• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
bab, jojo, koukala jsem na něj :wink: , ale přesně, doufala jsem, že seženupřece jen něco ještě lepšího a jak jsem dopadla.. . :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co s tím počasím, malá doma zlobí, hrůza...ani vás pozvat nemůžu, protože má rýmu jak trám
28. říj 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Monco, vis ze ma byt pristi rok dokonce Saw 6? :grinning:
28. říj 2008 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,zbytecne se nebudeme skrz neinteligenta rozcilovat,je to proste kok.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Babaro-nestalo se me to na Hajich ale tady u nas na Horcickove...
A Saw 6 no nechapu kam chteji dojit :frowning2: uz to bude pekna traparna...

Pocasi je vazne humus,ani jsem nebyla s malym venku....jo a asi jsem zakrikla maleho spani,uz 3 den se budi rano neco malo po 6.hod. :frowning2: :frowning2: :frowning2: se zblaznim...
28. říj 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsem radne vykoumala jakej malemu upecu dortik-teda vlastne budou 2(na dve oslavy) a uz se na to moooc tesim,jeden pu udelam mensi a na presne 1.rok 28.12.dvoupatrovej........
28. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nakonec udelam testo co delam boruvkouvej kolac, ale bude bez boruvek, pak ten salko krém s bananama. No aozdobim to krémem, namaluju tam 1 a bude, svíčička a takovej peknej komunistickej :grinning: klasika
28. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas v diskuzi ve spol. terminu uz jsou náky těhule, toto jede ty vogo!
28. říj 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme zpět od mamči, byli jsme tam od soboty do včerejška.Včera jsme měli plavčo, tak jsme museli domu. Bylo to fajn, mamka mi objednala 40 kremrolí, já se bála, že se to nesní a dovezla sem jich domu sotva 10. No chodilo dost návštěv, takže jedlíci byli. Jinak jsem se taky stala dvojnásobnou tetou včera, brácha má Nikolku. Tak je v rodině konečně ženská a Ondrášek má sestřenici!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jsme rádi, má jen samé bratrance.

To počasí a změna času je fakt děsný. Večer je brzo tma a to je děsný. Ondra sice večer usíná klasicky krásně, ale ráno straší už okolo 6hod místo v 7hod. Tak si musim zvyknout zřejmě :unamused:

Dneska se musim dojít objednat na rehabilitace, byla jsem si je nechat napsat. Snad mi to na tu nohu pomůže :confounded: Scháněla jsem boty a je to fakt problém, žádné neobuju :angry: :angry:
29. říj 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda to počasí je fakt hrůza
Mončo tohle se mi taky už párkrát stalo, člověk si pak přijde jak debil, ostatní koukaj, co se děje že asi ten dotyčnej krade, je to fakt hnus, taky mě to pěkně štve, můžete někdo poslat odkaz na to centrum na hájích, jukla bych na to cvičení, v pondělí jsme byli v Toulcově dvoře tam je to teda 2 hodiny, ale cvičí se, zpívá, maluje, říkanky a pak se jde ven a obcházejí se všechna zvířátka co tam mají je to pěkné.
29. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco,do GOOGLU zadas Komunitni centrum Haje a vyjede ti to centrum Matky Terezy,po leve strane kliknes na PROGRAM to se otevre a po prave strane pak kliknes na pravidelny program a uz jsi tam v te herne :wink:

Tak se hlasime z pravidelne prohlidky v 10.mesicich a vazime 8600 g a merime 78 cm. :wink:

Dnes Danula poprve vylezl doma na sedacku,vubec nevim jak se mu to podarilo,takze sila a o starost vic :frowning2:
29. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukam, že jste tady toho semlely :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem si naordinovala duševní hygienu bez počítače a docela mi to prospělo :grinning: :grinning: , ale teď už sem zase budu jukat :grinning:

Začala jsem už nakupovat vánoční dárky a taky jsme se rozhodli, že uděláme Františkovi pokojíček. Takže nás čeká menší stěhování a příjemné zařizování. Rekonstrukce už je hotová, střecha taky a tak jsem dneska obíhala nábytky a galerie a už mám jasno, co chci koupit a mimo sedačky do pokojíčku (jsem si vymyslela přesný tvar a barvu) kupodivu i všechno existuje :slight_smile:

A dneska jsme vzali tchýni s malým bratránkem do bazénu, aby se taky vyčachtali a čubrněli, co všechno už umíme :wink:
29. říj 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem zpatky z hypernovy, nákup za 2300 a enmam vsechno, ach jo, ty jo... no ale koupila jsem i vanocni ozdoby a retezy a taky neco bylo vzalohach na pivo a basa... no jo alkohol je drahej a to nemam vino. Hruza. An pečivo... :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
?body=http://www.kocarky.net/detail/maa-elektronicke-aktivni-choditko-296101/

Barco-Gtver neco pro tebe co jsem dnes nasla,tak tohle se me strasne libi :wink:
29. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako libi se me mnohem vic nez z toho tesca a ani neni drahe........
29. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :unamused: :angry: :angry:
monči Ríša se už doma prohání s tímhle http://www.hracky-bambule.cz/znacky2/mga/mgalittletikes/ltchoditko :pensive:
29. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty se neřehtej :angry: :grinning:
29. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ja vim,ale ja tady na tohle narazila nahodou,hledala jsem odstrkovadlo a ejhle ono tam takove krasne choditko :grinning:
29. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz mam pro maleho komplet nakoupeno na svatek ,narozeniny i vanoce,ale vubec nevim,jak mu to mam rozdelit,svatek je nejjednodussi ale ty dve,ty jo,fakt nevim.......
29. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ted jsem dokonce to choditko nasla na mimibazaru za 650 kc
29. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
?body=http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16901105&tab=1

se jako baviiiiiiiiiiiiiiiim
29. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
?body=http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17287402&tab=4

Tak jeste jsem naala tohle,o tom dost premyslim
29. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer. Holky, když už tak rozebíráte Vánoce - poradte, s čím si vaše zlatíčka hrála tak cca v 6ti měsících? Já nějak nevím, co Esterce pořídit k Vánocům. :fearful: to jí bude akorát půlrok.
29. říj 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi válec na lezení, cokoliv hrajícího, jakože zmáčkneš, hraje, to je jednoduchý :grinning: Xenuška si teda hrála už i s hadrovou nánou... :wink:
30. říj 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro dík. Mě ten válec přijde trochu nebezpečný - aby se přes něj nepřekulila? :confused:
30. říj 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, necháš toho s těma chodítkama!!! :angry: :grinning: :grinning: Michodem, Ríšovi se líbí, nechce se od něj hnout a pořád chce chodit a to je 100x důležitější než to, jestli se líbí nebo nelíbí mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Musím se přece něčím utěšovat :grinning: ) Akorát na tom fialovém chodítku nechápu jednu věc, na krabici je napsán věk od 18 měsíců :confused:

Romčátko, pokud pominu mobil, tv ovladač a podobné, tak cokoliv, co dělá rachot, kostky, navlékací kroužky, plyšový slon z Ikei, natahovací rybička od F-P, válec (hlavně kopání do něj a házení s ním - jak je lehoučký, tak se mu strašně líbilo, že dokáže manipulovat s takovou velkou věcí :grinning: ohledně toho překulení - pokud by se o to snažila, tak prostě hlídat a držet :grinning: :wink: ) a spousta dalších věcí
30. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ty choditka nebyly jen na tebe ale me to ted mrzi taky ze jsem koupila to na veletrhu a ted najdu daleko hezci a za super ceny,ale to tak proste bohuzel chodi.....a ten vek jsem take nepochopila,asi se tim nejak jisty nebo co....

Romcatko,ano i valec u nas mel veliky uspech a vse co hralo,vydrz,poslu ti odkaz zda to najdu s cim si malej strasne vyhral :wink:
30. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
?body=http://www.stavebnice-hracky.cz/valec-na-podporu-lezeni-p-10102.html

Tak s timhle valecem a jeste najdu tu druhou vec
30. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
?body=http://www.vasehracky.cz/cz-detail-108044.html

Tak a jeste s timhle,naprosto uzasna hracka....
30. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
?body=http://www.ukocicek.cz/detail.php?zbozi=419098#x

A jeste posledni vec nase nejuspesnejsi na hrani a vlastne si s tim hraje jeste ted,je to nej mezi nasema hrackama
30. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek