• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Jani,tak to taky znam,malej se v noci vzbudi a najednou kouknu a on stoji a ja jak ten magor neustale vstavam abych ho polozila,take to mame nekolikrat za den a s tim stavenim vsude to je taky sila,mam ho porad prilepeneho na nohavicich jak kliste :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz to neni legrace....

Irco,taky bych te moc rada videla a samo ze i Janicku,jj je to v DBK primo a je to tam novejsi,myslim co to tam opravili,nevim presne,nasla jsem to na netu :wink:

Monco,tak na granule me chodila Jitka taky kdyz byla mala,ta vubec jedla se psem uplne vse :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale ta si alespon hrala ale Danulu nic nebavi jen se po me plazit,skubat lino v kuchyni,ovladace,zasuvky,kabely atd.hrůůůůza :frowning2:
23. říj 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,super,uz se na pexesa a omalovanky tesim....premyslim,zda pujdu zitra do te herny,ale asi bych sla,malej uz je v pohode,neni uz infekcni,to byl jen do doby nez se osypal,tak Barco ja se pridavam a Jenny urcite taky,kuk teticko na nas :grinning: :grinning: :wink:
23. říj 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči77, tak mě se zatím staví jen v postýlce - jinak to asi nepovažuje za bezpečné či co, v obýváku se jen kde čeho chytá a klečí, toť vše:grinning: Ale zato v noci si to vybírá:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Báro, tak to máš super, že Hyneček už aspoň sem tam jde do toho sedu - to malej ještě sedět vůbec neumí a ani žádný náznaky nepozoruju... naprosto netuším, kde ho to vůbec napadlo se postavit:grinning: Nehledě na to, že nemám klasickou postýlku - šprušličky, ale síťku, takže se v podstatě ani nemá pořádně čeho chytit a vyručkovat nahoru... ale on si kdo ví jak poradí a huž je nahoře - slyším jen takové supění a sleduju, jak se pomalu ale jistě ta jeho hlavička makovička vysouvá nahoru:grinning:

Moni (moba), takže přeci jen bude druhé?:wink:
23. říj 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny moje :grinning: příšerně jsem vás zanedbávala a ani jsem nebyla schopná reagovat na SMS od Barči a Kristýnky - dííky holky za přání k svátku. Tenkrát v pátek jsem nemohla, musela jsem odjet z Prahy a ani jsem vám neodepsala. Omlouvám se. Určitě se musíme sejít, já jsem ještě neviděla Ondráška...... :confused:

Jak jste na tom příští týden? Já snad kromě středy a čtvrtka ok.
23. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Terezko to je ok, hlavně že jsi sms dostala. A ohledně toho srazíku to taky snad někdy vyjde. Já to mám příští týden docela nabitý, jedu zítra k mamce a budu tam asi do úterý, pak máme plavčo a zatím to vypadá, že mám volný jen pátek opět :grinning: Tak se kdyžtak nějak spojíme a domluvíme se. NO Ondráška jsi ještě neviděla, to je pravda :confused: :grinning:
24. říj 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
v po a v ut mame plavani pak volno, tak bych prosti tyden šla už s vama! Dnes jeste malinko enstiham, ale jen dopoledne, nechce se vam nektere odpo na prochajdu, tak v 15 hod, to uz budu mit volno?
24. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo Patrika taky právě hračky nezajímali, bylo to hrozné.Ještě že už je to za náma
Waf druhé snad bude, ale musíme počkat do března na výsledky genetiky, Patrik ještě nemá jadýrka a tak nás Dr na genetice vystrašila že druhé mimčo může a nemusí být na tom tak dobře jako Patrik, může mít těžkou dispalzii nevim jak se to píše, ale taky může být zdravé, tak že bezhlavně do toho druhého teda nejdu nejsem taková povaha která by řekla tak buď to bude blbý nebo dobrý toho se bojim tak že zatim čekáme.
24. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky hoj, je to s těma dětma zábava, co?:slight_smile: Hraček mají... no raději nebudu říkat kolik (aspoň teda v našem případě:grinning:) a stejně je nejvíc fascinují úplně obyč a nezajímavé věci - no co je třeba na takové nabíječce k mobilu zajímavého, to mi někdo řekněte:grinning:

Moni (moba), to plně chápu, to pak člověk uvažuje jestli a co kdyby... ale bude to všechno oki, uvidíš!:slight_smile: Držím palce!

Barčo (barbarek), jukni do IP, mám na Tebe prosbičku:slight_smile:
24. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
waf díky moc taky si říkám že to určitě bude ok ale pořát tam je to ALE.
Holky to je počasí acch jo.
24. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek, Monči tak mně to nedalo, jsem prostě nepoučitelná a ještě jsem se přece jenom pokusila to chodítko sehnat :grinning: Výsledek, kromě uštvání se, je ten, že ho nemají nejen na Novodvorský, v Letňanech, na Národní, ale ani na Andělu, ani na Zličíně, ve Stodůlkách :rolling_eyes: To by mě zajímalo, kolik kousků ho vůbec měli :rolling_eyes: :rolling_eyes:

wafik - náš Ríša by taky ti vysvětlil, že nabíječky od mobilu, samotné mobily, ovladače, stejně jako kabely všeho druhu, plastové lahvičky, papírové letáky apod. jsou ty nejzajímavější věci pod sluncem :grinning:
24. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jani do IP jsem jukla a hned jsem ti odpověděla :grinning:

My dnes měli kontrolu kyčlí a super, už tam nemusíme. Byli jsme tam jen 2x a konec. NO paráááááda.

A jinak jsme koupi kočárku trošku uspíšili a už čekáme až nám ho dovezou. Nakonec vyhrál naprosto jiný favorit, žádné golfky, ale lehoučký sporťák Casuaplay Vintage. Tak se na něj mooc těšíme :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver, to je stejny jako ze nikde nemaji tu magneticoku tabulku tam... ani vyhrazeny misto v regalech, usuzuju ze meli asi 3 ks...

Wafiku, no přece šnůra co se dá omotávat kolem krku!

Moba aha a jak to s jistotou mohou říci, že je to genetické, vy něco takového máte v rodině?
24. říj 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, já vždycky myslela, že to má zcela jiné využití... a ejhle:grinning::grinning::grinning:
24. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, prostě budu muset koupit někde jiné :angry: , akorát mě štve, že chci ten typ "štafličky" a všechny, co jsem takový našla, se mi moc (spíš vůbec nelíbí) :angry: :angry: . Takže to bude bohužel asi takovej kup z nouze, prostě vlítnu do obchodu, zavřu oči, chytnu první, co bude po ruce a šup s ním domů. (Nejdřív teda samozžejmě k pokladně, aby to někdo špatně nepochopil :sweat_smile: )

Teda holky, já mám na druhý ditě už pomalu chutě :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver:grinning::grinning::grinning: to já na druhé měla "chutě" dokud jsem to první neměla... pak jsem odhodlání pomalu ztrácela... a teď jsme na mrtvém bodě, máme na tohle téma s manžou debatní embargo:grinning::grinning::grinning:
24. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: u mě ty chutě jsou tak nějak kontinuální furt, ale tak za půl roku bych do toho fakt vážně chtěla jít :grinning:
24. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže mám poslední šanci začít honem ztrácet odhodlání :grinning:
24. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni nemáme zatim to vypadá že by jsme byli první což je prý také možné, mě už krev brali v březnu budou brát ještě Patrikovi a Petrovi tak jsem zvědavá co nám pak řeknou, vůbec se v tom neorientuju moc info najednou
24. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm zvláštní Moba, no hlavně vám přeji, at to dopadne dobře!!!

GTver, hele, jestli ti jde o sex jo :grinning: tak to jde i bez dětí ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen, já mluvím vždycky bez obalu, kdyby mi šlo JEN o sex, tak to řeknu rovnou a nekamufluju to harantíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, asi nějakej hnízdící pud nebo co :confused:
24. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď mě ještě štve celý to slavný digitální vysílání :angry: , jsem se chtěla kouknout na Vzorec pro vraždu na Primě, ale od tý doby, co máme digi, tak se nám jeden multiplex (zrovna ten, na kterém je Prima) každou chvíli nechytá :angry: :angry:
24. říj 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo asopn te to donutí uklízet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: soudím podle sebe!no dnes už mám za sebou kuchyň. Nechci ale vidět, jak budu holky hotová příští týden, 2 mega oslavy - úklid, přestavění nábytku, aby se sem všichni vešli, pomazánky, péct 2 dorty, už je mi špatně, ale stráááášně se těším, jojo to ot letí, achich jo.
25. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
neprovokuj :grinning: No dobře, umyla jsem si hrnek od kafe :rolling_eyes:
Tuším, jaká bude ta jedna z oslav :grinning: :grinning:
Čekám až se malej vzbudí a razíme na nákup, aby bylo doma něco k jídlu.
25. říj 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
obě dvě jsou Xenuščin 1. rok, páč máme tak velkou rodinu, že to čítá asi 35 lidí, což se nám vejde sotva na 2x :sweat_smile:
25. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, ta se má :grinning: O velké rodině mi ani nemluv, od té doby, co jsem s Tomem, tak mám potíže dopočítat se příbuzenstva :sweat_smile:
25. říj 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, presne, ja mam jednu teticku a 2 sestrenky a tim konci veskere me siroke pribuzenstvo, ale Hynkova rodina mi to vynahrazuje - je ze 6 deti :grinning:

Jinak tem, co jeste nevideli novou Moniku: Fakt ji to moooc slusi, ale nelekjte se, neni zas tak nakratko :wink:
25. říj 2008 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
se těším :slight_smile:
25. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravě jsem sežrala (to se fakt nedá napsat jemně) celou 90% hořkou čokoládu :rolling_eyes: Tu velkou :rolling_eyes:
25. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, já mám takovej hlad, že jsem upekla jablečnej koláč... :grinning:
25. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
S jablkama mi nechoď na oči, jsem dneska malýmu dělala přesnídávky ze šesti kil jablek, nejspíš se mi o nich bude i zdát..., ikdyž spíš o tý čokoládě :grinning:
25. říj 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek