• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
nemáte sporťák,tak to jo,na chodníky to je lepší :wink: a co je to zač :confused:
1. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky dlouho zastávala názor, že golfky nebudou potřeba, no, uvidíme. Zatím pořád používáme trojkombinaci - sporťák.
1. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je vůbec nepotřebuju :slight_smile: ,dovča žádná nebyla,v autě místa na dva,výtah velkej,ale jsme v přízemí,byt sice malej,ale dávám do sušárny,takže mi doma taky nepřekáží...,ale něco lehčího a na nákupy s velkým košíkem,to by bodlo :dizzy_face:
1. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě to si říkám, že mi zatím na všechno vyhovuje sporťák. Akorát mám horší vyjízdění z baráku, protože máme vchod na úrovni mezipatra, takže k výtahu se musí po schodech. Zatím se jim vyhýbám tak, že projíždím ven skrz sklepy, ta golfky bych vynesla.
1. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zas nechci jen takovej ten pytlík na kolečkách.... :dizzy_face: něco jsem vybrala z výprodeje loňska a vypadá to,že úplně už neušetřím,někde zas totiž už nejsou,než jsem se rozhoupala.... :angry:
1. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adris, koukám, žes doplnila fotky, kterej z pejsků je ten váš? :dizzy_face:
2. říj 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak ja preventivne koupila golfky,protoze nezastavam nazor,ze nebudou potreba,budou,i kdyz by malej umel chodit,tak pokud s nim i pujdu jen na prochazku tak ty golfky vezmu,dite toho prece jen nenachodi tolik co ja a muze byt unaveny,nebo se neco stane,sice mam doma i sportak s trojkombinace,ale ten je dost tezkej a pokud nekam jedu tak ne vzdy je nekdo nablizku kdo pomuze s kocarkem a golfky s malym nastesti unesu,jen ten nakupni kos velikej me u nich chybi :frowning2: moc se do nej totiz nevejde.........
2. říj 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,jak se jmenuje ten kocarek a ta jidelni zidlicka a kolik stoji,kdyz tak me to pisni do IP,DEKUJI....jen chci srovnat :grinning:

Ja jsem teda s golfkama od chicca velice spokojena,do terenu jak delane :grinning:
2. říj 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě čekám na ten okamžik, kdy zjistím, že jejich pořízení bude už nevyhnutelné :grinning: Myslím právě to období, o kterým píšeš, až Ríša začne chodit a ještě to nebude na dlouhé procházky. Zatím kombinuju sporťák a klokanku (tam, kam vím, že se se sporťákem sama nedostanu).
2. říj 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak klokanku mam taky doma,ale tahat 8,20 teda nee :frowning2: ale je pravda,ze jsem si toho taky uzila dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Adris,krasne fotecky v albicku :wink:
2. říj 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink: .
2. říj 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě je to zatím "jen" 7,5 kg (dneska jdeme na kontrolu, tak uvidím, kolik přesně), ale pronáší se to.
2. říj 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotek je,pak se těžko vybírá a děti jsou krásný všechny tady,akorát někdo nemá album,to je pak peklo,když nemám představu :dizzy_face: !A taky jsem přirozeně zvědavá :grinning: ,náš pes je ten víc zmuchlanej,ale ten ho moc nebere :unamused: !
2. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave,me od te tihy strasne bolela zada a za krkem,ale na nejake to rychle prenaseni a ne moc daleko je dobra....tak pak pisni kolik vazite :wink:

Adris ahoj :wink:
2. říj 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mon:a co máš za kočár,taky mám něco objednanýho,ale já čuměla hl.na košík :confounded: !
A naše váha je asi tak jak u Danýska a to je trochu ta naše žížala starší :grinning: !
2. říj 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme nosítko,jsem myslela,že na venčení a pak jsem se psem chodila,když spal,teď jsem to po dl.době zkusila a myslela jsem,že mi prasknou záda a to jsem šla fakt jen před dům pro pečivo.... :rolling_eyes: !
2. říj 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam golfky od Chicca Multi way dam foto do albicka tak jukni
2. říj 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adris my máme dva psy a malej je z nich absolutně nadšenej, jak je vidí tak se řehtá na celý kolo a pořád by chtěl za nima.
2. říj 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se budu muset vrhnout na ty fota večer,jsem to přetahovala snad do rána a doplnila pak jen pár,musím založit nový,se mi tam už nic nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
gtver:koukej taky něco nakulit.... :dizzy_face:
2. říj 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky z toho nosítka vždycky tak dva dny léčím :confounded: . Mimochodem adris, pořídili jsme ho původně z naprosto stejného důvodu - na venčení pejsků :grinning: Totiž já je s kočárem venčit nemůžu, jak jsem psala, že musím chodit ven skrz sklepy, tak tam má pelech domácí kocour (toho tak nějak celý barák adoptoval :grinning: ) a nechci ho stresovat. Jedna z psích holek totiž strašně miluje kočky (v dobrém), ale ony to nechápou :sweat_smile:
2. říj 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj...tak to už vím jaký jsou,tyhle budou asi taky chicco,ale určitě né do terénu,fakt jen nakupovačky,ale zas jsou bezva doplňky,k autu to máme kousek cesty a kdyby foukalo nebo pršelo nebo kdyby usnul a chtěl si domů poležet...nic jinýho nepotřebuju :wink:
2. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře dávám si závazek - dneska se zkusím vrhnout na doplnění alba :wink:
2. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam taky strasne moc novych fotek a nejak neni cas a posledni dobou ani nalada....musim nechat taky zase nejake vyvolat abych toho pak nemela po Vanocich a narozeninach nejak moc :frowning2: strasne dlouho trva to stahovani ale jeste horsi je to davat do alba,fuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co to je za pejsky,něco malého...,jinak zvířata miluje,ale našeho vidí furt,tak není už tak unešenej,ale na společný venčení to nehrozí nikdy,náš maxipes je magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já vím,já to ukládám ještě o víkendu,když jsme venku jinam,o to je to pak ještě horší,když tam chci něco dát a pak zjistím,že to mám vl.jinde :grinning: !
2. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam tu 3-kombinaci,tak tam je takovej velikej nakupni kos,ze bych ho potrebovala i na ten sportak,jelikoz kdyz jdu do obchodu tak ze 2 veci je plna taska :grinning: :grinning:

Jinak jak jsme se bavili s holkama na prochazce o tom Tescu na Hajich tak to neni Express jako na I.P.Pavlova ale je to supermarket jako je treba Albert a dnes je poprve otevreno...
2. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mon:četla jsem,že nemáš náladu a to ani Daneček ti jí nezvedne :slight_smile: ,ale je podzim a to je horší u každýho!
2. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koš taky nemáme nic moc a ještě musím ze strany,zátěž píší 4kg,no ale to bych tam nemohla dát nic! :grinning:
Vy tam máte někde nový Tesco :dizzy_face: ?
2. říj 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
U jedné je matka známá: kokršpaněl, otec pravděpodobný: ratlík souseda majitele matky :grinning: , takže velikost jak kokršpaněl, jenom je krátkosrstá. U druhé jsou matka i otec neznámí, jeden z nich byl pravděpodobně německý ovčákí. Velikost ale NO zdaleka neodpovídá, je menší. Mám jejich fotku v pc, tak jsem je na ukázku hodila do alba :wink:
2. říj 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Taky dobrý,našim odešel taky kokr,tak přivezli novýho,museli ihned,no a to je ten Oříšek,dobrej španěl,co :grinning: ,táta by jinýho už nechtěl,musel si jet hned někam a jenom pro kokršpaněla :grinning: :grinning: :grinning: !
2. říj 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek