• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Gtver tak to je dobrý :grinning: Mě zase manža občas při tom své úklidu má tendenci vyhodit naprosto vše co se mu zdá zbytečné.....minule mi málem vyhodil důležitý doklad :grinning:
7. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To moje zlato naštěstí taky pomáhá při běžném chodu doma (umeje nádobí, uvaří gulášek, vyvenčí atd.), ale přece jenom takhle všechno najednou... a vzal to fakt z gruntu, silně mi to přípomínalo předvánoční úklid + ještě ty opravy :sweat_smile: Ani netuším, jak to mohl stihnout, musel vstát hned jak jsme odešli pryč. Jinak ale občas při úklidu se zarazí, drží něco v ruce a se zamyšleným výrazem pronese: "To jsem ani nevěděl, že tohle máme." Nejlepší je, když se to týká nečeho, co kdysi přinesl sám :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,kde se shani takovy chlap,o tom se me muze jen a jen zdat,me je souzeno byt do konce zivota sama :frowning2: :frowning2: ale muzu si za to sama,jsem moc duveriva.....

Barco,Danula uz je v naprostem poradku,CRP ok.tak jsem rada ze je to za nama....
7. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci, evidentně existujou, akorát na blbce se tak nějak asi naráží snadnějc :rolling_eyes: Howgh. ..........
Daník je šikula, to je dobře, že už je bez problémů :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jasně že jdu v pátek s váma, ale popsala jsem to, kdyby já nevim co, třeba bysme mohly přijít jak se to každý hodí, páč to každá v poho najdeme. Já tam pujdu na tu pul 10, kdyz bude pekne vezmu to pěšky, když bude hnusně svezsu se 2 stanice busem :wink:
7. říj 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky no pro nás je to dost šibeniční čas přeci jen to máme kousek dál no snad to stihnem
Xeni a to je jen herna nebo tam dělaj nějaký program s dětma jako cvičo nebo říkanky atd????

Mončo jak to že sama? Máš přeci hlavně Danečka to je chlap nad chlapy :slight_smile:
Dnes bylo docela faj počasí teda odpoledne dopoledne to bylo hnusny, zítra jdeme poprvé do solné jeskyně tak jsem zvědavá jak tam bude řádit.
Tak zatim pa
7. říj 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,ano nebyt Danecka tak nevim nevim,jsem stastna ze ho mam :wink:

Xeni,taky tam pujdu na tu pul 10 a ja urco jdu pesky,je to kousicek :grinning:

Gtver,snad se jeste nekde jeden najde i pro me :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé moba to chci koupit jirkovi k vánocům - poukazku do solne jeskyně - at si jde s malou hrát :slight_smile: :wink: pak poreferuj!
7. říj 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo neboj, určitě na něj taky narazíš. Holt to není někdy tak jednoduchý, taky jsem v to nikdy ani nedoufala, ale taky mi to vyšlo. Každý má svoje chyby, i toho mýho bych občas zabila, ale nedala bych ho :grinning: :grinning:

Jsem včera řekla Petrovi jaké jsem vybrala golfky a jejich cenu, tak se mírně zděsil :grinning: Stojí kolem 8tis. Ale je to investice na dlouho dobu,na denní ježdění, takže to se podle mě vyplatí. Třeba bude Ondráš línej a bude chtít vozit ještě ve 3 letech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste toho tady zase popsali a to jsem měla pocit, že včera koník celej den nešel :grinning: :grinning:
V pátek zkusíme dorazit taky, pochopila jsem správně, že je to ten kostel u zastávky Modrá škola? Moc ráda si ho prohlídnu celý, snad to půjde :wink:
Jinak včera jsme měli hlídací premiéru. Tchýně poprvé hlídala Františka, když jsem byla večer na angličtině. Normálně hlídá manžel, ale taky něco měl. Už v pondělí byla trénovat a včera ho už sama koupala a krmila, sice jí to celou hodinu a půl probrečel, ale zvládi to :wink: , příští úterý bude hlídat zas. A dokonce se nabídla, že kdybychom chtěli jít do divadla, tak u nás klidně přespí, tak to mě docela překvapila, takže už mám jasnej dárek pro manžela k svátku :grinning: :grinning: Jsem ráda, že jí ten pláč neodradil a František si snad zvykne :slight_smile:
Jinak já mám doma taky pomáhacího manžela, akorát mu musím vždycky přesně říct, co má udělat :grinning:, teď zrovna vyrábí nájezd pro kočárek do schodů :grinning:
8. říj 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem toho svýho chlapa taky docela dlouho hledala a pak to byla náhoda nad náhody!
Teď si vlastně uvědomuju, že jsme se seznámili stejným způsobem a ve stejném měsíci jako vy Barčo s Petrem :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristýnko, tak to máš super hlídání!! TO já mám bohužel smůlu, můžu jen když mi přijede mamka. :unamused:
A vy jste se fakt seznámili přes seznamku a v únoru?? :slight_smile: :sunglasses:
8. říj 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to je fajn s hlídáním, u nás tohle zatím nehrozí :grinning:
Teda já když potkala manžela, tak to rozhodně nebyla láska na první pohled :grinning: Akorát jsem si říkala: Proboha, ten namachrovanej týpek si myslí, jaká není hvězda, a přitom nestojí za opření kola :rolling_eyes: . Dodneška nechápu, proč jsem vlastně na to rande šla :sweat_smile:
8. říj 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano Kristynko,je to ten kostel u zastavky Modra skola :wink: V kolik bys tam ty dorazila?

Barco,tak v takovou pohadku uz neverim :frowning2: Jinak ti reknu ze golfky za 8 tisic to je teda luxus,to ti povim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Take bych potrebovala nekdy hlidani,uz jsem posledni dobou dost unavena ale zatim jsem se neslozila :grinning:
8. říj 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malýmu je osm měsíců, tchýně bydlí v Praze a včera to bylo poprvé. Jinak u nás vždycky byla tak na 15 min, když jeli okolo. Je fakt, že od dubna do konce září byli na chalupě a malej je ani moc nezná, ale uvidíme třeba nastane nějakej zlom :grinning: Dokonce jí to hlídání těšilo i když řval.

Jo Barčo, přesně tak, seznamka v únoru. A já jsem hledala tisíc důvodů, proč s ním nebýt, měla jsem prostě z jakýhokoliv vztahu strach, řekla jsem si krátce před tím řekla, že strávim krásný život sama a on byl poslední rande na který jsme byla ochotná jít, abych mu řekla, že nemám zájem. A to ještě měsíc po seznámení odjel na měsíc do Peru. Ale dopadlo to dobře :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, já myslím, že tam můžeme být na půl desátou, nebo v kolik to otvírají nebo chvilku po, ať tam nestepujeme u zamčených dveří :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo to věřím, hlídání je občas fajn. Mě stačí, když Petr hlídá večer a já můžu někam vyrazit.

Ty golfky jsou dražší, ale prý jsou naprosto super spolehlivý a my vynecháme sporťák, tak proto to tak řešim. Ty levnější se mi moc nelíbí a nebo ty klasické značky má každý. Na takových věcí nemá smysl šetřit, na kočárku jsme šetřili a 100% spokojená s ním nejsem. :frowning2: Po novém roce budu mít finanční injekci, jinak bych taky řešila víc cenu. Ale ještě stále koukám, třeba najdu kvalitu i za nižší peníze :wink: Achjo pořád něco řešim, židličku, golfky atd atd...

Kristýnko tak to je super. Já tomu taky nedávala velkou šanci, několikrát bylo rande propadák. Petr mi pak ale přišel divnej, hrozně o mě jevil zájem, připadala jsem mu snad jako bohyně..a já byla zvyklá od bývalého na samé urážky apod. Takže lichotky a zájem od Petra měly ten účinek, že mi připadal jako úchyl. Když jsem pak kamarádkách ukazovala zásnubní prsten, tak se smály, že si beru toho úchyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,ja tam taky budu nejakou minutku po pul,tak dame sraz u toho kostela??

Barco,tak na to nevim co rict,teda vim,ale radeji to nebudu komentovat,myslim s tim kocarkem!!!!

Jsi proste blazen,golfky jsou spolehlive i za treba 3,5 tisice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. říj 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdete se modlit do kostela jo? :grinning: :grinning: :grinning:

Mončo golfky nekomentuj,je mi to jasný :wink: No mám pár kamarádek co koupily takové golfky a za chvíli scháněly nové, takže se nechci spálit. A peníze mít budu, takže raději koupim lepší a takové co se mi líbí.
8. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kristýnko budete pokračovat v plavání? My asi ne, nejsou na to korunky bohužel. Ale asi bych tam chodila jen sama s Ondrou bez lektorky :slight_smile:
8. říj 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký jsi Baru vybrala?
8. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám holky, že pujdu malá mi nějak chrochtá, aby z toho nebyla rýma, byly jsme 2x za sebou na plavaní... ach jo.
8. říj 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xeni,

pořád vybírám, vždy si to nějak rozmyslim. Golfek je velký výběr, ale moc se mi nelíbí a nebo je má každý. Od Jané se mi třeba moc líbí, ale taky je má každý a to já nesnášim, když se pak na hřišti sejdnou 3 stejné. Taky se nechci unáhlit, bude to můj jediný kočár, sporťák z toho mého hlubokého je naprd. Vybrala jsem zatím tyhle, sousedka mi je doporučila ..
http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-pliko-p3-completo-107108/
8. říj 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis a ja mam prave ty golfky za 3,5 tisic a jsem naprosto spokojena.......Nekdo ma takovy nazor na hracky a nekdo na kocarky,nerikal me tady nekdo ze 2 kocarky je luxus,proc sis teda porizovala hlubokej se sportakem dohromady kdyz ho nebudes pouzivat??Prijde me to trosku padle na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ALE TVOJE VEC!!!!!!
8. říj 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
JINAK TEDA NIC PROTI ALE PEG PEREGO MA TAKE SKORO KAZDA MAMINA,TECH POTKAVAM DENNE FAKT HODNE!!!!!!!!
8. říj 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Mončo ty jsi čertidlo. Tady fakt asi nemá cenu nic řešit. Já jsem jen napsala jaké se mi líbí golfky a proč chci dražší a proč nechci levné. To že ty máš levné a jsi s nima spokojená ti nikdo nebere!!! Myslela jsem, že se tady řeší všechno, každý napíše svůj názor bez toho,aby se ten druhý naštval. Je jasný, že každý má svůj názor a chce ho vyjádřit! Ty to bereš vše moc osobně :wink:

A kočárek jsme koupili se sporťákem, jen ho prostě nevyzkoušeli dostatečně a teď za provozu jsem zjistila, že je to naprd. Stál nás jen 6tis, v té době jsme cenu právě řešili :frowning2:
8. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, já jsem o Ondrovi taky měla dost velký pochybnosti, to že pořád volal mi taky odrazovalo, protože jsem si řikala rychlej začátek ještě rychlejší konec a pak mám ještě jednu pikantnost, ale tu si nechám radši až osobně :grinning:

Tak já k tomu modlení zas tak daleko nemám... studovala jsem na teologický fakultě... i když sociální práci a co by nevěrec... znám osobně několik farářů a farářek a nedělá mi problém zajít občas na bohoslužbu :grinning: :grinning: , i když teď nechodím. Ale když jsem měla takový těžší období, tak jsem byla u nás na faře pečená vařená, chodila jsem třeba s farářkou do domova důchodců vést biblický hodiny nebo s dětmi, co chodili na faru, plavat do bazénu. A abych řekla pravdu v životě jsem neviděla víc prostořekou ženskou, než byla ona :grinning:

Myslím ale, že tady po nás nikdo žádnou modlitbu chtít nebude :grinning: :grinning: :grinning: Je fajn, že tam mají místo pro komunitní setkávání :wink:

Tak jo Monči, sejdeme se pár minut po půl desáté tam, ještě pak třeba písnu na tel., v kolik tam přesně budeme.

My budeme na plavčo chodit dál, už chtějí zálohu na další kurz, co? Malýmu to hrozně prospívá, hračky a kočárky moc nekupujeme, jídlo pro něj vařím z vlastních zdrojů :grinning: , tak jsme se s manžou dohodli, že dokud nás to nezačne finančně vyloženě ničit, tak chodit budeme. Takže uvidíme, ale zatím pokračujeme. Ale jsou to fakt neskutečný peníze, ale třeba se časem dostaneme na tu 30% slevu a pak už ta cena bude docela slušná :grinning:
8. říj 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že než něco napíšu, tak se tady toho hromadu odehraje :wink: :wink: :wink:
8. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kristý nás hodně zatěžuje hypo a auto, takže se už nedaří šetřit bokem. Nám včera instruktorka řekla, že je Ondra jeden z nejšikovnějších v kurzu , proto mě to mrzí, ale teď na to fakt není. Zálohu už právě chtějí a do vánoc pak doplatek a ještě další zálohu :frowning2:
8. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,nic si neberu osobne a nastvana vubec nejsem,taky jsem rekla jen svuj nazor,ty jsi me tady taky pohanila s tema hrackama,tak pisi jen svuj nazor na kocarek.tot vse....

Kristynko,ok.budeme se tesit :wink:
8. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek