wink:
Monči, tak to je fajn, že už je malýmu líp. My jsme chodili ven i s tou rýmou, ale je fakt, že neměl horečku, to bychom asi taky museli být doma.

Babaro, my bychom na prochajdu dneska vyrazili. Kroužíme teď hodně po Krčskym lese, ale můžeme kamkoli, klidně dorazíme na Háje :grinning: Můžeme tak od 12,30 h.
29. zář 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak koukám že jste si víkend užili.
Mončo je fajn že už mu je lépe, tak snad se už brzo sejdem.
O víkendu bylo krásné počasí, kéž by se to drželo.
29. zář 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny dobry vecer,
dnes bylo moc hezke pocasi a prochazka se vydarila,bylo hezke vas zase po dlouhe dobe videt......

Moni,zitra jdeme k dr.na kontrolu tak uvidim co nam rekne.....a snad se nekdy sejdeme,je v tom ale velke ALE :frowning2: mam toho moc a nevim kde me hlava stoji :frowning2:
29. zář 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak mi psali z MC domeček, že můžeme jít kdykoliv a ve středu ej ten doprobvodný program s říkadly, do kterého se můžem i nemusíme zapojit, takže tam na 10h jdeme s kamaradkou, klido se připojte.

Jinak bych tedx prubla klido i ten denní klub v tom komunitním centru na hájích, ot mám koneckonců uplně nejblíž.
29. zář 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Barco,jak je Ondraskovi a co u Mudr.????
29. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak se daří?tak jsem dneska byla s malou ba te kontrole a za tech 14dni mi přibrala pul kila, tak byla DR.spokojena....jak bylo v tom domečku?Jsem si řikala že až bude ještěrka větši tak bych taky s ni někam chodila a jelikož tady nic neni tak ty Haje a tak mame nejblíž
nevite něco o Frionce?dlouho jsem ji neviděla
29. zář 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco,tak to je parada,vidis,vse se v dobre obratilo :wink:

O Frionce vime,ma se vyborne :grinning: dnes jsme s ni a s holkama byla na prochazce :wink:
29. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem se pobavila na diskuzich jsou 4 temata na Prahu -4 :grinning: :grinning: :grinning: ,jedno taky zalozila Frionka vid?? :grinning: :grinning:
29. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo má jen rýmu a kašel je od rýmy. Takže je to ok. Jen mu zkoušela mačkat ouška a on u jednoho opakovaně zaplakal. Takže mě poslala na ušní,naštěstí je to o patro níž, takže jsem nikam nemusela. A tam naštěstí taky vše ok. :wink: Tak snad z toho nic víc nebude.
30. zář 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak mi včera kamarádka ukázala super sekáček tady kousek od nás. Je fakt bomba a super ceny. Řekla bych, že mají daleko větší zásoby jak na Hájích :slight_smile:
30. zář 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barbárku,
a kdy přijedeš za mnou na návštěvu. Tvoje rodná Saze :slight_smile:
Super že Ondrášek je v pohodě , jsem ráda
30. zář 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak už jsme konečně zpátky v Praze - skoro po dvou měsících, tý jo:grinning: Jinak malý je asi rozený cestovatel - zvládl tu šestihodinovou cestu úplně v poho, neplakal, pospával... ale jen co jsme před půlnocí dorazili před dům, okamžitě oči dokořán a čekal, co bude dál... asi aby o něco nepřišel:grinning: A uspat ho pak dalo docela práci... někdy bych fakt chtěla zažít situaci, kdy malý usne a já ho můžu spícího přenést odkudkoliv kamkoliv... mě prostě přijde, že Viki je pořád ve střehu:wink::grinning:
Dneska jsme byli opožděně na půlroční kontrole, takže v šeti a půl měsících máme 8150gramů a 72,5centimetrů - netuším, do čeho ho budu oblíkat, potvůrka roste děsně rychle:slight_smile: Jo a taky jsme zvládli kontrolu na neurologii - pan doktor byl naprosto spokojený, jaký je Viki pašák a už tam nemusíme chodit - jupííííí:slight_smile: Jen pak v roce na kontrolní kontrolu:grinning:, jak si vede... ale prý by to mělo být už naprosto v pořádku... jsem strašně ráda, aspoň jedna věc už je oki:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
30. zář 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek