• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tak to jo a kde mu jí budeš kupovat tu permanentku? Taky tady na Pražského povstání? Vim že je ještě jedna v nuslích a Modřanech a pak už je to dál.
9. říj 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je na pražáku, o ní ani nevim, našla jsem nákou v záhřebský P2
9. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra se k nám připojí ještě Terka s Juráškem :grinning:
Tak doufám, že vše platí a jdete, abychom si tam neudělaly výlet samy, to bychom měli docela z ruky :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, teda vypadá to že moc nesmrká a nekašle tedy vůbec, tak mi asi přijdeme, Nara, snad ti vezmu i ty prášky! To tam obsadíme, to bude fajn.
9. říj 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, já myslím, že mi je ani brát nemusíš... já už je tak nějak nebaštím...
9. říj 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme za blahopřání k pidi narozkám :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak je budu muset udat jinde.
9. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo ještě kojíte, enchcete antikoncepci Cerazette, zbylo mi jedno platíčko
9. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli bude vše OK, tak v 9:34 přijedu na zastavku MOdra skola pred kostelík, tak se sejdeme! Hurá!
9. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tam budeme v 9,40 :wink:
9. říj 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, holky, moc se tesim na zitra. Budu tam snad uz v tech pul nekde mezi zastavkou a kostelem ;)

ja chcu Cerazette Xeni :slight_smile:
9. říj 2008 ve 23:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, bezva, beru ho, malý nudle skoro vubec neteče. Jen malinko bílá... :pensive:
10. říj 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni je to přímo v areálu Děkanky je to jediná solnojodová jeskyně v Praze jinak jsou jen solné.
No a jak bylo v kostele?
10. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jsem chtěla něco dodat ke včerejšímu psaní o rýmě co psala Nara, tak podle mě je dost blbý když jde mamča s dítětem mezi ostatní děti a maj rýmu, do školky a i do těhlech klubů by děti měli chodit jen zdravé, je pravda že rýma není nic velkého, ale když je tam nějaké dítě které při každé rýmě trpí na záněty středouší tak pak je docela chudák, když by tam přišlo jiné dítě s rýmou můžu povídat nám už také píchali a je to síla, tak že rýma podle mě do kolektivu dětí nepatří!!! Ale každý to bere jinak a já bohužel ze skušeností to mám takhle.
Jinak přeji krásný víkend.
10. říj 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba a kolik to tam stoji? Dyztak posli kontakt dik
10. říj 2008 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEDEN DOSPĚLÍ a jedno dítě odpoledne 200kč dopoledne je to o 30 kč míň maj i webovky nějak solnájeskynedekanka mám dojem
10. říj 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak bylo v kostele? kolik vás nakonec šlo?
10. říj 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se omlouvám, mam zase práci, takže tento týden asi nebudu nic... mam silenej opar, rýmu, jsme hotoví...

Díky za odkaz. Bylo na já, Monika, Kristyna, Barča, Tereza??? všechno ne???? no dost :grinning: bylo to supr čupr holky, tento patek jedu k našim, ale ten další zase jdu!
11. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, diky Moba za odkaz.
JO, v kostele bylo fajn, moc prijemny, krom nas jen jedna (trochu divno)mamina a ta spravkyne.

Kdybyste nektera chtela neco od tyhle kocky, dejte vedet, budu objednavat, ze byste usetrily postovne. Ma bezkonkurencni slevy pexes, omalovanek apod. Asi jeste brzo co, ale ja sem na pexesa uchyl :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=103422
11. říj 2008 ve 23:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký víkend přeji.
tak za 14 dní bych s vámni asi vyrazila hernu alespoň omrknout. tedy, spíš se sejít s vími a vidět vaše dětičky. Pro Esterku to ještě moc není :grinning:
babaro, já to projdu a něco bych si z pexes přidala :slight_smile:
12. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si prožila pěknou hrůzu :frowning2: :frowning2: Byla jsem s malým od čtvrtka v nemocnici - zkolabovall mi v náručí :cry: :cry: :cry: Naštěstí po všech možných vyšetřeních to vypadá, že je v pořádku, asi to byl jenom afektivní záchvat, ale doteď jsem z toho ještě dost špatná :frowning2:
12. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda gtver, to ti nezavidim, to je zly sen! A jak ti zkolaboval, jakym zpusobem se to projevilo? A pricina?
Tak snad uz je to ok vid.

Romcatko, klidne se pridej, nebo muzem na prochajdu at vas konecne pozname.
12. říj 2008 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romcatko a ostatni, jestli mate zajem, tak poslete co chcete do IP, zatim mam jen Moniku, byla bych rada, kdyby to bylo jeste dnes jestli teda nejsem moc narocna :dizzy_face:
12. říj 2008 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babara: protočil očička, zmodral a úplně povolil tělíčko. Naštěstí to trvalo asi tak 2 vteřiny, hned se probral, ale pozdějc (už v Thomayerce) divně usínal a nešel probudit :cry: Naštěstí to taky trvalo jen chvíli a od té doby je jako dřív.Příčinu se nepovedlo přímo zjistit - zatím uzavřeno jako apnoický afektivní záchvat, jenom je trochu problém, že on se nijak extra nevztekal, jen trochu začal nabírat na pláč.
12. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči ze 4,je mi 30 a bydlím na Hájích.Nemám tu v okolí žádný kamarádky,tak tu vegetím jen se svojí tříměsíční holčičkou.Manžel je v práci celý dny.Doufám,že nebudu moc drzá když se k vám pokusím vtírnout.Všimla jsem si,že Romcatko má stejně starou holčičku,kdybych se s váma mohla někdy sejít,byla bych fakt ráda.Zatím vás všechny zdravím a hezký večer,Jitka.
12. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak zdravím zase po delší době - jak teď lítám po těch nemocnicích a vyšetřeních, tak nějak vůbec nestíhám... ale víkend byl fajn, krásně teploučko, tak jsme vytáhli sporťák... jenže malému se v něm vůbec nelíbí:frowning2: Měla jste to některá taky tak? Vůbec nevím, co s tím, do korbičky se už nevejde, jak je dlouhej... a to jsem si myslela, že bude líp vidět a bude spokojenej, protože z hlubokého se mi pořád vykláněl... nejvíc mu asi vadí, že mě nevidí a že má kolem sebe moc místa... čert aby se v těch dětech pak vyznal:wink::grinning:

Báro (babaro) - můj manža je zase úchylnej na deskové hry... a už je kupuje i malýmu, začal kuřecí olympiádou a vůbec mu nevadí, že si ji malý zahraje nejdřív tak za tři roky:grinning: Prý aby neměl blbý pocit, že kupuje pořád jen sobě:wink:

Barčo (barbarku), tos mě dostala s těma golfkama - já si vždycky myslela, že golfky mají tak max. tři čtyři kila:grinning: Těch osm kilo nemá ani ten můj sporťák:wink: Ale je fakt, že pod pojmem golfky si představuju jen kolečka a látku... takže spíš pro starší dětičky, co už ťapkají:slight_smile:

gtver - tak hlavně aby to bylo v pořádku, držím palečky! Ono v tomhle směru jsou asi děti někdy nevyzpytatelné - kamrádka má tři prcky a ti dva starší prý občas zapomínaj i dýchat, když se navztekají nebo rozpláčou... musí na ně zakřičet, ať dýchají... a pak je to oki:slight_smile: Ale je fakt, že jí to dělají při pláči nebo ve vzteku...
13. říj 2008 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, tak vitejte zpet v Pze.
My uz vytahli taky sportak. Vypada to dobre, golfky mozna casem a jak pises Jani, jen kolecka a latku :grinning:

No a na deskove hry jsme taky :wink: jen na svatbe jsme jich (na prani) dostali kvantum :dizzy_face:
13. říj 2008 v 06:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

gtver tak to je fakt děsný, hlavně že je v pořádku. Dovedu si představit jak bych z toho byla hotová já :frowning2:

Jani jojo některé golfky jsou těžší, já právě ty látkové obyč nechci, chci kvalitnější co déle vydrží, bude v nich moc spát a hlavně v nich bude jezdit už hned po zimě. Takže proto. Z mého kočárku je sporťák naprd, sice ho teď trochu používám, ale na jaře chci rozhodně něco jinýho. :wink: A malej ti už vyrostl z hlubokého jo? No jo dnes ty kočárky dělají nějak malý pacholci viď :grinning:
13. říj 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Jani, teď koukám že malýmu už je 7 měsíců, tak to je určitě kus chlapa. Nějak ten čas letí a já se nějak zapomněla asi :grinning: Však nám je taky půl roku a myslim, že začínají zuby...tak to si užiju :angry: :frowning2:
13. říj 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek