• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahojky,

tak jsme byli na půlroční kontrole a vše super. Už papáme i ovoce a moc mu to chutná :wink:

Mončo na tom veletrhu jsi nakoupila fakt suprově. Ten tobogán by se mi taky libil pro Ondráška. Jen ten vláček...ty jsi fakt blázen, tak drahé hračky :grinning: To vypadá, jak když jsi vykradla banku :grinning: A Fisheru by jsi fakt mohla dělat reklamu. :wink: Počkej ty si Danečka rozmazlíš a jednou se z toho picneš až si na to zvykne.
6. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Monco krásný věcičky :dizzy_face: . Mimo jiné i kvůli tomu jsme radši na ten veketrh nešli, já bych se neudržela... :grinning:
On malej jí všechno, ne, že ne, ale prostě té kupované masozeleniny sní tak nějak nejmíň - třeba dneska asi 70g a má dost. Zato cokoliv jiného dlabe jak protrženej :grinning:
6. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak Mončo koukám že jsi pořídila, tak aspoˇn to stálo za to,
Holky v kolik jdete v ten pátek? Možná by jsme se přidali.
6. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj :slight_smile: ,až dnes je to trochu lepší,tak jen pár reakcí!
Vítání občánků u nás funguje tak,že nezvou,ale my už jsme jako Praha 12 :sweat_smile: ,tak to asi je všude jinak,ale nechce se na to asi spoléhat,vítat se můžou jen snad do roka!
Veletr měl koukám úspěch :slight_smile:,kelímky máme taky ikeacký a sassy,ale vanu jen u našich,balonky jsem tenkrát brala místo písku do pískoviště,bylo jich snad 100ks,ale né ty tvrdé a po létě jich zůstalo počítám tak polovina,bezva hračka nejen pro dítě,ale i zvěř,takže mu to kdekdo kradl :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Mon:Akorát mi je záhadou,jak se nese tolik hraček pak domů :dizzy_face: ?
Barbarku:A kam chodíte k dr.,je možný,že jsem tě viděla ještě u Prochzkový :confused: ,ale to už si zas nejsem jistá!?!
6. říj 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Adris,byla jsem tam s kamaradkou autem,tak ze odvoz hracek v poho :grinning:

Barco,na ten vlacek mu dala moje byvala kolegyne z prace abych mu ho koupila k narozeninam,takze neni ode me a Danecka si nerozmazlim,jsou deti ktere toho maji daleko vic a uz jsem tu jednou rikala ze ma svatek,narozky a Vanoce tak se to rozlozi a zase toho tolik nebude najednou :grinning:

A taky me zajima v kolik se v patek jde?
6. říj 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To centrum je od 9:30 do 12:30 tak ja bych sla klido hned na tu pul 10 co vy na to???

Adris ty balonky je vazne super hracka chtela jsem ten velkej pytel ale doma by to bylo vsude :frowning2:

Dnes jsem koupila ten veliky gymnasticky mic a malej je uplne nadsenej :wink:

Barco,kolik vazi a meri Ondrasek??
6. říj 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo tak to jo, to jsou vlastně ty hodné tety.Já jsem si už říkala, že máš asi nějakou zvláštnost a bereš dvě mateřský :grinning: To Ondrášek má smůlu, já na takové dary nemám, tety takové taky ne a ještě nejsem zastáncem mít moc hraček a ještě drahých.... takže dostane na hraní asi vařečku :grinning: :grinning: :grinning: Néé po novém roce budu mít finanční injekci, tak mu chci koupit taky něco hezkého, nějaké odstrkovadlo.Tak uvidíme.

Jinak váží 8,73 kg a 67 cm. Takže kus chlapa :wink:
6. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, jojo, klidos pisod uz v pul 10. Jak vejdete kolem hlavniho vchodu, tam je šipka doprava která směřuje na vedlejší vchod (denní klub), tam vlezete a hend se date vpravo - tuším ale že jsou tam šipky a tak na dveřích už je to napsáno. Tak je nějaká denní služva. V pátek je tam taková milá blondýnka, s tou jsme potom pořád kecali. Přišla ale minule později, takže kdyby tam nebyla jiná maminka, tak bych byla lehce ztracená.
6. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jde vám ICQ?
6. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bar,teda, to je krásný, máš doma pořádnýho siláka :wink: Tohle náš malej zdaleka nemá ani teď :grinning:
6. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xeni, mě jde v pohodě :wink:
6. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně taky běhá normálně :wink:
6. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Adris k Procházkový chodim, takže jsi mě tam určo viděla. A kdy???? Byla jsem tam dneska, ale tebe jsem tam neviděla :unamused:
6. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver no on byl pořád takovej malinkej, doktorka říkala, že je bledý, asi chudokrevný, tak se asi zastyděl a pořádně to na Bebě dohnal :grinning: :grinning:
6. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbarku,dnes né,tenkrát jsme se asi míjely,my čekali na váhu a nemusela si mě ani vidět,ale myslím že vás posílala někam v domě,snad na ORL a to je celá Procházková,taky se jí furt zdá bledej,asi chudokrevnej,no ale není od věci,si jednou za čas skočit do laborky a zjistit co a jak a vše je pochopitelně v pohodě :grinning: ,no a jinak ta naše žížala nemá zdaleka ani teď co Onďa :angry: !Teda jen ve váze,dlouhej je,to zas jo :grinning: !
6. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ta vaše Mudr je ta ve Zdislavický? Já jenom jestli se orientuju.
6. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
t vogo, my měli v 10. mesících 9,5 (o moc víc než vy ne) ale k tomu 78 sm :grinning:
6. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo,vchod je totiž z 2.strany :wink: !
6. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Barco,to uz nebudu dale komentovat s tema hrackama,ja jsem proste takova ze to koupim!!

Xeni a ty s nama ten patek nejdes??

Kdo teda jde pisnete to sem at se domluvime teda v kolik a kde se sejdeme??
7. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adris tak to jsem byla já, ona mu zmačla ouško a on začal plakat, tak nás raději poslala na ušní. Naštěstí to bylo ok :wink:

Dneska mě nějak třeští hlava, tak snad to bude ok, odpol máme plavání. Další lekce už asi chodit nebudeme, takže si to musíme užít. Je to strašně drahý :frowning2: :frowning2:
7. říj 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, není dneska nějakej zvláštní den? Manžel spal po noční, já se dopoledne s malým vyplížila ven, abysme ho nerušlili.Trajdali jsme až do odpoledne, přijdu domů a tam umytý nádobí, vyluxováno, vypulírovaná podlaha, koupelna vyblejskaná, vyleštěný všechny zrcadla, opravený věšák, přetřená polička, já nechápu, co se děje :sweat_smile: Teda, ne, že by jindy nepomáhal, ale tohle mě šokovalo. Začínám přemýšlet, co provedl :confused: :grinning:
7. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dá se půjčit takovej manžílek a kde to bydlíte,že píšeš všechna zrcadla,kolik jich máte :dizzy_face: ?!?
7. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dnes jsme byli na plavču pochválený, že je Ondrášek jeden z nejšikovnějších v kurzu. Jako jediný se už potápí úplně pod vodu a je naprosto ok. Proto mě ještě víc mrzí, že na další kurzy už nejsou korunky :frowning2:

Jinak dnes pro změnu opět koukám na golfky, tamty asi zavrhnu kvůli té váze a přijde mi divné to jedno kolečko v zadu.Asi půjdu to Peg-Pérego, jsou sice dražší, ale prý dost dobrý :slight_smile: Ale můj výběr se může zase změnit, tak fakt nevim :grinning:
7. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver,taky se hlasim o pujceni takoveho manzilka,ja totiz nestiham pomalu ani umejt to nadobi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes pekne dlouho nesel konik :frowning2:
7. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj Moni, kdo by takového chlapa nebral :grinning: Já takového doma naštěstí mám, pomáhá pořád :grinning: Co Daneček už je naprosto ok??
7. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barb:Já mám takovouhle blbou paměť na obličeje,kolikrát někoho někde potkám a kolik dní mě to nenechá spát než si vzpomenu kdo to je,dělala jsem s lidma a zbyla mi taková trochu asi trvalá deformace :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!
7. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já si na našeho tatínka taky v žádném případě nemůžu stěžovat :grinning: ,asi by se ani nestalo,aby byl doma sám,ten si zas zatím nenechá ufrnknout žádnou společnou chvilku,když už ho máme teda doma :grinning: !
7. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, všechna dvě :grinning: :grinning: : v koupelně a v předsíni, ale to v předsíni je složené ze čtyř. Být tebou, tak teď si ho nepůjčuju, obávám se, že vyčerpal svůj potenciál na dost dlouho. Ale je to poklad (ikdyž někdy na zakopání :grinning: ) Ono to uklízení nezůstalo úplně bez následků, přiznal, že přitom shodil ze skříňky džbán se sušenými kytkami, ten ho praštil do hlavy a urazilo se mu ucho (džbánu, ne manželovi). Ale naaranžoval to tam zpátky tak šikovně, že jsem si toho na první pohled ani nevšimla :grinning:
7. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letím venčit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
7. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek