• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tak jsem dopekla 4. nohu strudlu, co já s tema jablkama budu delat? Budu jeste zavařovat přesnídávku, ufff.
3. říj 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Xeni, tak pristi patek dopo se hlasim, dnes jsem to zaspala :slight_smile:
Jo Irco, je to tam odkud jsme sly tenkrat s tebou na metro Opatov.

Jo tak ja myslela jine TESCO, tady na Horcickove bude opravdu Tesco Express, zastavka Mikulova - tam to vubec neznam...

Malej nam radi v choditku, je z nej uplne nadsenej a lita pres celou predsin sem a tam.
Jinak zeleninka - mrkvicka, nam moc nesmakuje, no dnes 3.den uz lepsi, s bramborem, ale zadna slava a vsude cerveny skvrny, porad macha rukama jak pakos :confounded:

Tak uz to vypada, ze budem tak za 2 roky, snad i driv, bydlet v Uhrinevsi, v svagrovo baraku, az si vedle postavi svuj novy. Je to fakt dum jak krava, asi budem potrebovat pani na uklid :sweat_smile:
3. říj 2008 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak vitam novy holky, teda vy ste to tady ozily, ale kdo to ma docitat!! :grinning:
Jdu omrknout fotky...
3. říj 2008 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, děkuju za uvítání, je to jenom můj pocit, nebo je tady opravdu přeplněno Barborama, Bárama a Barčama? :grinning:
Dneska konečně zase manželova volná sobota, tak uvidím jestli někam vyrazíme, hlásí docela chladno :unamused: , ale snad ho přesvědčím :grinning:
4. říj 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych nezapomněla: Všechno nejlepší k svátku Františkovi od Nary :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne dobre ranko,
pripojuji se a velika gratulace Frantiskovi k svatecku :wink:
Kristynko,podepsano :grinning: :grinning:

Xeni,jeste nevim co bude pristi tyden,dozvim se to az v pondeli,ale pokud to zustane zatim tak jak je tak se urcite pripojuji na patek dopo de centra :wink:

Byla jsi v tom Tescu??

Baro,neboj,casem az si zvykne na jine jidlo tak mu to taky zachutna.Jinak super,svuj baracek,zavidim,ale svoje je svoje :wink:
4. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tady neni jen pre -Barovano :grinning: :grinning: ale i pre-Monikovano :grinning: :grinning:
4. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taky přejeme s Ondráškem vše nejlepší Františkovi k svátku a posíláme pusu. Teda spíš jen já, aby jsme v tom kluky nepodporovaly a pak se nedivily :grinning:

Mě právě odešel Petr do práce, kámoška zrušila sraz, takže opět kočárkujeme sami :angry:
4. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Fandovi vše nej nej nej nej !!!!

Moni, ještě ne, nějak jsem včera skončila v Plusu, meli v akci vajíčka, tak jsem tam i nakoupila spoustu jinejch blbostí, např. vaječnák a je hnusnej, takovej lihovej, jsem naštvana, premejslim, ze bych udelala domacia nejak to rozředila. Ale nevim no.

Baru to znám, jsem do ní dnes rvala brokolici a pak jsem ji dala spát, páč už nespí dopo a byla ufrněná, zbytek do ní narvu až se vzbudí. Někdy bojujem, jindy papá dobře, vzhledem k tomu, že snídala můj strůdl, asi neměla moc hlad :grinning:
4. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: !Všechny zdravím,díky za uvítání,Fanda ať má hodně veselej den :grinning: ,ale zatím se ještě nepřipojím,už asi 3.den mě bolí makovice,trpím na migrény,kdo zná tak asi ví,kdo ne,tak buďte rádi :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Ale chtěla jsem jen tohle a jak tady čtu,tak jestli máš na sobě bílou bundu Barbarku,tak je to ani né hod.,co jsme vás viděli z okna před Albertem :grinning: ,nejsem ta klas.drbna,ale jsme v přízemí a jídelní kout máme vyvýšený,takže vidím od jídla až mezi regály :dizzy_face: !
Mějte se všichni fajn :wink: ,hezký víkend.
4. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkujeme mockrát za gratulace Františkovi. Od rána rozbaluje dárečky a že mu to jde :grinning: Teta se strejdou si ho vzali ven a už chodí dvě hodiny a my si tady s taťkou užíváme jako za svobodna :grinning: :grinning: :grinning:
Uvidíme, co budeme mít v pátek, když tak taky vyrazíme s vámi, hlavně abychom se tam vešli :grinning: :grinning:
Moni, to teda koukám, to je super!!!
Mějte se hezky a přejeme hezký víkend!
4. říj 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adris jojo tak to jsem byla já krasavice, šla jsem z Procházky do ALberta a bohužel měli inventuru, tak jsem měla smůlu :frowning2: Ale máš super přehled :wink: Měla jsem jezdit s kámoškou, ale nemohla, tak jsem zase jezdila sama :frowning2:
4. říj 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj,tak hlasim navrat z veletrhu,bylo to narocne ale jinak super,strasne moc lidi,ale vse se dalo prezit a super vecicky,sehnala jsem tam co jsem chtela i nechtela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uz mam pro maleho darky k svatku,narozeninam i vanocum :wink:
Dala jsem nejake foto do alba co jsem tam koupila tak juknete :wink:

Kristynko,bylo ale velke zdrahani,ale po asi 2 hod.to klaplo :wink:
4. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte, jak je to na čtyřce s vítáním občánků?Kdy se chodí a přijde pozvánka?Už nám bude půl roku a nic, někde se chodí už ve 2 měsících, tak to nechci prošvihnout.S první dcerou jsem nebyla, v té době se to nedělalo.Díky
4. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matru nám přišla pozvánka teď a jdeme 23.10. Bydlíme na Praze 4 Libuši.
4. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám zatím nepřišlo nic, my bydlíme na Pankráci, takže asi patříme do Táborský, vy asi taky, že jo?
4. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme na vítání sem do Libuše, tak asi nepatříme do Táborský :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...no tak to jsem zvědavá, kdy nám to přijde...abychom už nebyli ve školce :grinning:
4. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co delate o vikendu?

My mame zuby!!! Ani bysme si toho pomalu nevsimli! Melas Xeni pravdu, to nocni buzeni holt byl asi (jediny) priznak.

Jinak sem zacla davat do zeleniky jablecnou stavu, pak mi to papa :wink: sem se koukla na slozeni kupovanych sklenicek :sunglasses:
5. říj 2008 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se snažím manžela někam vytáhnout, doteď se nepovedlo :angry: a už se asi ani nezadaří :rolling_eyes:
Gratuluju k zubům, u nás vyrostly první taky v 6 měsících. Mně dělá občas drahoty i s kupovanýma zeleninama :unamused: , jinak ale jí všechno.
5. říj 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Baru máš pravdu, to jsem taky dělala. Jo a taky pomáhalo tam dát trocha nutrilonu, ale to ty doma asi nemas, tak tam míchni trochu mlíka, at to pro něj není šok :wink:

Moni jdu kouknout
5. říj 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Moni, tak my bychom potreboavly balonky jako sůl. Malá si s nima porad hraje na plavču. Tobogán je supr, chodítko máme doma bobík na sezení :grinning: věcičky krásné. Jinak kdo nemá - super pohárky skládací mají v Ikea, mají v sobě i různé dírky - takže bezva hračka do vody a stojí myslím asi jen 49 kč a potom tam mají nádherné maňásky, my koupili ovečku, jen 69 kč a jsou supr, malá pořád chce divadlo, ufff :wink:
5. říj 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
na manáska nemají, asi je to náká supr novinka, ale je božanskej. Vubec jsem si tam vyhlídla hezký hračky, asi tam zase všem letos koupim ježulu. Už abych o tom začala přemejšlet, co našim, nemáte nákej tip?
5. říj 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , jak se daří?neplanujete zase nějakej srazik?
5. říj 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Xeni diky,fakt se tam dalo nakoupit a ty poharky jsem tam taky koupila a jeste hezci maji v DM drogerii ale stoji teda 79 kc ty jsem mu tam koupila dnes a ty balonky je naprosto bozi hracka,malej si s tim strasne rad hraje,fakt pomalu jedina hracka u ktere vydrzi,meli tam i cely pytel za 190 kc ale to jsem si rikala ze si tak akorad na tom doma rozbiju cumak jak na tom uklouznu,tech 8 bohate staci....

Baro,velika gratulace k zoubkum :wink: :wink:

Tak malej ji naprosto vse co mu dam,jeste na nicem neohrnul nos,ma taky stesti :grinning:
5. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
o jaky balonky jde ?
5. říj 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukni Monci do alba Irco.

Moni, super hracky, ten tobogan a do vody, to bych taky poridila. Na kolik te to vyslo??

Srazik jsem pro. Ale nemuzu zitra a pak asi jeste 2 dny neco mam, Ut nebo St bych asi mohla.
5. říj 2008 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobogan se mi taky libil. No já mužu fakt az v tek pátek, pak v ve st nebo ct odpoledne, ale nevim kterej den, jeden z nich prijde svagrova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Irco jukni do meho albicka jsou tam fotky hracek ktere jsem poridila na veletrhu jsou u toho i ceny :wink:

Ja ten patek urco jdu do te herny :wink:

A jinak klido muzu i zitra ve stredu i ctvrtek,nic nemam...

Tak dnesni vysledky dopadly dobre,vse je v poradku a kdyz ho sestra pichla do prstiku tak malej vubec nezaplakal,jen se koukal,je to malej sikulka :wink:
6. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek