• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Tak třeba začnete chodit zase po novym roce...
My taky máme hypo a auto na leasing a manžel 3 práce... dva vedlejšáky dělá naštěstí převážně z domova, budiž útěchou, že je mu práce zároveň koníčkem :wink:
8. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doprčic jaký hanění, jen každá píšeme svůj názor(jak píšeš) a holt nejsou stejné.. Jen ty jsi nějak moc navztekaná a vše bereš osobně. Nebo aspoň mám ten pocit :frowning2: To slovo "hanění" mě už ted rozčílilo a jdu trucovat :grinning: :grinning: Musim uklízet a už se k tomu dokopávám od 9hod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám noční můry z toho, kdyby se mu třeba nedej bože něco stalo, co bychom pak dělali :frowning2: :frowning2:
8. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cose rozcilujes????
Navztekana nejsem,to je vazne jen tvuj pocit,a az si to budu brat osobne,dam ti vcas vedet!!Uz to dal nebudu komentovat,cau :dizzy_face:
8. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky papa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynko,pa a krasny den preji :wink:
8. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vytahuju dýmku míru :grinning: :grinning: :grinning: Nemá smysl to řešit :wink: Jen jsem měla pocit, že to bereš osobně a to tak opravdu nebylo, to by mě mrzelo!! A smějící se smajlík za větou, znamená vtip!

Já jsem teď místo uklízení uklidňovala toho mého řvounka. Nevěděl jak usnout pacholek.Teď jdu už uklízet, tak páčko
8. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda tady to jede.
Můj názor je co se týká golfek tak jsem na tom byla stejně jako Barča, taky jsme koupili lepší golfky a bohužel i cenově dražší, protože byli na zimu a byl ještě malej tak aby měl pohodlí což Inglesina plně splnila amo ale stejně jsme kupovali ještě levnější a hlavně lehčí protože když vyrostl tak už jsem ho neunesla, ale hlavně si myslim že nemá cenu se tady nějak dohadovat, každý má to svoje nej a svůj názor.
Barčo je škoda že končíte s plavání, ale je pravda že já s Patrikem nechodila protože je to šíííleně předražené, chodíme snim do bazanů když je chuť a čas. A hlavně jde i tatka tak že je nás víc na řádění. :slight_smile:
8. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nevim jestli to na tu půl stihnem no třeba jo, záleží v kolik vstane, no a jak to tam probíhá to si tam jen hrajou nebo se tam cvičí, už jsem se ptala a nikdo nenapsal tak prosím písněte mi to dík
8. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim ze to tu Xen minulej patek popisovala, nicmene dem a uvidime :wink:
Asi se sejdem vsichni tam nejak v pul nebo po, kazdy zrejme trefi.

No my se s drahousem seznamili v Hiltonu... :dizzy_face: ... na brigade ale. Me prave moc neobskakoval, az sem to brala dost osobne, predtim sem mela prave uplny opak, kluka co by pro me snad vrazdil, a prisel mi taky nespolehhlivej, ale nakonec me rok od roku prijemne prekvapuje a to dodnes :slight_smile:

Xen, byla si vcera spinnit? Bysme zas mohly treba pristi tyden, co?
8. říj 2008 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a koukejte, jak je nas malej ochocenej: http://picasaweb.google.com/HyNeck78/SestyMesic#5254136158988138930 snad to pujde prehrat. Takhle posloucha ale jen tatku :unamused:
8. říj 2008 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, se z vás picnu, nic nekomentuju.

Holky, nebojte, modlit se nemusíme, minule jsem tam právě kecala se službou dnea paní je taky ateistka a dělala si legraci, že jí využívají ... ale má moc ráda pana faráře. Myslím, že v pátek tam bude také ona.

Moba, jen tak si hrajeme, program je, ale v jiný dny.

my jsme total bez peněz, museli jsme prodat auto, no ještě že máme služební a stejnak jsme v minusu. Kurz od listopadu do ledna plavani vynechavam, mam stejne jeste 4 nevychozené hodiny, tak to tak nák vyjde a začneme znova až od unora. Snad uz bude pár penez, protoze je to plavčo fakt supr.

Jo a golfky mam uplně obyč... :wink: :grinning:
8. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, byla byla, Kája byla drsná, myslela jsem že chcípnu slušně řečeno, spocená až na půdu, ale bylo tu supr, soutěžili jsme o knuíhu, ale nevyhrála jsem.
8. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro, malej je kouzelnej!!!
Holky, povedlo se mi dneska v CA na Budějovický koupit pěkný bodýčka, s krátkym rukávem za 50,-- a s dlouhym za 65,--. Mají tam i větší velikosti! Mám totiž pocit, jak kdyby všude prodávali všechno jenom na novorozence...
Xeni, a zouvá se tam, já jestli si mam vzít silnější ponožky :grinning:
8. říj 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo prosím vás, nejlépe si vezměte přezuvky, protoze je tam takový to marmoleum nebo co na zemi, zdále se mi to docela studený a pokud ti vaši prdolové nelezou tak možná i deku. - ale jsou tam na zemi matrace, takže se dá být tam.

Jo? kristy, tak to je dobrý, asi tam mrknu, trochu mi sice vadí, že nemají zapínání u krku, ale kdyžtak tam zatluču patentky. Tak jo. KOuknu v centru chodov, stejnak tam musim jít koupit obleček na panenky pro neteř.
8. říj 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, tady ho mají ve výprodeji a dodání zdarma a tak tak jukni http://www.detskyraj.cz/zbozi/3642-peg-perego-pliko-p3-completo-2007
8. říj 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni díky za odkaz. ALe brala bych jiný odstín.A teď nemám korunky, budu je kupovat po novém roce :wink: A třeba budou mít nějakou novou kolekci :slight_smile:

Mončo (Mobo) přesně tak, každý člověk má svůj názor. Jen je asi lepší příště napsat...vybrala jsem super golfky a víc bez komentáře :grinning: Ty co mám vybrané mají 8kg, což podle mě docela jde. A když pak budou těžké, tak si holt do busu vždy řeknu o pomoc. My taky chceme chodit plavat jen mimo kurzy a bez lektorky. To je cenově ok, budu chodit tam kam chodím teď, jen to je fakt cenově jinde. Nechci ho o to prostě ochudit, je ve vodě ve svém živlu a moc spokojený :grinning: Kam vy chodíte do bazénu?
8. říj 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, no my snad uz zacnem taky plavat, pristi tyden pudem snad konecne na 3mesicni ockovani, uz se mu to jakztakz zahojilo. A zitra kycle. Snad to bude ok, malej se nam normalne stavi, kdyz se ma o co oprit, hruza, asi dame dolu posylku uz. Nevim jestli to nema z toho choditka :fearful: Je opravdu sila ho uhlidat, je to dabel a ja uz sem opravdu vyrizena. Navic porad spatne spime...
Holky budu se tesit v patek na videnou, to se nas tam sejde dost, to bude fajn. Pude teda i Irca? Uz dlouho se neozvala Andrejka co.
8. říj 2008 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara: díky za info, na ty body se asi půjdu mrknout.Přece jenom je na zimu fajn, když netáhne na záda mezi kaťatama a mikčou nebo bundou. Ostatně na C&A mám slabost od tý doby, co jsem tam malýmu sehnala úžasnou zimní kombinézu (teď lituju, že jsem nevzala tenkrát ještě jednu větší, protože to je loučení se slzou v oku - už kvůli ní musíme pořídit R. pořídit sourozence :grinning: :grinning: :grinning: )
8. říj 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak total rýma, pčiká, je bez teplot, ale kašle, takže my v pátek asi nejdem.
8. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru nám řekla dnes Dr. na neurologii, že se budí, protože ji v noci krmíme, že jí nemáme davat mliko a pak se prestane budit, ze to má jako zvyk
8. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v noci ani ejdnou nezakašlalal a rymu mui jen trochu, uvidime jak to bude vypadat a teřba se i přidáme. Je veselá a dobrá.
9. říj 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak našemu broučkovi je dnes půl roku, to je hrozný jak to uteklo :slight_smile: :slight_smile:

Venku to vypadá hrozně, ta mlha by se dala krájet. Ale snad se to vyjasní, včera bylo naprosto skvěle.Odpol máme plavčo a vždy se pak chodíme projít, malej spí jak zabitej jak je unavenej :grinning:
9. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulka k pidi narozkám, my už máme všechny pidi narozky za sebou, ted uz jen mega narozky! Jsem hrozná, ještě jsem jí nic nekoupila. Teda jen svetřík, ale už jsem jí ho dala a 2 hračky a už je taky má, jsem hrozně měkká!
9. říj 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Barčo a teď to poletí ještě víc. Já už to od půl roku ani nepočítám, udělalo to frrrrnk :grinning:

Xeni, to víš, že přijďte, i kdyby měla rýmu, tak se nic neděje. Ať neskončíte jako můj synovec, kterému je 5 a protože o víkendu mu teklo z nosu, tak nemůže jít celý týden do školky. To chci vidět, jak to budou dělat příští rok ve škole. Když nemá teplotu, tak se dá skoro všechno, stejně budou mít děti rýmu celou zimu, tomu se nikdo nevyhne. A kdo se bojí nákazy, tak ať mezi děti nechodí :wink: :wink:
9. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja bych ani ty prvni narozky moc neresila, dyt z toho jeste nema rozum, nebo joo? Ale stejne to oslavime, to bych mu neudelala, aspon z toho bude mit fotky kdyz uz nic jinyho :wink:
9. říj 2008 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, hlavně aby byl dort se svíčkou a všechno se pořádně vyfotilo! :wink:
9. říj 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně dort se svíčkou a příbuzenstvo. No každej jí něco dá, my jí dali pokojíček, už nemám prachy.
9. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Barčo chodíme tak různě, když byl menší hodně jsme jezdili na Baranďák pro malé je tam teplá voda teď nejraději chodíme do Pruhonic do toho nového ale tam je to trochu dražší, ale super taky teplá voda.
Tak včerejší solná jeskyně super, děti si hráli a byli jsme tam sami 4 děti já ségra a kamarádka prostě super už se těšim na příště. Jen se musí dávat bacha na oči aby si je nepromnuli protože sůl je opravdu všude, pani se ptala co má pouštět za hudbu tak že hrála pro píďata písničky a říkanky doporučuji ale do roka je to po dohodě s lékařem.Prý :dizzy_face:
9. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no on to Jirka dostane az j vánocům, tak to jí bude 13 měsíců, enž se tam pak vypraví, bude jí rok a pul.

Dneska jsem se mela báječně. Vstal jirka. V pul 10 prisel tata hlidat, protoze ma mala rymu, tak jsem ji netahla do detskyho koutku a sla jsem cvicit, pak jsem sla nakoupit do Lidla, prosla jsem, prebalila, strčila do postylky. Usnula. Spi jeste porad :grinning: :dizzy_face: uz se mi po ní stýská :dizzy_face:
9. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek