• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Golfky znám,znám,těch jezdí snad nejvíc,ale váží na mě moc,mě stačí jen s těma malejma kolečkama jen na nákup,do terénu mám káru bezva :sweat_smile: !
2. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom veletrhu jsem původně přemýšlela, ale nakonec asi nepůjdeme. Až tak mě to zas neláká.
2. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barb:a kde na Libušce bydlíte :dizzy_face: ?
S židlí to je velká pravda,sama vidím,že takhle dlouho tam nevydrží :angry: !Ale máme levnou,ale zas podle testu :grinning: snad nejlepší,nebyla jiná možnost díky místu,takže Ikeackou antilopku,brala se hned dvakrát,i na víkend :wink: !
2. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když je hlídání,tak to ještě jde,ale pak takovej masakr a ještě s károu :angry: !!!
2. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jdu taky do jídelní židličky z Ikey, stojí snad 400 Kč + 100 Kč stoleček, zatím baštíme v polohovacím lehátku a pak až bude stabilně sedět mu to bude bohatě stačit. Taky mám pak v plánu koupit stoleček a židličky :grinning:
Veletrh lákal, jenže když jsem pak zjistila, že tam jde každej kdo má nohy, tak mě to přešlo, já bych ty davy lidí asi nerozdejchala, muselo by to bejt jedině někde venku na louce :grinning: a když to vezmu kolem a kolem, tak už ani nevím, co bych kupovala...
My jsme z Kačerova, ale máme na Lhotku i do Libuše skvělý spojení mhd, jsme tam docela často :wink: :wink: :wink:
2. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jedete. Ikeácká je dobrá,a le asi ne tak pohodlná, ale my máme hodně podobnou - ědděnou, takovou jakoby Ikeáckou. U našich mám tu klasiku, co jsem mívali my - TON - tu má beztak nejradši, jak se to sklopí a je to stoleček se židličkou.
2. říj 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tahle židlička je dost oblíbená :grinning: Taky jsme ji pořídili a zatím jsem jenom spokojená. Malýmu vyhovuje a jak píše adris, do malých prostor je perfektní.
2. říj 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo sjíždí ty atesty,tak dopadla nekde nejlíp,jinde max.druhá,ale pro nás bylo důležitý,že není tak roztažená a při tom je bezpečná,tolikrát si neukopáváme prsty,ale i tak občas jo a to pak lítaj slova,fakt máme malej byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Na Kačerově,tak to pěšky až bude teplo,ale už asi zítra dojedu pro ty golfky,tak mu taky asi ukážu hned metro :dizzy_face: ,není to tak dlouho co viděl tramvajku a to čuměl jak péro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !
2. říj 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se jen pochlubit že má Xenuška novej pokojíček, tak v mým albu ej pár fotek, moc to fotit nešlo, je docela malej :dizzy_face: http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/10MSC#
2. říj 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooooooooooo a dneska máme poslední pidi narozky :dizzy_face:
2. říj 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,vidis,ty uz me normalne znas :grinning: :grinning: ale kazdeho nazor :wink: a s jidelni zidlickou to neni u vsech stejne,ja mam kamosku a jeji mala ma 19 mesicu a stale papa v zidlicce,ma tu co ja....

Danula a Timy(maltezak) jsou sehrana dvojka,ale neustale maleho oblizuje,fuj a Danula mu jeste dokoran otevira pusu,no to bych .......

A Ikeacka zidlicka opravdu vyhrala v atestech na nej zidlicku,je dobra ale doma bych ji nechtela.

Na veletrh jedeme nakonec az v sobotu a abych pravdu rekla tak davy lidi me asi taky znici,to dojedu domu totalne vyrizena!!!!!!!
2. říj 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver,taky jsem koupila ty kostky na Budejovicky....zatim jsem tam sehnala vse co jsem potrebovala a jinde nebylo k sehnani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,ty jo,ten pokojicek nepoznavam,co jsem videla ja je to o 1000% jine :grinning: :grinning: :grinning: a mooc hezke
2. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko hezký :dizzy_face: a gratulace :slight_smile:

Moni, to s otvíráním pusy dělá Ríša taky, vrrrr... :angry: S Budějovickou souhlasím, uz jsem si navykla,že když něco hledám, tak jedu na tam. Velkej výběr, sežene se fakt všechno. Třeba s hračkářstvím v Novodvorský Plaze se to nedá srovnat.
2. říj 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou :wink:
2. říj 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo znám tě jak svý boty :grinning: , ale víš že já názor beru jakýkoliv :wink: Jak se znám tak ještě určitě nějaké objevim a nakonec koupim jiné. ALe ta židlička vede, i cena se mi líbí.Ty ikeácké mi přijdou nepohodlné a smutné.

Jinak holky jsem o víkendu odpol sama, Petr opět maká, tak jestli jste na tom některá podobně tak se můžeme hromadně projít :wink:

Adris bydlíme v Libuši kousek nad Eltodem jak jsou ty patrové garáže. Zrovna před pár dny nám stál cirkus před oknama :grinning:
3. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: tak to asi v těch kamínkovejch domech,vlítla jsem ti do alba :grinning: ,tak to jste proti nám,my v těch starejch a hnusnejch,ale teď je aspoň trochu vylepšují barvama :wink: ,ale náš zatím nee,je to ten nejblíž Albertu :rolling_eyes: ,tak to můžem někdy venčit společně a taky hodně bejváme bez táty,teď sice vyjímečně né,ale zas prskáme ty bacily :angry:
3. říj 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže info: komunitní centrum na Hájích - denní klub pro maminky a děti:
jednoznačně lepší než domeček:
1 - je bezbarierovy, v klidu necháte kočárek u herny (kdežto v domečku se složitě dával do kočárkárny a na klíč a herna byla v 1. patře)
2 - je nová - tzn. vše nové čisté, krásné, barevné
3- bylo tam méně maminek, protože je to nové, takže pohodička
4- - více prostoru pro maminky i děti
5 - občerstvení zdarma k dispozici - uděláte si čaj, kafe, sušenky - za příspěvek dobrovolný, což by bylo i jedno, ale v domečku je to plecené (ne nijak moc) a mě bylo blbý za celou dobu obtěžovat službu, protože to samo byla taky maminka, která se starala o své dítě, takhle se obsloužíte sami
6- nikdo nic nevnucoval, v domečku jsem vyslechla nepovinnou přednášku o lásce, no nevim, no, bylo to divný - i vzhledem k tomu, že nejsem věřící
takže pouze v pondělí zavřeno, jinak otevřeno kdykoliv od 9:30 do 12:30

tolik zpravodaj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni díkes, je to bezva, máme i předsíň dodělanou a tak jsem ráda, že už je ta rekonstrukce za náma... :wink:
3. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda tady to jede nestíham číst, co se týký židličky taky jsme měli Ikeáckou pravda taky není nic extra ale splní účel a zabere minimum místa tak že spokojenost noa te´d máme také ikeáckej stoleček a židličky, dřevěné a super, jen jsme je museli natřít prodávaj se nenamořené což je pak blbý na údržbu.
Barb - jestli ti můžu poradit tak hodně koukej na váhu těch golfek, nevim jestli máš i sporťák, patrik sporťák měl chvilku koupili jsme špatně tak že pak byl v golfkách Inglesina ale protože váží cca 10 kg tak už jsem ho v nich pak neunesla a koupili jsme ještě jedny golfky které maj 4.5kg Patrik má teď 13.5 a když je náhodou potřebujem že jedem někam na celý den a spí v nich tak ho aspoň unesu. :wink:
3. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni krásnej pokojíček, fakt paráda, u nás je to složitější Patrik nemá svůj pokojíček máme pokoj rozpůlenej skříněma a toho se moc nedá vylepšovat, :frowning2:

Mončo tak držím palce abys pořídila na veletrhu něco pěkného a levného a hlavně aby bylo málo lidí.
3. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Adris tak to fakt bydlíš kousek, tam vidim z balkonu :wink:

Holky my právě přecházíme z hlubokého rovnou do golfek, takže zatím nevim co vůbec vybereme. Mám sice trojkombinaci, ale sporťák je na tom dost blbej, tak nevim, zda nejdřív koupit sporťák a nebo rovnou ty golfky. Já se váhy moc nebojim, neboť nikde kočár netahám a když jedu busem, tak jedu nízkým a nebo si někomu řeknu.Takže asi proto, ale třeba koupim těžkej a budu si pak nadávat :grinning:
3. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to při pátku zase žije teda :grinning:
3. říj 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak je?
bramburka-kde je prosimtě to centrum jak jsi psala?
3. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,teda Xen,to vypada moc dobre to centrum,ale jak na to prijde vic maminek tak uz to asi nebude tak super....ty jo me to tak vse stve,ale treba se tam stihnu jeste mrknout,kdy tam zase jdes??

Barco,vzdyt uz se nejakej patek zname a kazde se libi neco jineho,krom na deti obleceni,to mame stejny vkus :grinning: :grinning: Jo a dnes jsem videla ten golfac co chces v terenu svetle zeleny :wink:

Moni,zitra na veletrhu to asi bude masakr :frowning2: pak napisu jak bylo.
3. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pristi tyden to nestihnu, v pondeli a v utery mame plavani, ve stredu jdeme na neurologii, ve ctvrtek máme cvičení, tak možná v pátek? To by asi šlo, tak se pojdte domluvit v pátek dopo.

IIro, je to primo v tom novem kostele na hájích.
3. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tam jak začina ta pěší zona?nejsem tam odtud ..tak se radši ptam , Jana je sice jeste prte , ale ani se neotočim a tak aby jsme měli kam chodit
3. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mončo vidíš to, já ho ještě neviděla, tak proto jsem z něj asi tolik nadšená :wink:
3. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni a má ten kostel nějaké webovky? Taky bych se jukla a třeba zašla s Patrikem a i s ostatníma, teda jestli se ještě vejdem do věkové skupiny?
Barčo uvidíš, určitě koupíš dobře
3. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
má, ale zrovna o tom denním klubu nic nepíšou...myslim, ez to věkové omezení nemá, každá mamka si odpovídá za své dítě.
3. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek