• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
jo já jdu příští tejden s váma! To byl včera den na h...ovno, kočárek nakonec přivezli a nemel nafouklý kolečka, jen na pumpičku od auta, tak jsem nemohla ven...
24. led 2008 v 01:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky bylo to fakt super a už se těšim na útok na sekáč :slight_smile: Aby jsme se tam o ty věci nepoprali, když všechny máme kluky :grinning:
24. led 2008 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Jani,to ze byl Danysek vcera hodny to byl asi nejaky vyjimecny den a ja ho vubec nepoznavala,dnes je zatim taky hodny,jen se uz od rana asi 5 krat pokakal :frowning2: ty jo,my mame takovou spotrebu plen,to je hruza. Barco,je to pekna nahoda,vsechny mame kluky a proto mezi nama musime hyckat Xenusku a Marketku :grinning: kluci se o ne budou prat :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: on bude další srázek???? To bych snad už mohla :grinning: Včera jsem domů dorazila v 6 :frowning2: , celý den jsem byla v tahu, zdržela jsem se u manžela v práci, tak mě ještě čeká jedna pondělní cesta na úřad a snad by to mělo být v pohodě - teda pokud mě zase nepošlou s něčím zpátky...

Já mám pocit, že s tím bojuju jenom já...neslyšela jsem nikoho, že by s tím byly takový problémy. No, možná si nikdo nestěžuje jako já...ale mě to fakt prudí.!!! :frowning2:
24. led 2008 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to budeme muset, bude nedostatek nevěst :grinning: Kam ty naše kluka pak udáme to nevim :grinning:
24. led 2008 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
budeme se muset poohlídnout někde jinde, Baru :grinning: Ale tak hrozný jako v Číně to snad nebude :grinning:
24. led 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Anebo to necháme na nich :wink: ať se poohlídnou někde sami.
24. led 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Terezko, srazík může být kdykoliv, záleží na domluvě!!!!

No nevěst bude fakt málo, za to bude plno kámošů všude kolem :wink:
24. led 2008 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že se to tady od včerejška pěkně rozjelo.
Do sekáče vyrazím s vámi, i když bych byla asi trochu radši, kdyby to nešlo a já byla už v porodnici :slight_smile: Sice si myslím, že skoro všechno mám, ale inspirace neuškodí.
Terko to lítání ti vůbec nezávidím, ale snad už se to chýlí ke konci.
Kett, Monci vy máte tak hodný děti, už vidím jaký my určitě budeme mít křiklouna... :grinning: (I když bych teda asi věděla po kom to má) :grinning:
24. led 2008 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kristý, neboj taky budeme mít hodný děti. Ale ať nám Monča netvrdí, že je Daník uřvanej, je to zlaté miminko :grinning: Ukázal se tetám v nejlepších barvách a Matýsek taky. Tolik bab na ně a byli v pohodě kluci :grinning:

Jo to bude útok na sekáč, já toho mám taky hodně, ale potřebuju nějaký kabátek :sunglasses:
24. led 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No, mě včera volala máma, že to zase nevydržela a koupila právě kabátek a kalhoty:slight_smile:, jsem zvědavá, jak dlouho jí to vydrží...
Kluci budou evidentně dobří společníci a jen tak se někde neztratí :sunglasses:
24. led 2008 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to taky vždy nevydržim, když něco vidim a musim to koupit. Ale už raději kupuju třeba i větší velikosti :grinning:
24. led 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mam právě obavy už nakupovat i to větší, protože nedokážu odhadnout, jak bude velkej v létě nebo příští zimu a mám spoustu věcí po synovci, který se narodil před pár lety v březnu, takže už mám nasysleno i na příští zimu :slight_smile: Spíš bych si měla koupit nějakou pořádnou skříň :grinning:
24. led 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máš dobrý. Já taky mám po synovcovi, ale až ty větší velikosti. To malé skoro nic. :grinning: A skříň tu řešim taky, za chvíli se mu to nikam nevejde :angry:
24. led 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už jsem zredukovala naše věci, a to co zatím nebudu používat, tak mám zavakuovaný v pytlích na skříních. Přenáším to pořád jako kočka mladý. Nás čeká naštěstí ještě rekonstrukce a budeme mít o místnost víc, tak pak to s těma skříněma bude jednodušší, ale zatím je to fakt na bednu.
24. led 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tady teď koukám na ohřívačky mléka. Jak včera holky říkaly, že se to nesmí ohřívat mikrovlnce. Ale moje kamarádky ohřívačky nikdy neměly , tak nevim :frowning2:
24. led 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem to o tom ohřívání mléka v mikrovlnce slyšela taky poprvé. Ohřívačku jsem si koupila, ale spíš z důvodu, že až budeme v létě různě jezdit, tak jí můžu strčit všude do zásuvky... Ale fakt nevím...
24. led 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No já to taky řešim a nevim. Tak ještě počkám a zeptám se doktorky.

Ty jo venku je moc hezky,měla bych vyrazit na procházku. Jenže samotný se mi nechce, už abych měla kočár :grinning:
24. led 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem si udělala procházku už ráno v devět, když jsem jela od Apolináře. Vystoupila jsem na Budějovický a šla domů pěšky. Samotnou mě taky takový bezcílný bloumání nebaví. Hezky jsem si to nastartovala a pak jsem posledních pár metrů už měla co dělat, abych to došla :slight_smile:, takže pro dnešek jsem si už vybrala. Teď jsem se pustila do vytírání a luxování a odpoledne mám návštěvu, takže škoda, ale jinak bych na procházku určitě šla!!! Tak zatím
24. led 2008 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je škoda, myslela jsem, že tě vytáhnu. tak příště. Tak se moc neupracuj a papa
24. led 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Barco,ano Danysek byl vcera moc hodny,to on schvalne pred vama :grinning: aby jste prave pak mohli rikat jake je to zlaticko :grinning: :grinning: :grinning: ,ba ne,dnes je taky moc hodny,asi mam v mlicku nejake tisici prostredky :grinning: Kristy,dnes je moda v prenaseni,miminkum se nechce ven,nebo tomu tak bylo minuly rok,letos jeste nevim :grinning: Danecek ma take strasne moc veci na sebe ale jak neco uvidim,stejne me to neda a koupim mu to,at je kazdy den krasnej :wink: S tim ohrivanim mlika v mikrovlnce je to vazne pravda a ta ohrivacka nestoji moc,zkus se juknout do toho bazarku jak chodis,treba ji tam sezenes daleko levneji.
24. led 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé a nechcete jí někdo třeba zítra odpoledne na procházku???? Když to tady čtu, tak bychom mohly bezcílně bloumat společně. Já můžu cca od půl 3 - od 3., v 5 musím být zase zpátky na krmení.

Ohřívačku mléka sice mám, dostala jsem jí, ale já mlíčko do flaštiček nedávám, tak nemám co ohřívat. Zatím to je v rovnováze - Jurášek vypije to, co se mu v prsou navaří :grinning: Zatím.....nerada bych to zakřikla.
24. led 2008 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a stěmi velkostmi oblečků - my jsme odcházeli z porodnice a skoro všechny 56 nám byly malý....takže lepší je pořizovat ty větší. Já jsem jich naopak neměla moc a musela jsem teď dokupovat přes MMB.
24. led 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holky.
teda, tady to zije:slight_smile:
My jsme odchazeli z porodnice a 56 nam byla velka:wink:

Ja zitra na prochajdu uz mam neco domluveno ale v pondeli bychom mohly bloumat spolu:slight_smile:
24. led 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
prave jsme dodelali obed, tak se jdu rychle najist a pak hned letim s malym ven, aby spal. Kdyby se chtel nekdo pridat dneska, tak beru:slight_smile:
24. led 2008 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes jela za Mončou, neboť jsem se nudila a ukázala mi ten sekáč. No je to fakt peklo, mají tam super věci! Nechala jsem tam 600 Kč, ale mám 10 věcí. Paní říkala, že jede příští týden pro zboží a že na krámě bude tak další pondělí.Takže tam pak můžeme vyrazit :grinning:

Terko já zítra nevim jak to bude, každopádně jsem sama doma, tak můžeme klidně někam vyrazit spolu. Taky záleží na počasí. Tak si písneme jo zítra dopoledne :wink:
24. led 2008 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, připomněly jste mi dobu mého mládí, já bydlela nedaleko Základní školy Písnická, ale teď žiju na Kladně. I když v sobotu se tam do té Prahy jedu podívat i s břichem :wink:
24. led 2008 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

no já bych teda taky potřebovala nejakej kabatek a kalhoty, neb do kombinezy se sice vejde, ale kombineza s fusakem do meho noveho - stareho (mam pujcenej kocar - se mi rozbil a tamtenjsem se nasrala a vratila, sorry ze mluvim sproste) se nevejde. Takze bud budem jezdit bez fusaku v kombineze, nebo s fusakem bez kombinezy. Naprd.

Jinak ohřívačku bych předem nekupovala, budeš jí potřebovat jen na ohřívání MM (ne UM), a to se prilezitostne krasne ohreje kdyz uvaříš vodu v konvici, vyliješ do hrnku a do toho strčíš láhev, tak do 3 munit je to akorat. Ja ho teda mam, ale jen proot, že nekojím, pouze odstříkávám do flašky, takže je to skoro nutnost. To bych počkala, až jak na tom budeš, dá se dobře sehnat.

Mončo, představ si, že nakonec mi pořád ten zasr... nástavec poštou ještě nepřišel, volali mi, že se to vrátilo a že to posílají znovu.
24. led 2008 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Monci, mně se taky zdá, že se nějak moc přenáší - kdoví, jak ty termíny počítají a jestli si z nás náhodou nestřílí :unamused:
Tak koukám Báro, že jste pěkně nakupovaly :slight_smile: , takže příští týden si vzít s sebou na výlet hodně peněz. Budu s tím počítat :grinning:
Zítra nic nemám, na prochajdu bych klidně šla. Já myslím, že bude hezky.
Budu zítra sledovat, jak se to domluví.
24. led 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Anto, ja to mam obracene:slight_smile: Jsem z Kladna a prestehovala jsem se na Prahu 4:wink:
24. led 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek