• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
naopak, já ji přes to sama překulovala a vedla jsem jí k tomu, posiluje a učí se tak budoucímu lezení.
30. říj 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda tady se rozebírají dárky, no kupujem teď velkou postel pro Patrika tak že to je taky nelevná záležitost, postel rošt, matraci, polštář,peřinu a samo že povlečení to je dot velký výdaj na jednou , ale už se těší až se bude moct vyspat na velké posteli.
Mončo dík za radu, už jsem to našla, ale příjde mi půhodinka cvičení dost málo ale třeba někdy půjdem to omrknout
30. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to stačí Moba, ty děti to rozhodně dýl nebaví, věř mi... :wink: jsou to děti do 3 let a ... no však to znáš...
30. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli hodky v lese, zmrzliny teda... ale dobry... potrebovala jsem to...
30. říj 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je počasíčko, co? Fuj tajxl... já chci aby huž bylo jaróóóóóóóóóó:grinning::grinning::grinning:
Jinak jsem se dneska náhodou dostala do toho nového Tesca na Brandlově (sem ani netušila, že tam nějaké je:grinning:) a řeknu Vám, že tak děsné Tesco jsem ještě neviděla:confused:
30. říj 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně taky to tvrdím, byla jsem tam jednou a již nikdy víc, žádnej výběr v ničem!
30. říj 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, Báro Gtver díky moooc za tipy.
30. říj 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
O počasí mi ani nemluvte, musela jsem před chvílí skočit ještě na poštu, brrrrrrrrrrr, jsem skoro zmrzla (ehm, já chytrá si taky hodila jenom koženou bundu přes tričko :rolling_eyes: )
Romcatko nemáš zač :wink:
Mončo (77) tak jsem přemýšlela, že bych se zítra mrla na ty Háje, ale nakonec nic, mám vyřizování :rolling_eyes:
30. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíšmarjá, MRKLA, nééé mrla :grinning: :grinning:
30. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice to patří spíš vedle, ale pro pobavení, na co můj manžel na netu nekouká :confused:
Před chvílí komentoval u PC: "Tak nevím, jestli je to kombiné, pyžamo nebo noční košile" Mrkla jsem kde je - a tohle měl otevřené :sweat_smile:
http://www.novinky.cz/clanek/153092-obrazem-trendy-ve-svatebnich-satech-pro-rok-2009.html
Holt je prostě konzervativní...
30. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zejtra nejdu ale je vám jasná, že příští pátek mě tam máte nakufrovanou!
30. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no Barco,kdybych nevedela ze jsi vdana,tak bych rekla ze ti hleda vhodne saticky :grinning: :grinning:

Tak ja dnes take nejdu jelikoz jsme ja i malej nemocni,mame rymu a boli me v krku,Danula skoro celou noc nespal a to jeste ke vsemu ztratil obe ponozky a spal bez nich a odkrytej a ja jeste netopim,takze mu to pridalo a spustila se mu silena ryma,nikdy jsem takhle nemarodila,ale od tehotenstvi se na me vse chyta a ja uz jsem od te doby po pate nemocna,to jsem nebyla za svuj zivot do tehotenstvi :frowning2:
31. říj 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, tak askorbovku a další vitamíny a hodně pít!!!
31. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prý, kdyby při zařizování svatby věděl, co bude "in", tak by mi býval navlékl noční košilku, předběhla bych dobu a ušetřili bychom za šaty. :angry: :angry: :angry: Sprosťák jeden. :grinning:

Mončo :fearful: přesně jak píše Xen, vitamíny, hektolitry slabšího čaje s medem a citronem atd. , však to znáš. Stejně ta rýma vždycky odejde až se sama rozhodne (aspoň u mě :angry: )

Teda dneska zas "příjemný" zážitek v Tescu. V pátek odpoledne je to vždycky hrůza, snažím se tomu vyhnout, ale tentokrát jsem tam musela. Čekala jsem ve frontě, přede mnou obrovský nákup, takže to šlo pomalu. Pokladna vedle byla zavřená, takže tam bylo prázdno. Já koukám do kočáru a povídám si s malým a najednou takovej blbej pocit. Tak zvednu hlavu a v tom prostoru u vedlejší pokladny stál ten ***** (autocenzura) z ochranky a koukal přímo na mě. Jak jsem se na něj podívala, tak se usmál (v jeho případě spíš vyloudil škleb) a furt mě civěl přímo do očí. To všechno asi tak sotva z metru. No ještě, že jsem začala vyndavat zboží na pás a neměla už čas se s ním zdržovat, ale měla jsem sto chutí mu něco sdělit. :rolling_eyes:
31. říj 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dělám krém, z toho salka, ani ochutnat to nemuzu jak je to srašně sladký :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad to bude mít úsoěch, ale opravdu teda raději mám ty nemáslové, pudinkové... no ted uz to nezmenim, s tema bananama, teda sladký nebudu chtít tejden videt :wink:
31. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen, to já taky nemusím máslové krémy, ale tenhle je výjimka. Máš pravdu takhle hned po udělání chutná strašně přeslazeně - musíš to dát do ledničky a nechat pořádně ztuhnout a vychladit, to ho změní.
31. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musí to ztuhnout, teď si nemůžu vzpomenout, co mi ta chuť potom připomíná. Ale prostě potřebuje to malinko odležet v ledničce, NEKONZUMOVAT čerstvé a v pokojové teplotě :grinning: :grinning: (To fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
31. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano je to tak,ten krem je sice sladkej ale hned po udelani,jakmile ho das na dort a das do druheho dne odlezet uz je to neco jineho,je vybornej a ja uz se tak tesim az budu malemu pect taky dortika,dnes nam dorazil na dort fototisk(malej me musel zapozovat)a nechala jsem to vytisknout na jedly papir,no je to nadhera....a pak Danecka jednoduse snime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

O mou rymu ani nejde ale chudacek malej,je to sila jak nemuze dychat,odsavam,odsavam a odsavam,dnes spal i dopo i odpo,sikulka....dohanel noc...
31. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, děti jsou k "sežrání" :wink:

Jinak jsem si dneska koupila bundu (obyčejnou zimní, prostě když potřebuju vyběhnout ven), akorát je to dětská velikost - chlapecká bunda 12-13 let, no koukali na mě zajímavě, když jsem ji brala :grinning: :grinning:
31. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky věřím vám, teda jirkovi chutnal i takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
31. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,tak alespon nekomu :wink:

Barco,ze ty vazis 50 kg i s posteli???
31. říj 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bez postele, ta nemá jenom 2 kila :pensive: Ale mě hlavně u větších byly dlouhý rukávy, nejsem žirafa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tahle: http://odevyvtesco.cz/cherokee/kids/product/93 , jak říkám, nehodlám v ní brázdit po módních molech :grinning: ,ale ve skutečnosti vypadá trochu líp. Ta cena neplatí, u velikostí nad 10-11 let stála původně 490Kč, ale mají je zlevněné na polovinu.
31. říj 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš dobrý

holky migréna, to je bezva, trpim, makam, hruza, ted chlebicky oslava, jdu se picnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,jak ty to delas,to chces rict,ze vazis jen 48 kg?? Hmm,tak to se me muze jen zdat,to jsem mela tak do svych 26 let,ted uz to jde bohuzel jen udrzovat co mam a jeste neco z tehotenstvi,mam stale 4 kg nahore,takze moje vaha momentalni je 67 kg a nejde s tim hnout :frowning2: :frowning2:

Taky uz mam migrenu ze vseho co me ceka,nakonec stehovani je neodkladne,takze se do 15.1.2009 vazne na 1000% stehuji :frowning2: :frowning2:
1. lis 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen, držím palce ať to zvládneš a v rámci možností si oslavu taky užiješ :wink: Kdyžtak zapoj hosty do práce, ať se neflákaj :grinning:
Monči, nedělám to nijak, žádný diety nebo cvičení na hubnutí) asi to máme v rodině, moje mamka i babička byly to samé, akorát mě děsí, že jí to pozdějc dost narostlo, to si pak já budu zdát o tvý váze. Ale mě se zdá, podle fotky, že jsi spíš vyšší, já jsem prcek (160-163cm - jak mě kdo změří :grinning: ), takže nevím, co řešíš :wink: Blbý je, že mně to jde ve stresu ještě dolů, takže třeba na škole o státnicích nebo teď po návratu z nemocnice s Ríšou to bylo třeba 45kg a to fakt není zrovna příjemný a celkem to vyděsí :unamused:
To je teda blbý s tím stěhováním :frowning2: , promiň, jestli jsi to už psala, ale už víš kam?
1. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
(
))
(_(
| |
| |
_______________|_|______________
| Všechno nejlepší Xenušce |
|------------- k 1.narozeninám!!!--------------|
|------------------------------------------------------|
| |
|_______________________________|
2. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic, no, se mi to trochu rozjelo :angry: :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,vse zvladnete a at se oslava vydari podle tvych prani :wink:

VŠE NEJLEPŠÍ XENUŠCE K JEJÍM KRASNÝM 1.NAROZENINKÁM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barco,ja merim 165 cm,takze zadna slava a ta vaha na me postave je znat,ale jak rikam,do svych 26 let to bylo naprosto super,ale poslednich 5 let to nestoji za nic,zhubnu vzdycky tak 2 kg maximalne a to je vse
:frowning2:
Budu se stehovat na P-6 Řepy :sweat_smile:
2. lis 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem to zvladla skvěle, ale Jirkova rodina teda hrůza, strašně se tu opili, tchýně 3x spadla, jednou ze židle těsně vedle synovce. Naštěstí tou dobou Xenuška už spala. No a dnes jsem na vše sama, protože Jirka vyspává kocovinu, takže máme druhou oslavu, a Xenda místo aby si užila hezký den s námi oběma, tak tady si hraje jen se mnou. No nic, mam z toho smutnou náladu. Ale naštěstí uklizeno jsem mela hend, to jsem si preduklidila včera večer a ted jen peču maso.

Jo a dort měl úspěch, i když teda na mě sladkej, stejnak. No ale Xenda to teda baštila, no krása, nějak večer nebo zítra hodím fotky.

Noa největší úspěch slavila hračka - samoplivač, i když ona měla radost i ze šatiček :slight_smile: Ale odstrkovadlo nemame, páč strejda nedorazil :frowning2:
2. lis 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek