• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
ty vole tak to je luxus, omlouvám se, že jsem sprostá, ale něco tak dobrýho jsem v životě nejedla, to jsem sama vymyslela!
25. říj 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tomu říkám večerní orgie :grinning: :grinning:
25. říj 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak je po změně času?:grinning: Já tenhle posun vždycky milovala, protože jsem mohla o hodinu dýl vyspávat... ale teďka to nehrozí, malej Viki je núprosnej, má svoje vlastní vnitřní hodiny... jj, tak ze mě - noční sovy - asi bude muset být ranní ptáče:stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to nechápu, Xenuš se vzbudila v 8:15 starého času, t.j. 7:15 novéého, přesně jak vstává, okamžitě se přesunula o hodinu ! Genius :grinning: to nám udělal i v řecku, tam je to o hodinu posunutý a ona se taky posunula! horší pak bylo, že se nechtěla posunout zpatky, když jsme prijeli domu a pak nam v létě vstávala v 5. No ale na jaře se za pul dne taky posunula. Tak asi ono záleží na těch stereotypech. Dokazuje to mou teorii, že dítě je takové jako ty. Ponocuje pokud i ty chodíš spát později, je ranní ptáče, pokud jsi ranní ptáče ty. Naše je relativn ranní ptáče, páč já vždycky radši vstala ráno dřív a šla dřív do práce než abych pak přišla pozděi domů.
26. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, hlásím se jako výjimka z tvé teorie :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nezbylo ti něco z koláče?
26. říj 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, ani nevím, v kolik se vstávalo dneska u nás, v tu dobu se radši na hodiny nedívám, páč by mě piclo :rolling_eyes:
26. říj 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, kdyby byl malý jako já (nebo jako manžel), tak chodí spát kolem půlnoci a vstává nejdřív mezi 9 a 10:grinning::grinning::grinning: Ale on je... kdo ví po kom:grinning::grinning::grinning:
26. říj 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas dnešní vstávání bylo šílený,malej pred posunem casu vstaval tak mezi 8-10 hod. a nevim co se mu dnes prihodilo ze je od pul 7 vzhuru,no me trefi,ted jsem ho dala spat,tak letim se dospat taky :grinning: :grinning: varit budu potom...
Jinak to asi bude tim,ze ma naspano,ci nevim,vcera usnul v 11 hod.dopo a vzbudil se az presne v 15:10 a ja zrovna spechala na Chodov,kdyz si s nim jdu lehnout spi hodinu a kdyz nejdu tak spi 4 hod.no nenastvalo by vas to :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Vcera jsem si konecne neco poradneho koupila na sebe,nejak jsem si nemohla vybrat ani v C&A ani v Marks & Spenser ani Vero Moda proste nikde az jsem si taky vzpomnela na Orsey a tam si konecne koupila halenku,mooc hezkou a jeste musim nekde sehnat nejakou peknou mikcu,dostala jsem bilou vestu tak neco pod ni :wink:

Baro,jinak diky za pochvalu meho strihu :wink:

Jo taky bych si dala kolac :grinning:

Tak jsem malemu objednala na dort ten jedlej papir,vzala jsem 2 druhy,jeden je papir z dalmatinama a druhy je marcipanovy s medvidkem Pů a ten i vyhral,je totiz barevnejsi a zajimavejsi,i kdyz medvidka Pů zrovna nemusim,ale s krteckem nemeli nas průměr dortove formy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani,kdy zajdeme na pokec??

A kde mame ADRIS,kuk na nas taky :wink:

Jo a Gtver,ty s nama vyrazis kdy treba do te herny nebo nekam jinam?
26. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči77, jsi mi teda vyrazila dech - kolik hodin Ti Daneček normálně prospí? Myslím za celý den, i s nocí... mě spát Viki čtyři hoďky odpo, tak asi v noci oka nezamhouří - jedeme pořád v těch našich půlhoďkách, ale teď huž jen 2x za den:grinning: A když je z toho sem tam 45 minut, jsem šťastná jak blecha:grinning:
Jinak na pokec vyrazím moc ráda - příští týden je ještě takový divoký, dojede tchýně s tchánem (na dva nebo na tři dny:stuck_out_tongue_closed_eyes:) a ve čtvrtek pak kámoška s holčičkou a budou tady až do neděle, možná do pondělka, ještě uvidíme... takže kdykoli potom:wink: Teda jestli nějak sladíme toho Tvého spavce a mého nespavce:grinning:
26. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monči, no někdy musím, ty dva pátky za sebou, jak jste byli, tak jsme ani nemohli. Ale ráda se připojím k čemukoliv, když bude možnost. U mě je to složitější, že na jednu stranu můžu prakticky kdykoliv, ale zároveň nikdy nemůžu zaručit, že mi to stopro vyjde :wink:
26. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
me spala malá tak taky max 45 minut, max 3x denne v tomto věku wafíku a ted spinká 1x denne 1,5-2 hodiny a je to lepší. člověk víc stihne, naučila jsem jí spát v postýlce, tak si aspon doma neco udelam, pak jdeme ven, vydrzí tak hodinu a pul sedet a koukat. Pak uz ji to neba. Tento tyden nevim, kazdou volnou chvilku budu makat na osluve. Musim koupit nejaky balonky a svicku na dort, kam pro to? Poradte. Moni a prosim napis mi ten recept na ten krém ze salka, diky. Jo a buchta zbyla, teplá byla nejlepší, ted uz to takovej luxus není, ale je moc dobrá :wink:
26. říj 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, jakou svíčku by sis představovala, jestli klasickou malou rovnou, nebo tvarovanou (jako jednička, atd.) ?
Jo, krém ze salka, ten mě naučila manželova mamka. Nikdy jsem nebyla na máslové krémy, ale tenhle je fakt boží. U nás se dělá ten nejjednodušší tak, že jedno salko povařím ve vodě (2 hodiny ponořenou plechovku) - čím déle, tím bude krém tmavší, pak nechám vychladnout a sešlehám s jednou kostkou másla. Je to určitě strašně kalorický, ale šíleně dobrý :sweat_smile: Já ho dávám na ořechový dort, tchyně ho dává na řezy, posype plátkama mandlí a nechá ztuhnout, ježišmarjá já si tu dělám sama sobě chutě, že poslintám klávesnici...
26. říj 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potřebuju ruční vysavač, takovej ten na drobný nečistoty, doporučte mi nějakej dobrej, my jeden meli - Clatronic - a vubec nevysaval...
26. říj 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver, no mě zaujal, dám teda mín másla, ale mnamka to bude... takhle nějak to Monča popisovala...
26. říj 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,prave ze dej vic masla(opravdu tu celou kostku) at ti ten krem netece a jak rika Bara tak varit 2 hod.i dele ve vode,ale den dopredu,pak rozslehej s maslem a je hotovo,tento krem je naprosto vybornej v dorte prolozenej bananama,to vlastne udelam malemu k roku,tak ja taky budu delat 2 oslavy,prvni s kamaradkama 17.12.to ma malej svatek,tak oslavi i narozky a toho 28.12.to oslavime s rodinou v klidu doma,takze budu delat 2 dorty :wink:

Jani,maleho jsem naucila spavat v postylce,vlastne naucila,on tam rad spava uz od malicka,nema s tim problem,dopo spi jak kdy cca.1,5 hod.az 4 hod. a odpo spi tak hodku a vecer spi od 20 hod.az do rana do 8 hod.nekdy se vzbudi az v pul 10 :wink:
Tak super,pockam ten tyden a pak vyrazime :wink:

Jinak v patek razim zase do herny na Hajich,prida se nekdo??
26. říj 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Xeni,ten krem neni kalorickej skrze maslo ale to salko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, někdo to ještě vylepšuje pudinkem nebo rumem (pro dospělé :grinning: ), ale to nedělám.
Ruční vysavač, to ti neporadím, naši teda mají jeden už přes 20 let a pořád bezvadně funguje :grinning: , ale absolutně si nemůžu vzpomenout na značku, jenom vím, že to je to něco známého. Od Clatronicu jsem měla šlehač a hned po prvním použití šel na reklamaci - normálně se mi začala tavit umělá hmota. Ještě teda mám od nich ponorný mixér a ten zatím funguje, ťuk, ťuk.
26. říj 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky shanim nejakou svicku,nechci nic obycejneho,zadnou rovnou,neco pekneho detskeho,nejlepe postavicku jak drzi v ruce jednicku :wink: myslim ze jsem videla neco v Europarku ve Sterboholich,musim se tam jet podivat...
26. říj 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.rumburak.cz/inshop/scripts/detail.asp?kat=HG8782 - Monči, tohle by ti ladilo k tomu jedlému papíru :grinning: (Já mám tedy na medvídka Pú tak trochu alergii :grinning: )
26. říj 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale až teď koukám, že jedničku stejně nemají :unamused:
26. říj 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, holky... mi tady děláte chutě:grinning:

Monči77, tak jsem právě mažovi sdělila, jak Ti Daneček pěkně spinká... a jak dlouho:wink:... a naprosto v šoku prohlásil, že prý to není normální:grinning: To víš, ve srovnání s Vikim je to superextraspáč:grinning:

Xeni, spíš běž podle sacího výkonu - ona je u těch malých zrada, že některé ho mají ta knízký, že to vysaje s bídou pár drobků... ale zase si pak za ty výkonnější musíš připlatit...
26. říj 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči77, manžovi - nějak mi tam uteklo to "n":grinning:
26. říj 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danečko spaní raději nebudu komentovat..., u nás se stále v noci vstává po třech hodinách :pensive:
26. říj 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nezoufejte, u nás se taky vstává po 3 hodinách, nejste v tom sami! Moni, závist!!!!!

já nevim od 3-6 mesíců spala, pak začly zuby a konec. Ach jo. Ted uz je to prej ze zvyku, fakt je ze ona spi a brečí ze spaní...
26. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ríša hned po šestinedělí začal v noci zařezávat na 6 až 8 hodin v kuse, ale vydrželo mu to necelého čtvrt roku a od té doby se vrátil ke tříhoodinovému intervalu. U nás je to dost hladem, protože malej toho nesní moc najednou, takže ikdyž dostavá večer kaši, stejně se v noci budí na kojení. Zhoršilo se to právě od tý doby, co začal být aktivní a vydává víc energie.
26. říj 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, malá toho taky moc nesní, takže prostě sní trošku kaše a mlíko večer už nechce, takže o pulnoci se prihlůasi, vypije neco málo a pak znova v 5 rano chce jíst... plus mínus
26. říj 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě pobavilo, jak jsem byla s malým v Thomayerce, tak mu k večeři dali 500g krupicový kaše a sestřička se strašně divila, že to malej nesní. Já na první pohled nevěřila, že je to jen pro něj :grinning:
26. říj 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to jo teda, dneska tchyne udelala polivku a lasagne pro Xenusku a nandala do talirku tu polivku a divila se, ze ji ani nedojedla, samo že na lasagne nedoslo, myslim, ze ty kase sní tak 1,5 dcl :grinning:
26. říj 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsou nás taky maximální dávkky, někdy ani zdaleka to ne, ale neřeším to, protože vidím, jak je aktivní (až moc :grinning: ), takže mu to asi stačí. Přece do něj nebudu jídlo cpát násilím. Je štíhlej, ale váha mu pravidelně roste a jako drobnější se už narodil, měl 2780g a teď má cca 8 kg.
26. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver,tak to se nedivim ze ti malej vazi ted tak malo,melej mel pri narozeni 3860 g a ted ma tak 8500 g,odhadem,ve stredu jdeme na 10 mesicni kontrolu tak jsem zvedava,z jidlem na tom taky nejsme nejlip ale zase ne nejhur,neco sni,ale jak ktery den a jakou ma naladu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Danecek spi nadherne uz od narozeni,nekojila jsem v noci,jen myslim prvni mesic,vydrzel spat cca 8 hod.vkuse pak i dele a to mu zustalo,za 10 mesicu co je na svete se me stalo maximalne 10 krat ze se v noci vzbudil a to mozna prehanim :wink: :wink:

Gtver-Barčo,ja mam na Medvidka pů take alergii ale jak rikam,krtecka meli jen prumer 14 cm a ja potrebovala 21 nebo 22 cm,proto vyhral Pů,pak meli same holcici motivy,uz jsem tu jednou psala ty stranky,je to

www.ukocicek.cz ,maji tam dost motivu
26. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek