• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
hezký :dizzy_face: , škoda toho Krtečka, ale i ten Pú je tak roztomilý, že ode mne dostává milost :grinning:
26. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli na 10 měsíční kontrole 9,5 ... no nevím z čeho holka nabírá, hrůza. Ale ona je dost dlouhá, no.
26. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mluvíme o jídle a já mám už zase na něco chuť :pensive:
26. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem náká přetláskaná, tak vyjimečně ani ne, ale k obědu jsem měla supr lasagne, byli jsme u tchýně a Xenuška ani neplakala, kdyz ji videla, no uspech!
26. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak brečící syndrom chytá Ríša spolehlivě u obou svých babiček. Zato ale zbožňuje prababičku a pratetu.
26. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jenom tchýně, když vidí naše, může bejt jakkoliv unavená, hned se rozjede, mě nehledá, prostě je happy, oni ji taky dost často hlídají a hrajou si s ní, tak je spoko. Tchýně ji miluje, ale ona jí moc ne a fakt nevim, v čem je problém, asi že dost řve, páč špatně slyší
26. říj 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koukám že řešítě dortíky, Patrik měl vlastní fotku na tom papíře dělá to cikrárna Fischer nebo tak nějak.
26. říj 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, co už jsou vzhůru, tedy s výjimkou Monči77, ne, že bych jí nechtěla pozdravit, ale ti dva mají teď ještě půlnoc :angry: :grinning: :grinning: My už třičtvrtě hodiny proháníme hračky po pokoji.
Xeni, taky nevím, čím to u nás je, obě babičky ho zbožňujou, říkala jsem si, že tchyni vidí 3x do roka (tedy zatím i 3x za celý život :grinning: ), tak je to pro něj cizí člověk a bojí se, jenže prababičku taky neviděl častějc.
Holky, dnes po obědě vyhlašuju frontální útok na ( už jakékoliv :rolling_eyes: ) chodítko :grinning: , tak uvidíme, co dotáhnu domů.
27. říj 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my používáme žili a nebo bobíka na sezení na kolečkách a je spoko!
27. říj 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre ranko,dekuji za nepoprani dobreho rana,ale jasne,mela jsi pravdu,dnes jsem s malym vstavala v 9 hod. :grinning: :grinning:
Barco,tak dobre porid s nakupem choditka

Ja jdu hledat na netu nejakou tu svicku na dortik,snad budu uspesna :wink:

Ja udelam tak maximalne utok do lekarny,boli me pekne od vcera v krku :cry: ale zajdu tam az odpo a vezmu to rovnou do trafiky na posledni den zlevnenych nosicu DVD....
27. říj 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je posledni den? Jak to?
27. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stehuji se na Spojovaci,dostali vypoved,nekdo nabidl vyssi cenu za pronajem....

Tak ja uz objednala na oslavu malemu cepicky,talirky,ubrousky,balonky a svicku samozrejme s Medvidkem Pů,jak jinak,ale to bude na nasi oslavu rodinnou,tu 17.12.koupim na dort jen obyc.svicku rovnou,jelikoz na dortu bude mit jedly papir s Dalmatinama,tak se tam nehodi Pů a talirky atd.rozdelim,neni to zrovna levna polozka a stejne se to vyhodi,plati se tam jen ten Pů......
27. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to tam dnes taky pujdu juknout, mala spi od 11, chudinka, teče jí z nosu strašně!!!
27. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej taky spi uz od pul 12,pak dam obed a vyrazim....ale v te trafice je az mezi 14-15 hod.nevim presne sla k doktorovi,tak ja zajdu do lekarny,projdu se a pak tam skocim...musim toho vyuzit,v patek jsem tam super nakoupila,DVD filmy za 310 kc,super vyber....

Jo Barco(Babaro)-tak musim rict,ze SAW 4 me zklamal,zatim se me nejvic libil c.3 ,to jsem teda zvedava jaka bude ta 5-tka,prijde me to uz strasne ohrane,to trojky to bylo super,ale ted jak kazdej napodobuje Skladacku to je nic moc :frowning2:
27. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem uz konecne nasla na netu to komunitni centrum na Hajich a program

v pondeli je tam hlidani deti od 1.roku za 180 kc dopoledne bez maminek :wink: od 8:30 do 11:30
v utery od 10:30 je zpivani-je to pulhodinove,vstup 40 kc,deti zdarma
ve stredu je cviceni pro deti od 10:30 tez pulhodinove,vstup 40 kc,deti zdarma
27. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu. Máme chodítko. Nemůžu bohužel říct, že je to můj ideál :rolling_eyes: , ale je to aspoň ten typ, co jsem chtěla. Je to tohle http://www.hracky-bambule.cz/znacky2/mga/mgalittletikes/ltchoditko[1617MGA]
Měli tam jedno úžasný http://www.eshopbaby.cz/katalog/choditko-jogging-chicco-p3404/, před jeho koupí mě naštěstí uchránilo to, že jsem si úmyslně nebrala moc peněz ani kartu :grinning: :grinning:
27. říj 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni, vstup je sice 40 kč v to ut a stredu,a le samozrejme na cele dopoledne a jako doplnkovy program je to zpivani - nemusis se zucastnit, ono je to taky spis pro starsi, takze normalne muzes jit do herny
27. říj 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver, vzhledem k tomu, ze to stejnak bude pouzivat max par mesicu, tak myslim, ze je to az dostacující, bude ti vozit zidle a všechno možny, auta, kamaradka rikala, ze nejlepsi choditko je velka vyklápecí tatrovka za 450 kč a pak si s ní ještě užije hodně legrace! :wink:
27. říj 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, přesně to jsem si říkala, že je věc na krátkou dobu. Jo, tatrovku už máme :grinning: :grinning:
27. říj 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to my ne, no... uvažuju že jí koupim, tady vedle špuntíku je drogérie, vzadu je docela pěkný hračkářství a mají jí tam asi za 460 kč...
27. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, já vím, že je to pitomost, malýmu je to jedno, naprosto to stačí a hlavně to není vůbec důležitý, ale stejně jsem tak nějak z toho chodítka trochu rozmrzelá :confounded:
27. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni nemůžu najít ten recept, poprosím švagrovou at mi to číslo Apetitu vezme v neděli k nám. Jo a máma říkala, že ty válečky najde!
27. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebud!
27. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,
ja vim jak to v te herne chodi,to jsem psala jen orientacne pro holky a je jasne ze je to pro vetsi deti,Danula urco nebude cvicit :grinning: :grinning: ten tak lumpacit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jasne na receptiky pockam a na valecky taky,jsi hodna diky mooc :wink:

Jak jsem dnes litala po venku s malym,samo ze neusnul,tak jsem vlitla v rychlosti do Alberta pro par veci,malickosti a letela jsem hned k pokladne,zaplatim a za pokladnou me normalne zastavil ten co to tam hlida a pry kontrola,tak jsem se do nej pekne pustila a ten magor me zacal prohledavat v kocarku ten kos nakupni,no nechapala jsem a bylo to pro me dost ponizujici a uz tam nehodlam chodit nakupovat :frowning2: :frowning2: fakt nechapu,to ze jsem si nevzala kosik,to nedelam nikdy,tahat se s kosikem a jeste s kocarkem,brala jsem jen asi 5 veci,ty jo ale ja byla nastvana jak nikdy :frowning2:

Barco-ja taky koupila obyc.choditko za 500 kc a myslim ze bohate staci,je to jen chvilkove,jak rikate,stejne je zajimaji uplne jine veci,jako tahat pred sebou zidli atd.
27. říj 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci, já vím :wink: , nejde o tu obyčejnost (ten druhý odkaz byl spíš jen takový roztomilý úlet - ikdyž jak znám Ríšu, tak blikátka a zvuky by ho nadchly :grinning: ) spíš jde o to, že mě se tohle nikdy extra nelíbilo, paradoxně to tvoje "obyčejné" z veletrhu nebo to tesco se mi líbily daleko víc- a mám za dvojnásobnou cenu příšerku :grinning: :grinning: Ale věděla jsem, co kupuju a hlavně bylo jediný k sehnání a já se zařekla, že už ho vezmu, protože to čekání a vybíraní už nikam nevedlo.
Ten zážitek v Albertu - naprosto tě chápu, shodou okolností se mi něco podobného stalo asi před týdnem v Tescu. teda do kočáru mi nesahal, to bych mu už urazila pazoury, ale nechápala jsem ho. Ještě jsem stála teprve ve frontě a už na mě (holky sorry, ale to se nedá napsat slušně) čuměl jak magor. Vyložím nákup, zaplatím, zpátky naložím a ten inteligent na mě, ať mu dám účet. To jsem řekla, že ho nedám z ruky, maximálně, že ho dám před oči. Tak přelouskal účet, pak začal koukat na mě, no čuměl asi minutu jak na svatej obrázek, vykoktal promiňte, děkuji, nashledanou a odcouval. Doslova odcouval, on šel pozadu a furt čuměl :rolling_eyes:
Teda inteligence z něj tekla proudem...
27. říj 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no to je hrůza, to by si za rámeček nedali!

Moni, recept máma našla, ale váleček jen jeden, prej neví, asai někomu pujcila ten zbytek, ale myslim, ež 1 ti je naprd :unamused: ale mam k dispozici kdyztak
28. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,jsi hodna,ale jeden valecek me opravdu nestaci :frowning2: nevadi,sezenu jinde...

Barco,jenze on me tu uctenku vytrhl doslova z ruky a pri vraceni se ani neomluvil,jen rekl dekuji a to rekl tak netaktne az drze :frowning2: :frowning2: byla jsem z toho dost rozcarovana,jenze clovek si to srovna az venku co by mu mel vse rict,tam se pomalu nikdo nezmuze na slovo,nebo alespon ja ne v tu chvili...........
28. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, prostě hovado :angry: :angry: :angry: Máš pravdu, v tu chvíli je člověk vyjevený, že ani nepípne.Udělat mi to, co popisuješ, já bych asi byla schopná se tam ještě vrátit a sjet ho (nebo nadřízené). Tohle totiž nesnáším :angry:
Ale hlavně se na to vykašli, ten člověk je prostě nula a léčí si komplexy, protože i ta jeho práce se dá dělat slušně a s taktem. A když to neumí, tak tam nemá co dělat. Hlavně miluju, jak se někteří z nich snaží hrát si na policajty. Prostě zkrachovalci, co na víc nemají.
Safra, jsem se nějak rozjela :grinning: :grinning: Samozřejmě to nemyslím paušálně, že každej z nich je takovej, mluvím o těch, kteří se chovají hnusně.
28. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda des, ja tam chodim porad do Alberta (na Hajich), a nikdy se mi to nestalo. Casto tam naopak reklamujem spatny ceny, ale vetsinou jsoui ochotni. Jednou nam dali dokonce cokoladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To tam v tom vasem Plusu mi koukali do kose, ale jen cumeli vod kasy...

gtver, ted tady nekdo prodaval na konikovi podobny choditko (nejaka paseky) za 400, ja o nem taky uvazovala, ale radsi bych taky nejaky hezci nebo spis sikovnejsi, ale mate holky pravdu no, pak to bude nanic...
28. říj 2008 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek