• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
gtver tak to je paráda že je Ríša v pořádku, určitě se ti hodně ulevilo viď?
Mončo proměna? Určitě je to někdy zapotřebí, člověk si pak příjde uplně jinej tak pošli nějakou fotku a doufám že se Daneček dostane do pohodyí a už vás uvidíme, ani ho nepoznám jak bude velikej. Psala jsem ti do Icq ale žádná odezva, ani sem moc nechodíš?????
17. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem a dekuji moc,byla jsem dnes s Danulou u dr.jelikoz uz ma 2 dny vysoke teploty,ale nic nezjistila,jen trosku zarudly krk,jinak CRP-odbery krve v poradku,ma strasne natekle dasnicky,takze je to zubama,ale radeji nam nedoporucila do nedele ven skrz ty horecky,to bude zase doma protivnej,staci kdyz rve uz i v noci,ale musi ho to vazne hodne bolet,dnes jsem shanela ten calgel a neverila jsem vlastnim usim kdyz me bylo receno ze uz je na predpis,no des,ale nastesti nam ho v druhe lekarne prodali.........

Moniko,to ze jsem ti neodepsala na icq,spechala jsem,jen jsem si tam v rychlosti napsala vzkaz a letela jsem pryc,jsem ted v jednom kole a nestiham nic.....

Gtver,vim,ze se to rika,ze zmena je spis k horsimu,ale ja se konecne zacala taky ivat na sebe a ne jen na druhe a tak jsem si koupila nejake obleceni,boty,parfem a hlavne sve vlasy,ktere jsem mela az na zadek jsem si nechala zkratit uplne na kratko,nechala jsem si to obarvit a dat melir,sice jsem za to dala 1600 kc ale stoji to za to,fakt jsem spokojena a musim rict,ze je to zmena o 100 %,ale ta kadernice je naprosto skvela a budu tam chodit porad :wink:

Romco,a ostatni,vzdyt nemusime jit do te herny az v patek,ale muzeme jit i jiny den,jen reknete jak kdo ma cas??

Baro,ty veci me das az si udelas cas,nespecham na ne............
17. říj 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsme na tebe Monco fakt zvedava, vubec si te nedokazu predstavit :wink:

Snad bude Danecek brzo ok.

Tady muzete kouknout na naseho neunavneho vstavace a bezce: http://picasaweb.google.com/HyNeck78/Videa# :grinning:

Jinak s hernou, asi bych mohla i jiny den, sic mam nejaky vyrizovani, ale to je jedno kdy, ale patek mi prijde ok, myslim ze Bram jiny den nemuze?

Jo, pexeso Krtek by melo dorazit ve ctvrtek, tak pockame jo.
17. říj 2008 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver,jsem rada ze Risa je ok.a snad uz se to nestane,drzim palecky,myslim na vas :wink:
Jeste jsem chtela dodat k te zmene,taky jsem se zarekla,ze uz nebudu tak duveriva,vzdycky jsem na to doplatila :frowning2:

Baro,tesim se na pexeso a ty veci,chces nejak po vikendu ty penize,nebo jak se domluvime?
S danulou je to ted vazne tezke,proplace cely den a uz i v noci,je to silene a ja uz jsem z nej docela na nervy,ale snad to bude brzo ok.

Dobra zprava na zaver,"stehovat se nebudu" :wink:
17. říj 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kristýnko procházka byla fajn, díky, že jste dorazily. My už začli slavit, chlebíčky jsou skoro fuč :grinning: :grinning:

Mončo můžeme se někdy domluvit a taky se sejít. Nemusí to být jen kvůli vrácení věciček :wink: A jakpak to že se nestěhuješ?? To je fajn, aspoň nebudeš tak z ruky :slight_smile:
17. říj 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, teda Moni, no to je supr, mame podobné myslenky, mam taky melír - coz teda u me neni noovinka, ale jsem taky na kratko, je to supr, propada mi tak neja, ze mam najednou lehkou hlavu. Ja udelam zitra fotky a ty taky Moni!

Jo holky, me se hodi fakt spis jen ten patek, protoze pondeli či streda mam Aj, ut pklavani, ct cviceni. Takze mam volno bud v po nebo ve st, ale to vetsinou vyuziju nabidky hlidania prijde tata.
17. říj 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemůžu ve středu a čtvrtek, jinak pondělí nebo pátek je fajn. A na pexeso počkám ráda :wink:
17. říj 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypada na ten patek ze bude nejidealnejsi,v pondeli tam totiz nejsou,tak ok.patek bude dobrej :wink:

Ja delat zadne foto sebe nebudu,stejne to zkresluje,ve skutecnosti to vypada lip nez na fotkach,takze kdo ma zajem me videt tak jedine osobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
?body=http://data.idnes.cz/g/eko/infografika_kojeneckavyziva.html
17. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jé Mončo tak to se už těšim až tě uvidim, no jo zoubky jsou prevít Patrik taky na to šíleně trpěl na noc jsem mu dávala ibalgin nebo nurofen aby si tochu odpočinul, až se proříznou bude určitě lépe tak snad to bude rychle.Je fajn že se nemusíš stěhovat o starost méně.
17. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,
Gtver,super jak jste dopadli.Budem držet pěsti,aby se už nic podobnýho neopakovalo.
A musím se smát,to podzimní počasí snad působí na všechny podobně,před necelýma dvěma týdnama jsem taky vyrazila ke kadeřnici a schodila dlohý vlasy a nechala si taky udělat melír.Asi tu máme epidemii.
Tak se mějte... :wink:
17. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Barčo, procházka byla moc fajn, jsem ráda, že jsem viděla ty nové obchůdky a abych řekla pravdu, docela mě to zmohlo :slight_smile:
Hezky užijte oslavičku!!!
Getver, super!!! Hned je líp co? :wink:
Já jsem dožehlila a jdu dobalit, abychom mohli zítra, hned jak se vyspíme, vyrazit na výlet k našim.
Mějte se hezky!
17. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky prisla jsem v pul 4 rano, no teda... a na mailu 3 ukoly od sefove, jdu makat, ach jo, hruza.
18. říj 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se radši ke krácení vlasů přidávat nebudu, bo to bych musela už na ježka, což by patrně nepřispělo k atmosféře klidného domácího krbu :grinning: (čili, řečeno nediplomatickou mluvou, manžel by mě asi zabil :grinning: ) Ale jinak krácení vlasů z délky na zadek na délku k bradě mám za sebou taky, ale to už je delší čas, naposled jsem radikálnějc zkracovala asi 2 měsíce po porodu a tak to nějak pořád udržuju, ale M překecává zase na dlouhý, tak uvidím.
Vrátila jsem se před chvílí z Tesca, chtěla jsem tam hračku pro Ríšu - no samozřejmě, že vyprodáno :angry: :angry:
18. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
loni touhle dobou vyšel vánoční katalog hraček Tesco, tak snad něco bude, nevíte?
18. říj 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jo, Tesco je teď plný hraček (a dneska i nakupujících rodičů :rolling_eyes: ) a dost jich je teď i "v akci"
toužila jsem po tomhle http://www.itesco.cz/products/detail?id=28238
18. říj 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tohle odrážedlo bude pod stromečkem, tak doufám, že se malej vyblbne a trochu vybije energii http://www.itesco.cz/products/detail?id=28254
18. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kristý procházka byla fakt super, omrknu ještě ten nový sekáček co tu mají začátkem listopadu otvírat a třeba to taky bude ok. Mě to jinak taky pěkně zmohla.Oslava byla fajn, byla jsem zahrnutá dárečkama, snědli jsme chlebíčky, vypili vínko a po 21 hod padli do postele :grinning: :grinning:

Holky taky řešim co bude pod stromečkem pro Ondráška. Každopádně jídelní židlička a nějaké drobnosti. Ještě z toho nemá moc rozum, tak stačí pár dárečků :slight_smile: Moc toho teď nevyužije, na hraní mu zatím stačí hrací deka a hrazdička a je naprosto nadšený :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bar, taky to právě nechci s dárkama extrémně přehánět (hmm, další zásada, uvidím, jak to bude 24.12. vypadat pod stromečkem :grinning: ) i z toho důvodu, aby vůbec si s nima stihl hrát :slight_smile:
19. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro joo taky si to říkám, spíš koupit potřebný věci. Necháme si dárečky až z toho bude mít rozum :grinning:

Dneska je venku zase hezky, tak za chvíli razíme na prochajdu :wink:
19. říj 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, u nás se podává oběd a taky si jdeme užívat čerstvýho vzduchu :wink:
19. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, nový hračky beztak potřebuje, už jí to se starejma nebaví a nemam teda pocit, že hračky nejsou potřebné, protože ty dobré hračky jsou pro dítě to nejdůležitější, rozvíjí jeho psychomotorický vývoj. Já nakonec zvažovala a koupim to pšoukadlo - vzduchová fontána Playskool. Holka od nás z doskuze - už jim ted bylo rok, tak rikala, ze to bylo nej, co se malé líbilo.
19. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,zastavam stejneho nazoru jako ty,take nemam ten pocit ze jsou hracky nepotrebne a ze z toho dite v roce nema rozum :wink: :wink:
19. říj 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, jsme doma, Jirka durt fuč na chalupě, ale ted mame problem, ze uz vecer nechce mliko, ale zaplatpanbuh usina i bez něj. Pak ho o pulnoci vyžaduje... no, zkusíme, jestli pak bude spat az do rana!
19. říj 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen abychom se špatně nepochopily, já tu poznámku o množství hraček myslela tak, že když to moc přeženu (já totiž vím, že se musím krotit :grinning: ), malej si je nedokáže pořádně užít, nebude vědět, co dřív. Ale samozřejmě, že to odrážedlo není jediná věc , co dostane :sweat_smile:
19. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak u nás už je torchu jiné, Patrik už ví co si přeje jako autobus a podobně už je to sranda jsem zvězavá jak to bude letos vypadat, určitě už to bude o něčem jiném a taky nás čeká darování dudlíku ježíškovi za dárky tak jsem zvědavá, teda jestli nám ho neodnese už čert za zlobení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
20. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to přemýšlím jak udělám první fotku s Mikulášem, asi se k někomu nakýblujeme, přece ho nebudu zvát, když je malá tak malá. Švagrové ho nemají, že prý to děti stresuje, ale já myslím, že to přežijí a že by měli vědět, že mají být hodní... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak ja se omlouvam z patecniho sraziku v herne,uz vime od ceho byly ty vysoke horecky,malej prodelava 6.nemoc,je osypanej na obliceji,brisku,zadech a jeste to bude postupovat dale a potom to samo ustoupi,neleci se to,ale nesmime ven a do kolektivu jelikoz je to prenosne :frowning2: :frowning2: se z toho asi uz zblaznim,nejvic me stve to,ze uz jsem s nim byla 3 dny skrz ty horecky doma a ted opet,asi me z toho uz hr....

Gtver,z toho mam take trosku obavy ze kdyz toho malej dostane tolik,zei nebude vedet s cim si hrat driv,takze i kdyz to budou darky,tak nejake schovame a budeme davat postupne,v prosinci totiz bude predarkovanej :grinning:
20. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, taky jsme ji meli, uz to ma za sebou, jak prijde vyrázka, tak je konec. No myslim, ze uz to moc ted nakazlivý není, ale asi tradsi tyden budte doma, ale ven podle naší Dr. muzete, pokud není už teplota.
20. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek