• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Jj,opupinkovanej je pekne,ale zada ma spise cervene fleky,ale hodne,na brisku ma jen malinke pupinky,a pokud ji nekdo nemel tak se muze nakazit,nebudu riskovat ze to od nas nekdo chytne :frowning2:
Dnes uz mame prochajdu za sebou,to jsme totiz jeste nevedeli a pak se uvidi,mozna na pul hodky at se provetra kdyz je tak krasne....
20. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči :frowning2: to je pech. Snad jediný pozitivum je, že to nebylo nic horšího a taky jí bude už mít za sebou :wink: No jo, vy máte prosinec nabitý :grinning: , Ríša má aspoň měsíc odstup.
20. říj 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver,presne tak,jsem rada ze to nebylo nic horsiho,ale ty horecky byly silene ale zase na druhou stranu,malej porad jen spal a nebo se choval,hodne se mazlil,to jinak moc nedela,kdyz ho chovam,vydrzi tak 2 vteriny a utece a kdyz mel horecky tak nechtel z naruce,byl strasne roztomilej :grinning:
20. říj 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš :grinning:
20. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer, objevila jsem zajímavou stránku. Možná ji znáte, ale kdyby ne je docela užitečná. Osobně eště nevyzkoušené :grinning:
20. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chudacek Danecek, tak at se z toho brzo dostane, at muzete s nama do herny! Abysme si prohlidli tu jeho novou sik mamku :wink:
Holky ja promenou prosla prave loni, docela radikalni, a tak trochu verejnou, ale stejne jsem se vratila k predchozimu. Vsichni, az na Hynka mi to sice chvalili, ale zas tak dobre sem se v tom necitila.
http://www.bomtoncup.cz/finale_2007/vysledky
Aspon to bylo zadarmo a i kdyz jsem nic nevyhrala, aspon sem si uzila finale a sahla na zadek Romana Vojtka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chtela jsem se zeptat, jak dlouho se muze skladovat v lednicce uvarena zeleninka, da se to taky mrazit, ze jo.

Romcatko, dik za odkaz.

Xeni, tak dobrej sraz jo :wink:
20. říj 2008 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro slušelo ti to a co se týká zeleniny tak já jí dávala na mrazák vždy jsem mu ráno vyndala porcičku a bylo jinak v lednici jsem mu jí nechávala pouze do druhého dne teď už o den déle.
Mončo 6 dětská alspoň už jí budete mít za sebou a pak už budete mit klídek, vim že je to hrozné být doma, ale pak už budete v pohodě a snad bude ještě i krásné počasíčko
20. říj 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bab já ji nechávám max. do druhého dne, ale mrazím (zeleninu i ovoce)
K té proměně: obecně je povedená, ale máš pravdu, je to úplně něco jiného, člověk se v tom musí cítit a musí k tomu mít důvod, prostě chtít se změnit. A u tebe mi to přijde jako obrat o 180° , který na pohled z tebe dělá někoho jiného. Mám (tedy spíš před zkrácením jsem měla) podobný účes (ikdyž jiný typ obličeje) a tahle změna jen tak natrvalo u mě asi taky ee. Pokud bych teda nechtěla spálit určité mosty, pak jo.
20. říj 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dnes je prý poslední den kdy je hezky, to jsem na to teda zvědavá. Takhle bych to brala až do jara. :wink:

Já jsem včera byla krásně utrácet, dostala jsem nějaké korunky, abych si něco koupila, tak jsme s kámoškou vyrazily na Chodov. Scháněla jsem boty, ale s mojí stále nateklou a bolavou nohou se vejdu tak do holínek :frowning2: Vůbec nevim jestli nějaké seženu. Každopádně radůstky jsem si udělala a koupila jsem Ondrovi super lacláče a nějaká bodýčky v CaA. Mají tam fakt super věci :slight_smile:
21. říj 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jo, venku je nádherně :dizzy_face: C&A je fajn, už se těším, až otevřou u nás v Novodvorský (ikdyž....pro dobro mé peněženky by otvírat neměli :grinning: ) Tak jserm dneska manžela vyhnala do práce dřív, aby se cestou stavil v Tescu na Národní, jestli tam sežene to chodítko, který nemaj ani v Novo ani v Letňanech :angry: Každou chvíli od něj čekám telefonát, tak jsem napjatá :grinning:
21. říj 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: netřeba slov, určitě chápete, co jsem se dozvěděla :angry: :angry: :grinning:
21. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,krasna promena,je to uplne nekdo jiny,vazne promena o 100 % ,ale rika Gtver,clovek se v tom musi citit dobre....

Gtver,to je skoda ze jste nesehnali to choditko,taky se me libilo ale ja uz sehnala na veletrhu.

Tak jsem se dozvedela ze ta 6.nemoc pokud uz je dite osypane tak uz neni infekcni,ale radeji nic neplanujeme az pristi tyden a jsem rada ze uz ji budeme mit za sebou,uff
21. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci, o veletrhu ani slovo :grinning: teď mě začíná zpětně mrzet, že jsme tam nakonec nešli :wink:
21. říj 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Batu mě se to taky moc líbí, ale je fakt, že oni to hezky nafoukají a pak to je super, jak to člověk má ale udržovat doma, to už nevim. Tak jsem dopadla i já, hezký....ale když si umeju hlavu večer, tak konec, ráno je to upln ěpřeleželý a nejde to dát zpátky, ani do culíku, nic.
21. říj 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky mám vždy problém, když jdu ke kadeřnici tak vždy říkám že to musí ostříhat tak, abych nemusela každý den foukat a podobně upravovat vlasy na to fakt nenám, ale je to prý velký požadavek což chápu :slight_smile: :frowning2:
21. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak na tom jsem stejne,kdyz jsem odesla od kadernice tak nadhera a ted to neumim tak ucesat,hlavne to musim fenovat po umyti a budu muset koupit zehlicku na vlasy abych docilila spravneho efektu,ale stejne des....taky me to nejde do culiku,leze me to do oci,no hruza.....

Gtver-jsem moc rada ze jsem na tom veletrhu byla,vazne se tam dalo super nakoupit a mam z toho radost :wink:
21. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, holky, to je pravda, pritom o tom mem ucesu rikaly, ze muzu rano vstat a jit, jenze to pak to bylo o necom jinym :grinning:
Nejvetsi sranda byla, kdyz me v praci zadnej chlap nepoznal, dokonce se mi na obede predstavovali :grinning:
Jesteze me poznal ten muj. :grinning: A to v davu!
21. říj 2008 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Báro mě se ta proměna moc líbila, ale nebyla jsi to ty. Bylo to hodně radikální. ALe ty ranní úpravy to je opravdu děs. Taky s tím vždy bojuju, ale pokud chci vypadat k světu, tak to holt úpravu chce.

Jinak nám asi rostou zoubky, celou noc se mi budil, pobrekával a pak se ve 4hod vzbudil a plakal bez přestání. Byla jsem zoufalá, tak snad dnešní noc bude ok :unamused:
21. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči ještě jedna zmínka o veletrhu a začnu být nepříčetná :grinning: :grinning: Asi půjdu vyloupit centrální sklad Tesca, to by bylo, aby se tam ještě jedno nenašlo :angry: :grinning:

Držim palce ať se Ondrášek s těma zubiskama pořádně popere a moc ho nezlobí.
21. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver tak třeba ho někde seženeš a nebo narazíš na lepší :wink: Mě se líbí od Fisheru, ale je přehnaně drahý, tak koukám i na starší :grinning:
21. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bar, na to od Fisheru jsem koukala a mě se zrovna tak úplně nelíbí :wink: Jestli tedy myslíš takový to bílofialový, ještě má jedno se lvem. Mě právě to teskácký hodně zaujalo, dokonce ještě předtím, než jsem zjistila cenu :grinning: Ale už nemám sílu ani náladu ho shánět, protože co vím, tak ho po celé Praze nemají a chodit tam jak blbec každý den, to fakt ne. Ale je problém, že jsem si ho zamilovala a teď mi jiný není dost dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi myslíme každá jiný, mě se líbí takový barevný s míčkama....teď nevim zda to je sluníčko či tak něco :grinning:
21. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, už jsem ho našla :slight_smile:
21. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver,to neni jen choditko,ja pokazde kdyz jdu do tesca pro neco tak to nemaji a uz me to vazne stve :frowning2:

Nevite nekdo zda na Budejovicke v DBK opravdu funguje ten Clovickov???
21. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, Clovíčkov funguje. Byli jsme tam na kafi v neděli a dělají moooc doboru čokovádu. Jen přebalovák na WC nebyl moc čistý, ale ta herna asi supr. My si tedy ještě nehráli. :grinning:
22. říj 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: To je zase počasíčko, co? O víkendu bylo tak nádherně... a teďka je tam šst stupňů, brrr:unamused: Koukám, že se tady probíralo kde co... i vánoční dárky - na to teda raději ještě nemyslím:grinning: Ale pobavila mě ta debata o zásadách, resp. o tom, jak je postupně opouštíme... člověk míní, život mění:wink: U mě to teda byla hlavně ta televize - říkala jsem si, že takhle malinký na ní ani nekoukne... jenže když jsem půl roku neviděla v TV ani zprávy, tak jsem nevydržela:grinning: I když u nás hlavně jede čt24, což ho moc nezajímá - jen zbystří u znělky a když je celé pozadí červené, to pak na to i chvilku zírá... ale za chvíli zase něco honí po zemi:grinning:

Jo a o víkendu se Viki poprvé postavil v postýlce... a teď už jen stojí a stojí... hlavně když má spát... a dělá to i v noci ve spaní... fakt záhul, zase vstávám minimálně 20x za noc:stuck_out_tongue_closed_eyes:, abych ho vrátila do polohy, ve které normální lidi spí:grinning:
23. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jak vám rostou dětičky?te maší už bude zítra 5 měsícu....strašně to letí.....
moncicak77-to ani nevim že tam je něco pro maminky a miminka?je to přimo v DBK?to by jsme se tam mohli zase sejit -už jsem vas a kluky dlouho neviděla..
23. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jani, Hynecek se uz asi 2 tydny taky stavi, a teprv ted je to poradnej zahul, Nemuzu vubec nic, protoze musism hlidat aby nespad. Ted uz obcas spadne do sedu. Nebavi ho nic jinyho, fakt narocny!

Holky tak co zitra, jde se do te herny??
Pexesa uz byla vcera odeslana, tak asi az pristi tyden vam je dam.
23. říj 2008 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
barčo tak už se těšim, zítra nemůžem ty pátky máme nějaké rozlítné nebo pracovní doma uklid a tak.
Holky jsem tak ráda že máme tohle období za sebou, teda podle mě bylo nejnáročnější mezi 1 a2 rokem to je síla, hlídat kde co pořád něco podnikal a hlavně bylo hrozné ho zabavit u ničeho nevidržel tak že se nudil a zlobil, chodil psovi na granule nevim teda co mu na tom chutnalo, když tak smrděj :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jsem ráda ž euž je to lepší a dá se snim domluvit.Tohle období bych u druhého nejraději přeskočila :grinning:
23. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek