• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Adris,moje spatna nalada spociva v tom,ze se musim stehovat a to vazne neni moc prijemne taky je problem ten,ze tu nikoho z rodiny nemam(bydli na Morave) jsem na vsechno uplne sama,tak jsem z toho docela unavena,ale samozrejme,ze Danecek me ji zvedne,je to moje zlaticko.........

Jj,je tu od dnesniho dne otevrene nove Tesco,je to primo u zastavky Mikulova
2. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my pomalu razíme k Mudr. Zatím v rámci možností přeju pěkný den. Monci hlavu vzhůru, já vím, že mně se to snadno kecá, ale držím palce :wink:
2. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo takhle,tak to asi nebude úplně běžný stěhování,já bych se totiž stěhovala klidně hned,máme fakt obrbyt :angry: !
Jinak to mám za sebou už 4krát,tak vím o čem je řeč :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
A Tesco je fajn,taky máme kousek,ale na nákup jedině jinam :grinning: !
2. říj 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zatím pa,jdem svačit a pak taky musím něco tvořit :grinning: !!!
2. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preji tez krasny den :wink:

Ja uz se stehovala snad 10 krat a jak rikam radeji vyhorim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver:tak to není zas tak malé jak jsem si představovala,tě fakt obdivuju,dva takový hafany a prcka kterej tak asi leze ještě mezi nima :dizzy_face:
2. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pak to ještě proberem,mějte se fajn :wink: !
2. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo tak to máš v IP. Jsem z toho fakt nadšená, goflky jsou super, jde úplně odendat stříška a mají super koš. Je v ceně i nánožník. Jen doufám, že se na to bude moc koupit i nějaký slunečník. A židlička je taky super, bohatě stačí a cena ok :grinning:
2. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda tady to ožilo, nevím, jestli se ve vás ještě dokážu zoreintovat :grinning: :grinning:
Koukám, že jste adris a gtver z okolí Novodovrský. To je super. Máme to tam kousek a taky tam jezdíme do Tesca nakupovat :grinning: :grinning:
Kdybyste třeba zítra chtěli udělat prochajdu někde tam po okolí, tak se přidávám :grinning: :grinning:
2. říj 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues, tak my zítra jdem prubnout dopo tu hernu v kostele na hájích. Pak asi nevim, musim uklizet, kamaradka mi v sobotu prijde hlidat a budou tu i spát.

Moni??? :frowning2:

Jojo, golfky jsou nutný hlavně na návštěvy kde mají malý výtah a do MHD, já mám Bebe confort, chtela bych jiný, ale to se neopvoluje :frowning2: tak mi holt musí stačit, používám je zatím málo a snad na jaře podědím lepší. Holt smůla no, to mi právě vadí na tom, že nevydělávám, že si nemůžu koupit co chci, uz jsem si odvykla....

Přesto Baru, jaký jsou ty golfky? Jdou oplohovat uplně do sedu? Jako 90 stupnu? Jak je to jen trochu min tak mi malá z toho leze totiž...

JInak dneska po2.- na cvičení, malá byla v dětským koutku a paní říkala, že horší enž minule, ale nakonec se uklidnila chudinka, ale musí to být, už je to opravdu velkej mamanek... :frowning2:
2. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nar:se můžem domluvit,ale spíš až později,budem rádi,ještě dosmrkáváme,tak ať na nikoho nic neprskáme a je zrovna takovej vítr,ale příští týdem má být ještě hezky....a kde bydlíte,ať to nemusím nikde hledat,my jsme na tom konci až na Libuši... :wink:
Jinak zatím MHD jsem neměla ještě tu čest,ale když bych byla soběstačná,tak si jistě taky troufnem,my do terénu zatím jen vozem :grinning: !
Taky mě zajímá co je to za golfky,ale spíš bych ráda asi se spojenou rukojetí,aby se daly tlačit jen jednou rukou :wink: !
2. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem tady zase po pár dnech a vidim že tady jsou nové tváře tak že všechny vítám.
Mončo to mi je líto a jak to že se musíte najednou stěhovat, říkala jsi jak je ta pani hodná a už máte novej byt? Když bys potřebovala nějak pomoct a bude to v mejch silách tak ráda. Hlavně že danečkovi je už lépe.
Koukám že už taky budu muset udělat album snad se dokopu.

To počasí je hrůza fakt se nedá pomalu nic podnikat taky budu muset začít někam chodit s Patrikem aby s edoma nenudil.
2. říj 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ja tez hledala aby byl v cene nanoznik a mel kos a polohy zad do 5 poloh atd.atd.me se jen nelibi ty jednoducha kolecka........

O zidlicce Pepe jsem taky uvazovala ale nakonec jsem si vybrala za 2650 kc CAM CAMPIONE 2008,je naprosto dokonala a dite v tom muze byt az do jeho 19 kg coz ma maloktera zidlicka a je daleko stabilnejsi nez ta Pepe,to jsou takove vachrlate :stuck_out_tongue_closed_eyes: zidlicky..........

Xen,jo zivot neni jednoduchy a u me uz vubec ne,ale uvidime,dnes se jeste dozvim vic....spis me trapi jina vec,ale na to musim pro radu k advokatovi!!!!!
2. říj 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Mončo koukám že máš starostí víc než dost.Držim palečky
Musim jít tak zatim pa
2. říj 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,povim ti ale ne tady,bud osobne a nebo na Icq ok??
Jinak strasne moc dekuji jsi vazne zlaticko :wink:

Barco,tak jsem koukala na ten kocarek a na www.darababy.cz ho maji za 4190 kc a co jsem tam nevycetla je kolik ma zadovych poloh a hlavne je dost tezkej,vazi 10,5 kg coz je teda fakt hodne,za ty penize co stoji sezenes lepsi a hezci a lehci,ale samozrejme je to jen a jen muj nazor :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,jeste jednou,zidlicka dobry je do 15 kg,coz je super a ma 2 pultiky,kocik,je na koleckach,ta je dobra,super volba :wink:

Moni,pokecame neboj....
2. říj 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my jsme ještě v hlubokym kočárku, ale už se chystáme každým dnem do sporťáku, přece jenom už tam začíná být František trochu zkroucenej. Se stejně divím, že se tam tak dlouho vešel, má už 9 kg. O golfkách zatím neuvažujeme, uvidíme jak to půjde se sporťákem, ale já jsem si do schodů dokázala poradit i s hlubokym, tak myslím, že to tak zlý nebude. Ale uvidíme :wink:
2. říj 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím úspěšný návrat :slight_smile: Tak čerstvé údaje přímo od doktorky jsou k dnešnímu dni 7650g/70 cm :grinning: . Dokopala jsem se k tomu naházet něco do alba, ale nebyl čas na úpravu, takže omluvte kvalitu :wink:
2. říj 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Nara, to je etda! že jste takhle dlouho vydrželi v hlubokáči, Xenuška už od 5. měsíce békala, že nevidí a nebylo možno ji udržet. Jak začala vidět, tak byla v klidu. No ale ono to do lehu jde taky, proto taky používám ten sporták víc, páč moje golfky uplne do lehu nejdou.

Moni a kolik váží to Chico? A nebud smutná, mrkni na Danečka a bude lépeji! Zítra prubnu po koutku (jako dětským) to Tesco :wink:
2. říj 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburko, my jsme na tom podobně jako nara, sporťák používáme teprve asi týden :wink: . Ale to vztekání v hlubokým znám moc dobře :grinning: U nás probíhaly procházky tak, že nejdřív pohoda, leháro, v létě nohy nahoře opřený o okraj kočáru, po chvíli buď usnul (to málokdy) nebo se začal mračit a následně se vztekat, že nevidí.Takže manžel nosil prcka a já vezla prázdný kočár (nebo naopak).
2. říj 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč jste teda nedali sporták drív?
2. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ríša v tu dobu byl ještě dost drobnej a sporťák byl na něj fakt velkej.
2. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zas tu :wink: ....v hlubokáči jsme byli taky dlouho,do devátýho měs.tutově,ale vešel se i s fusakem,je to jen dlouhá žížala do teď,ségra má slečnu a ještě jí není ani 5měs.a musí taky vozit v golfáčích,aby viděla :dizzy_face: !
Konečně nové fota Gtver a koukám fešák a Homoláče miluju :grinning: ,tílko poznávám :dizzy_face: !
2. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sporťák jsme prubli nejdřív někdy v půlce toho než tam šel opravdu,to byl tuším listopad a byl chudák vykulenej,se bál jak tam foukalo,i přes nánožník a fusak :cry: !
2. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen golfky chicco vazi 8 kg a musim rict,ze je nadherne vynesu do schodu i za schodu....
Jinak diky,ale je toho fakt moc.....

Ja byla v tom Tescu dnes,totalne narvano u pokladny jsem stala skoro 45 minut nez jsem sla na radu jo a je to ulice Brandlova.....taky malej dostal balonek,kterej nam samozrejme v tom vichru hned uletel :frowning2: zdarma davali nejake obcerstveni a neco pro deti tam bylo,ale ja se tam nezdrzela,spechala jsem......

Taky kouknu na foto,ale ted mam VKV :grinning: ,pak se jdu okoupat a jsou Zoufale manzelky...

Zitra jedu na ten veletrh hracek tak pak pisnu co a jak............

Ja jezdila tez brzo se sportakem,malej v hlubokym nevidel ven a hned jak jsem ho dala do sportaku tak zlaticko nejvetsi :grinning:
2. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver,kokala jsem ti do albicka,malej je nadhernej a na foto c.5 tu mys,nebo co to je,mame doma taky ale modrou :grinning: a ty kostky umelohmotne s pismenkama tez :grinning:
2. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej děkuje za veškerou chválu :slight_smile: S kostkama byla docela anabáze, když jsem je chtěla koupit, tak je měli asi až v pátým hračkářství. Netušila jsem, že sehnat obyčejný kostky je umění :rolling_eyes: Tyhle nakonec měli v DBK na Budějovický.
2. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, závidím ti, že máš šanci vyfotit Danýska společně s pejskem, to se u nás při rychlosti a neposednosti všech zúčastněných nemůže stát :grinning:
2. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedete na veletrh,tam to bude zas vražda,asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
A jinak mě to tam zas nepřišlo žádnej šlágr,ale taky podle toho co sháníte,na netu to pak vyšlo snad i lépe a to ještě vstupenku jsem měla grátis,jen parkování :angry: ,ale nechci brát nikomu iluze :grinning: ,letos to bude jistě lepší :wink: !
2. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo přesně jsem tvůj komentář čekala, proto jsem se původně nerozepisovala :grinning: :grinning: Já ale právě nechci kočárek, který je hodně vidět a má ho hodně mamin. Tady ty jsou zatím favoriti, ale třeba se najdou ještě lepší. A židlička mi bohatě stačí,neboť dle zkušeností kamarádek tam už děti tak od 1,5 roku sedět nechtějí, takže nemá smysl řešit do kolika je kil :wink: Pak se pořídí stoleček a židlička :slight_smile:

A zatím stejně nemám prachy, takže můžu o všem jen snít :frowning2:

Adris my jsme taky z Libuše :wink:
2. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek