• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
ahojky holky
tak frionku pozdravujte nějak se ted míjíme a ja moc do Prahy ted nejezdim a pokud ano tak jen vyběhavam doktory ..příšti čtvrtek mam nastup do špitalu ...
30. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco,proc mas nastup do nemocnice??

Barco,tak to je super,ze Ondraska neskolila tez nejaka viroza a je to jen ta ryma a kasel..........

Ja byla dnes taky s malym na kontrole,je to uz lepsi,rymu uz nema,ale do patku musi brat antibiotika a v pondeli jdeme na odber krve na CRP a leukocyty a tam se uvidi zda je to dobre :wink:
30. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo, musim na hysteroskopii , stale mam něco po porodu , měli jsme s malou trochu komplikace a ted se dsavam pořad dohromady , ale neni to nic vážneho...
vy se držte je super že se mate lip
30. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty moje rodinná Saze, kdykoliv budeš chtít a my nebudeme mít plavčo či tak :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo. Založila jsem novou diskuzi. Ale nějak se mi to nepovedlo. Chtěla jsem jen se seznamit s nějakou maminou která má obdobně staré dě´tátko jako já. Všechny co Vás znám tak máte o několik měsíců starší děti.
Konečně se alespoň jedna holčina ozvala :grinning:
Jo tak se všichni mějte. Prochajda byla super.
30. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byli na kontrole a už máme 4,62kg a měří 56cm a obvod hlavičky máme 37cm. A prospíváme....
.... jupíííííí! :wink: Jo a potkala jsem Babaru. Ta byla prozměnu na půl roční prohlídce. :slight_smile:
30. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco,aha,ja myslela ze neco mnohem vaznejsiho,tak drzim palecky :wink:

Jsem posledni dobou dost unavena,nemuzu spavat a kdyz si pomyslim,co vse me jeste ceka,tak si pujdu asi skocit z nuselaku :frowning2: :frowning2: jsem uz vycerpana zivotem :frowning2:
30. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni. To překonáš. Musíš. Držím palečky abys vše zvládla. Život je hold boj. :unamused: A žít se musí: :wink:
Uvidíš příjdou i dobré chvíle. :slight_smile: Třeba jako procházky s námi?! :grinning:
30. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes je venku peknej vitr,fuuj,ale presto jsem s malym byla na prochazce,odpo uz nejdu,musim jit neco naspat....

Hanko,diky mooc.....snad ty dobre chvile prijdou co nejdriv........
1. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MC Domeček supr, v pátek chceme jít zkusit to komunitní centrum, je to blíž...
1. říj 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
brambur:to bylo dobrý,se nedivím... :sweat_smile:
Jinak ahoj holky,dle návodu asi Monči jsem tady....a vy chodíte do těch MC nebo to bude premiéra,nečetla jsem vás moc daleko,taky bych ráda zkusila,je nám to doma už malé a v zimě i určitě dlouhé,máme něco za barákem,tak bych to asi taky prubla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...!
1. říj 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff... Tak podle moncicacich pokynu se taky objevuju zde :slight_smile:
Ahoj, vespolek, můžu sem ? :confused:
1. říj 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak vas tu vitam a jasne ze muzete mezi nas,proto jsem vam to napsala :wink: :wink:
jeste vam jdu taky zkouknout albicka :grinning:

Xeni,tak to je super,malej bere jeste do patky antibiotika,tak radeji do spolku deti jeste nechci,jinak bych urco sla s tebou...

Hano,pisni me do IP tvoji mail adresu,asi jsem si ji neulozila,at ti muzu poslat ty recepty,chce jeste nekdo recepty??Rada preposlu :wink:
1. říj 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezva bezva!
1. říj 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci, u mě toho moc neshlídneš, z jedný fotky :grinning: Ještě jsem se nedostala k tomu, abych zmenšila ještě nějaké, musím je postahovat z foťáku.
1. říj 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ale já taky zatím nemám moc čas to zaktualizovat.... :wink: ,ale už se do toho budu muset pustit,je to ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nejde mě to pak moc rychle a čas v čudu :grinning:
1. říj 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adris, ale máš dvě plný alba :grinning: . Hned jsem je musela shlídnout :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky ostudy, ale my máme všechny fotky na picassa webu...http://picasaweb.google.cz/Xenuska123
1. říj 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj fotek je spousta,ale doplnit to,se mi pak do toho furt nechce,než se to vybere,pozmenšuje nebo ořeže... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
někdy už jsem určo k vám do alb nahlížela,ale teď teprv vydím jak to letí,sotva se vám prckové teprv rodili,se mi zdálo,že to je velký rozdíl.... :rolling_eyes: ,jinak ale taky bezva :wink:
1. říj 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo na webu je to fajn :sweat_smile:
1. říj 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
se to tam hlavně nahraje samo a nemusim nic zmenšovat a ořezávat :wink:
1. říj 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je fajn a každej se může mrknout,dnes už snad ani klasický alba nefrčí,my máme fota taky jen na zdích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem tu na kukačku. Mončo neboooj už bude jen líp a vy to s Danečkem vše zvládnete. Život si s náma někdy holt dost zahrává :angry:

Já jsem včera objevila jedny super golfky,chceme na jaro nějaké kupovat, tak je dnes musim ukázat Petrovi. Už vidim, jak mi je pomluví :grinning:

Holky vítejte mezi náma. Už v tom tady budu mít trochu chaos :grinning:
1. říj 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakýs objevila? Jirka mi je zakázal, že nejsou prachy, tak mi musí stačit sporták, ej fakt, ze je skvelje a pak mam jedny pujceny, nejsou nic moc, ale zase je pouzivam jen malokdy - do auta a nebo do MHD. Myslim, ez na jare stejnak uz bude chodit a moc kočárku neužijem, no tak to snad zvládneme.
1. říj 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny dobry vecer,Barco,tak jestli bude lip o tom pochybuju,dnes jsem se dozvedela dve otresne veci,tak ted se uz vazne slozim,tohle je to nejhorsi co me v zivote potkalo,jeste to bude hoodne zajimave :frowning2: :frowning2:
Jake golfky sis vybrala??
1. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to rikala 4 temata na Prahu 4 a pak je v tom peknej chaos :frowning2: :frowning2: nechapu ze nekdo nekouka nez zalozi nove,sem totiz koukala Xen ze jsi to poslala jinam na Maminky z Prahy 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo co se děje? Jak to že nejsi na skypu či ICQ?

Golfky jsem objevila super, jen musim najít kam jsem si je uložila. Jestli neobjevim jiné, tak po novém roce je kupuju :wink:
1. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám obrázek v albu :wink:
1. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky řešíte golfindy...,jsem myslela že nebudou třeba a už objednávám... :angry: !!!
1. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo asi jsou lepší jak pořizovat sporťák...malému bude v dubnu rok, tak už jsou asi lepší :wink:
1. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek