Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
gtver
26. říj 2008
hezký x-) , škoda toho Krtečka, ale i ten Pú je tak roztomilý, že ode mne dostává milost 😃
bramburka
26. říj 2008
my měli na 10 měsíční kontrole 9,5 ... no nevím z čeho holka nabírá, hrůza. Ale ona je dost dlouhá, no.
gtver
26. říj 2008
Mluvíme o jídle a já mám už zase na něco chuť |-|
bramburka
26. říj 2008
já jsem náká přetláskaná, tak vyjimečně ani ne, ale k obědu jsem měla supr lasagne, byli jsme u tchýně a Xenuška ani neplakala, kdyz ji videla, no uspech!
gtver
26. říj 2008
Tak brečící syndrom chytá Ríša spolehlivě u obou svých babiček. Zato ale zbožňuje prababičku a pratetu.
bramburka
26. říj 2008
u nás jenom tchýně, když vidí naše, může bejt jakkoliv unavená, hned se rozjede, mě nehledá, prostě je happy, oni ji taky dost často hlídají a hrajou si s ní, tak je spoko. Tchýně ji miluje, ale ona jí moc ne a fakt nevim, v čem je problém, asi že dost řve, páč špatně slyší
moba
26. říj 2008
Ahoj holky koukám že řešítě dortíky, Patrik měl vlastní fotku na tom papíře dělá to cikrárna Fischer nebo tak nějak.
gtver
27. říj 2008
Dobré ráno všem, co už jsou vzhůru, tedy s výjimkou Monči77, ne, že bych jí nechtěla pozdravit, ale ti dva mají teď ještě půlnoc ]-( 😃 😃 My už třičtvrtě hodiny proháníme hračky po pokoji.
Xeni, taky nevím, čím to u nás je, obě babičky ho zbožňujou, říkala jsem si, že tchyni vidí 3x do roka (tedy zatím i 3x za celý život 😃 ), tak je to pro něj cizí člověk a bojí se, jenže prababičku taky neviděl častějc.
Holky, dnes po obědě vyhlašuju frontální útok na ( už jakékoliv 8-( ) chodítko 😃 , tak uvidíme, co dotáhnu domů.
bramburka
27. říj 2008
no my používáme žili a nebo bobíka na sezení na kolečkách a je spoko!
moncicak77
27. říj 2008
Gtver 😃 😃 😃 😃 dobre ranko,dekuji za nepoprani dobreho rana,ale jasne,mela jsi pravdu,dnes jsem s malym vstavala v 9 hod. 😃 😃
Barco,tak dobre porid s nakupem choditka

Ja jdu hledat na netu nejakou tu svicku na dortik,snad budu uspesna 😉

Ja udelam tak maximalne utok do lekarny,boli me pekne od vcera v krku 😢 ale zajdu tam az odpo a vezmu to rovnou do trafiky na posledni den zlevnenych nosicu DVD....
bramburka
27. říj 2008
dnes je posledni den? Jak to?
moncicak77
27. říj 2008
Stehuji se na Spojovaci,dostali vypoved,nekdo nabidl vyssi cenu za pronajem....

Tak ja uz objednala na oslavu malemu cepicky,talirky,ubrousky,balonky a svicku samozrejme s Medvidkem Pů,jak jinak,ale to bude na nasi oslavu rodinnou,tu 17.12.koupim na dort jen obyc.svicku rovnou,jelikoz na dortu bude mit jedly papir s Dalmatinama,tak se tam nehodi Pů a talirky atd.rozdelim,neni to zrovna levna polozka a stejne se to vyhodi,plati se tam jen ten Pů......
bramburka
27. říj 2008
aha, tak to tam dnes taky pujdu juknout, mala spi od 11, chudinka, teče jí z nosu strašně!!!
moncicak77
27. říj 2008
Malej taky spi uz od pul 12,pak dam obed a vyrazim....ale v te trafice je az mezi 14-15 hod.nevim presne sla k doktorovi,tak ja zajdu do lekarny,projdu se a pak tam skocim...musim toho vyuzit,v patek jsem tam super nakoupila,DVD filmy za 310 kc,super vyber....

Jo Barco(Babaro)-tak musim rict,ze SAW 4 me zklamal,zatim se me nejvic libil c.3 ,to jsem teda zvedava jaka bude ta 5-tka,prijde me to uz strasne ohrane,to trojky to bylo super,ale ted jak kazdej napodobuje Skladacku to je nic moc 😞
moncicak77
27. říj 2008
Tak jsem uz konecne nasla na netu to komunitni centrum na Hajich a program

v pondeli je tam hlidani deti od 1.roku za 180 kc dopoledne bez maminek 😉 od 8:30 do 11:30
v utery od 10:30 je zpivani-je to pulhodinove,vstup 40 kc,deti zdarma
ve stredu je cviceni pro deti od 10:30 tez pulhodinove,vstup 40 kc,deti zdarma
gtver
27. říj 2008
Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu. Máme chodítko. Nemůžu bohužel říct, že je to můj ideál 8-( , ale je to aspoň ten typ, co jsem chtěla. Je to tohle http://www.hracky-bambule.cz/znacky2/mga/mgalit...
Měli tam jedno úžasný http://www.eshopbaby.cz/katalog/choditko-joggin..., před jeho koupí mě naštěstí uchránilo to, že jsem si úmyslně nebrala moc peněz ani kartu 😃 😃
bramburka
27. říj 2008
oni, vstup je sice 40 kč v to ut a stredu,a le samozrejme na cele dopoledne a jako doplnkovy program je to zpivani - nemusis se zucastnit, ono je to taky spis pro starsi, takze normalne muzes jit do herny
bramburka
27. říj 2008
Gtver, vzhledem k tomu, ze to stejnak bude pouzivat max par mesicu, tak myslim, ze je to az dostacující, bude ti vozit zidle a všechno možny, auta, kamaradka rikala, ze nejlepsi choditko je velka vyklápecí tatrovka za 450 kč a pak si s ní ještě užije hodně legrace! 😉
gtver
27. říj 2008
Xeni, přesně to jsem si říkala, že je věc na krátkou dobu. Jo, tatrovku už máme 😃 😃
bramburka
27. říj 2008
no to my ne, no... uvažuju že jí koupim, tady vedle špuntíku je drogérie, vzadu je docela pěkný hračkářství a mají jí tam asi za 460 kč...
gtver
27. říj 2008
Ty jo, já vím, že je to pitomost, malýmu je to jedno, naprosto to stačí a hlavně to není vůbec důležitý, ale stejně jsem tak nějak z toho chodítka trochu rozmrzelá :-S
bramburka
27. říj 2008
Moni nemůžu najít ten recept, poprosím švagrovou at mi to číslo Apetitu vezme v neděli k nám. Jo a máma říkala, že ty válečky najde!
bramburka
27. říj 2008
Nebud!
moncicak77
27. říj 2008
Xeni,
ja vim jak to v te herne chodi,to jsem psala jen orientacne pro holky a je jasne ze je to pro vetsi deti,Danula urco nebude cvicit 😃 😃 ten tak lumpacit :-p
Jasne na receptiky pockam a na valecky taky,jsi hodna diky mooc 😉

Jak jsem dnes litala po venku s malym,samo ze neusnul,tak jsem vlitla v rychlosti do Alberta pro par veci,malickosti a letela jsem hned k pokladne,zaplatim a za pokladnou me normalne zastavil ten co to tam hlida a pry kontrola,tak jsem se do nej pekne pustila a ten magor me zacal prohledavat v kocarku ten kos nakupni,no nechapala jsem a bylo to pro me dost ponizujici a uz tam nehodlam chodit nakupovat 😞 😞 fakt nechapu,to ze jsem si nevzala kosik,to nedelam nikdy,tahat se s kosikem a jeste s kocarkem,brala jsem jen asi 5 veci,ty jo ale ja byla nastvana jak nikdy 😞

Barco-ja taky koupila obyc.choditko za 500 kc a myslim ze bohate staci,je to jen chvilkove,jak rikate,stejne je zajimaji uplne jine veci,jako tahat pred sebou zidli atd.
gtver
27. říj 2008
Monci, já vím 😉 , nejde o tu obyčejnost (ten druhý odkaz byl spíš jen takový roztomilý úlet - ikdyž jak znám Ríšu, tak blikátka a zvuky by ho nadchly 😃 ) spíš jde o to, že mě se tohle nikdy extra nelíbilo, paradoxně to tvoje "obyčejné" z veletrhu nebo to tesco se mi líbily daleko víc- a mám za dvojnásobnou cenu příšerku 😃 😃 Ale věděla jsem, co kupuju a hlavně bylo jediný k sehnání a já se zařekla, že už ho vezmu, protože to čekání a vybíraní už nikam nevedlo.
Ten zážitek v Albertu - naprosto tě chápu, shodou okolností se mi něco podobného stalo asi před týdnem v Tescu. teda do kočáru mi nesahal, to bych mu už urazila pazoury, ale nechápala jsem ho. Ještě jsem stála teprve ve frontě a už na mě (holky sorry, ale to se nedá napsat slušně) čuměl jak magor. Vyložím nákup, zaplatím, zpátky naložím a ten inteligent na mě, ať mu dám účet. To jsem řekla, že ho nedám z ruky, maximálně, že ho dám před oči. Tak přelouskal účet, pak začal koukat na mě, no čuměl asi minutu jak na svatej obrázek, vykoktal promiňte, děkuji, nashledanou a odcouval. Doslova odcouval, on šel pozadu a furt čuměl 8-(
Teda inteligence z něj tekla proudem...
bramburka
28. říj 2008
holky no to je hrůza, to by si za rámeček nedali!

Moni, recept máma našla, ale váleček jen jeden, prej neví, asai někomu pujcila ten zbytek, ale myslim, ež 1 ti je naprd :-| ale mam k dispozici kdyztak
moncicak77
28. říj 2008
Xeni,jsi hodna,ale jeden valecek me opravdu nestaci 😞 nevadi,sezenu jinde...

Barco,jenze on me tu uctenku vytrhl doslova z ruky a pri vraceni se ani neomluvil,jen rekl dekuji a to rekl tak netaktne az drze 😞 😞 byla jsem z toho dost rozcarovana,jenze clovek si to srovna az venku co by mu mel vse rict,tam se pomalu nikdo nezmuze na slovo,nebo alespon ja ne v tu chvili...........
gtver
28. říj 2008
Monči, prostě hovado ]-( ]-( ]-( Máš pravdu, v tu chvíli je člověk vyjevený, že ani nepípne.Udělat mi to, co popisuješ, já bych asi byla schopná se tam ještě vrátit a sjet ho (nebo nadřízené). Tohle totiž nesnáším ]-(
Ale hlavně se na to vykašli, ten člověk je prostě nula a léčí si komplexy, protože i ta jeho práce se dá dělat slušně a s taktem. A když to neumí, tak tam nemá co dělat. Hlavně miluju, jak se někteří z nich snaží hrát si na policajty. Prostě zkrachovalci, co na víc nemají.
Safra, jsem se nějak rozjela 😃 😃 Samozřejmě to nemyslím paušálně, že každej z nich je takovej, mluvím o těch, kteří se chovají hnusně.
babara
28. říj 2008
To je teda des, ja tam chodim porad do Alberta (na Hajich), a nikdy se mi to nestalo. Casto tam naopak reklamujem spatny ceny, ale vetsinou jsoui ochotni. Jednou nam dali dokonce cokoladu :-p
To tam v tom vasem Plusu mi koukali do kose, ale jen cumeli vod kasy...

gtver, ted tady nekdo prodaval na konikovi podobny choditko (nejaka paseky) za 400, ja o nem taky uvazovala, ale radsi bych taky nejaky hezci nebo spis sikovnejsi, ale mate holky pravdu no, pak to bude nanic...

Začni psát odpověď...

Odešli