• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj kuře 009. Promiň, že jsem se neozvala dřív na tu prochajd, ale nějak jsemneměla čas. Nechceš někam třeba dnes? Já bych to viděla tak na třetí hodinu u Galaxie? Co ty na to? :wink:
15. říj 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobré ránko všem,jen jdu na skok pozdravit a zeptat se zda nemáte chut jít někdo v pátek zase do té herny na Hájích?

Kure009,tak vítej mezi náma,jsem ráda že si se připojila k nám :wink:
15. říj 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno Monči :slight_smile: Všechno ok? Ještě jednou díky (za IP), jsi sluníčko :wink:
15. říj 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

taky máme monitor, dostali jsme ho loni k vánocům v sadě s chůvičkama. Chůvičky využívám často, hlavně v létě, když malej usnul a já jsem šla ještě něco rochnit ven, ale i teď když jsme sami doma a jdu se třeba jenom koupat. Monitor jsme nainstalovali, když mu byly asi 4 měsíce, protože u našich v nějaký vesnici se udusilo nějaký dítě zvratkama, takže jsem se hrozně vyděsila. No a pak se ukázalo, že to byli nějací feťáci. Přesto od té doby nám to tady alespoň bliká, sirénu jsme snad ani nezapli, ale je příjemný, když se v noci probudím a a kouknu jestli diodka bliká, že je vše ok. Když byl malinkej, tak jsem na něj vždycky sahala, jestli je teplej a když se nechtěl dlouho probudit, tak jsem do něj i píchala prstem :grinning: :grinning: :grinning:

Gtver, koukala jsem, co že to malej vlastně měl a věřím, že už se to opakovat nebude!

Ahoj Moniko, my tentokrát hernu vynecháme, půjdeme zase někdy jindy.
15. říj 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky jsme měli monitor dechu ale půjčený z porodnice v Podolí, Myslim si že je to bodrá věc, líp jsem pak spala, byla jsem klidnější
Mončo, kde se nám pořád touláš? A jak se máte? Já bych teda podle počasí šla, ale Patrik te´d vstává až v půl deváté a do bychom nestíhali do té půl desáte přeci jen to máme kousek dál,
15. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, s patkem jsem predbezne pro, no kdyz by bylo hezky tak muzem nahradit i prochajdou, co, Moni., kdyz budem jen my dve..
Jinak Moba, klidne muzete dorazit pozdejs, urcite to najdes, a maj tam tusim az do pul jedny.

Dnes jsme se pekne prosli centrem, byli jsme na navsteve v praci, pak s tatkou na obede. Docela bylo teplo.
15. říj 2008 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , tak jsem tady zase jen na skok ...jak se všichni mate? :slight_smile:
15. říj 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn. Tak kdy se uvidíme? :wink:
15. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje ahojky no ja nevim , příšti tyden by to snad šlo , ale musime to nějak vymyslet ...na kojeni venku už je docela kosa :wink:
a jak se daři tobě a Lucince?
15. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ráda bych tam stihla i některou z vás no uvidim třeba to stihnem teda jestli půjdete
15. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my tam klidne vydrzime, vid Monco?

Irco, koukala sem do albicka, konecne si sem dala fotecky, Janicka je nadherna! Se o ni nasi kluci poperou :wink:
15. říj 2008 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych pak přijela ráda tak se zítra dohodnem.
15. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,na rychlo jsem odjela ven a i jsme si to prodloužili a vrátili se až dnes,je fakt krásně :sunglasses: !
A co to hned čtu za horor Gtver :frowning2: ,taky máme už za sebou Thomayerku :confounded: ,takže vím o čem píšu,peklo to určitě muselo bejt,ale jistě jen pro tebe :rolling_eyes: ,tak ať vás už nic podobnýho nepotká :wink: ,ale jak hezky píšeš o tom následném rozmazlováním,musím si přiznat,že jsem to teda taky asi nezvládla :grinning: !!!
15. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj adris69 to je jasný že je člověk raději venku když to počasí ještě dovolí, doma to znáte a zima je před náma, to teprve budou dlouhé dny, no musíme to přezít ve zdraví.
16. říj 2008 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Jéé v kolik chodíš spát :grinning: ,já se sem dřív nedostanu a včera záhul,než se mi povede po prodlouž.víkendu uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak už tu nikoho nemůžu potkat :confused: !Je nám to doma fakt malé,zítra zkusíme ještě ňáké cvíčo,máme ukáz.hod.,ale nevím jestli to bude na celej kurz a děti tam maj bejt i snad s 10ti m rozdílem mezi sebou,tak to nevím jak toho našeho grázla ukočíruju,když ostatní třeba max.jen lezou :rolling_eyes: !
16. říj 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držim palce, třeba to bude v poho a bude vám cvíčo vyhovovat, no včera jsem to protáhla manžel nebyl doma tak jsem na něj čekala u tv bych 100% usnula.Musim jít žehlit už se to na mě hroutí :angry:
16. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky ségra prodává sporťák cca 1000kč je v dobrám stavu hodně prostorný, třeba někam na chalupu nebo k babičkám nemáte některá zájem????
16. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver ahojky,je tak nejak normalne,zmenila jsem trosku svuj zivot a taky o dost sebe,myslim hlavne vzhledove atd.
jinak da se rict ze je vse ok.

Zitra bohuzel nikam nejdu,malej ma teplotu 38,5 tak nechci riskovat s nim chodit k detem az jindy,treba pristi tyden :wink:
16. říj 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo ahooj tak změna vzhledu jo?? Tak šup s fotkou do albíčka. Změna je život, tak super! Mám tady pro tebe zase nějaké věci co jsou nám malé, chtěla bych taky pokecat, tak se musíme taky někdy sejít. Snad na mě nejsi naštvaná, to bych nerada :wink:

My dnes měli zase plavčo a super. Ondra je fakt šikulka, jako jediný je fakt jako ryba ve vodě..potápí se naprosto v pohodě jako by to byla běžná věc :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
babaro dík je to poklad , je i hodna , ale je to pořad prcek
16. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky iiro,pořád je Janička o měsíc starší než ten náš prcek.Ale energii ze mě dokáže vysát dokonle :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jsem ráda,že už je v pelíšku a já si v klídku dávám skleničku vínka.Hurá večerní relax.Pokud byste příští týden někam vyrážely s Frionkou,ráda bych se přidala.Jestli to vyjde.
Jinak zdravím Monču a děkuju za doporučení týhle vaší partičky,pa :slight_smile: .
16. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kure,taky zdravim a nemas zac dekovat :wink: :wink:
16. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hlasim, ze prace pro tento mesic hotova a od zitra se plne zapojuju, jedu teda k naším, páč máme třídní sraz, manžel na chalupě, hodlám se opít a poflirtovat se spolužáky :wink: už se těším, hlavně že naši pohlídají i v sobotu, tak budu moci vyspávat. Jo a jinak mi pohlídají, jsem objednaná k nějaký docela drahý kadeřnici a chci jít docela nakrátko!

Jinak jsem zdrcena z toho požáru, to je strašný, jak kdyby někdo zapálil národní divadlo, hrůza.
16. říj 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, to je dobře :wink: klasik sice praví, že každá změna je vždy k horšímu :grinning: , ale já mám ten názor, že někdy, jsou změny zatraceně potřeba a jsou jenom k dobrému :wink: Aspoň mně to vždycky pomohlo tak nějak "vyčistit" a znova nastartovat. Snad se Danečkovi z té teploty nic nevyklube.
Bram, to mi o povídej o tom požáru :frowning2: Jsem tomu včera nejdřív ani nevěřila.
Holky za chvilku jdeme na kontrolu tak držte pěsti ať je všechno, jak má být. Teda já VÍM, že všechno bude OK, protože malej celý týden vypadá úplně v pořádku :dizzy_face:
17. říj 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď koukám, že se mi tam připletlo nějak víc čárek mezi slova, ale vy si to přeberete :grinning:
17. říj 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

gtver, držíme palce, určo bude všechno ok!!!

Monči a vy se koukejte s Danečkem pořádně vyležet!!!

Už máme výsledky výtěrů, je to ok, přemnožila se tam nějaká bakterie, tak máme vyrovnat střevní mikroflóru probiotickými kapkami nebo biopronem. Od úterka už ani nekadíme.

Taky jsme z toho požáru byli docela vyplesklý, ještě, že se nikomu nic nestalo, až na ty hasiče. Nedávno jsme byli ve Stromovce, tak jsme si včera říkali, že budeme moct Františkovi vyprávět, že ještě viděl Průmyslový palác ve své původní podobě.
17. říj 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
babaro-dik je to lumpice, nude to s ni sranda tady u nas v baraku budou jen kluci (zatim)a mezi nimi naše Jana.Ted se tady narodil 1 a za 4měsíce další a ty ostatni 2 jdou už 4 a 5 let
17. říj 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooojky,

no ten požár to je fakt děs. A chudáček Ondrášek ho ještě ani neviděl, to František má náskok :grinning:

Gtver taky držíme s Ondrou palce, určitě pak písni co a jak. Určitě to bude ok :wink:
17. říj 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
plánujete příští týden v pátek tase hernu? ráda bych vás poznala i osobně.
včera byla EK prnvě očkovaná a naštěstí vpohodě.
17. říj 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁÁÁÁ! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsme zpátky, dr. natočila EKG a poslechla si ho - naprosto v pořádku, takže to uzavřeli jako kolaps s nezjištěnou příčinou, s možností afektivního záchvatu, u zdravého kojence :dizzy_face: :dizzy_face: Mezi řečí dr. říkala, že to opravdu mohlo být cokoliv, třeba i jen změna tlaku při změně polohy, ale prostě nemá to objektivní příčinu. Teď už jen doufat, aby to náhodou přece jen nebyla epilepsie, ale průběh tomu prý moc nenapovídá. :dizzy_face:
Tak mám pocit, že Ríša Průmyslový palác taky neviděl, holt mu budeme ukazovat fotky :unamused:
17. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek